Sayfa 3 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 302 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Dogan "Trabzonspor'u Asla Bırakmam"

Guests
    Ziyaretçi

Hoca hiç biryere gitmeyecek dert etmeyin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sakaryada F.B 120 dk. küfür yedi BJK da Trabzonda 220 dakika küfür yer.Bu kadar serefsizligi hiç kimse yapmaz yapmaya cesaret edemez.

Demekki baskan dedigin mafya vari olacak bu haberleri yazanlara bu satirlari yalatacak özür diletecek.demekki baskan dedigin BJK li yöneticlere bunlari yalatacak yoksa sen essek olursan semer vuran çok olur.

Kimse kusura bakmasin eger senin hakkinda yazi yazan serefsizlere haddini bildirmiyorsan daha çok ugrasacaklar.Sayin ATAY AKTUG Takimi Sakaryadan Istanbula geldiginde Hürriyet ve Sabah Ayni yerdeler 20-30 bin kisi toplayip protosto yapmassan,bu adamlara haddini bildrimessen daha çok çekeriz biz.

BJK nin bu olaylara cesaraet dahi edememesi lazim,Medyanin cesareti dahi olmamasi lazim.ama cesaretleri var.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ya bizim yönetimimiz güçlü degilki, pinti adamlar ya

biz güçlü olsak bizans basini yalan haber yazabilir mi? masaya yumrugu biz vuralim söyle esasli bir protesto... bunlara hadlerini bildirmek lazim...

bjk TRABZON maçi öncesi baya etekleri tutusmus trabzonu nasil karistiririz hesabini yapiyorlar ama adamim yemez size burada 5tane atacaz.. amaçöalri ziyadogan degil trabzon karissin yeter.

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazi arkadaslar Malatyadan bize nasil geldiyse Ziya Dogan'da öyle Besiktasa gider diyor.

1-Ziya hoca bize Malatyadan gelmedi. Konyayla anlasti ama transfer yapmadilar diye istifa etti daha sonra bize geldi.

2-Malatya siradan bir anadolu takimidir. Bizimle bir olamazlar..

Dün CnnTürkdeki spor programina katildi baskan Cem Yilmazin sundugu programda Milliyet yazi isleri müdürü sanirim ismi Cem Dündar dir konuktu ayrica ismini hatirlamadigim ama FB li oldugunu bildigim bir yazar daha vardi.

Baskanimizla baglantiya geçtiler ve baskan asiri sinirliydi ama korkuda vardi içinde (sürekli Ziya Doganin sözüne güvendiklerini ve sözlesmeye tazminat maddesi koymadigini söyledi). Baskanin sözleriyle bjkye nekadar sinir oldugunu belli etti ama Ziya Dogan gitmek istiyormu soruna bir türlü net cevap vermedi. Basini neden suçlu gösteriyor arkadaslar onuda anlamis degilim yazili basinda bir kaç serefsiz yazmis bazi seyler onlara inanmayin ama baskanin baglandigi her kanalda ne kadar hakli olduklarini dile getirdiler. Bunlari basin ortaya çikarmasaydi dahami iyi olurdu acaba ?

Son olarak eger Ziya hoca gitmezse (zor bir ihtimal) hafta sonu bjkye yeterli tepkiyi koyacagina inaniyorum taraftarimizin ama bu tepki Ziya DOGAN'a gösterilen destek öteye olmamali diyede düsünüyorum.

Nereden
    Ankara

Alıntı CilginGenc Nickli Üyeden Alıntı

bjk TRABZON maçi öncesi baya etekleri tutusmus trabzonu nasil karistiririz hesabini yapiyorlar ama adamim yemez size burada 5tane atacaz.. amaçöalri ziyadogan degil trabzon karissin yeter.

Kim karisir, kim kalir Pazar günü görürler. Terbiyesiz adamlar ne olacak [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

buda milliyet gazetesinden

1- Del Bosque'nin, "Çalimbay'i yardimci al" önerisini reddedince bileti kesildi... 2- Ziya Dogan ile temasa geçildi ve prensipte "Evet" yanitini alindi... 3- Yönetim, Trabzonspor'a iki futbolcu ve 2 milyon dolar teklif etti... 4- Atay Aktug, Besiktas'i geri çevirdi, "Dedikodu çikarmasinlar" dedi

devami için

http://www.milliyet.com.tr/2004/09/28/spor/aspo.html

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zya Dogan gitmez ile gidemez arasinda çok büyük fark var.Basinin su anda istedigi ziya dogan gitmez yerine gidemez cümlesini kullanmamiz.Dikkatli olalim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Buda Ergun Atadan

http://www.gazeteoku.com/go.php?link...ww.fanatik.com. tr

Kim ne derse desin ben daha güçlü masaya yumruk vuran yöneticilerin olmasini istiyorum.Sen istedigin kadar iyi yönetici ol güçlü olmadiktan sonra isler zor.

