Sayfa 1 Toplam 13 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 302 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Dogan "Trabzonspor'u Asla Bırakmam"

Nereden
    Almanya

Standart Ziya Dogan "Trabzonspor'u Asla Bırakmam"

Bu nasil bir anlayistir.Bu nasil bir terbiyedir.Bu ne ahlaksizlik saygisizliktir.Benim aklim hayalim almiyor.Adam takimin kötü gidisatina bakiyor ben teknik direktörümü yolliyayim yerine de Trabzonsporun basarili teknik adamini aliyim.

-Niye?

-E benimteknik adamimkötü de ondan.

-E bu adamin eli armut mu topluyor yok mu isi gücü calistigi bir takim yok mu?

-Vaar banane.Ben istiyorum gene de.Gelsin benim takimimi oynatsin banane?

-E yakisiyor mu bu kadar taraftari temsil eden bir klübe,bu türkiyenin en eskibir klübüne böyle uygunsuz bi davranis?

-banane kardesim ben besiktasim ben kimi istersem alirim.

De sittir o zaman salak.

Heriflere bak ya.Böyle terbiyesizlik olur mu?.Haspam kafasina göre bulandiriyor ortaligi.Yeter lanet ettim ya artik.Gökdeniz parlar "getir alicaz onu biz" tolga parlar "getir alicaz onu biz2.Simdi de Ziya Dogan a basladilar sarkmaya.Niye kardesim niye bize.Neden "getir daumu alicaz biz" diyemiyorlar, neden "getir su Hagi yi de bi deneyelim" diyemiyorlar.Kücük takim miyiz biz?Bana dokunuyor arkadas bu heriflerin hep bos keseden sallamalari.Ha konusuyorlar konusuyorlar sonra gene 3 ün1 inialiyorlar mi aliyorlar.Olsun istmesinler kardesim dokunmasinlar bize.

Piyasa da cikmadi tabi bu haber ama atay Aktug vermiycez kesinlile Ziya Dogan i demis.Demek ki var böyle bir durum.Zaten su an icinde bulunduklari durum da bu haberi dogrular gibi.Edited by: Emorfo

Guests
    Ziyaretçi

böyle bir haber basinda çiktimi. ayrica onlar ne yaparsa yapsinlar ziya hoca gitmez zaten. o adam gibi adam

Yuh artik yaww.Dahada neler.Samet Aybaba'yi istesinler.En son kuyruk acisi Samet hocadan.Ama Adam gibi adam bunlara adam gibi cevap verecektir.

Guests
    Ziyaretçi

baskan gerek cevabi verdi milliyet son dakikada görebilirsiniz

Nereden
    Almanya

Ortada fol yok yumurta yok, sadece Zürriyet'in bir yakistirmasi daha dogrusu Sülük taraftari spor muhabirinin gönlünden geçen bir temenninin dile getirilmesi var. BJK yönetimi Ziya hocayi istese bile asla bunu dile getiremez zaten. Baskanimiz yine aceleyle ve sülük medyasinin haberlerine dayanarak bir basin açiklamasi yapmis. BJK yönetimi böyle bir niyetlerinin olmadigini ve haberin uydurma oldugunu belirten bir açiklama yapar birazdan. Böyle her saçmaligia cevap yetistirirsek vay halimize...

Göktuğ Altuntaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

hiç bise olmaz her zamanki küstahliklari!!!

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

terbiyesizligin alasi ama bu isin altinda yine ist basini vardir,her türlü bize saldiriyorlar ama havalarini alirlar.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aktug: "Trabzonspor üzerinde oyunlar oynaniyor"

Trabzon - Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug, Trabzonspor üzerinde oyunlar oynandigini iddia etti.

Aktug, kulüp binasinda düzenledigi basin toplantisinda, Trabzonspor'un ligde çok basarili bir performans gösterdigini belirterek, "Trabzonspor sampiyonluk yolunda mücadele ederken ve sampiyonluga kilitlenmisken, maalesef bu basari bazi çevreleri rahatsiz ediyor. Trabzonspor üzerinde oyunlar oynaniyor. Trabzonspor'un birligini bozmak için o çevreler ellerinden geleni yapiyorlar" dedi.

