Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Savas Ay Basin Konseyi Tarafindan Kinandi

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gun ola harmanola gun ola savas ay trabzona gele

Asagidabasarili gazeteci Savas Ay'i görüyorsunuz.Hadi savas oynada senlendir bizi hadi savas hadi ohh yandan

tempo tempo[img]smileys/smiley32.gif[/img]

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kusura bakma ama ben onun için ellerimi otnatmam onun için buraya bu ............ ile ilgili yazida yazmam

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

kagit üzerinde hesabimizi kestik ama içimizdeki ates söndümü?

-hayir

savas ay denen asagilik herif daha isimiz bitmedi seninle[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Ali_Aydın_29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ulaa bu dallamayi artik kaale almamak gerekir..birakin ............(ler) konussun..

IT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

adi kirletti bu forumu .........savas Gay

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Içimden o adam için neler geçiyo ama buraya yazsam kesin ceza alirim

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

topuklarina sikcaklar bak bakiim bi daha bole seyler yazabiliomu agzina bile alamz artik trabzonu

kutoz
    Ziyaretçi

Çok ilginç bir durum var ortada... Bir tarafta kinama diger tarafta, Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri ALBAYRAK'in Savas Aya verdigi röportaj. (Tiklayin)

Trabzonspor futbolcusuyla dalga geçen bir insanla, baskanimiz nasil olurda röportaj verir. Iste, baskanimizin Savas Ay'a verdigi röportaj. Röportaj 25 Subat 2006 tarihlidir.
    Nuri Albayrak nasil imamlik yapti?..

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak'la sohbete daldik. Asik suratli, soguk, mesafeli göründü önce. Konustukça, sevecen, sicak, çocuk ruhlu bir Karadeniz usagi çikti ortaya. Bakin nasil:
    - Futbolcu geçmisiniz var mi?
    - Oynadik ama mahallede, okulda filan.
    - Nasil oldu baskanlik?
    - Bir ise girerken kardeslerimle kolektif karar aliyoruz. Kardesler olur verdi. Babama "Böyle kararimiz var. Uygun görürsen Trabzonspor'a baskan olmayi düsünüyorum" dedim. "Kardeslerin raziysa mahzuru yok" dedi. Son olarak anamin da duasini almam lazimdi. "Oglum oldun elli yasina. Hala dopin pesine mi kosaysun?.." dedi ama razi ettik. Anayi, babayi, kardesleri dinlemezsen o is hayir etmez.

Hatalar ne?
    - Son olaylar etkiledi Trabzon'u?
    - Trabzon'un bir numarali sanayisi futboldur. Futbol iyi oldugu zaman sehirde o hafta her sey düzeliyor.
    - Hatalar neydi?
    - Son üç yilda 3 kongre, degisen 4 teknik adam. Istikrar sart. Öze dönüs var simdi. Altyapidan gelenler en çok bizde oynuyor. 1-2 takviye ile seneye ligi sallayacagiz. Geçmisimizi örnek aliyoruz. 75-85 arasi. 10 yilda 7 sampiyonluk, kupalar
    - Özel hayat bitti mi baskan olunca?
    - 2 aydir hayatimin tamamini Trabzonspor kapladi.
    - Yenge hanim sikayetçi mi?
    - Çocuklar sikintili mi? "Çok streslisin" diyor. Eve tasimamaya çalissam da duygusal bir yapim var; belli ediyorum. 3 evlat bizle beraber yasiyor. En ufak olan topu seviyor.