Eger Ziya Doganin gitmek istedigini zannetmiyorum.BJK ya bundan sonr akim giderse gitsin kurtaramaz.

Samet Aybaba yi tebrik ediyorum."Benim için attigim imza namusumdur."

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abiler, kardesler!! çikan haberlere göre ziya dogan yönetime "beni istiyorlar" demis...eger bu dogruysa derhal ziya dogan gönderilmeli...ama bakin eger dogruysa diyorum...onurlu bi adam çikar bugün aksama kadar hiç bir yere gitmiyorum der....konusmazsa,anlayin ki gitmek istiyor..o zaman da güle güle denir...

trabzon ziyalarla var olmadi...ziya gider trabzona yeni bir "günes" dogar, SEN OLarak sampiyonluga yine kosar...

biraz sinirlendim arkadaslar ama ziya hocanin açiklama yapmasi lazimdi ki baskan'in açiklamasindan da ziya hocanin "gitmek istemiyorum" demedigi anlasiliyor....giderse kendine yazik eder, seneye 2. ligde takim arar kendine, trabzon bunu unutmaz.......gitmezse, onurlu,karakterli bir tavir sergilerse TRABZON YINE BUNU UNUTMAZ....

Guests
    Ziyaretçi

ya bence sakin olsak. gökdenizde çikip açiklama yapmadi sonra herkes gitmek istiyo dedi noldu 5 yillik imza atti

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lan serrefsizoglu serefsizler,onun bunun çocuklari,daha düne kadar hava atmiyormuydunuz?Dünyanin en iyi hocasini aldik yada bu Besiktasin bu kadroyla önünde kimse duramaz diyenler...Eyyy Hasmet köpegi sen ne anlarsin olum futboldan,isiniz gücünüz gudalistluk yapmak...Sen git gincalinla iyi dantel nasil olur onu anlat.

Ziya hoca Konyadayken nerdeydiniz?Bizi ne zannediyorsunuz?Ülen yavsak Adnan Aybaba beni burda dün radyo basinda delirtmeyi basardin seni bulursam suratina öyle bir tükürecemki tükürükten suratin gözükmeyecek...Serefsiz güya Samet Aybaba gitmeyecekmis Besiktasada geriye Riza ile Ziya kaldi ama ben konustum büyük ihtimalle Ziya gelecek Besiktasa diyor...Agabeyi sereflidir takimini(B.B.Ankara) satmaz ayagina getiriyor lafi...Lan cigersiz köpek,daha düne kadar önünüzü ilikliyordunuz DelBoskenin önünde ne oldu?ne cesaretle siz dünyanin en büyük hocasini hiçe sayiyorsunuz?

Adamcagizda sasirmistir.Nerden düstük bu çingenelerin arasina diye!...

Nereden
    İstanbul

serefsiz arabaci çingenler de badalim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kusura bakmayin ben dün yetistirip yazamadim.Çok sinirliyim, argo konustugum için büyüklerimden vede genç kardeslerimden özür dilerim...Ama UEFA kupasi öncesi bu gibi salakça vede hiç amaci olmayan laflari üretenler Trabzon tur atlamasinda nasil olsa Ziyayi kopaririz mantigi güdüyorlar.Onlar için önemlsi olan EZIKTAS'in durumudur.Simdi haklarini yemeyelim adamlar uyanik erkenden tedbir aliyorlar yoksa EZIKTAS bu haliyle kesin küme dülser...Ziya Dogan olayini daha sene basindan beri biliyoruz hatta çikip kendi agzindan ne dedi: ben kesinlikle takimimi satmam dedi...Bu yüzden Ziyta Dogana herkes sahip çikmali...

Birde sunu anlamiyorum.Herkes yeri geldimi profösyonellikten bahsediyor yani yok ben profösyonelim istedigim parayi veren kimse o takimda oynarim diyenler,neden hoca olduklarinda birden amatörlesip ben falanca takimliyim oluyor?Parayi verende çalismiyormusun kardesim?Sonra ne oluyorda hersey degisiyor?Islerine geldikleri gibi ötüyorlar...