Trabzonspor'un çok büyük bir camia oldugunu ifade eden Aktug, söyle devam etti:

"Birlik ve bütünlügümüz bozulmadigi sürece, bütün engelleri asacak güçteyiz. Hocamiz hakkinda çikan dedikodular dogru degildir. Bu haberler gerçegi yansitmiyor. Ziya Dogan, daha uzun yillar Trabzonspor'a hizmet edecek ve kulübümüzü sampiyonluklara tasiyacaktir. Trabzonspor Kulübü'ne Ziya Dogan'la ilgili bir talep gelmemistir. Hocamiz bize lazimdir. Ligi Dogan ile bitirecegiz. Ondan sonra da uzun süreçli bir sözlesme yapacagiz."

Aktug, Ziya Dogan ile ilgili çikan haberlerin maksatli oldugunu savunarak, "Besiktasli dostlarima tavsiye ediyorum. Eger kendileri tarafindan bunlar basina yansitiliyorsa etik degerlere saygi duysunlar. Bu dedikodularla Trabzonspor'u ugrastirmasinlar. Bunlar daha önce Tolga'ya da yapilmisti. Trabzonspor basarili oldukça, bu tür olaylar yasanacaktir. Trabzonspor'u yikmaya kimsenin gücü yetmez" diye konustu.

Trabzonspor'un sampiyonluk mücadelesini, kadrosunu genisleterek sürdürecegini belirten Aktug, sunlari söyledi:

"Hocamiz Besiktasli. Besiktas'ta top oynamis. Ama su anda Trabzonspor'un Teknik Direktörü. Trabzonspor istemedigi sürece de bir yere gidemez. Ziya hocayi çok iyi taniyorum. Ne kadar dürüst ve karakterli oldugunu biliyorum. Ziya, biz istemedikçe hiçbir yere gitmez. Kulübünü, takimini ve futbolculari satmaz."

Baskanimizin açiklamalarini lütfen dikkatli okuyun. Gerçekten önümüzü kesmek için herseyi yapiyorlar. haddini bil istanbul medyasi sabrimizi tasirma.Edited by: Emorfo

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

[img]smileys/smiley36.gif[/img]ancak [img]smileys/smiley36.gif[/img]çabuk gaza gelmeyin ya.. alacaklari en fazla riza dir.. öteye gitmez.. ziya hocanin gidecegi yönünde en ufak süphesi yok buradaki insanlarin.. bir kisim medyanin arzusu sadece bu.. bir tasla 2 kus misali.. bu haberle hem bizi karistiriyorlar önümüzdeki bjk maçi öncesi, hem fb nin ekmegine yag sürüyorlar... zirve gs-fb arasinda geçsin istiyor derin düsünenler.. ama zor oyunu bozar unutmasinlar! biz de gülüp geçelim simdilik...

selamlar..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

resmi siteden:

Atay Aktug "Ziya Dogan hiçbir yere gitmeyecek"

Baskanimiz Atay Aktug, bazi televizyonlarda yayinlanan Teknik Direktörümüz Ziya Dogan?in Besiktas?a gidecegi yönündeki haberler üzerine basin toplantisi düzenledi. Aktug, bu haberlerin gerçegi yansitmadigini ve Ziya Hoca?nin uzun yillar Trabzonspor?da görev yapacagini açikladi.

Trabzonspor?un ligde çok basarili bir performans göstermesinin bazi çevreleri rahatsiz ettigini belirten Baskanimiz "Trabzonspor üzerinde oyunlar oynaniyor. Trabzonspor?un birlik ve beraberligini bozmak için bu çevreler ellerinden geleni hem medyada hem de basinda yapiyorlar. Ama Trabzonspor çok büyük bir camiadir birligi ve beraberligi bozulmadigi sürece bütün engelleri asacak güçtedir. Televizyonlarda çikan 'Ziya Dogan?in Trabzonspor?u birakip Besiktas?a gidecegi' haberleri asilsizdir. Ne Ziya Hoca?nin bu yönde bir talebi olmustur ne de Trabzonspor Kulübü'ne bu yönde bir talep gelmistir. Böyle bir talep gelse bile Ziya Dogan bize lazimdir, Trabzonspor?a lazimdir. Bu sezonu onunla bitirecegiz, sezon sonunda Ziya Hoca ile uzun süreli bir sözlesme imzalamayi planliyoruz" diye konustu.