Cüneyt Arkin zamani
    - Sinema, tiyatro su bu yok mu?
    - Herkes söylüyor, Kurtlar Vadisi'ne gidemedim mesela. Zaten son sinemaya gidisimde Cüneyt Arkin genç bir jöndü. Tiyatroya da 3-4 defa gitmisligim vardir.
    - Kitap okumak, sarki türkü dinlemek, söylemek filan?
    - Bizim sosyal hayatimiz yazin köye gitmek. Yaylalara, Uzungöl'e çikmak.
    - Tayyip Erdogan'la yakinliginiz var. Torpil yapabilir mi Trabzonspor'a?
    - (gülerek) Olur mu öyle sey?
    - Baskan olurken onun da hayir duasini aldiniz mi?
    - Bilgisi olsun diye söyledik ama asla etki yapmaz. O bütün ülkenin basbakani.
    - Nasil tanistinizdi?
    - Imam hatipten taniriz kendisini. Bizden yukari siniftaydi, agabeyimizdi. Okul münazaralarinda müthis bir yetenegi vardi. Dogal liderdir. Sonra Refah Parti saflarinda daha yakin tanis olduk.
    - Bu dostluk size agir fatura ödetti ilk basta. Aile olarak epey sikinti çektiniz.
    - Bize yapilanlar agir, üzücü seylerdi. Ufacik evlatlarimizi bile subede gecelettiler ki, gelip teslim olalim.
    - Bazi eziyetler oldugu söylenir?

Voltajlar niye düstü?
    Nuri Albayrak bu soru üzerine hüzünleniyor. Yanit diger yanimda oturan kardesi Muzaffer Albayrak'tan geliyor:
    - Büyük abim Mustafa Albayrak çok dirençli bir insandir. Onu aldilardi. Çikinca sakasini yapti; "Ben içerideyken Fatih'te voltajlar düstü fark etmediniz mi?" dedi.
    - (Muzaffer Albayrak'a) Siz de alindiniz mi?
    - Hayir. Arandim ama bulunamadim. Sakarya'da bir arkadasin villasindaydim. Isteseler bulurlardi. Ama haksizliga ugradigimizi teskilatin çogu biliyordu. Bizi iyi tanirlar, biz özel harekatçilarin üniformalarini dikeriz yillardir.

Müslüman agzini nasil bozar?
    - Zor günlermis?
    - Bir gece yarisi 200 polisle Altunizade'de Hilal Konutlari'ni çevirdiler. Eve doldular. 80 yasinda haci babam bile sinirinden agzini bozdu.
    - Nasil yani?
    - (gülerek) Bizim ilahiyatçi bir akraba var. Prof. Dr. Habip Hoca. Bir hadisi hatirlatti. "Müslüman zulüm altinda agzini bozabilir" dedi. Babam da basti kalayi. Ayni sitede bakan Abdülkadir Bey'in oglu Murat Aksu'nun da evi vardi. Orada saklaniyormusuz güya. Orayi bile aramaya kalktilar.
    - Nuri Bey, hanimefendi iyi dayanmis bunca sikintiya.
    - Karadeniz kadini ne de olsa. Teyze kizimdir.
    - Siz asabi misiniz? Hanima hiddet siddet oluyor mu hiç?
    - (gülerek) O kadar da yigit delikanli degiliz.
    - Cekete bakayim. Oooo Zegna'ymis. Beliniz de bos. Silahiniz yok mu?
    - Ruhsatli Baretta'm var ama tasimam. Köye gidince bir-iki atariz.
    - Gökdeniz, Fatih olayi nereye varacak?
    - Yoksulluktan gelme çocuklar. O zaman mahallede okulda kurduklari arkadasliklar, ileri yillarda sorunlar dogurmus. Artik tertemiz sayfalar açilacak. Adalete karismak olmaz, konuyu kayit harici görüselim.