Z.D. dan hala bir aciklama yok!

Saat TR saatiyle 14.00 de LIG TV de Futbol haberleri var. Z.D. buraya hep naklen katilmistir gecmiste TS konusu oldugunda.

Bugün de sanirim sirf BJK ve Z.D. konusu enine boyuna konusulacaktir. Eger Z.D. burayabaglanip ADAM gibi bir ACIKLAMA yapmaz ise ... bir saniye kalmasin gitsin!!! Biz Z.D. ADAM bilirdik, bilmiyorum yanilmismiyiz???

INSALLAH BU HABER DOGRUDUR!!

Baskan Yildirim Demirören, geçtigimiz hafta Fransa?ya gidip, Real Sociedad?in eski teknik direktörüyle el sikisti. Raynald Denouix, Bodo maçindan sonra göreve baslayacak.

BESIKTAS, yollarini ayirma karari aldigi Teknik Direktör Vicente Del Bosque?nin yerine sürpriz bir ismi getiriyor. Siyah beyazlilar, Real Sociedad?da forma giyen Nihat Kahveci?nin eski hocasi Raynald Denouix ile anlasti. Fransiz çalistirici, Bodo maçindan sonra Istanbul?a gelerek, görevine baslayacak.

Önce telefonla görüstü

Siyah beyazlilar, Denouix?nin transferini Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor maçindan önce bitirdi. Del Bosque?nin ipini çekme kararini geçtigimiz hafta ortasinda alan Baskan Yildirim Demirören, Ispanyol hocanin yerine getirecegi ismi çoktan belirlemisti. Demirören, önceki sezon Real Sociedad?i Ispanya Ligi?nde ikinci yapan Raynald Denouix?yi transfer etmek istiyordu. Fransiz teknik direktörle önce telefonla baglanti kurup nabiz yoklayan Demirören, olumlu cevap alinca Fransa?ya gitme karari aldi. Ardindan, eski yöneticilerden Hüsnü Güreli ve Menajer Sinan Serhatlioglu?nu yanina alip, Denouix ile pazarlik yapmak için Paris?e gitti. Beraberinde Besiktas?in maç kasetlerini de götüren Demirören, iki gün süren görüsmeler sonucunda Fransiz teknik adamla kesin anlasma sagladi.

Yardimcisi Türk olacak

Önceki gün Istanbul?a dönen Yildirim Demirören, Denouix ile anlastigini yönetici arkadaslarina bildirdi. Son derece gizli tutulan bu anlasmaya göre, Fransiz çalistirici, Bodo maçindan sonra Istanbul?a gelerek, resmi sözlesmeyi imzalayip göreve baslayacak. Bu arada Raynald Denouix?nin yardimciligina bir Türk antrenör getirilecegi bildirildi. Bu ismin, Riza Çalimbay, Fuat Yaman veya Feyyaz Uçar?dan biri olacagi ifade edildi.

Yildirim Demirören?in getirdigi maç kasetlerini dikkatle inceleyen Denouix?nin, siyah beyazli takimi çok begendigi ve, ?Kadro çok iyi. Del Bosque de çok iyi bir antrenör. Ancak, teknik adamlar bazen böyle talihsizlikler yasar. Ben de Real Sociedad?daki ikinci sezonumda ayni seyleri yasamistim. Futbolun içinde bunlar var? dedigi bildirildi.
    Baskan Yildirim Demirören, geçtigimiz hafta Fransa?ya gidip, Real Sociedad?in eski teknik direktörüyle el sikisti. Raynald Denouix, Bodo maçindan sonra göreve baslayacak.

BESIKTAS, yollarini ayirma karari aldigi Teknik Direktör Vicente Del Bosque?nin yerine sürpriz bir ismi getiriyor. Siyah beyazlilar, Real Sociedad?da forma giyen Nihat Kahveci?nin eski hocasi Raynald Denouix ile anlasti. Fransiz çalistirici, Bodo maçindan sonra Istanbul?a gelerek, görevine baslayacak.

