Sayfa 2 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 302 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Dogan "Trabzonspor'u Asla Bırakmam"

Nereden
    Almanya

arkadaslar su an ntv yi izleyen var mi varsa trabzonu konustular mi yoksa daha gelmedi mi bilgi verebilecek var mi bana?

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Riza calimbay a göz diktiler aslinda !

samet aybaba olmayacagini anlayinca sirada riza calimbay var.

Ziya dogan haberleri YALAN ve trabzon - besiktas macini besiktas lehine etkilemek icindir.

hersey ortada.

Göktuğ Altuntaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

hasmet babaoglu konustu yok ziya hocaya böle bi teklif eger kabula etmezse bi daha teklif etmezler falan dedi yavvv bunlar adami deli eder yaaaa[img]smileys/smiley7.gif[/img]böle bir düsünce tarzi olabilirmi adam birinci takimin basindayken ortaligi karistiriyorlar[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Almanya

yani esas sormak istedigim trabzonun gollerini gösterdiler mi?

Guests
    Ziyaretçi

Serefsizler iste

Illa iyi giderken karsimiza bisey çikaricaklar

Ziya Dogani bence gitmek istemez

Adam gibi adam o.Belki Içinden gitmek ister ama bunu yapmaz.Bizi yari yolda birakmaz

Giderse de yolu açik olsun

Hiçkimse vazgeçilmez degildir

Ama kolay kolay unutulmaz

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

ilk sayfada gülüp geçelim dedim ama cnn turk de baskani dinledim ziya hocaya bir teklif yapmis bjk yöneticiler.. bunlar bizi ne saniyor anlamadim.. siradan bir anadolu takimiyiz sanki istedikleri an hocamizi alabilecekler öyle mi? serefini yitirmis insan davranislari bunlar.. basta trabzonspor olmak üzere tüm kamuoyunda özür dilemeliler... ahlaksizlik resmen.. ziya hoca bir açiklama yapmadi henüz... yapsa iyi olurdu... ama herhaldeo da ileride bjk yi çalistirma durumu hepten ortadan kalkmasin diye susuyor... bizim hoca sorunumuz, hocanin bizle sorunu yok... fakat insan bekliyor iste ne bileyim çikip ben lider takimin hocasiyim bu yapilan teklif çok yersiz falan dese en azindan... demese de önemli degil ama medya yine amacina ulasmis olacak.. görürsünüz yukarida yazdigim gibi yazilar çikacak trabzondaki muhalif basindan.. içten içe senol günes çiler de kasiyacaktir bunu...

konu disi olsa da ziya hocanin bu olay için degil mesela yönetimle transferde anlasmazliga düsüp gittigini düsünürsek kafamda tek isim var.. orada denizli de bir gün siranin tekrar kendisine gelmesini bekleyen zamanla kendini gelistiren bir adam... giray bulak... yazmanin yeri degildi belki bunu ama ileride giray hocayi bir gün tekrar bu takimin basinda görmek isterim.. senol u asla!

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Ya Ziya Dogan gibi basarili bir hocanin küme kalma mücadelesi veren bir takimda ne isi var????Akil var mantik var...Edited by: agantha

... BJK Z.D. teklif götürmüs ve söylentilere göre prensipte anlasilmaya varilmis!

Bu haberi yayinlayan TV CNN dir. CNN bu haberi neye dayanarak, hani cüretle yayinlar, sastim kaldim, bu haberi kim yapti, dogru olup olmadigini bilmeden bu haber nasil yayinlanabilir! Burada ANLASMADAN söz ediliyor!!!

Anlasma olup olmadigini kimse bilmiyor, ama bir sey cok dogru, BJK gercekten Z.D. teklif götürmüs bunu az önce canli yayinda sn. baskanimiz dogruladi! Ve tepkisi cok agir oldu!