Fatih,
    Karadenizli mi?
    - (on dakika sonra) Bu off the record anlattiklariniz bende kalacak baskan.
    - Imamlik yaptiniz mi hiç?
    - Yaptim. Staj için Fatih Draman'da bir camide yaptim.
    - Minbere çiktiniz, cuma hutbesi okudunuz öyle mi?..
    - Yapmadan mezun etmezler.
    - Neydi okudugunuz hutbe?
    - Istanbul'un fethiyle, Fatih Sultan Mehmet'le ilgiliydi. Büyük hükümdardi, çag açip çag kapatti.
    - Bellini portresini yapmis. Burnu Karadeniz usagi gibi.
    - (gülerek) Sadece Istanbul'u degil, Trabzon'u da fethetti ya, oradan geliyordur.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hemen baslamis yalanmaya serro.Baskana helal olsun delikanli adam herseyi birbir anlatmis.Azizin yaptiklarini sorsa bide bakalim agzini açabilevcekmi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu savas ay haddini fazla asti iyi bir ceza yemesi lazim[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Bursa

bi seref ay'i Savas

osmanlida boyle konsuluyormusya [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Çok ilginç bir durum var ortada... Bir tarafta kinama diger tarafta, Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri ALBAYRAK'in Savas Aya verdigi röportaj. (Tiklayin)

Trabzonspor futbolcusuyla dalga geçen bir insanla, baskanimiz nasil olurda röportaj verir. Iste, baskanimizin Savas Ay'a verdigi röportaj. Röportaj 25 Subat 2006 tarihlidir.
    Nuri Albayrak nasil imamlik yapti?..

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak'la sohbete daldik. Asik suratli, soguk, mesafeli göründü önce. Konustukça, sevecen, sicak, çocuk ruhlu bir Karadeniz usagi çikti ortaya. Bakin nasil:
    - Futbolcu geçmisiniz var mi?
    - Oynadik ama mahallede, okulda filan.
    - Nasil oldu baskanlik?
    - Bir ise girerken kardeslerimle kolektif karar aliyoruz. Kardesler olur verdi. Babama "Böyle kararimiz var. Uygun görürsen Trabzonspor'a baskan olmayi düsünüyorum" dedim. "Kardeslerin raziysa mahzuru yok" dedi. Son olarak anamin da duasini almam lazimdi. "Oglum oldun elli yasina. Hala dopin pesine mi kosaysun?.." dedi ama razi ettik. Anayi, babayi, kardesleri dinlemezsen o is hayir etmez.

Hatalar ne?
    - Son olaylar etkiledi Trabzon'u?
    - Trabzon'un bir numarali sanayisi futboldur. Futbol iyi oldugu zaman sehirde o hafta her sey düzeliyor.
    - Hatalar neydi?
    - Son üç yilda 3 kongre, degisen 4 teknik adam. Istikrar sart. Öze dönüs var simdi. Altyapidan gelenler en çok bizde oynuyor. 1-2 takviye ile seneye ligi sallayacagiz. Geçmisimizi örnek aliyoruz. 75-85 arasi. 10 yilda 7 sampiyonluk, kupalar
    - Özel hayat bitti mi baskan olunca?
    - 2 aydir hayatimin tamamini Trabzonspor kapladi.
    - Yenge hanim sikayetçi mi?
    - Çocuklar sikintili mi? "Çok streslisin" diyor. Eve tasimamaya çalissam da duygusal bir yapim var; belli ediyorum. 3 evlat bizle beraber yasiyor. En ufak olan topu seviyor.

Cüneyt Arkin zamani
    - Sinema, tiyatro su bu yok mu?
    - Herkes söylüyor, Kurtlar Vadisi'ne gidemedim mesela. Zaten son sinemaya gidisimde Cüneyt Arkin genç bir jöndü. Tiyatroya da 3-4 defa gitmisligim vardir.
    - Kitap okumak, sarki türkü dinlemek, söylemek filan?
    - Bizim sosyal hayatimiz yazin köye gitmek. Yaylalara, Uzungöl'e çikmak.
    - Tayyip Erdogan'la yakinliginiz var. Torpil yapabilir mi Trabzonspor'a?
    - (gülerek) Olur mu öyle sey?
    - Baskan olurken onun da hayir duasini aldiniz mi?
    - Bilgisi olsun diye söyledik ama asla etki yapmaz. O bütün ülkenin basbakani.
    - Nasil tanistinizdi?
    - Imam hatipten taniriz kendisini. Bizden yukari siniftaydi, agabeyimizdi. Okul münazaralarinda müthis bir yetenegi vardi. Dogal liderdir. Sonra Refah Parti saflarinda daha yakin tanis olduk.
    - Bu dostluk size agir fatura ödetti ilk basta. Aile olarak epey sikinti çektiniz.
    - Bize yapilanlar agir, üzücü seylerdi. Ufacik evlatlarimizi bile subede gecelettiler ki, gelip teslim olalim.
    - Bazi eziyetler oldugu söylenir?

