Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 159 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aston Villa, K. Orhan ve Ron Atkinson

Hey gidi yillar. Yil 1995 ne maçlardi o maçlar. K. Orhan'in Kaçarava'nin 4 kisi arasindan çikardigi topu 90'a takmasi ve o sevinç, pesine Ron Atkinson'un sakizi yutup dona kalmasi, Trabzon sehrinin sabaha kadar horon tepmesi, yeni sayilan yerel tvlerin klipler yapmasi. Ahhhh ah. Rabbim o sevinci yine yasatir umarim.[img]smileys/smiley13.gif[/img]

Ahh hocam ah unutulur mu yav. Sevinç coskumuhtesemdi ama kutlamalardan sonra yattigimizdamahallenin ortasindasabaha kadar hiç durmadan kornasina basan kamyonu da unutamiyorum [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

o ne macdi be...macin genis özetini o zamanlari eurosport kanalinda izlemistim...Alman spiker o muhtesem Gole hayran kalmisti[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O Maçi benden daha iyi kimse hatirliyamaz çok ani var çok anim var. Trabzon daki maçtan Tolunayin formasi hatiradir gören arkadaslar var hali saha maçida giydim. Hele bide ingilterede eleyip geldigimiz maç var o maç sonrasi havaii fisek almistik onu yaktik alt mahalleye düsmüstü [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Harikaydi!

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hey gidi gunler

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vallahi o zamanlar çok fazla futbolla ilgilenmedigimden çok net bir sey söyleyemeyecegim.Sadece silha seslerinden uyuyamamistik diyeiblirim.Atkinson'un yüz ifadesi herseyi anlatiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Iste hayatimda en unutamadigim Trabzonspor maçi. Izledigimde 15 yasindaydim evde ailemle beraber izliyorduk. Gol oldu çildirdik, havalara siçradik, koltuklarin minderleri, gazeteler, televizyon kumandalari havalarda uçustu.Gol sonrasindakio gurur,o mutluluk,o sevinç, o heyecan anlatilir gibi degil! Aston Villa'nin son dakikalarda kaçirdigi golleri ve meshur penaltiyi unutaniniz yoktur saniyorum.

"Atkinson topun basinda" (Bu hoca Ron Atkinson degil, futbolcu Daniel Atkinson)
    "Atkinson vuruyor kaleci Victoooor! Bir sut daha yine Victor aman Allah'im!!!! Tekrar Atkinson ve ne yazik ki bu kez top filelerimizde... Simdi Trabzonspor'un isi çok daha zor..."

Aston Villa maç boyunca elinden ne gelirse yapip da geçemedigi o maçin cengaveri, aslani, kaplani Victor Grishko'yu bir penalti vurusu sonrasinda, üstelik penaltinin tam 3 vurus sonrasinda gole çevirerek geçebilmisti.

Maç bitti babam hadi dedi "Tura gidiyoruz giyin formalarinizi" O büyük mutluluk ve Trabzonsporluluk gururuyla tarihin en uzun zafer turlarindan birini atmistik. oaksami unutmam mümkün degil. Hayatim boyunca hep hatirlayacagim 4-5 aksamdan biridir. Hatirlayinca yine gözlerim parladi birden [img]smileys/smiley20.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O ani tekrar tekrar yasamak için bordomavi.net size imkan sunuyor arkadaslar buyrun indirin [img]smileys/smiley2.gif[/img]

http://www.bordomavi.net/Multimedya/...6AstonVilla-Or hanKaynak1-1.wmv

grandiose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maç sonrasi çilgina dönüp sehir turuna çiktigimizi hatirliyorum.. sonrasinda da müsait araba bulamayip sabahin besbuçugunda 20 kilometre yolu yayan yürüyerek eve döndügümüzü [img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonuma ayaklarim feda olsun...

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

arkadaslar bu maçla ilgili ben de bir sey anlatayim.. son bursa maçina edremitten bursaya gittim.. sabah sabah iki genç stad etrafinda bekliyordu.. bana bilet nasil alacagiz falan dediler.. yardimci oldum neyse.. çocuklar manisadan gelmisler manisanin bir köyünde oturuyorlar ve aslen manisalilar.. trabzon hastasi 2 kardesler ama.. küçük olan anlatti bana.. aston villa maçini bilmem hangi kanal veriyormus köyde çikmiyormus o da.. maç ta gece.. maçi izlemeye manisaya inmis çocuk.. gece maç bitince kutlamalar falan köye dönmeye araç bulamamis.. 10 km yolu yürümüs sabah 4 de eve varabilmis.. belki pek önemli bir sey degil ama beni asil duygulandiran bir manisalinin trabzonspor için 3 saat gece karanliginda yürümesidir.. biz iste bu yüzden büyük takimiz çünkü her yerde taraftarimiz var ve trabzon lu olmayanimiz da en az olanimiz kadar seviyor bu takimi...

selamlar..Edited by: BesinciMevsim

Nereden
    Hollanda

bu mac oynayisinda ben daha 8 yasindayim ama o maci be hayatta unutmam orhan in golunu, hele o spikerin bagirisi asla unutamam

orhan la cok cosmustuk o yillar sonrada kendine cok yazik etti

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

trafik kazasi gecirdigim icin bir bacagim kirikti. henuz yeni amelyat olmus ve platin takilmisti bacagima...iki koltuk degnegiyle yuruyebiliyordum. annemle yaptigim cetin ve zorlu muharebelerden sonra koltuk degneklerimi aldim ve arkadaslarimin da yardimiyla kale arkasinda cilginlarin safina katildim.