Baskanimiz basin toplantisinda su görüslere yer verdi: "Çikan bu haberler eger spekülasyon degilse maksatli olarak yapilan haberlerdir. Eger haberler Besiktasli yöneticiler tarafindan basina yansitiliyorsa onlari etik degerlere uygun davranmaya çagiriyorum. Besiktas Kulübü saygi duydugum ve Türkiye?nin en iyi kulüplerinden birisidir. Bu dedikodularla Trabzonspor?u ugrastirmasinlar"

Basin toplantisinda son günlerde basinda çikan futbolcumuz Tolga ile Teknik Direktörümüz Ziya Dogan arasinda sorun olduguna dair haberlere de deginen Baskanimiz Atay Aktug, "Maalesef daha önce Tolga?yla Ziya Hoca arasinda sanki bir problem varmis gibi haberler yapildi. Trabzonspor Kulübü içerisindeki hiçbir futbolcunun böyle günlük olaylarin disinda hiçbir problemi yoktur. Tolga, saglam, karakterli, dürüst bir futbolcumuzdur. Futbolculugunun yaninda insani yönü çok güçlü bir oyuncumuzdur ve sözü geçen olaylarin hiçbirini yapmamistir. Tolga?nin ne hocasiyla ne de kulübü ile herhangi bir sorunu yoktur. Bu oyuncumuzun da daha önce Besiktas?a transfer olacagi yazildi. Ama Trabzonspor?un hedefinde sampiyonluklar oldugu için kendisini kesinlikle birakmayi düsünmüyoruz. Kimse heveslenmesin ve kimse Trabzonspor?u karistirmak için ugrasmasin, ben Trabzonspor?a ve Türkiye?deki tüm Trabzonsporlulara güveniyorum. Trabzonspor yükseldikçe, Trabzonspor basarili oldukça bu tür olaylarin olacaginida biliyorum. Taraftarlarimiz rahat olsunlar, huzur içerisinde olsunlar, biz burada oldugumuz sürece Trabzonspor'un sampiyonluk mücadelesi devam edecektir. Bu mücadeleyi kadromuzu daha da zenginlestirerek sürdürecegiz" seklinde konustu.

27.09.2004
    17:52:04

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hafta sonu onlar ile macimiz varya yine ayni senaryo biktik vallahi. Görün bakin o macicin planlar basladi,cok korku var icimde (Medya, Hakem, BJK'nin gelecegi).

HABER TURK canli yayinda Ziya Dogan'in BJK ile anlastigini söyledi....Az öncese flas haber seklinde Bosque simdilik BJK de kaldi haberini verdi....Tek amaç bizi karistirmak....akillanmicaklar bunlar...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

haberturk de hergün bjk ile ilgili programlar,tartismalar var...tekrar tekrar veriyorlar, tam bjk yalakasi...hiçbirine inanmayin....bu sene baktilar ki niyetimiz gerçekten "kötü" ise erken basladilar.....haberleri yok ki, yaptiklari/yapacaklari hersey nafile...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

beziktas - trabzonspor maci öncesi yine trabzonsporu etkileyecek serefsiz adi bir yalan cikarmis medya.

amaclari beziktasin trabzondan puan koparmasi.

KEL BOSKE gitsinde kurtulalim artik. nedir bu yaaa. Beziktas yenemedi diye türkiyeyi aya kaldirdilar, kiyameti kopardilar

Haydi trabzonspor Haydi Ziya Dogan -Bizans bu sene avcunu yalasin.

Sampiyon Trabzonspor
    Bizans kümeye

Göktuğ Altuntaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

arkadaslar oyuna gelmiyelim istanbul basini bu haberleri vermeye devam edecektir baskanimizin sözlerine güvenelim..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sampiyon olursak haritanin sol sayfasinda kalan yerlerde yas ilan edecekler sanirim[img]smileys/smiley36.gif[/img]Bu ne ya böyle...

Eee... Niye Fatih ve Gökdeniz'i istemiyorlar? [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Daha önemlisi git kendi ayarindaki takimlarin hocalarina sulan. Büyüksehir Belediyesi, Diyarbakir, Kayseri... Sen kiiiim, Trabzonspor kim... Ezik jimnastikçiler

Edited by: perhaps

ben sahsen korkuyorum ziya hocanin dediklerinin çogu yapilmiyor transfer diye yirtti adam kendini lazim dedi sampiyonlar ligi kaçar dedi yapmadilar sonuç ortada uefa ya razi olduk. ziya hoca trabzonsporu sevmedigi için degil huzursuz oldugu için gidebiir. istekleri yerine gelmemeye devam ederse zaten gidicektir. ama belki aralik kongresini göz önüne alarak kalacaktir ki bizimde temennimiz budur. ama her zaman ziya dogana güvenelim unutmayalim ADAM GIBI ADAM ZIYA DOGAN

