Sayfa 11 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 SonuncuSonuncu
Toplam 307 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yattara Eski Yattara Degil !..

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hala daha kendine gelemedi. maçta 3 hareket yapti evet maçi kurtardi tek basina ama sazi eline alip çalmaya baslasaydi çok daha fazla gol atmamiz çok kolaydi. gezindi durdu. gerçek bu ama bu adam 90 dk sahada sürünse bile çikaramazsin oyundan ne zaman ne yapacagi belli olmaz bi hareket ile maçi koparabilir ki kopardi da

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı canim TS Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı madheart17 Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı
    yattara bizim takimda çok yipraniyo her topu alan yattara ya atiyo adam i iyi savunuyolar 10 kisi var etrafinda takimin düz oynculari hemen yattara ya dönüyo oakadar adamdan kurtulmasi da zor oluyo halbuki orta saahada top yapabilicek 2 kaliteli adam yattara nin performansinin 10 katlamasini saglar

çok dogru bir tespit

o zaman yattaranın daha verimli olabilmesi için sol kanada yattara gibi bir adam lazım.. illa aynı şovları yapması gerekmiyor rakibi korkutsun o kanadı delip ortaya yapabilsin yeter.

evet cok dogru bir tespit gercekten, katiliyorum sana

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben ankaragücü maçinida izledim.Omaçtada yattara 2. devre girdi oyuna ilk 20 dk. gezdi durdu.ama öldürücü ortalari fatihinde becerisiyle bizi 3 puani getirdi.Yattarali TS UN maglup olsa bile son 10 dk si ümitle izlenir.Ama yattarasiz kaderimize küsmeliyiz.

Ankara İl Temsilcisi Sönmez Özlü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yattara'da degisiklik yok bence. Böyle oyuncular patlayicidir. Her zaman patlamaz.. Fatih kadar istikrarli olmasini bekleyemeyiz. Ama bir çikar mucize yaratip maç kazandirir. Budur Yattara.

Nereden
    Belçika

yattara robot degikli her maci o aldirsin adam elinden geleni yapmaya calisiyo kanimca...

biz sadece onu biraz fazla simartiyoruz...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Çakir Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı
    Evet belki TR liginde çizgiye en az inen sag açik olabilir Yattara ama bunun da bir nedeni olmali.Yattara topu aldigi zaman 2 kisiden az olmamak kaydiyla pres yiyiyor.Tabii bizim de sag bek'lerimizin O'na yardim etmeyi aklina getirmemeleri çok ilginç.Taraftarin ve Otoriter (!) hocamizin gönderdigi Emrah diger oyuncularimiza nazaran O'na daha çok destek veren biriyid.Bkz:Ilk yaridaki Samsun maçi,geçen yil Ist'te oynanan Fb maçi gibi...

Istanbul'da oynanan 2-2'lik Fb maçinda Yattara'ya destek veren sag kanat oyuncusu Emrah degil Ufukhan'di dikkatini çekerim. Çok iyi bir maç çikarmisti, tüm akinlara ileri uçtakatilmisti Ufukhan.

Benim bahsettigim maç 2-1'lik maçti.O 2-2'lik maçta Ufukhan sol kanatta oynadi,Tayfun'da sagda...

donvitoOFleone
    Ziyaretçi

istikrar istiyoruz istikrar. bir dahadurduk yere kimsenin bogazina dalipta kirmizi yemesin bunu istiyoruz o kadar

Nereden
    İstanbul

Alıntı donvitoOFleone Nickli Üyeden Alıntı
    istikrar istiyoruz istikrar. bir dahadurduk yere kimsenin bogazina dalipta kirmizi yemesin bunu istiyoruz o kadar
    Orda yattaranin yaptigi dogru degil ama kirmizi kadarda degildi.

lutfu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

al iste yine laf döndü kirmizi karta geldi

unutalim artik ve hedefe kilitlenelim

önümüzde geçmemiz gereken 2 takim var

haydi trabzonum elele,3.lüge(gönül isterdiki sampiyonlaga diyeyim, neyse seneye insallah)

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadasim demiski futbolcular ayagindaki topu çikartim yattaraya veriyor yattara ya çok yük binmis oluyor valla ne yalan söyleyim bende toplari yattaraya versinler istiyorum çünkü bu adam bu topu bir baska oynuyor topu hep onun ayaginda görelim istiyorum.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

pazar günü kayseri'de yattara'dan "atlama" horonu bekliyoruz..

