Sayfa 11 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 SonuncuSonuncu
Toplam 302 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Dogan "Trabzonspor'u Asla Bırakmam"

Gördügünüz bayraklar pankartlar bjk maçinda hepsini bol bol tribunde göreceksiniz Selim Dogan görevi birakmasina ragmen taraftarlik görevini yerine getiriyor..Herkes bjk maçinda avniaker'de karnavali görecek..Tam bir sov düzenlendi duydugum kadari ile..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

ulan nasil çikacaksin besiktasTRABZONDAN

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Besiktas bu kadar kolay vazgeçmeyecek Ziya Dogan israrindan. Bugün olmazssa devre arasinda o zamanda olmayacak sezon sonunda. Bu adamlar daha çok basimizi agritir. Ama Ziya Hocayi Trabzonspordan koparamayacaklar. Çünkü Ziya Hoca akilli adam. Kariyerini BJK ye giderek çöpe atmayacak kadar akilli. Ziya Hoca kariyerinde eksik olanlari TS nin basindayken yapacak. Sampiyonluk, sampiyonlar ligi, ama BJK ye giderse bunlarin hiç birini yapamaz....

Bu yüzden Ziya Hoca TS yi ve kendini düsünerek bu takimda kalacak....

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Scholes Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı shipbroker61 Nickli Üyeden Alıntı

gunaydin arkadaslar,

gun icinde guven tanerin mail adresine yollayacagim. bilginize.

ama tekrar soyliyim ben buraya yazarken bile utandim ondan dolayidirki yazima sizden ozurdileyerek basladim

ibrahim güven tanere yollarken de özür dileyerek basla abi nezaketen yani[img]smileys/smiley1.gif[/img]

merak etme kardes usturuplu bir sekilde itin bi tarafina sokup cikarmayi dusunuyorum zati alilerini[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Kara Kartal
    Ziyaretçi

Sevgili Trabzonspor taraftari kardeslerim,

Ben bir Besiktas taraftariyim. Sitenize uye olmamin sebebi,sporun ozunde bulunmasi gereken ve malesef bugunlerde siddetle varligina ihtiyac duydugumuz, pozitif dusunce ve davranislar dogrultusunda, bu platformda yaziya dokulecek dusunceleriniz uzerine fikirlerimi ifade etmektir.

Malumunuz bugunlerde kendi camiam gerek yonetimsel ve gerek teknik(futbol) konularda zor gunler geciriyor. Bu zorluk dogrultusunda futbol teknik direktorunuz Sn.Ziya Dogan'a yapilan transfer teklifini kendi adima etik bulmadigimi belirtmek istiyorum.

Sporda pozitif degerlerincogu zaman oncusu ve kimi zaman da destekleyicisi olan (kanaatimce)camiamin, yoneticilerinin, boyle bir teklifte bulunmalari halenBesiktaslilik degerlerini yeterince ozumseyemediklerini (kanaatimce)gosteriyor.

Bir Besiktas taraftari olarak, sahsim adina, bu davranistan dolayi, sizlerden ozur diliyorum.

ts_fan
    Ziyaretçi

Alıntı Kara Kartal Nickli Üyeden Alıntı

Ben bir Besiktas taraftariyim. Sitenize uye olmamin sebebi,sporun ozunde bulunmasi gereken ve malesef bugunlerde siddetle varligina ihtiyac duydugumuz, pozitif dusunce ve davranislar dogrultusunda, bu platformda yaziya dokulecek dusunceleriniz uzerine fikirlerimi ifade etmektir.

Malumunuz bugunlerde kendi camiam gerek yonetimsel ve gerek teknik(futbol) konularda zor gunler geciriyor. Bu zorluk dogrultusunda futbol teknik direktorunuz Sn.Ziya Dogan'a yapilan transfer teklifini kendi adima etik bulmadigimi belirtmek istiyorum.

Sporda pozitif degerlerincogu zaman oncusu ve kimi zaman da destekleyicisi olan (kanaatimce)camiamin, yoneticilerinin, boyle bir teklifte bulunmalari halenBesiktaslilik degerlerini yeterince ozumseyemediklerini (kanaatimce)gosteriyor.