Bu resmen savas ilani dir! Millet ne yapmamiz gerekiyorsa yapalim! Ben böyle adilik, serefsizlik görmedim! Bunlari hafta sonu yenmek, hemde tarihi fark ile, boynumuzun BORCU oldu!

Z.D. dan ben bir aciklama bekliyorum, cikip ortaya adam gibi bir aciklama yapip bu köpekleri susturmasi gerekiyor!

Guests
    Ziyaretçi

bence bu bayan jimnastik kulübünün yaptigi korkakiktir..niçin malatyadayken almadilar ziya hocayi..önümüzde besiktas maçi var...adamlarin niyeti belli;ziya hocayi alamasak bile hiç degilse trabzon maçinda olasi bi bozgunu engellemek...ama engelliyemeyecekler..besiktasi bozguna ugratacaz...bunun bas mimarida ziya dogan olacakayrica adam gibi adam ziya dogan bizi birakmaz...basladigi isi yarida birakmaz..

Aktug, kulüp binasinda düzenledigi basin toplantisinda, Trabzonspor'un ligde çok basarili bir performans gösterdigini belirterek, ''Trabzonspor sampiyonluk yolunda mücadele ederken ve sampiyonluga kilitlenmisken, maalesef bu basari bazi çevreleri rahatsiz ediyor. Trabzonspor üzerinde oyunlar oynaniyor. Trabzonspor'un birlik ve beraberligini bozmak için o çevreler ellerinden geleni yapiyorlar'' dedi.

Trabzonspor'un çok büyük bir camia oldugunu ifade eden Aktug, söyle devam etti:
    ''Birlik ve beraberligimiz bozulmadigi sürece, bütün engelleri asacak güçteyiz. Hocamiz hakkinda çikan dedikodular dogdu degildir. Bu haberler gerçegi yansitmiyor. Ziya Dogan, daha uzun yillar Trabzonspor'a hizmet edecek ve kulübümüzü sampiyonluklara tasiyacaktir. Trabzonspor Kulübü'ne Ziya Dogan'la ilgili bir talep gelmemistir. Hocamiz bize lazimdir. Ligi Dogan ile bitirecegiz. Ondan sonra da uzun süreçli bir sözlesme yapacagiz.''

Aktug, Ziya Dogan ile ilgili çikan haberlerin maksatli oldugunu savunarak, ''Besiktasli dostlarima tavsiye ediyorum. Eger kendileri tarafindan bunlar basina yansitiliyorsa etik degerlere saygi duysunlar. Bu dedikodularla Trabzonspor'u ugrastirmasinlar. Bunlar daha önce Tolga'ya da yapilmisti. Trabzonspor basarili oldukça, bu tür olaylar yasanacaktir. Trabzonspor'u yikmaya kimsenin gücü yetmez'' diye konustu.

Trabzonspor'un sampiyonluk mücadelesini, kadrosunu genisleterek sürdürecegini belirten Aktug, sunlari söyledi:
    ''Hocamiz Besiktasli. Besiktas'ta top oynamis. Ama su anda Trabzonspor'un teknik direktörü. Trabzonspor istemedigi sürece de bir yere gidemez. Ziya hocayi çok iyi taniyorum. Ne kadar dürüst ve karakterli oldugunu biliyorum. Ziya, biz istemedikçe hiçbir yere gitmez. Kulübünü, takimini ve futbolculari satmaz.''

Baskan Aktug, Besiktas Kulübü Baskani Yildirim Demirören'i telefonla aradigini, fakat ulasamadigini da söyledi.

ALLAH sizi daha beter edecek serefsizler anca diliniz var

Göktuğ Altuntaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı Academia Nickli Üyeden Alıntı

... BJK Z.D. teklif götürmüs ve söylentilere göre prensipte anlasilmaya varilmis!

Bu haberi yayinlayan TV CNN dir. CNN bu haberi neye dayanarak, hani cüretle yayinlar, sastim kaldim, bu haberi kim yapti, dogru olup olmadigini bilmeden bu haber nasil yayinlanabilir! Burada ANLASMADAN söz ediliyor!!!