Voltajlar niye düstü?
    Nuri Albayrak bu soru üzerine hüzünleniyor. Yanit diger yanimda oturan kardesi Muzaffer Albayrak'tan geliyor:
    - Büyük abim Mustafa Albayrak çok dirençli bir insandir. Onu aldilardi. Çikinca sakasini yapti; "Ben içerideyken Fatih'te voltajlar düstü fark etmediniz mi?" dedi.
    - (Muzaffer Albayrak'a) Siz de alindiniz mi?
    - Hayir. Arandim ama bulunamadim. Sakarya'da bir arkadasin villasindaydim. Isteseler bulurlardi. Ama haksizliga ugradigimizi teskilatin çogu biliyordu. Bizi iyi tanirlar, biz özel harekatçilarin üniformalarini dikeriz yillardir.

Müslüman agzini nasil bozar?
    - Zor günlermis?
    - Bir gece yarisi 200 polisle Altunizade'de Hilal Konutlari'ni çevirdiler. Eve doldular. 80 yasinda haci babam bile sinirinden agzini bozdu.
    - Nasil yani?
    - (gülerek) Bizim ilahiyatçi bir akraba var. Prof. Dr. Habip Hoca. Bir hadisi hatirlatti. "Müslüman zulüm altinda agzini bozabilir" dedi. Babam da basti kalayi. Ayni sitede bakan Abdülkadir Bey'in oglu Murat Aksu'nun da evi vardi. Orada saklaniyormusuz güya. Orayi bile aramaya kalktilar.
    - Nuri Bey, hanimefendi iyi dayanmis bunca sikintiya.
    - Karadeniz kadini ne de olsa. Teyze kizimdir.
    - Siz asabi misiniz? Hanima hiddet siddet oluyor mu hiç?
    - (gülerek) O kadar da yigit delikanli degiliz.
    - Cekete bakayim. Oooo Zegna'ymis. Beliniz de bos. Silahiniz yok mu?
    - Ruhsatli Baretta'm var ama tasimam. Köye gidince bir-iki atariz.
    - Gökdeniz, Fatih olayi nereye varacak?
    - Yoksulluktan gelme çocuklar. O zaman mahallede okulda kurduklari arkadasliklar, ileri yillarda sorunlar dogurmus. Artik tertemiz sayfalar açilacak. Adalete karismak olmaz, konuyu kayit harici görüselim.

Fatih,
    Karadenizli mi?
    - (on dakika sonra) Bu off the record anlattiklariniz bende kalacak baskan.
    - Imamlik yaptiniz mi hiç?
    - Yaptim. Staj için Fatih Draman'da bir camide yaptim.
    - Minbere çiktiniz, cuma hutbesi okudunuz öyle mi?..
    - Yapmadan mezun etmezler.
    - Neydi okudugunuz hutbe?
    - Istanbul'un fethiyle, Fatih Sultan Mehmet'le ilgiliydi. Büyük hükümdardi, çag açip çag kapatti.
    - Bellini portresini yapmis. Burnu Karadeniz usagi gibi.
    - (gülerek) Sadece Istanbul'u degil, Trabzon'u da fethetti ya, oradan geliyordur.