Bir Besiktas taraftari olarak, sahsim adina, bu davranistan dolayi, sizlerden ozur diliyorum.

bu kadar pozitif bir sekilde gerçekleri görüp degerlendirme yaptigin için bende sana tesekkür ediyorum, keske herkes (ist. medyasi, bjk klübü muhalefeti ve yazarlari) bu gerçegi görebilmis olup senin yaptigin degerlendirmeye yakin degerlendirme yapabilselerdi...

Saygilar...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Açiklamadan önceki gün okuldakiler dalga yapiyorlardi Ziya Dogan gelecek diye akillari sira beni kizdiracaklar[img]smileys/smiley36.gif[/img]Dedim bakin Fatih T. ve Gökdeniz gitmeyecek dedim mors olup kaldiniz Ziya Hoca da gitmeyecek dedim bigün sonra yine mors oldular ama Man Utd. zaferi daha yankili bir sekilde mors etti[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Böyle besiktaslilarda var mi ya?

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

sevgili besiktas taraftari kardes

bende sana tesekkür etmek istiyorum gerçi ben bu konunun ne kadar besiktas camiasindan olduguna emin olmamakla birlikte yinede adinin anilmasi yeterliydi bu kadar güzel düsüncelerin oldugu içinde sana tesekkür ediyorum darisi digerlerinin basina !...

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

helal olsun kardes bir gun hak yyolu bulman dilegiyle

Guests
    Ziyaretçi

ama senin böyle dogru düsünüyo olman yapilanlari,eziktas gerçegini,ve istanbulun hala yikilmasi gereken bir saltanat oldugu gerçegini degistirmez

bunlari duymak güzel ama icraat lazim icraat!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Scholes Nickli Üyeden Alıntı

ama senin böyle dogru düsünüyo olman yapilanlari,eziktas gerçegini,ve istanbulun hala yikilmasi gereken bir saltanat oldugu gerçegini degistirmez

bunlari duymak güzel ama icraat lazim icraat!

scholes kardes yanlis yapiyosun ama. arkadas iyi niyetli birsekilde kendisiyle alakasi olmamasina ragmen "sahsi" adina bizden ozur dilemis. ince ve farkli bir yaklasim. ama biz buna ragmen onun icin degerli olan takimina kendi aramizda kullandigimiz tanimlamalarla cevap verirsek tahrik eden taraf olmus oluruz.

biraz daha dikkat kardes[img]smileys/smiley2.gif[/img]hatta esir sehrin insanlari serisinin son bolumunu bir daha oku istersen.

sevgi ve muhabbetle kal

Kara Kartal
    Ziyaretçi

Sevgili Electrix,

26.09.2004 pazar aksamindan bugune kadar resmi internet sitemizde Sn.Ziya Dogan'a teklif yapilmadigi konusunda herhangi bir aciklamada bulunulmadi. Dun (29.09.2004) yapilan aciklamar genel anlamda teknik direktorumuzun takimin basinda oldugu (medyada ismi gecen camamiz orjinli teknik direktorler onore edilerek soze baslaniyor) dogrultusundaydi. Kisisel olarak spor medyasinda cikan haberlere itibar etmem. Bu yuzden halen super ligde gorevde(!) bulunan ve ismi gecen teknik direktorlere teklif goturulmemis olmasini diledim surekli. Ta ki Sn.Ziya Dogan ve oncesinde futbol sube sorumlunuzun aciklamalarina kadar (aciklamalar gelmeseydi dahi endiselerim devam edecekti cunku beklentim resmi sitemizde direkt ad verilerek yalanlama yonunnde olmaliydi). Kanaatimce sadece camiamiz orjinli degil, halen super ligde gorevli olan hicbir teknik direktore teklif gotorulmemeli.

