Sayfa 1 Toplam 13 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 307 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yattara Eski Yattara Degil !..

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arakadaslar sizlerinde bildigi gibi yattara bugunkü maçlan birlikte 4 maçlan birlikte eski oyununu hiç oynamiyor (yada oynuyamiyor) neler oluyor yataraya o degilmiydi karsisinda kim olursa olsun çalim manyagi yapan bizide mutluluktan zevkten dört köse eden ama nerde o eski yattara bana kalirsa yattara bilerek oynamiyor..[img]smileys/smiley7.gif[/img]

bi Altay maçi olsun ve bugunkü V.manisa maçi olsun adam bir çalim atar ya yok yok oda yok

NELER OLUYOR YATTARA!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kafasini futbola vermiyor herhalde

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Niye bilerek oynamasin ki?Her oyuncunun düsüs zamanlari olabilir

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yattara büyük maçlarin adami degil o yüzden fazla üzülmeyin

Forumdan Uzaklaştırılmıştır aleminkrali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

i love you yattara

Kemal Musaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

kendine olan güvenini kaybetmis.bir an önce toparlanmasi lazim.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

yattaraylan ugrasmayin arkadaslar o döner dagiltir yine ertarafi

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eskisi gibi bi adam gibi depar atamiyor kaç maçtir. bisiler var ama ne. çokmu yoruldu acaba.

Nereden
    Ankara

beyler böyle anlik çikislar takima zarardan baska birsey getirmez, sen simdi bana kötü oynadigi oyunlari sayarsin ben sana tek basina aldigi oyunlari sayarim, böyle konusur dururuz, yattaranin kisiligini biliyoruz. kötü bir dönem geçiriyor her futbolcunun böyle dönemleri olmustur, panige gerek yok dönüsü eskisi gibi olacaktir.

tamersoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yattara yazik ya 100.maçinda yaptigin hareketle taraftarin büyük tepkisini aldin bunun yerine senin için bu denli önemli maçi golle süsleyip bizlerin sevgisini katlasaydin iyi olmazmiydi her seye ragmen seni çok seviyoruz...

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ibrahim Yattara OOoOOOoooOOOoo

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende buna inaniyorum yattara artik trabzonu benimsemis adam neden bilerek oynamasinki......

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaw tabiki bilerek oynayamayacak hali yok ama bu maçtada kirmizi gorulmezki kardes neyse ins. yeneriz gayleri

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar böyle ani tepkiler vererek ortami germeyelim. daha çogumuz pozisyonu görmedik.
    millet pusuda bekliyo su adami gönderseler diye. biz kovmayi degil kazanmayi bilelim. zaten krizden yeni çikiyoruz. yeni krizler olusmasin.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı
    beyler böyle anlik çikislar takima zarardan baska birsey getirmez, sen simdi bana kötü oynadigi oyunlari sayarsin ben sana tek basina aldigi oyunlari sayarim, böyle konusur dururuz, yattaranin kisiligini biliyoruz. kötü bir dönem geçiriyor her futbolcunun böyle dönemleri olmustur, panige gerek yok dönüsü eskisi gibi olacaktir.

Baskanim gücünü göster konu basliginda ki yazina katilamam mümkün degil ama bu yazina tamamiyle katiliyorum.

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı

Baskanim gücünü göster konu basliginda ki yazina katilamam mümkün degil ama bu yazina tamamiyle katiliyorum.
    Bende katiliyorum

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

iyi gene bi ceza verilmesi lazim,so uc maca gore bugun biraz daha iyi oynuyordu ama rakip futbolcunun hareketi yokken yattara adamin yuzunu penceledi yardimci hakemin gozu onunde,2 mac ceza alir gibime geliyor.kesinlikle yattaranin sucuydu

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

pozisyonda kirmizi karti hak etmedi ama niye o hareketi yapiyorsun yeter artik, hangi önemli maçta olacaksin da maç kurtaracaksin...

çok agir para cezasi verilsin, bu kafayla 3. sinif futbolcu olarak kalacaksin,senden hiçbir halt olmaz...

sezon sonu satilip dogru dürüst adam alinsin...

ayrica gs. maçinda olmamasi hayirli oldu,1 kisi eksik oynayacaktik...