Önce telefonla görüstü

Siyah beyazlilar, Denouix?nin transferini Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor maçindan önce bitirdi. Del Bosque?nin ipini çekme kararini geçtigimiz hafta ortasinda alan Baskan Yildirim Demirören, Ispanyol hocanin yerine getirecegi ismi çoktan belirlemisti. Demirören, önceki sezon Real Sociedad?i Ispanya Ligi?nde ikinci yapan Raynald Denouix?yi transfer etmek istiyordu. Fransiz teknik direktörle önce telefonla baglanti kurup nabiz yoklayan Demirören, olumlu cevap alinca Fransa?ya gitme karari aldi. Ardindan, eski yöneticilerden Hüsnü Güreli ve Menajer Sinan Serhatlioglu?nu yanina alip, Denouix ile pazarlik yapmak için Paris?e gitti. Beraberinde Besiktas?in maç kasetlerini de götüren Demirören, iki gün süren görüsmeler sonucunda Fransiz teknik adamla kesin anlasma sagladi.

Yardimcisi Türk olacak

Önceki gün Istanbul?a dönen Yildirim Demirören, Denouix ile anlastigini yönetici arkadaslarina bildirdi. Son derece gizli tutulan bu anlasmaya göre, Fransiz çalistirici, Bodo maçindan sonra Istanbul?a gelerek, resmi sözlesmeyi imzalayip göreve baslayacak. Bu arada Raynald Denouix?nin yardimciligina bir Türk antrenör getirilecegi bildirildi. Bu ismin, Riza Çalimbay, Fuat Yaman veya Feyyaz Uçar?dan biri olacagi ifade edildi.

Yildirim Demirören?in getirdigi maç kasetlerini dikkatle inceleyen Denouix?nin, siyah beyazli takimi çok begendigi ve, ?Kadro çok iyi. Del Bosque de çok iyi bir antrenör. Ancak, teknik adamlar bazen böyle talihsizlikler yasar. Ben de Real Sociedad?daki ikinci sezonumda ayni seyleri yasamistim. Futbolun içinde bunlar var? dedigi bildirildi.

FEDAİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Sukunet beyler sukunet,Ziya hoca saglam karakterli vedüzgün bi insandir.Yani adam gibi adam vebir o kadar da akilli bi adamdir.O'da biliyorki kendisi degilsihirbaz olsa bu kuslardan bi cacik olmaz.O yüzden TRABZONSPOR'umu bi çirpida silip atmak kolay degil ve bir okadarda akil kari degildir.RAHAT OLABILIRIZ.

Saygi ve sevgi ile...

Guests
    Ziyaretçi

demin bi yazi gösterdiler. imzam namusumdur diye. bunu bizzat ziya hoca demisti. simdi açiklama yapmiyo diye gökdenize dendigi gibi onudami kapi önüne koyalim. ulan medya haber yapiyo millette gaza geliyo takim yönetim taraftar hep karisiyo

Medya bir haberiyle bizi öyle bir duruma getirdiki ; neredeyse Besiktas'a iyi bir antrenör bulunacak diye sevinçle bekliyoruz!Medyanin gücü bu iste!
    Ziya Dogan hiçbir yere gitmeyecek.Sakin olalim.Her önemli maçtan önce böyle gergin ortamlar yaratilmistir.Klübümüze,futbolcularimiza ve hocamiza güvenelim.Yapacagimiz tek sey destek...

Nereden
    İstanbul

tam tersi olsaydi, yani bjk lider olsaydi ziya hoca kosa kosa mi gidecekti...bjk kötü durumda oldugu için gitmicekse hiç durmasin bana göre....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ziya Dogan tüm emegini verdigi emekleri hiçe sayip küme düsmemeye ugrasan bejeke ye gidicek öylemi güldürmeyin beni , bejeke eziklerden aldi bu taktigi alamiycagini bile bile ortaligi karistirmak maksatli bu haberler hafta sonuda bejeke ile maç var o yüzden bizi karistirmaya çalisiyolar ama bilmiyolarki kendi sonlarini hazirliyolar arkadaslar hafta sonu Del Bosque degilde Yildirim Demirören'in de son maçi en az 3 olucak insallah böyle olaylar bizi kenetler kara kargalar hafta sonunu beklesin görsün ne oluyo Ziya Dogan'i bu serefsizlerin gazina gelipte sakin elestirmeyin arkadaslar adamin bir yere gittigi yok Samet gibi serefsiz degildir Ziya bosuna Laz Ziya demiyoz adama saygilar.

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Academia Nickli Üyeden Alıntı

Z.D. dan hala bir aciklama yok!