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence maçta yattara eger o golu attirmasaydi buradaki yorumalri tahmin edebiliyorum valla yattara gol dakikasina kadar hiç bir çalim attimi !!!!

hiç bir hareketlenme yoktu yapmayin istedigi zaman istedigi gibi çalimini atabiliyor ama golu attirdi helal olsun

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

aynen yattarada büyük düsüs var üzüm üzüme baka baka kararir oda digerlerine benzemeye basladi yavas yavas

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı ktuTS Nickli Üyeden Alıntı

bence maçta yattara eger o golu attirmasaydi buradaki yorumalri tahmin edebiliyorum valla yattara gol dakikasina kadar hiç bir çalim attimi !!!!

hiç bir hareketlenme yoktu yapmayin istedigi zaman istedigi gibi çalimini atabiliyor ama golu attirdi helal olsun
    Bir futbolcudan 90 dk ayni kapasiteyi beklemek yada hep çalim atsin bizi haran biraksin diye beklemek yanlis olur.Yattara senden benden çok istiyordur çalim atmayi gol atmayi attirmayi. Dördü defans ikisi ön libero biri kaleci olmak suretiyle 7 savunmaya yönelik oyuncu ile sahaya çikarsan top yattaranin ayagina geldiginde diger saymadigim 3 futbolcuya ne selikde iletisim kuracak hangi ara ne yapacak ki verimli olacak.Israrla diyorum yattara savunma agirlik bir takimda oynayamaz.Yattara sürekli atak yapan saldiran hucum gücü yüksek takimlarin adamidir.Sunaki oyun tarzimiz defans agirlik o yüzden yattaradan bildigimiz performansi beklememiz yanlis olur.

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu topigi açana ve destekleyenlere komple 'yuh' diyorum..
    Aziz Yildirim bile sizin kadar zarar veremez TSye
    ne biçim taraftarsiniz

adam maç aliyor açilan basliga bak yazilan yazilara bak...
    ...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Alıntı GrandOFLee Nickli Üyeden Alıntı

bu topigi açana ve destekleyenlere komple 'yuh' diyorum..
    Aziz Yildirim bile sizin kadar zarar veremez TSye
    ne biçim taraftarsiniz

adam maç aliyor açilan basliga bak yazilan yazilara bak...
    ...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Bende sana yuh diyorum o baslik açilali 1 ay oldu nerdeyse o zamanda gerçekten bi düsüs vardi.Mesajlari bastan sona oku o zaman anlarsin insanlarin yattaraya bakisini.

böyle adamlar maçin büyük bölümü durur ama kopma noktasi geldimi yada zamani gelince bir hareket yapar maçi alir son mçta oldugu gibi bence ondan 90 dakika mücadele beklenmemeli

Nereden
    Trabzon

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı

Bir futbolcudan 90 dk ayni kapasiteyi beklemek yada hep çalim atsin bizi haran biraksin diye beklemek yanlis olur.Yattara senden benden çok istiyordur çalim atmayi gol atmayi attirmayi. Dördü defans ikisi ön libero biri kaleci olmak suretiyle 7 savunmaya yönelik oyuncu ile sahaya çikarsan top yattaranin ayagina geldiginde diger saymadigim 3 futbolcuya ne selikde iletisim kuracak hangi ara ne yapacak ki verimli olacak.Israrla diyorum yattara savunma agirlik bir takimda oynayamaz.Yattara sürekli atak yapan saldiran hucum gücü yüksek takimlarin adamidir.Sunaki oyun tarzimiz defans agirlik o yüzden yattaradan bildigimiz performansi beklememiz yanlis olur.