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sisssssssss hop arkadaslar yattara satilamaz satilmaz sakin olalim lütfen......

Nereden
    Almanya

Arkadaslar Yattara ne kadar kötü oynasada sahada kalmasi herzaman bize yeter. Bugun Hami Mandirali bir röportajinda Yattaranin ölüsü bile sahada kalmalidir dedi. Bende ayni görüse katiliyorum.
    Hatirliyorsaniz Hamide öyleydi maclarda duran toplardan baska bir özelligi yoktu. Ama oyunda olmasi bize güven veriyordu. Ve herzaman 1-2 oyuncuyu pasifize ediyordu. Ayni seyi ben Yattara icinde düsünüyorum. Bence Haminin degisik bir verisyonu gibi geliyor. Ne Zaman ne yapacagi belli olmuyor.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bence vahid hocanin antrenman veya oyun tarzi ona göre degil ama TRABZONLU_TSnin dedigi gibi onun sahada kalmasi yeter. ve eminimki cok yakinda düzelir yattara

izmirdenayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

pozisyonda kirmizi karti hak etmedi ama niye o hareketi yapiyorsun yeter artik, hangi önemli maçta olacaksin da maç kurtaracaksin...

çok agir para cezasi verilsin, bu kafayla 3. sinif futbolcu olarak kalacaksin,senden hiçbir halt olmaz...

sezon sonu satilip dogru dürüst adam alinsin...

ayrica gs. maçinda olmamasi hayirli oldu,1 kisi eksik oynayacaktik...

Elbette taraftar olarak futbolcularimizi elestirecez,tam profesyonellik bekleyecegiz,yalniz sizin de dediginiz gibi yanlis yere oyundan atilan yattara nin bu 3.kirmizi karti..Çogunu dedigi gibi sürekli kirmizi karet görmüyor.....

Bu 3.sinif futbolcuyu yollayarak muhtesem karizmali,kariyerli hovaca yönetiminde pozisyon dahi üretemedigimiz maçlar seyretmeye devam ederiz...

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara kirmizi kart görmeseydi ben ona yine kizardim.Denizli maçinda da bu hareketin daha fazlasini yapti.Ama kirmizi görmedi.Bu olaydan da akillanmadiysa daha ne diyelim.Bu maçta sifirdi.Hiç birsey yapamadi.3 kisi tutuyordu ama Yattara eski Yattara olsa en azindan bir kere çalim atardi.Bir pozisyonda pas vermedi sut atti.Yüzde yüzlük golü kaçirdi.O golü atsaydi bunlari konusmayacaktik belki de.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Yattara eski Yattara arkadaslar yormayin kafanizi Bizim yildizlara yildiz demememin sebebi bu tür mental eksiklikler... yeteneklerine bir sözüm yok.. Fatih-Gökdeniz-Yattara neden Avrupa'dan 1. sinif takimlardan teklif almiyorlar? bu soruya verecegimiz cevap aslinda Yattara'nin eski Yattara oldugunu anlamaya yeterli...

KIRMIZI KART GÖRMESINE ÇOK ÜZÜLDÜM.. ÖZELLIKLE GS MAÇI ÖNCESI OLMASI BENI ÇOK ÜZDÜ.. ÇÜNKÜ GAYSE GIBI AÇIK FUTBOL OYANAYAN TAKIMLARA KARSI YATTARA ÇOK ETKILI BIR SILAH. V.MANISA GIBI KÜÇÜK TAKIMLAR DEFANSIF FUTBOL OYNADIGI IÇIN YATTARANIN DA ÇOK ETKILI OLAMAMASI GAYET DOGAL.. YATTARA BÜYÜK MAÇLARIN ADAMI BENCE.. GAYSE MAÇINDA OLSAYDI ÇOK IYI OLACAKTI.. HAFTAYA EKSIKLIGINI HEP BERABER GÖRECEGIZ..BUNA KARSIN MAÇI TRABZONSPORUMUZUN KAZANAÇAGINA INANIYORUM.. FATIH, SYMEK VE ÖMER RIZA GAYSE DEFANSINI ÇÖZERELER..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)