Saat TR saatiyle 14.00 de LIG TV de Futbol haberleri var. Z.D. buraya hep naklen katilmistir gecmiste TS konusu oldugunda.

Bugün de sanirim sirf BJK ve Z.D. konusu enine boyuna konusulacaktir. Eger Z.D. burayabaglanip ADAM gibi bir ACIKLAMA yapmaz ise ... bir saniye kalmasin gitsin!!! Biz Z.D. ADAM bilirdik, bilmiyorum yanilmismiyiz???

arkadasim sen sakarya macindada ayni sekilde davrandin ama takim galip geldigi zaman bir tane bile yazi yazmadin. simdi gene bulanik bir ortam var ve hemen ortaya cikmissin. once sakarya maciyla ilgili olarak bir ozur dile ondan sonrada ordan burdan duydugun seylere dayanarak buraya yorum yazma..

ha bu arada Ziya Dogan adam degil adamoglu adam.... Zannederim sen pek farkinda degilsin onun icin hatirlatayim dedim

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

1.Bizden Ziya'yi almaya cesaret edemezler.Bunun hem ahlaksiz bir tavir olacagi hem de Trabzonspor ile Besiktas arasinda sonu gelmeyecek bri savas açacagindan cesaret edemezler.

2.Ziya dürüst adamdir. Attigi imzayi reddeden kisinin kimsenin gözünde sayginligi kalmaz.

3.Bunlar sadece diger 2 ezigin masa basi oyunlarina eziktasi alet etmesinden kaynaklanmaktadir.

4. Demirören'in bu imzayi attirabilecek vakti bile olmayacaktir. bjk'ta Olaganüstü kongre yakindir.

kisa ve öz:

eziktasin yaptigi serefsizliktir. ziya dogani bu günlere getiren trabzondur. sen hem de eski futbolcun olan bu adami gözardi et, adam gitsin orada burada takim çalistirsin. sonra trabzonun basina geçsin. bilmem kaç maçta sadece 1 maglubiyet alsin. 2005 sezonunda da 7 maçta 6 galibiyet 1 beraberlik alsin. sen de git aptal gibi sag ayakli 9 futbolcu al. real madrid'in hocasinin önüne koy. al bana takim yap de. sonra da adamin teknik adamligini tartis. bilmem kaç tane kupa kazandirmis real madrid'e. baktin takim kötü gidiyor. tam da trabzon maçindan önce ortaligi bulandir. akliniz biz bu kadar basarili olana kadar, ziya dogani bulup getirene kadar neredeydi kardesim. hem de senin evladin olan eski bir futbolcunu. ama yok onlar maymun istahli illaki gözleri dünyanin en büyük(kendilerince) futbolcularini, dünyanin en iyi hocalarini alacaklar ya. da ...iktir git kardesim. git rizayi al feyyazi al,metini al. yoooookkk olmaz. en iyi kim onu alacaklar illaki. ha ziya hocayi ben de çok severim. ama gidecekse de baskanimizin da dedigi gibi tazminatsiz gidebilir. ancak buna ihtimal vermiyorum. nolur giderse yeni bir hoca bulunur. senol hoca gelir. zaten takim rayina giriyor artik. fakat burada önemli olan ziya hoca ts veya eziktasi çalistirmis degil. sen bastan bir hedef koyup yola çik. amcan sene ortasinda gelsin senin olmus meyvani almak istesim. bu terbiyesizlik ve en hafif ifadeyle serefsizliktir. bu arada ziya dogani da hemen asmayalim arkadaslar. yok açiklama yapmamismis yok bilmem ne. belki baskanimiz öyle istiyordur sen onlara bulasma diyordur. bunu bilemeyiz. hem ziya hoca giderse 3 hafta sonra onu da göndermeyecekleri ne malum... sonra tekrar trabzona hangi yüzle gelecek (herhangi bir takimin basinda) giderse de yine de sagolsun. o geldiginden bu yana hep kazandik. eziklere tepeden baktik. vatan sagolsun.

Allaha emanet olun...

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Besiktas'in Ziya Hocayi düsünmesi dogal.
    ancak zamani degil. Ziya hoca da gitmez bu sartlarda.

Besiktas Senol Günes'i alsin.

Sayet Ziya hoca besiktasa gitse. Ben Trabzonspor için sadece 2 hoca
    düsünüyorum.

Senol Günes ve Giray Bulak.

Tabiki su sartlarda Ziya Hocanin gitmesini kesinlikle istemiyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)