Anlasma olup olmadigini kimse bilmiyor, ama bir sey cok dogru, BJK gercekten Z.D. teklif götürmüs bunu az önce canli yayinda sn. baskanimiz dogruladi! Ve tepkisi cok agir oldu!

Bu resmen savas ilani dir! Millet ne yapmamiz gerekiyorsa yapalim! Ben böyle adilik, serefsizlik görmedim! Bunlari hafta sonu yenmek, hemde tarihi fark ile, boynumuzun BORCU oldu!

Z.D. dan ben bir aciklama bekliyorum, cikip ortaya adam gibi bir aciklama yapip bu köpekleri susturmasi gerekiyor!
    bu söylemlere tamamen katiliyorum....artik ziya dogandan bi açiklama bekliyoruz böle susmakla olmaz çikip gerçekleri açiklasin kardesim böyle böyle oldu desin...susmasin zaten istanbul basini susmuyor sürekli ortaya yeni biseyler atiyolar!!!

Nereden
    Belçika

ne diyecegimi bilemiyorum allah hepsinin belasini versin serefsizler bunudayazdirdilarya ibne istanbul basini serefsiz eziktas karga kulubu!

allahim ya ne olursun avni akeri sunlara dar edelim gorsunler kiminle dans ettiklerini!

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ziya hoca en kisa zamanda aciklma yapmasi lazim....

kein yalan haberdir...ziya hoca bizi birakmaz, birakamaz....Edited by: AvniAker

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

burada bile basladi herkes açiklama beklemeye ziya hocadan.. yukaridaki yazimda ben de deginmistim hafiften... medya budur iste.. kahretsin!

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı BesinciMevsim Nickli Üyeden Alıntı
    burada bile basladi herkes açiklama beklemeye ziya hocadan.. yukaridaki yazimda ben de deginmistim hafiften... medya budur iste.. kahretsin!

abi ziya hoca aciklama yapmadigi sürece bu dedikodular büyücek !!! ben kesinlikle bu haberin balon olduguna inaniyorum ama iste....hersey ortada...agdi insanlar !!!

olimpus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ntv de su an besiktas'i tartisiyorlar. hincal ve hasmet neler yorumlayacak izleyelim bakalim...

olimpus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gerçekten de bu kadar serefsizlik olabir mi diye düsünüyorum bu sohbeti dinledikçe. Hasmet açik açik tek bir kisi var oda ziya dogan diyor. Bu TRABZONSPOR ile eziktasin arasi gerecek ama durum bu diyor... Edited by: olimpus

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

serefsiz istanbul basini yine gosteriyor marifetini bunlar ne zaman turkiyenin basini olduklarini ogrenecekler acaba

Analyzer
    Ziyaretçi

Baskan önce basin toplantisi yapti, sonra da televizyonlara canli baglanti yapip Ziya hocayi birakmayacagimizi defalarca söyledi. Ziya hocanin birakip gitmek gibi bir düsüncesi olmadigindan adim gibi eminim. Ona güvenim, inancim sonsuz. Ziya hocaya ne kadar güvensek de, ortaya çikip sert bir açiklamayla düsmanlarimizi susturmasi gerekiyor. Bu kesin. Konustukça sinirimi bozuyor bizanslilar. Serefsizler, köpek soylari, yalakalar. Ziya hoca çik ortaya lütfen de sustur sunlari.

