Sayfa 2 Toplam 531 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 502 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13255 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İspanya | La Liga

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı toshiba Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı
    Barcelona renkleri disindada bize çok benziyor.Aslinda onlardan tek eksigimiz bizim de bir Roni miz yok.Aslinda bizim baskan barca ile irtibata geçip sportif alanda bi anlasma yapsa çok ii olur.

Aslina bakarsan, Barça'nin renkleri disinda hiç bir seyi bize benzemiyor. Barça'nin Ispanya'da asiri ayrilikçi bir politikasi olmasi bana her zaman itici gelmistir. Sadece futbol açisindan düsünürsek tamam ama bu adamlar Ispanya'dan ayrilmak istiyor.

Ben ayrilikci tavirlarini da seviyorum onlarin. Bogalarin sislenmesinin zevk ile izlendigi Madrid'in bulundugu ulkeye yakismiyorlar.Bu arada bazilarina gore bizde laz'iz, yani bizde ayrimciliga ugruyoruz burda.

Trabzon hem kenti ile hemde takimi ile bu vatana en basta sahip çikan yerdir. Bazi seyleri dikkatli ayirmak lazim.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Kayanin son cümlelerini iyi özümsemek ve anlamak gerekir.....[img]smileys/smiley20.gif[/img]</TD></TR>
    <TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Barça'nin maçi basladi. Rakip Osasuna. Umarim Ronaldinho yine akillari karistirir.

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

barca 9 kisi kaldi ve 2-1 yenildi ve ben chelsea maçi sonrasi bu maçi kaybedeceklerinden emindim,savas gibi maç 11 sari 2 kirmizi kart var...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Biraz abartmislar...

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Lanet olsun, 1 e 7 kupon gitti Barca yüzünden.. [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ben sahsen kücüklügümden beri barcelona takimina karsi bi sempatim
    var,kücükken her yenildigimiz mactan sonra ben artik barcelonayi
    tutuyorum derdim simdide öyle sempati olarak kaldi,ama icimdeki trabzon
    aski hicbiseye benzemez...

toshiba
    Ziyaretçi

arada fark var evet biz birlikten yanayiz, barca ayriliktan yana. siyah ile beyaz gibi tersiz bu acidan bakinca.

Nereden
    İstanbul

Alıntı toshiba Nickli Üyeden Alıntı
    arada fark var evet biz birlikten yanayiz, barca ayriliktan yana. siyah ile beyaz gibi tersiz bu acidan bakinca.

Tarih farki da var tabi; Franco'nun Fas'tan gelisi,1936-39 Ispanya Iç Savasi, Katalonya'ya saldiri karsisinda Cumhuriyetçi direnis, anarsist PSUC'un kiliselere saldirisi sonrasi halkin bir kisminin Franco tarafina geçmesi... vs. Yani Katalanlar esasinda Cumhuriyetçidir. Halihazirda krallik devam ettigiiçin ayrilikçiliga kaymislardir. Tabi bunda bölgenin zenginlesmesi vehem merkezi devlete,hem de AB düzenine bagliolmak istememelerinin de payi büyük. Hemen "bölücü" yaftasi yapistirmak yerine yer ve zamana göre tahlil yapmak gerekiyor galiba. Yoksa Çeçenler bölücü,Filistinliler ise "yikici"olarak nitelendirilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

<H4 id=feature_author>12Mart2006, 23:53</H4>

(Ajansspor Dis Haberler Servisi)

Osasuna zoru basardi, Barca'yi devirdi..

"Büyük takimlarla oynadigimizda her zaman hazir oluruz. Rakip Barcelona olursa bu sefer % 300 ile hazir oluruz" diyen Osasuna orta saha oyuncusu Ludovic Delporte maçin hemen öncesinde yaptigi açiklamada "Maçi kazanmak ve Barcelona'yi yenmek için sahada olacagiz" demisti..

Ludovic ve arkadaslari istediklerini aldi.. Osasuna, evinde agirladigi Barcelona'yi 2 golle devirdi.. Barcelona'da 58. dakikada 2. sari karti gören Edmilson Katalan devini 10 kisi birakan isim oldu.. Barca maçi son saniyelerde bir oyuncusu daha atilinda 9 kisi tamamladi..

Sampiyonlar Ligi'nde Chelsea ile oynadiklari ve eledikleri rövans maçinda sakatlanan ve yaklasik 1 ay sahalardan uzak kalacak olan Arjantinli Lionel Messi'den yoksun maça hazirlanan Barcelona?da Eto'o tek forvet olarak maça basladi ve Deco arkadan destek vermeye çalisti..

