Sayfa 32 Toplam 531 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 30 31 32 33 34 42 82 132 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13255 adet sonuctan sayfa basi 776 ile 800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İspanya | La Liga

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tselif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence fazla hayal kurmayın
    Öyle ama bakarsın gerçekleşir ablacım
    -1461 TRABZON-

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Tselif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence fazla hayal kurmayın
    evet elif bencede,bunlar iyice uçmuş..

Nereden
    Trabzon

Barça,lig hazırlıklarını yaptığı idmanla sürdürdü,oldukça neşeli bi ortam da yapılan idmanda futbolcuların yüksek morali gözlerden kaçmadı. Rijkaard antrenman da izlandalı oyuncu Gudjohnsenle yakından ilgilendi.

VİVA BARÇA
    Konu Sacit tarafından (22.07.2007 Saat 23:09 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Kaka: "Ayrılmayı asla talep etmedim!"

"Böyle bir isteğim hiç olmadı." Milan'ın yıldız oyuncusu Brezilyalı Kaka basında çıkan takımdan ayrılmayı ve Real Madrid'e gitmeyi talep ettiği haberlerini yalanladı ve transfer konusunda İspanyol kulübünün tüm ümitlerini tüketmiş oldu.

"Milan'dan böyle birşey talep etmedim. Taraftarın içi rahat olsun, Silvio Berlusconi'nin söyledikleri kesindir. Benim takımımla 2011 yılına kadar kontratım var ve Milan beni satmayı düşünmediği sürece transfer için tüm kapılar kapalıdır. Bu Real Madrid için de geçerli."

"Kendimi Milan'da bir sembol olarak görüyorum."

Milan'ın yıldız oyuncusu Brezilyalı Kaka özellikle İspanyol Marca ve As Gazeteleri'nde çıkan takımdan ayrılmayı ve Real Madrid'e gitmeyi talep ettiği haberlerini yalanladı ve transfer konusunda İspanyol kulübünün tüm ümitlerini tüketmiş oldu.

Real Madrid bu yaz almaya çalıştığı Cristian Chivu, Cristiano Ronaldo ve Cesc Fabregas'tan olumsuz yanıt aldı. Santiago Bernabeu ekibi Pepe, Christoph Metzelder, Jerzy Dudek ve Javier Saviola'yıysa renklerine bağlamayı başardı.
    -1461 TRABZON-

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Buda kapak =)
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

MarceloTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Henry'nin son dakikada attığı golle yenmişiz Dundee'yi.Henry alışmış gözüküyor..
    http://www.fcbarcelona.com/web/engli...na/partit.html
    7-7-7-7-7-7-7

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bu takımın maçlarını sabırsızlıkla bekliyorum ama bence teknik trektörleri bir gömlek küçük kaldı gibi..

Nereden
    İstanbul

"O tam bir Real Madrid oyuncusu"

Alman ARD Kanalı'na konuşan Real Madrid teknik direktörü Bernd Schuster vatandaşı Chelseali orta saha oyuncusu Michael Ballack'ı kadrosunda görmekten mutluluk duyacağını dile getirdi. Ballack'ın takımıyla 2010'a kadar kontratı bulunuyor.

"Ballack'ın klasını düşünecek olursak tam bir Real Madrid oyuncusu. Onu kadromda görmeyi çok isterim. Zinedine Zidane'ın ayrıldığı dönemde Real Madrid'le görüşmüştü. Ballack hücum ve savunma hatları arasında mükemmel bir bağ."

Takımının Avusturya'daki kampında Alman ARD Kanalı'na konuşan Real Madrid teknik direktörü Bernd Schuster vatandaşı Chelseali orta saha oyuncusu Michael Ballack'ı kadrosunda görmekten mutluluk duyacağını dile getirdi.

Ballack'ın takımıyla 2010'a kadar kontratı bulunuyor. Yıldız oyuncu 2006/07 Sezonu'nda Premier League'de 26 maçta 4 gol kaydetti ve takımından haftada 130.000 Pound alıyor.
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İzmir

Haberi az önce okudum bende Ajansspor'da. Bence de Ballack İspanya liginde çok iyi işler yapabilir.

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    Eduardo Galeano

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bence ballack i kimse sevmiyo bence madrid onu alirsa battiginin resmidir
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ballack alınırsa süper olur
    Bordomavi.net

Nereden
    İzmir

REAL'İN KAKA ÜMİDİ SÜRÜYOR!