FERO61
    Ziyaretçi

bunun cevabini pazar aksami avni akerde verecegiz...

sira delbosa geldi ....kimler gldi kimler gecti? ( kiev antrönörü , ve eski futbolcumuz osman) sirada delbos var

kapiyionada gösterecegiz)

Bu Takim uc gun sonra Bilbao onunde guya Turkiyeyi temsil edecek ama bizansin cikarlari ondan onde geliyor. Bu adamlar tam kansiz ben ziya dogana suna buna yuklenmek istemiyorum, iki sene once 13.ukende bu takimi destekliyordum. Bunlara yapacak birseyde yok cunku duzen toptan adaletsiz olunca (taslari baglayip, kopekleri saliverince) ne yapilabilirki? Umarim Trabzonlu futbolcular bu yazilanlardan fazla etkilenmez. Ama durust olalim siz olsaniz etkilenmez misiniz? Hocanizin eski oynadigi asagilik bizans klubu adama teklif goturmus.Mesela o serefli Turk milliyetcisi Bicakci bey bu olanlara niye ses cikarmiyor kahpe kargalarin puani Turk takimlarinin avrupadaki puanindan daha mi onemli? Bu mu Turkluk? Iste gordunuz bizi Gurcistan macinda kinayanlarin sozde milliyetciligini. Bu istanbul medyasi artik midemi bulandiriyor. Bence sembolik olarak yonetim Avni Akeri bu p...lara kapasin zaten yararirimiza birsey yazmiyorlar ne kaybimiz olacak en azindan dillerinden kurtulunur. Takim ile ilgili bilgiler gonullu uyelerce bizimweb sayfalarimizda ve yerel gazetelerden duyuralabilir. Yoksa bunlar bizi boyle daha cok enayi yerine koyar

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bunlarin bitmesini istiyorsak arkadaslar, cikacak ziya dogan ve ben biryere gitmiyorum diyecek. ha pazar günü bi kaza olupda yenilirsek o zaman da görev bize düser. ya kabul ya da???

Nereden
    Almanya

Dogan kaosu
    Bosque'nin biletini kesen Besiktas Yönetimi, Ziya Dogan'a göz koydu. Basarili hoca gelmeye hazir. Ancak Atay Aktug'un onu vermeye niyeti yok

28.09.2004

Ümraniye?de önceki gece yapilan toplantida Del Bosque?yi Bodo maçi sonrasi yollama karari alan Besiktas Yönetimi, yeni hocasini bulmak için de hemen dügmeye basti. Ziya Dogan, Fatih Terim, Toshack, Scolari, Schaefer, Mustafa Denizli, Riza Çalimbay, Fuat Yaman gibi isimler gündeme gelirken, son karar Ziya Dogan oldu. Basarili teknik adamin, ?Kulübümü ikna edin, ben seve seve gelirim? sözleri de Siyah - Beyazlilar?i iyice cesaretlendirdi...

Tamam ya artik yeter bu bisans Medyasi [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Ziya Hoca artik mediya ciksin da desin ne gercek diye[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

61mehmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bence ziya dogan gidebilir de gitmeyebilir de. gidebilir çünkü, malatyadan bize nasil geldiyse eziktasa da gidebilir. gitmez çünkü, birinci siradaki sampiyonluga oynayan bir takimi birakip küme düsmemeye oynayan bir takimi çalistiracak kadar kafasiz degildir herhalde. bence ziya hocanin kafasi çalisiyor ve bizi satmayacaktir. yalniz bence senol günesin diger takimlardan kendisine yapilan teklifleri kabul etmemesinin arkasinda Trabzonsporu çalistirma hayali olabilir. buna da dikkat etmek lazim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu teklifi kabul etmemek için "çok haysiyetli, adam gibi adam, onurlu adam" olmaya gerek yok. Ziya Dogan'in standart bir onur anlayisi varsa -ki var diye biliyoruz- böyle bir teklif kafile Trabzon'dan ayriliyorken en olmasi gereken biçimde reddedilecektir.Samet olsa hemen gider derdim ama Ziya Hoca öyle olmayacak umarim. Yine de bana "sonuçta adam Besiktasli" diyen adamlara bir sey diyememek dokunuyor, ne yalan söyleyeyim.

Simdi Pazar'i iple çekiyorum... Ne de güzel yakisacak jimnastikçilere...

BESIKTAS KÜMEYE...!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)