Gol perdesi 19. dakikada açildi ve Valdes rahatlikla yakalamasi gereken topta hata yapinca Valdo Osasuna'nin ilk golünü kaydetti..

Edmilson 58?de ceza sahasi içinde yaptigi faulle tartisilacak bir kararla penalti yaptiktan ve Barcelona 10 kisi kaldiktan sonra Valdes'i ters köseye gönderen Punal farki ikiye çikartan isim oldu..

72. dakikada Ronaldinho sahneye çikti ve verdigi akil dolu pasla Larsson'u topla defansin arkasina bulusturdu.. Tecrübeli isim golünü kadederek farki 1'e indirdi ve Barcelona'yi maça ortak etti..

Bu dakikadan sonra Barcelona beraberligi yakalayabilmek için elinden geleni yapti ancak Osasuna defansi buna izin vermedi.. Barcelona'da Motta uzatma saniyelerinde kirmizi kart gören bir diger isim oldu..

Osasuna böylece 10 sari kart ve 2 kirmizi kartin çiktigi maçta çok degerli bir 3 puani hanesine yazdirirken Barcelona pes pese 2. sampiyonluga gittigi yolda yara almaktan kurtulamadi..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

10dakika bu konuyu aradim tesadüfen buldum [img]smileys/smiley11.gif[/img]

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biraz nostalji, iste 93 yilindaki unutulmaz Barcelona takimi
    1993-94 sezonunda firtina gibi esen Barcelona Koeman,Romario ve Stoickhov gibi yildizlarla hala unutulmadi.Iste o sezonun golleri ve unutulmaz görüntüleri.

http://www.metrospor.com/nws.asp?haberID=14683

harika [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

lütfen barcayi kuponlarimiza alet etmeyelim.ts den sonra gönlümün takimi barca.

real madrid'eölüm [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Isin tarihsel boyutu, kimlik boyutu v.b çok derinlere inilmis ama su an ki kadrosuyla Barca'yi göz önüne aldigimda benim tek diyecegim su:

-Aksam Tv'de Barca maçi mi var? Ooo iyi ya bu aksam futbolsever olarak güzel bir maç izleyecegim..

Bir akrabam var.. 70 yasinda nine.. yaninda konusuluyor aksam maç saat 8 de diye.. sordugu soru: 'O gugules kafali oynayacak mi?'(Ronaldinho yu kast ediyor) cevap evetse devami söyle geliyor:'E kidi ya ben da izleyeyim o maçi'

Kendi adima gugules kafanin yanina kisisel hayranligim olan Henrik Larsson'u da ekleyince ben de izlemeliyim bu maçi diyorum..

Futbolsever olarak izledigim Barca maçlarindan zevk aliyorum.. öyleyse Barca iyidir

gugules kafali [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]Ninemin ellerinden öperim çok güzel bir sifat takmis ronaldinhoya [img]smileys/smiley36.gif[/img]

hehe gugules kafali ronaldinho[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

barcelona hem ispanya hem sampiyonlar ligi kupasini alacak herkes görecek[img]smileys/smiley20.gif[/img]

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sefer karsisinda Milan gibi bir balli takim var.Ama insallah Barca affetmeyecek...

Alıntı lazikopat61 Nickli Üyeden Alıntı
    barcelona hem ispanya hem sampiyonlar ligi kupasini alacak herkes görecek[img]smileys/smiley20.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bencede sonuna kadar barca,trabzonsporun avrupadaki temsilcisi[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

ntv spor spikeri okay karacan ile yapilan bir ropörtajdan bir soru ve cevabi.hosuma gitti,sizinle paylasmak istedim...

Zaragoza-Barcelona maçinda Eto’o’ya yönelik irkçi davranislara verdiginiz tepki, bu oyunun duygusuz anlatilamayacagini da gösterdi, degil mi?

Inandigim seyin üzerine gitmeyi borç biliyorum. Irkçiliktan yana olsaydim da yansitirdim. O an çildirdim. Kendimi kaybettim. Eto’o ile birlikte eyleme hazirdim. Eto’o sahayi terk etseydi, mikrofonu kapatacak ve sessiz birakacaktim. Özür dileyip herkesi bu eyleme çagiracaktim.

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet milan maçi cokda zorlu gececek gibi ama herseya ragmen
    barcaaaaaaa

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

sali aksami star da büyük maç war kaçirmayalim[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

barcelona 1-0 önde villereal karsisinda(etoo)Edited by: lazikopat61

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)