Real Madrid'in Alman çalıştırıcısı Bernd Schuster Milan'ın süper yıldızı Kaka konusunda ümitlerini koruduklarını belirtti. Schuster yıldız oyuncu için nakit paranın hazır olduğunu ve bu transferin gerçekleşmesini çok arzuladığını dile getirdi. Real Madrid, Kaka için 80 milyon Euro'yu bekletiyor.

29 Temmuz 2007, 16:30

(Ajansspor Dış Haberler Servisi)

"Takıma gelecek bir veya iki yıldız oyuncu için bir çanta dolusu nakit para hazır. Şimdilik isim vermek mümkün değil ancak umarım çok arzuladığımız Kaka olur."

"Birkaç ay öncesine kadar Real Madrid Cristiano Ronaldo'yla ilgileniyordu, sonra da gündeme Kaka geldi. Kendisi için Milan'a 80 milyon Euro önerdik ancak kabul edilmedi. Bu seçenek güncelliğini koruyor."

Real Madrid'in Alman Teknik Direktörü Bernd Schuster Milan'ın süper yıldızı Kaka konusunda ümitlerini koruduklarını belirtti. Schuster yıldız oyuncu için nakit paranın hazır olduğunu ve bu transferin gerçekleşmesini çok arzuladığını dile getirdi.

Real Madrid şu ana kadar Porto'dan Pepe, Borussia Dortmund'dan Christoph Metzelder, Liverpool'dan Jerzy Dudek ve Barcelona'dan Javier Saviola'yı renklerine bağladı.

Real Madrid Pepe için Porto'ya 30 milyon Euro ödedi. Diğer üç oyuncu ise takımlarıyla kontratları sona erdiği için bedelsiz olarak Madrid'e geldiler.

İspanyol kulübünün transfer girişimlerinden sonuç alamadığı başlıca yıldızlar ise Manchester Unitedlı Cristiano Ronaldı ve Arsenalli Cesc Fabregas. Kulübe yakın çevreler Chelseali Arjen Robben konusundaysa mutlu sona yaklaşıldığı iddiasındalar..

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

hearts a çakmışız 3 tane ronaldinho 2 tane atmış dos santos un gol atması ise çok sevindirici geleceği parlak

0-1, Ronaldinho (min.21, pen.)
    1-1, Makela (min. 23)
    1-2, Ronaldinho (min.40)
    1-3, Giovani (min.51)

http://www.fcbarcelona.com/web/engli...na/partit.html
    7-7-7-7-7-7-7

real gerçekten komik calderon standup gösterisi yapsın iyi tutar bide bu haberlere inanmıyorum ispanyanın fotomaç gibi olanları yapıyor bu haberleri heralde goal,transfermarkt kesin kaynaklardır burda yazmadan inanmayın
    7-7-7-7-7-7-7

Nereden
    İstanbul

Hadi ama çok uzadı bu iş alın artık Kaka'yı da transferi görelim
    -1461 TRABZON-

Alıntı özge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi ama çok uzadı bu iş alın artık Kaka'yı da transferi görelim
    Kaka'yı ancak 30 yaşında alabilir MadridAlışmışlar kazık yemeye zate..Bu sene çok eğlenecez çoook
    7-7-7-7-7-7-7

Nereden
    İstanbul

Alıntı MarceloTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaka'yı ancak 30 yaşında alabilir MadridAlışmışlar kazık yemeye zate..Bu sene çok eğlenecez çoook
    Dereyi görmeden paçayı sıvama bence.Önce lig başlasın ondan sonra neler olacak görürüz
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İstanbul

Real, Kaka için rekor ücret teklif etti
    İspanyol devi Real Madrid transferde yine gözünü kararttı ve Milan'ın Brezilyalı yıldız futbolcusu Kaka'nın bonservisi için rekor bir ücret ödemeyi teklif etti...
    R.Madrid transferde bir rekora daha imza atmaya hazırlanıyor. İspanya'nın ünlü gazetesi Marca, Mor Menekşeler'in, Milan'ın Brezilyalı orta saha oyuncusu Kaka için 90 milyon euro bonservis bedeli önerdiğini yazdı.

Ancak Milan'ın geçtiğimiz sezonki Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunda en büyük pay sahibi olan ve kulübüyle 2011 yılına kadar sözleşmesi bulunan Kaka, İtalyan basınına yaptığı açıklamada, "Real Madrid dünyanın en büyük kulüplerinden birisi. Fakat para her şey değildir. Ben Milan'da tarih yazmak istiyorum" dedi.