Kucuk orhan golu attiginda koltuk degneklerini firlatisimi , o muthis coskuyu ve ayagimdan gunlerce gecmeyen o derin siziyi hic unutmayacagim.....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır chota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Victorun devlestigi maçti.Ingilizleride elemis olmamiz olayi daha degerli yapmisti.

Hatirlayaniniz varmi bilmem ama bütün Istanbul medyasi o günlerde nasilda yalakalik yapardi.Hergün Trabzonspor posterleri verilir tvlerde dekorlar bordo mavi olurdu.

Bende diyorumki o günler yine yakindir...

o maçin 2. yarisini bütün dis etkenlere ragmen izlemistim ve okadar heyecanli bir maç izleyecegimi bidaha düsünmüyorum.

hatirliyorum chota o zamanlarida dedigin dogru mütis bir yalakalik vardi bizans medyasinda, adamlarin içinde var yalaklik

Forumdan Uzaklaştırılmıştır chota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Köpegimiz olacaklar yine...

evet

bu maçin benimanilarimda çok ayri bir yeri var. yil 1995 ben yeni zelandaya Yeni zelandali yengemin ailesinin yanina gitmistim. türkiyedeki haberleri yerel gazetelerin dis haberler sayfasindan takip edebiliyordum. tv'de avrupadan futbol pek verilmiyordu. sadece çok önemli haberler arasira veriliyordu. aksam yemegini yemis tv karsisina geçmistik. haberler falan derken sira spor haberlerine geldi. haberi tam anlayamadim ilk anda. görüntü veriliyor ve gol pozisyonu izlenebiliyordu. ekranda bordo mavi renkleri görünce heyecanlandim. iste tam o anda maçi anlatan spikerin ingilizce '' Turkish team Trabzonspor'' dedigini isitebildim. havalara uçtum. Trabzon'um maçi almisti. o an gurbette ne kadar duygulandim ne kadar gurur duydum anlatamam. ertesi günü haberleri gazetelerden detayli bir sekilde heycanla okudugumu hala hatirliyorum. selamlar.

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ulan kucuk orhan nasil harcadin kendini gordun mu ne guzel bizde dokturuodun heyt be

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

kendi etti kendi buldu... kimse kovmadi... kendi tercihini yapti hayatini bitirdi...

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bugun ilginc bise oldu bakirkoyde ingilizce kursuna gidiyorum,ingiliz hocam uzerimde 714980 nolu[img]smileys/smiley4.gif[/img](tsclub) trabzonspor formami gorunce owww trabzonspor dedi?!adam aston villa taraftariymis!!!tam olarak anlamadim ama 'onceki macta juventusa 3tane attik sonratrabzonspora elendik'gibi bisey dedi..(tabi trabzon bu juventus degil![img]smileys/smiley1.gif[/img])dusunsenize oyle bi mac ki,adamlara okadar kymuski 10 sene sonra bile hatirlayabiliyolar[img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serdarhoca Nickli Üyeden Alıntı
    Hey gidi yillar. Yil 1995 ne maçlardi o maçlar. K. Orhan'in Kaçarava'nin 4 kisi arasindan çikardigi topu 90'a takmasi ve o sevinç, pesine Ron Atkinson'un sakizi yutup dona kalmasi, Trabzon sehrinin sabaha kadar horon tepmesi, yeni sayilan yerel tvlerin klipler yapmasi. Ahhhh ah. Rabbim o sevinci yine yasatir umarim.[img]smileys/smiley13.gif[/img]
    abi gene kipirdadi içim ah ne günlerdi çocuktum o zaman babamin bi sevinci vardi ki anlatamam hala o golü izlerim hep trabzonspor.org.tr'den spiker de öle seviniyo ki kaçavaranin ortasi orhannn ve gooooollllll ahhh ahhh

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

su anda golü izledim gene gözlerim doldu hele o teknik direktörün o sekil kalmasi ama yakin gelecek gene o günler

Nereden
    İstanbul

Alıntı ts_unami61 Nickli Üyeden Alıntı

bugun ilginc bise oldu bakirkoyde ingilizce kursuna gidiyorum,ingiliz hocam uzerimde 714980 nolu[img]smileys/smiley4.gif[/img](tsclub) trabzonspor formami gorunce owww trabzonspor dedi?!adam aston villa taraftariymis!!!tam olarak anlamadim ama 'onceki macta juventusa 3tane attik sonratrabzonspora elendik'gibi bisey dedi..(tabi trabzon bu juventus degil![img]smileys/smiley1.gif[/img])dusunsenize oyle bi mac ki,adamlara okadar kymuski 10 sene sonra bile hatirlayabiliyolar[img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Aston Villa'nin o sezon bizden bir tur önce eledigi takim Juve degil,bir önceki sezonun Uefa sampiyonu Dennis Bergkamp'li Inter'di. Peki aranizda ikinci maç sonrasi Bagdat Caddesi'nde konvoya çikan yok mu ya?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)