Bu mesjdan vesile ile Shipbroker_61 kardesimizle de bir dusuncemi paylasmak isterim. Besiktas Kulubu yonetiminin Sn.Ziya Dogan'a teklifde bulunmasi hangi acidan bakarsaniz bakin saygi duyulabilecek ya da onaylanabilecek bir davranis bicimi degil.Sn.Guven Taner'de yazisinda bunu onayladiginisoylemiyor. Sadece Besiktas yonetiminin hangi dusuncelerden yola cikmis olabilecegi konusunda kendi kanaatine gore bir secenek sunuyor. Boyle bir yaziya karsilik olarakyazdiginiz ve kendisine de gondermeyi dusundugunuz mesajinizi gondermeden once bir kez daha dusunmenizirica ediyorum. Yazinizda yaptiginiz ornekleme Inaniyorum ki siz de dahil olmak uzereulkem insaninin hemen tamami icin cok hassas bir konudur. Sn.Guven Taner bugune kadarki yazilarinda diger spor yazarlarindan farkli oldugunu(pozitif anlamda) sikca ortaya koymus bir sahsiyettir (kanaatimce).

Sevgi ve saygilarimla

Kara Kartal
    Ziyaretçi

Sevgili arkadaslar,

Sizin tabirinzle "Saltanat" olarak ifade edilen kavrami(ben kavramolarak nitelendiriyorum" yikmak, kanaatimcesonuna kadar mucadele etmekle olur. Saltanat konusu genel anlamda spor, local anlamda ise Isanbul-Anadolu medya saltanati ise bu mucadelenin en buyuk silahi (gozlemlerime dayanarak) basaridir. Trabzonspor'un ya da Istanbul disi bir baska spor kulubumuzun futbol konusunda alacagi kalici basarilardan gecer. Bu salt ligde sampiyonluklar ya da Avrupa'da zaferler anlamina gelmemelidir. Toplum kulturu, spor, taraftarlik, yonetim vb. bir cok konuda gerceklestirilen pozitif adimlar daha buyuk zaferdir bana kalirsa.

Sevgili arkadaslarim,

Yasadigimiz hayatin her alaninda pozitif degerlerin savunucusu olmak, basarabildigimiz olcude bunlari eyleme donusturebimek, herturlu saltanati yikmak icin onemli bir adimdir bence. Bu konular uzerine dusunduklerimi ilerleyen zamanda sizlerle paylasmaktan, kendime sizlerden birseyler katmaktanbuyuk mutluluk duyacagim.

Sevgi ve saygilarimla

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sevgili Electrix,

26.09.2004 pazar aksamindan bugune kadar resmi internet sitemizde Sn.Ziya Dogan'a teklif yapilmadigi konusunda herhangi bir aciklamada bulunulmadi. Dun (29.09.2004) yapilan aciklamar genel anlamda teknik direktorumuzun takimin basinda oldugu (medyada ismi gecen camamiz orjinli teknik direktorler onore edilerek soze baslaniyor) dogrultusundaydi. Kisisel olarak spor medyasinda cikan haberlere itibar etmem. Bu yuzden halen super ligde gorevde(!) bulunan ve ismi gecen teknik direktorlere teklif goturulmemis olmasini diledim surekli. Ta ki Sn.Ziya Dogan ve oncesinde futbol sube sorumlunuzun aciklamalarina kadar (aciklamalar gelmeseydi dahi endiselerim devam edecekti cunku beklentim resmi sitemizde direkt ad verilerek yalanlama yonunnde olmaliydi). Kanaatimce sadece camiamiz orjinli degil, halen super ligde gorevli olan hicbir teknik direktore teklif gotorulmemeli.

Bu mesjdan vesile ile Shipbroker_61 kardesimizle de bir dusuncemi paylasmak isterim. Besiktas Kulubu yonetiminin Sn.Ziya Dogan'a teklifde bulunmasi hangi acidan bakarsaniz bakin saygi duyulabilecek ya da onaylanabilecek bir davranis bicimi degil.Sn.Guven Taner'de yazisinda bunu onayladiginisoylemiyor. Sadece Besiktas yonetiminin hangi dusuncelerden yola cikmis olabilecegi konusunda kendi kanaatine gore bir secenek sunuyor. Boyle bir yaziya karsilik olarakyazdiginiz ve kendisine de gondermeyi dusundugunuz mesajinizi gondermeden once bir kez daha dusunmenizirica ediyorum. Yazinizda yaptiginiz ornekleme Inaniyorum ki siz de dahil olmak uzereulkem insaninin hemen tamami icin cok hassas bir konudur. Sn.Guven Taner bugune kadarki yazilarinda diger spor yazarlarindan farkli oldugunu(pozitif anlamda) sikca ortaya koymus bir sahsiyettir (kanaatimce).

