Sayfa 3 Toplam 59 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1458 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’umuz - galatasaray

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yaa diger topicleri kimse okumuyor heralde bende buraya yaziyim...

diger topicde yazdigim: maraton tribününe bir bayrak yapisa üstünde "KORKUNUN ECELE BIR FAYDASI YOK...BURASI TRABZON BURDAN CIKIS YOK" yazsa ve maraton özel bölümü acsa, maraton özelde bu bayrak acildimi, diger sag ve sol tribünde mesaleler yakilsa.....

hem cilginlarin organizasyonu var zaten...erdogdulularda katilsa....

stadi birde dedigim gibi düsünün...derbilerde[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alıntı hamucera Nickli Üyeden Alıntı
    öle deme ayip ölelerine hakaret etme
    [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

holigan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı trabzonkolik61 Nickli Üyeden Alıntı

diger topicde yazdigim: maraton tribününe bir bayrak yapisa üstünde "KORKUNUN ECELE BIR FAYDASI YOK...BURASI TRABZON BURDAN CIKIS YOK" yazsa ve maraton özel bölümü acsa, maraton özelde bu bayrak acildimi, diger sag ve sol tribünde mesaleler yakilsa.....

stadi birde dedigim gibi düsünün...derbilerde[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Vayy be bence iyi fikir...Bilmiyorum bu konuda tribün büyüklerimiz ne der ama harbiden iyi fikir..Bu fikri söle birtaz daha degistirelim..düsünsenize bi maroton özel pankarti acmis yanalrda mesaleler yaniyor...Tam o siradada cilginlar bordo meselaleri yakior..Erdogdulularda mavi meselaleri atesliyor..Kapalida ellerinde bayraklariyla bu oalya eslik ediyor!!1

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç günü en geç uçak saat 21.35 de Onur air ile...Yani havalimanina yetisemiyoruz...Ek sefer konulabilir ...Bu konu hakkinda bilgisi olanlar derhal buraya not yazsin...

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

çok süper bir fikirr[img]smileys/smiley20.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aklimdaki 11,bence GS'yi dumur ederiz.Bir puana razi olursa alir gider(-ki isine gelmez),razi olmazsa hiçbise alamadan gider...

tolga

ufukhan,fatih,stepanov,lee

önlerinde;

hüseyin,ferhat,

solda ömer riza sagda gökdeniz ortada Szymek

ileride de Fatih SULTAN Tekke...

bu takimin yapacagi kontralari düsünemiyorum...

sadman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu maçi bütün Trabzonsporlular gibi bende sabirsizlikla bekliyorum. umarim sonuç istedigimiz gibi olur. bu arada gökdeniz oynarsa çok etkili olabilecegini düsünmüyorum. 6 aydir maç yapmayan bir futbolcu hele ki ilk maçinda çok zorlanir. tabi beni yaniltmasini isterim ama zor gibi.

ne olursa olsun kötü de oynasak bi sekilde kazanmamiz gereken maç. tüm Trabzonsporlularin maç sonunda bayram etmesi dilegiyle[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Bu maçta en zor is Tolganin.Kazanirsak da kaybedersek de en büyük pay Tolganin olur bence.

Nereden
    Ankara

beyler gs maçinda kesinlikle hasan sasa laf atmaliyiz ve geretse, gerets futbolculuk yillarinda sike yapti, ayrica hasanin doping dolayisi ile 6 aylik cezasini unutmayalim onlarin fatihimize yaptiklarinin 10 katini bu ibnoslara yapalim

Nereden
    Almanya

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı
    beyler gs maçinda kesinlikle hasan sasa laf atmaliyiz ve geretse, gerets futbolculuk yillarinda sike yapti, ayrica hasanin doping dolayisi ile 6 aylik cezasini unutmayalim onlarin fatihimize yaptiklarinin 10 katini bu ibnoslara yapalim

bu gerets isi dogruysa, hasan sasin bu olayini ben unutmustum, bunlari macda koz olarak kullanalim

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gökdeniz eger oynarsa bu Maci hem Trabzonspor icin hemde Fatih Tekke icin almali, ölümüne oynamali....

Stad yikilmasi lazim, görelim sizi !!!

Nereden
    Ankara

beyler hasan kötü oynadigi dönemlerde saçlari uzundu, saçlari kazitti 10 asisti var. bildigimiz üzere saç doping olup olmadiginin anlasilmasi için en kolay yol. söyle bir poster sik olurdu aslinda.

hasanin saçli hali 0 asist

hasanin kel hali 10 asist

biz anlayamadik ya siz ? seklinde

sadman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu arada oflee61'in kurdugu kadro 1 kisi hariç maç için en ideal kadrodur. solda djokajve gökdeniz'in yerinde ömer rizaoynamali diye düsünüyorum. gökdeniz'den 2.yarida faydalanilmali bence. hazir olmadan ilk 11 baslamasi zarar verebilir.

saygilar...