harun dediklerinde haklisin yattarada savunma yapan bir takimda oyniyamaz diyorsun ama o yattara degilmiydi biz defansa kapandigimiz zaman kontra atakda birden bire savunmayi parçaliyan adam çalimlariyla defansi bogan bilmiyorum yattarada bence halen daha bir düsüs söz konusu nedenini de bilmiyorum ama çok büyük bir düsüs var bence

Naim
    Ziyaretçi

tum takim süper oynuyorda bir yattarada düsüs var
    zaten
    [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

samsun maçinda çok iyi gol attirdi çalimlar süperdiiiii[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı

harun dediklerinde haklisin yattarada savunma yapan bir takimda oyniyamaz diyorsun ama o yattara degilmiydi biz defansa kapandigimiz zaman kontra atakda birden bire savunmayi parçaliyan adam çalimlariyla defansi bogan bilmiyorum yattarada bence halen daha bir düsüs söz konusu nedenini de bilmiyorum ama çok büyük bir düsüs var bence
    Evet dedigin Yattara ilk zamanlarda öyleydi..Artik rakip takim hocalari onun nasil oynadigini çok iyi biliyor be ona göre önlem aliyor.Ikili bilemedin üçlü sikistirma yapiyorlar.Sol kanadimiz sifir. Yattra'nin iyi oldugu dönemlerde Gökdeniz'de sol kanatta etkiliydi.Fakat suan rakip oyunculari korkutacak fazla isim olmadigindan tüm defans Yattara üzerine yogunlasmis durumda.Bunun en son örnegini Samsun maçinda gördük. Rakip futbolcu orta sahadan pesinde basliyor kosmaya ceza sahasinsa girdikçe etrafindaki adam sayisida artiyor.Iste bundan sonrasi ona kalmis oluyor.Cambazligini hüneriini gösteriyor.Ama bu herzamn olacak bir is degil.Yani bence suan takimmizda en formda oyuncular basinda gelir.Zaten sayili futbolcularla maç aliyoruz[img]smileys/smiley2.gif[/img]

yaaaa kaldirin artik su konuyu adami görmüynuzmu döktürüyo o olmasa nolurdu halimizzzz[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

simdiye kadar takip ediyorum sadece yazilanlari ama isin özünün söyle oldugunu düsünüyorum:yattara bize ucuza mal olmus ve takima uyum saglamis çok etkili bir silahimizdir bunu tartismaya gerek bile yok.arada bir yaptigi ters hareketlersen dolayi bizi zor durumda biraktigi da olmustur(fagamusta -gese )maçlari hatirda kalanlar.bu adam zaten sürekli performans göstersebirilerinin gözüne çarpar.trabzonspora faydasi tartisilmamalidir.ankaragücü maçindan sonra bir düsüste oldugu gözle görülür bir sekildeydi.eger arkasinda yani sag bekte iyi bir adamimiz olursa .faydasiniz artacagini düsünüyorum

Nereden
    Trabzon

hepinizin dedigini katiliyorum yani yattara eger bizim istedigimiz gibi 4 4lük bir futblcu olsaydi burada trabonsporda olmazdi avrupada iyi bir kulupde olurdu evet ama...

yani yattarayi biraz fazla simartmadik mi ?

yattara ts de mutlu oyuzden ayrilmak istemiyor fransa liginden ona cok teklif var ama iddali takimlar deyil, benim gorusum fransa da 1 yil oynasin 1sene sonra ispanyada bu adam yada ingilterede ,

Yattarasiz ts dusunemiyorumm !!! takim coker ne fatih gol atar nede dogru durusut pozisyona gireriz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)