Calderon'un hayalı
    2001 senesinde Zinedine Zidane için 75 milyon euro bonservis ödeyerek rekor kıran Real Madrid'de başkan Ramon Calderon ise Kaka'yı transfer etmeyi çok istediğini ve bunu başarmak için elinden geleni yapacağı açıkladı. Dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak kabul edilen Brezilyalı'nın Milano'da kalıp kalmayacağını ise önümüzdeki günler gösterecek.

Kaka'nın finans danışmanı Diogo Kotscho ise yaptığı açıklamada şunları söyledi: ''Real Madrid bu ücretin Milan'ın fikrini değiştireceğinden emin. Ben bunun Kaka'nın üzerinde sıkı bie şekilde düşünmesi gereken bir fırsat olduğuna inanıyorum.''

www.futbolarenasi.com
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İstanbul

R.Madrid, 3 yılda bu 3 ismi bitirecek

Real Madrid Başkanı Ramon Calderon görev süresi içerisinde 3 yıl içinde Cesc Fabregas, Arjen Robben ve Kaka'yı takıma katmayı hedefliyor...

Ramon Calderon Real Madrid’e 3 yıl içinde dünyaca ünlü 3 yıldızı getirmeyi hedefliyor.

Bu üç oyuncu Calderon'un başkanlık seçiminde vaadlerinden biriydi, fakat şu ana kadar biri bile Madrid kulübüne transfer olmuş değil.

Calderon ise bu transfer döneminin sonuna kadar Chelsea'nin Hollandalı yıldızı Robben'le anlaşmak istiyor. Eflatun-beyazlılar Hollandalı'ya çok yakın duruyor ve hedefdeki 3 isimden ilki olabilir.

Başkan Calderon yaptığı açıklamada ise şunları söyledi: ''3 yılımı doldurduğumda bu 3 oyuncu da takıma dahil edilmiş olabilir. Yanlış beklentiler yaratmak istemiyorum.'' Başkan Robben'in ilk, Fabregas'ın gelecek yıl ve Kaka'nın sonraki sene transfer edilebileceğine inandığını söyledi.
    -1461 TRABZON-

Bu adamlar her şeyin para olduğunu zannediyor ama kaka sıradan bir oyuncu değil robben i alırlar ama onu asla kesin konuşuyorum
    7-7-7-7-7-7-7

Nereden
    Trabzon

yav bunlar ne alıyor bee manav dan elma mı

bir de utanmadan C.Ronaldo'yu istemişler komedi yaa

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Real'in yeni hedefi: Van der Vaart

Real Madrid'in transfer gündeminden yıldızlar eksik olmuyor. İspanyol devinin şimdiki hedefiyse Hamburg'un Hollandalı kaptanı Rafael Van der Vaart. Yıldız oyuncunun hayranları arasında Real Madrid'in yeni teknik direktörü Bernd Schuster de yer alıyor..
    Bordomavi.net

Nereden
    İzmir

"REAL İDDİALARI ŞAKA OLMALI!"

Sky Italia'ya konuşan Brezilyalı yıldız Kaka takımında çok mutlu olduğunu ve aktif futbol hayatının sonuna kadar Milan'da kalmak istediğini belirtti. İspanyol Mundo Deportivo Gazetesi'yse yıldız oyuncunun kulübüyle yeni bir sözleşme imzalamaya hazırlandığını duyurdu.

(Ajansspor Dış Haberler Servisi)

"Aktif futbol hayatımın sonuna kadar Milan'da kalacak mıyım sorusunun cevabını Başkan Silvio Berlusconi biliyor. Eğer kalmamı isterse ben de kalacağım. Zaten bunu sağlayacak yeni bir kontratı görüşüyoruz."

Sky Italia'ya konuşan Kaka takımında çok mutlu olduğunu ve aktif futbol hayatının sonuna kadar Milan'da kalmak istediğini belirtti. İspanyol Mundo Deportivo Gazetesi'yse yıldız oyuncunun kulübüyle yeni bir sözleşme imzalamaya hazırlandığını duyurdu.

Kaka'nın Russian Railways Cup için Moskova'da bulunan Milan ve Real Madrid takımlarının otobüsleri yan yana dururken yanlışlıkla Real Madrid otobüsüne binmesiyse İspanyol Basını'nda haber oldu. Kaka bu konuyla ilgili olarak da "Sadece ben değil, tüm takım yanlış otobüse bindik. Bu Carlo Ancelotti'nin yaptığı bir şakaydı. Açık konuşmak gerekirse son dönemde Real Madrid ve benimle ilgili tüm yazılanlar bir şakadan ibaret olmalı çünkü ben Milan'da çok mutluyum" dedi.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fırtına Geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    Önce TRABZONSPOR

kingfisher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

milanı da yenecekler inşallah

i HATE milan!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)