Guests
    Ziyaretçi

bu konunun dipine kadar gidicek star emin olabilirsiniz. demin izledim bir sürü madde saydi yok hoca söz varmis falan filan gece izleyen olursa detayli sekilde anlatir

Guests
    Ziyaretçi

kadar hainlik olunmaz yani basin trabzonu karistirmak icin elinden geleni artina koymuyorlar transfer etmis gibi haber veriyorlar bu kadar ucuz olunmamali bunlara tazminat davalari acmali artikbu kadar yalancilik olmaz yani durmadan oyuncularimizi aliyorlar durmadan teknik direktorumuzu aliyorlar trabzonu karistirmak icin kiskirtici haber yapiyorlar artik yeter ya böyle basin özgürlügüne ben ... ndiktatorluk olsun daah iyi en azindan okadar yalan yazamazlar

bu

Analyzer
    Ziyaretçi

Ziya Dogan'in hiçbir yere gitmeyecegini bizans basini da essek gibi biliyor. Tek amaçlari Trabzonspor'u karistirmak bu serefsizlerin. Üstelik bu bizim beziktasla yapacagimiz maçin öncesine denk getirilip bir tasla iki kus vurmaya çalisiliyor. Zaten bu kargalar haftalardir puan kaybediyor ama özellikle bu haftadan sonra sanki hayatlarinda ilk defa yeniliyorlarmis gibi medya kiyameti kopardi. Spor programlarinda, gazete sayfalarinda deli gibi bunlari konusuyorlar. Fener - cinconmedyasi bu ezik kargalari ipledikleri için degil megerse Trabzonspor'u karistirmak için bu kadar kiyamet kopartiyorlarmis. Tam da karga maçi öncesi kasitli çikarilan bu söylentiler, çifte amaç tasiyor dedigim gibi. Hafta içinde besiktasla aramizdaki gerginlik tirmandirilacak, "Trabzon'da besiktasa karsi büyük öfke var"seklinde haberler yapilacak, daha sonra bizim maça çikarken besiktasli futbolcularin dizlerinin titreyecegi, taraftarin taskinlik yapacagi, Trabzonspor taraftarinin zaten cani oldugu söylenecek. Böylece Trabzonspor ve de Trabzon sehri tipki geçen seneki cincon maçinda ve 96'daki fener maçindaoldugu gibi maçtan sogutulup yenilmesi saglanacak. Uzun vadede ise kargalar puan kaybettikçe Ziya Dogan olayi temcit pilavi gibi isitilip isitilip önümüze sürülecek. Trabzonspor'u karistirmak için yapilmadiknamussuzluk birakilmayacak. Ulan serefsiz bizans medyasi. Beziktas - Ankara maçindan bile Trabzonspor'a saldirmak için malzeme çikartiyorsunuz.Allah sizi bildigi gibi yapsin. Trabzonspor sizi bildigi gibi yapacak.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Benim Ziya hocadan en ufak bi süphem yokta taraftarin gaza gelipte hocaya karsi olumsuz fikirlere kapilmalarindan korkuyorum. Çünkü maalesef vede maalesef Trabzonspor' lu taraftarlarimizin bi kismi bizim burada düsündüümüz gibi pozitif düsünmüyor. Ve birazda düsüncesizce davraniyorlar...!!!

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

baktilar sampiyonlugumuzu sahada engelleyemiyecekler hemen masa basi oyunlarina basladilar.atay aktug açiklamada zatenyapmis ziya dogan bir yere gitmiyor diye.

Alıntı Golge_Oyunu Nickli Üyeden Alıntı

Benim Ziya hocadan en ufak bi süphem yokta taraftarin gaza gelipte hocaya karsi olumsuz fikirlere kapilmalarindan korkuyorum. Çünkü maalesef vede maalesef Trabzonspor' lu taraftarlarimizin bi kismi bizim burada düsündüümüz gibi pozitif düsünmüyor. Ve birazda düsüncesizce davraniyorlar...!!!

evet bence de..Allah korusun BEJEKE maçinda en ufak bi kötü sonuç olursa hain ilan edilir adam...[img]smileys/smiley5.gif[/img]..dikkatli olmaliyiz medyanin amaci da bu zaten....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)