Nereden
    Almanya

ARKADASLAR NIYE BÖYLE DÜSÜNÜYORUZ YAAAA...

ORASI TRABZON...ORDA NELER OLDU...ORANIN TARIHINI HEPIMIZ BILIYORUZ. DIGER EZIKLER GIBI KENDI KENDIMIZE STADIMIZA "CEHENNEM" ADINI KENDIMIZ TAKMADIK. AVRUPA TAKTI. VE BU MACDADA TRABZON KENDINI GÖSTERECEK. STADI DEGIL INLETMEYE; YIKMAYA BILE GÜCÜ VAR. BURASI 61. HICBIRZAMAN .............LIKLE ANILMAYAN, NAMUSUYLA ÖN PLANA CIKAN, DELIKANLILIKLA ADINDAN SÖZ ETTIREN, VE FANATIKLILIGIYLEDE BILINEN BIR SEHIR, TRABZON. ADINDA BILE ASALET VAR.

BÜTÜN BUNLARI ICEREN BIR TARAFTAR KITLEMIZ VAR ISE; 22.000 KISILIK AVNI AKERIDE YIKACAK GÜCÜMÜZ VARDIR ELBET. UYUYAN DEV TRABZONSPOR DEGIL, TARAFTARLAR. AMA ARTIK BIRYERE KADAR. ARTIK KOSKOCA TRABZON BU EZIKLERIN BIZE YAPTIGI LAFLARI DUYMAYACAK KADAR UYUMUYORUZ HERLADE...

HADI BAKALIM BIZ GURBETTEYIZ. AMA KALBIMIZ VE DUALARIMIZ TRABZONDA OLACAK...

SU STADI YIKINDA ALEM TARAFTAR GÖRSÜN....

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar gene basladiniz sallamaya sakin lütfen oooo uçtunuz gene bi manisadaki yorumlariniza bakiyorum bi buraya siz ne dediginizin farkinda deilsiniz anlamiyom neyse Allahin izniyle yenecez inaniyorum ama siz böyle çostukça zor diyorum oyuncu havaya giriyo sonrasi geçn hafta

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar,

Bu GS Maçini Kasim ayindan beri dört gözle bekliyorum. Ama Lütfen sizden bir ricam var. Maçta Galatasaray'a ne derseniz deyin, ama ilk maçta Fatih'e sahip çikan iki Galatasarayliyi lütfen bunlardan ayri tutun: 1- Hakan Sükür, 2- Hasan SAS.

Biz belden asagi degil tam kalbe vuralim.

Bu arada bu asagidaki fikir harika:

cincon sahaya ciktimi herkes pisi pisi pisi pisi bagrsa ugultu seklinde manyak olur

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gel pisi pisi pisi ..

Allah nasip ederse 12 Mart Pazar Trabzon Avni Aker de yim.. Bekle beni TRABZONSPOR um ..

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maça gitmek ve o atmosferi yasamak bi ayricalik olacak heralde kadiköyde fener maçinda hiç susmamistik insaallah bu maç da öyle olur ve bu sefer kazaniriz [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı

beyler hasan kötü oynadigi dönemlerde saçlari uzundu, saçlari kazitti 10 asisti var. bildigimiz üzere saç doping olup olmadiginin anlasilmasi için en kolay yol. söyle bir poster sik olurdu aslinda.

hasanin saçli hali 0 asist

hasanin kel hali 10 asist

biz anlayamadik ya siz ? seklinde

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]hahahahahahhaa walla güzel olur[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı

Bu maçi alalim artik ya.. hatta bu hafta Fb Kayseri'yi yener umarim.. hem puan kaybi bekledikleri bir hafta Fb'nin kazanmasiyla demoralize olurlar, hem de 3. lük yolunda rakibimiz olan Kayseri agir bir darbe almis olur ve puan farkli 1'e düser.. Haftaya da Gs'yi yendik mi muhtemelen Kayseri'yi çikaririz aradan ve Bjk ile sene sonuna kadar gideriz 3. lük yolunda...

Trabzon'da bir Gs galibiyeti görmeyeli çok oldu çoook... Hiç mantiksal yorum yapacak durumda degilim.. bu maçi alalim diyorum artik o kadar..

Cenk, senin bu yorumunu okurken, tam üç kez avatarina baktim. Bunu yazan gerçekten Muhalif'mi diye. Ama son paragrafi görünce anladim, sen oldugunu... [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bende senin gibi düsünüyorum. Yemisim taktigini abi, bu maçi kesin alalim...

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yeneriz, yenecegiz

devami mactan sonra

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Bak böyle iyi oluyor kutsi....[img]smileys/smiley36.gif[/img]

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eyvallah Tamer

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet artik bunlara karsi galip gelmenin zamani geldi artik kazanmak istiyoruz futbolcular ilk maçi dusunsunler ve sahaya ole ciksunlar yeter

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Serbest kürsüde ki karikatürden pankart yapsak çok güzel olur[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)