Erkan agabey, anladigim kadari ile bu adam 17.02.2006 tarihinde basin konseyi tarafindan kinandiktan sonra; 25.02.2006 tarihinde Trabzonspor baskani ile röportaj yapiyor.Yani hatasini telafi etme pesinde,gönül alma durumlari,yakalalik vaziyetleri...

Savas Ay bu...Sasirtmadi beni...Yalakalik yapmaya devam ediyor...Yanliz mülakat da bile, gene kendi kafasindan kurdugu sorulara cevap almaya bakmis...

Bir alkisda Altug ATALAY'a gerçekten oldugu mevkiyi dolduran, gazeteciligin hakkini veren ve asil önemlisi olan Trabzonspor'un hakkini kimseye yedirmeyen has Karadeniz usagi sana HELAL olsun...Sen böyle devam et biz hep yaninda olacagiz,destegimiz hep sürecek...

Kadiköydeki Fenerbahçe-Trabzonspor maçindan sonra, bu maçla ilgili gazetelerdeyazilan yazilar içinde en uyuz oldugumuz, en gicik oldugumuz,en çok tepki verdigimiz yazi Savas AY'in basin konseyi tarafindan kinanmasina neden olan bu yazi idi...Bu yazinin cezasiz kalmadigina çok sevindim...

Bu yazidan sonra BMN üyeleri arasinda bir çok arkadasimiz burada cevap yazmaya bile gerek yok,yok cevap verirsek kendini birsey sanir gibi...bos seyler yerine, bu adamin cezaalmasini sagladigimiz tepki yazilarinin bosa gitmedigini görmek beni çok sevindirdi.Aslinda tepki vermemek bu gibi adamlarin ekmegine yag sürer...Savas AY'a tepki vermiyorsak, artik Altug ATALAY'a Trabzonspor takimini asagilayici, küçük düsürücü buldugumuz yazilarin yazarlari hakkinda sikayetlerimizi ieletmeliyiz.Çünkü o bizim hislerimize tercüman olmustur.

Geregini yaptigi için Altug ATALAY'a[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]Edited by: Badaloglu

Naim
    Ziyaretçi

Savas Ayisini Amele sümügü gibi yapistirdiya nazari itibarinda Basin koneyinin helal olsun Atalaya [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nasil Kazim Kanat yemiyo Trbazona girmeye bu adamida ayni yapacaksin bir daha Trbazonun T bile agzina almiyacak. Birakin asaglik kopleksli adamlari lafini etmeye bile degmez.

Kemal Musaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

basit bir insan örnegi.yazdigi yazilarla kendini assaliyor.

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Baskan'in bu röpörtaji kesinlikle hataydi. Keske yapmasaydi. Bu adamla röpörtaj yapmaya mahkum veya muhtaç degiliz. Çirkin olmus. Baskan yanlis yapmis. Eksik bilgidendir diye ümid ediyorum...

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

uyarilma sekli belirtilmismi[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Haysiyet yoksunu,asagilik herif.Sen Jef,n irkiyla ugreasacagina git önce kendi türünü belirle.Bildigim insan tanimina uymuyorsunda..Aadi herif.

Bu arada helal olsun sna Altug abi...Hep böyle olalim!

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Ablasina bakarsaniz nasil bir insan oldugunu daha iyi anlarsiniz.Onun için bu konusmalar yakismis ona aslini inkar etmemis yani....[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

dogru bir sey yapilmis...

yazarim diye geçenen "sabalak"lar böyle cezalandirilmali.....

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ciddiye alinacak biri degil.

Akın_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkaslarima katiliyorum savas ay ciddiye alinaçak bir adam degil kalitesiz,çapsizin biri...

arkdaslar benimduydugum kadariyla bu ad... eskiden yunan televizyonlarinda TÜRKIYE aleyhine programlar yapmis yani demekki vatan hayini böyleleri ülkemizde nasil yasr anlayamiyorum[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bu adami dövmek lazim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)