Sayfa 347 Toplam 347 Sayfadan BirinciBirinci ... 247 297 337 345 346 347
Toplam 8658 adet sonuctan sayfa basi 8,651 ile 8,658 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA A.Ligi Athletic Bilbao 0 - 0 Trabzonspor

malig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

maçı seyrederken a.villa-trabzonspor maçı geldi orda da zor durumlara düştük ama sonunda yüzümüz güldü

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Emirhan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı smart61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Antensiz tv"denen programla izledim maçı, yanda chat vardı oradaki muhabbetler neydi öyle ya. Biri vardı takmış eski futbolcularımıza.

-Efsane oyuncumuz Kiki Musampa olsaydı şimdi 2-0 yeniyorduk

-Kara fırtına Augustine olsaydı şimdi yeniyorduk

-Tomas Jun olsaydı şimdi farklı yeniyorduk

yazıp durdu.
    Abi Yemin Ediyorum Gülmekden Maç izleyemedim Kiki Musampaççççççççç
    Twitter : @EY61_
    Youtube : EY61

Yeşil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Athletic Bilbao bu seneki Avrupa serüveni boyunca sadece Trabzonspor'a(Tolga) gol atamadı. Üstelik 6. dakikada 10 kişi kalmıştı Trabzonspor... aç parantez bu bir züğürt tesellisidir kapa parantez.
    "Ekmeğe gösterdiği hürmet, kendi savaşına duyduğu saygıdan kaynaklanıyordu."

Düzeltemediğine (d)üzülme... O düzelmez, sen bozulma...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Yeşil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Athletic Bilbao bu seneki Avrupa serüveni boyunca sadece Trabzonspor'a(Tolga) gol atamadı. Üstelik 6. dakikada 10 kişi kalmıştı Trabzonspor... aç parantez bu bir züğürt tesellisidir kapa parantez.
    Vallahi adamlar dışarıda Schalkeyi 4-2 yendiler dün ve ben de farkında olmadan ne kadar önemli bir beraberlik aşmışız dedim içimden.

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

helal olsun be bizim takıma.benfica da çeyrek final oynuyor şampiyonlar liginde.valla hep zor rakipler denk geliyor bize...
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

Hasan Arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

hala şunu söylüyorum;uefa ispanyolların olacak.çünkü onlar için kendilerini gösterme adına en önemli vitrin burası. la liga da malum en fazla 3. olabilen valencia,at. madrid ve de bilbao şanslarının olmadığını bildikleri için uefaya daha fazla önem vereceklerdir.Bir de manu ve city de yaptıkları açıklamalarla Fa Cup'ı almanın uefa kupasından daha önemli olduğunu söylemişler nitekim bir önceki turda elenmişlerdir.3 takımla yoluna devam eden ispanyollar kuponun en iddialı takımlarıdır.Bielsa'yla müthiş bir çıkış yapan Bilbao kupanın bana göre favorisidir..

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Zamamninda Apoel'i zar zor elemistik, ki o dönem kötü bir kadromuz vardi, herkes dalga gecti. Apoel simdi nerede hepimizin malumu.

Benfica'ya elendik, herkes dalga gecti. Adamlar simdi nerde hepimizin malumu.

A.Bilbao ile deplasmanda berabere kaldik, yine dalga gectiler. Bilbao suan nerede hepimizin malumu.

Iyi bir Stoperimiz olsaydi suan PSV'yi da elemis yolumuza devam ediyor olurduk oysa.

Not: Herkesten kastim ezikler.
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)