Sevgi ve saygilarimla

Güven Taner'in yazisi hakkindaki görüslerine katilmiyorum besiktasli arkadasim...Kendisinin bu konudaki görüsü yazisinda açikça ortadadir...Yani Güven Taner'in söyledigi BJK kulübü Ziya Dogan'i direk olarak kulübünden istedigi için etik davranmistir...Kulüple görüsmeden Ziya Dogan'la görüsülseydi o zaman etik olmazdi.....Anlaminda bazi seyler yazmis....Besiktas kulübü her iki sekilde de olursa olsunetik davranmamistir.....Hem kulüpten önce Ziya Dogan'in arandigi da açikça ortadadir....

Bu konudaki sahsi özüründen dolayi tesekkür edioruz...ama senin gibi düsünmeyen tüm besiktaslilaraellerindeki kalemleri farkli seyler için,Tabzonsporumuzu yipratmak için kullananlara karsi tavrimiz bundan sonra daha da sertlesecektir.....

diger bi konuysa su nickin....lütfen bu forumda bu nickle yazma[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forum kurallarimizda çikabilecek tartismalara engel olabilmek amaciyla farkli takim taraftarlarinin "Trabzonspor Genel" forumunda düsünce belirtmeleri yasaklanmistir. Kara Kartal isimli üye ne kadar iyi niyetli olursa olsun forum kurallarina aykiri davranmamiz mümkün degildir. Kara Kartal isimli üyenin üyeligi askiya alinmistir...

Alıntı Çakir Nickli Üyeden Alıntı

Forum kurallarimizda çikabilecek tartismalara engel olabilmek amaciyla farkli takim taraftarlarinin "Trabzonspor Genel" forumunda düsünce belirtmeleri yasaklanmistir. Kara Kartal isimli üye ne kadar iyi niyetli olursa olsun forum kurallarina aykiri davranmamiz mümkün degildir. Kara Kartal isimli üyenin üyeligi askiya alinmistir...

ayni seyi bende düsünüyorum....Arkadas iyi niyetliydi belki ama burada rengini belirtmesi gereksiz tartismlara yol açacakti...tesekkürler çakir....[img]smileys/smiley2.gif[/img]

ts_fan
    Ziyaretçi

sahsen bu konuda kural nedir bilmiyorum, incelemedim de...bence arkadasa makul bir nick kullanmasi izniverilip burda yazmasi saglanabilir, çünkü profiline de baktim yasi bayaa fazla ve kanimca burada çok mantiklive objektif yazilarini görebiliriz...forum yöneticilerine nacizane fikrimdir, Saygilar...

Nereden
    İstanbul

Sevgili Kara Kartal,

Yazdigin yazilardaki uslup ve yorumlarindaki samimiyetine tesekkur ediyorum ama emin ol senin icinde barindirdigin iyi niyetin ozelinde Guven Taner genelinde medyamizin buyuk bolumunde gorev alan insanlarda olmadigini bir kez daha tekrarlamak istiyorum. Cunku Guven Taner'in burda yaptigi B.J.K yonetiminin ne dusundugunu dile getirme degil, yapilan teklifi nasil saglam bir zemine oturtabilirim kaygisi bence. Ve bu yazidaki kilit cümle "Alisveris icin nabiz yoklamak ayip degildir" benim tezimi dahada percinliyor.

ts_fan
    Ziyaretçi

Alıntı shipbroker61 Nickli Üyeden Alıntı

Sevgili Kara Kartal,

Yazdigin yazilardaki uslup ve yorumlarindaki samimiyetine tesekkur ediyorum ama emin ol senin icinde barindirdigin iyi niyetin ozelinde Guven Taner genelinde medyamizin buyuk bolumunde gorev alan insanlarda olmadigini bir kez daha tekrarlamak istiyorum. Cunku Guven Taner'in burda yaptigi B.J.K yonetiminin ne dusundugunu dile getirme degil, yapilan teklifi nasil saglam bir zemine oturtabilirim kaygisi bence. Ve bu yazidaki kilit cümle "Alisveris icin nabiz yoklamak ayip degildir" benim tezimi dahada percinliyor.

kardesim yine çok güzel ifade etmissin...imzami atarim bu tespitinin altina...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu ilk degil kardesler...Ne zaman SAHA KALKSAK...Bu serefsizler ortaya çikiyor...Ama bu sefer oyuna gelmedik...

ADAM GIBI ADAM ZIYA DOGAN....(ADAM OLMAYANLARA DUYURULUR)

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

ya bence recep dogru tespitte bulunmus.. keske hemen üyeligini iptal etmeseydiniz.. malum kiew maçindan sonra bu foruma aninda üye olup serefsizliklerini belgeleyenlerle bu tip yaklasimda bulunan arkadaslari ayirmak gerekir.. daha önce istanbulun en sevmedigim takimi oldugunu defalarca belirttigim bjk taraftari da olsa bu arkadas gayet olumlu mantikli cümlelerle meramini anlatmis.. bu arada çakir i da anliyorum.. zira forumda herkes gerek yasca ve gerek kültürce ayni olgunluga sahip olmayabilir ve tartismalarin çikmasi -özellikle kullanici adi itibariyle- kaçinilmaz...

simdi gerçekten fair-play diye bir sey varsa bu arkadas sahsi adina olumlu bir yaklasimda bulunmus.. bunu da dikkate almaliyiz.. bence yönetici biri arkadasla iletisim kurup(özel mesaj yoluyla olabilir) bu sitede o kullanici adini kullanmanin dogurabilecegi sorunlari ifade edebilir ve bir baska adla forumumuzda yazmasini önerebilirdi...

unutmayalim ki olaylara at gözlügüyle bakmayan insanlar azami olmasa bile asgari müstereklerde bulusabilir... tribünlerdeki kavga-gürültüleri bir nebze olsun sanal ortamda yumusatabiliriz belki...

ha bu yazima da söyle karsilik verecek arkadaslar çikacaktir simdiden yollarini kapayayim :

'' hayirdir ne o ya bir ezik gerçekleri ifade etti az biraz bizi hakli buldu diye hepiniz hemen ortaligi gülllük gülistanlik yaptinizi, sanki onlara muhtaç miyiz'' v.b

yok arkadaslar sadece su var... trabzonsporlu olduklarini söyleyip kulüp binalarini taslayanlarla mi yoksa bu tür olaylara genis boyutta yaklasanlarla mi daha ortak noktaya sahibiz... cevabiniz birinci ise yukaridaki sekilde yanit verebilirsiniz ve yorumunuza bir sey diyemem... yok ikinci ise yazdiklarimi 'ha bu yazima söyle kasilik verecek arkadaslar olacaktir' kismina kadar tekrar okuyun yeter...

selamlar..

Bu arada TV8 de az önce GÜVEN TANER ve AHMET AGAOGLU yasanan son gelismeleri degerlendirdiler...Güven Taner yine gazetedeki kösesinde yazdiklari paralelinde konustu,Agaoglu'ysacvp olarakBesiktas kulübünün kendi sikintilarini Trabzonspor üzerine yüklemeye çalistigini,böyle bir ortamda yapilan bu hareketin yakisiksiz oldugunu sorunsuz Trabzonspor'un üzerine bu tür söylemlerle sorunlar eklenmeye çailisildigini bununda maksatli bi sekilde yapildigina inandigini söyledi....

ziya hocamiz hiç bi yere gitmedi simdi onu yapmasi gereken besiktasin ipini çekmek bu hafta kartali TÜYSÜZ KARTAL YAPMAK DÜSER

Forumdan Uzaklaştırılmıştır chota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Besiktas spor klubu bu zamana kadar yapmis oldugu davranislarla Istanbulun diger iki çirkef klubunden ayrilmistir.Seba yönetimi etik olabilmek adina klup menfaatlerini hiçe saymistir.
    Hatta cinconun 8-0 la sampiyon oldugu sene serefli ikincilik deyimi ilk defa besiktas için kullanilmistir.
    Ama bugün besiktas yönetiminin yapmis oldugu bu haysiyetsiz davranis tarihinide silip götürmüstür.Besiktasin futbol camiasinda konumu son bir kaçsenede müthis bir erozyona ugramisti zaten.Ama bu son olay bir heyelan gibi besiktasin serefini alt üst etmistir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fazla söze ne hacet yetmiyormu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)