Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aklimizi basimiza almanin vakti...

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Turkcell Süper Ligi'nde, sahasinda Sivasspor ile golsüz berabere kalan Trabzonspor'da, teknik direktör Vahid Halilhodziç, Trabzonspor'un kalitesini ve zayif yanlarini iyi bildigini belirterek, "Ama bazi gerçekleri kimse görmek istemiyor. Ben de onun için konusmayacagim. Üçüncülük hedefi için elimizden geleni yapacagiz, ancak Trabzonspor'dan daha iyi takimlar var. Bunu görmek istemeyen varsa kendi sorunu" dedi.

Takim'da hala gizli bilmedigimiz sorunlar var bence, bu Adam böyle seyler söylüyorsa, birseyler var demek...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kime ne kadar agir konustum? Senol'a mi? Hami ye mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@ Greywolf

Sizi tanimiyorum ama umarim en kisa zamanda tanisiriz.

Bu konu ile alakali birseyler yazmak istiyorum. Öncelikle üzülerek söylemeliyim ki, sözlerinizin tamamina yakinina katilmiyorum. hatta bu nedenle bu konuya bir cevap da yazmayacaktim. Bu sizin görüslerinizdir ve ben katilmiyorum. Ama buradaki arkadaslarin çok önemli kisminin atladigi bir nokta var.

Arkadaslar,

Simdi ilk sayfaya dönün ve bu yaziyi tekrar okuyun. Greywolf'a katilmamak ayri bir konu, Trabzonspor için endiseler tasimasi ve bunu paylasmasi ise bence sadece takdir edilmesi gereken bir mevzu. Yahu fikirlerine katilmayabilirsiniz de, bu fikirlere sahip olmasi nedeniyle o ve onun kisiligi hakkinda yorum yapmaniz kabul edilebilecek birsey degil. Daha da önemlisi bunun yasla basla da alakasi yok. Zaman zaman densizce yazilar yaziliyor bu forumlara. Özel mesaj atiyorum ve diyorum ki "Bu nasil bir üslup kardesim" bana diyorlar ki "Abi büyüyümüzmüssün özür dilerim". Yahu büyüyün olmasam ne olacak. Insanlarin birbirine saygi göstermesi için illa birinin büyük olmasi mi gerekiyor.

Herhalde su filtreleme sistemi bir baska forumda daha yoktur. Ne ayip, kendimize yakistirabiliyor muyuz bunlari? Ben kendime yakistirmak bir tarafa, bu filtre yüzünden hicap duyuyorum. Ama sikintim adminler degil de forum üyelerimiz.

Lütfen dikkat edin arkadaslar üslubunuza. Ben daha bu foruma Trabzonspor'un kötülügünü düsünen bir üyenin mesaj attigini görmedim. Bu kadar acimasiz olmayin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

@ Greywolf

Sizi tanimiyorum ama umarim en kisa zamanda tanisiriz.

Lütfen dikkat edin arkadaslar üslubunuza. Ben daha bu foruma Trabzonspor'un kötülügünü düsünen bir üyenin mesaj attigini görmedim. Bu kadar acimasiz olmayin.

Beni tanidiginda ne kadar haksizliga ugradigimi anlayacaksin...Toplantida görüsürüz insallah!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Bu arada nick'im bazilarinda rahatsizlik yaratiyor galiba...Öyle anlasiliyor...Aslinda bu isim kayinpederimide rahatsiz ediyor ama biz bu hayati bir sekilde beraber sürdürmek zorundayiz...O soldan ben sagdan!

Fakat anliyamadigim, Trabzon'un gelecegi ile ilgili endiselerime ve siyasi bir partinin Trabzon sehrini ele geçirme çabasini daha önce bu sayfalarda tartismamiza ragmen ; neden benim siyasi kimligime taktiniz anlamak mümkün degil!!

Durup dururken, herhangi bir konuda fikir beyan etmem haricinde, yorum yapmam haricinde "siyasi bir sov" yaptigimi belgeliyecek ve ispat edecek kisiye ve sizlere; ispati halindeburda bir daha yazi yazmiyacagimin sözünü veriyorum!

Haydi bakalim isi gücü birakin bana burda yazi yazdirmamak için arastirmaya baslayin[img]smileys/smiley32.gif[/img]

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forumu yasatan yorumdur.Kisisel tartismalar kimseye bir kazandirmaz.Burada bulunan herkesin Trabzonspor'un basarisini istedigi gerçegini kimse gözardi etmemeli.Ve tabiki karsimizdakine olan saygiyi da.

Yasi ne olursa olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı greywolf Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Reha abi kusura bakma saçmalamissin...

Alakasiz konularda alakasiz yorumlar, Allah akil fikir versin...

Senle toplanti günü görüsücez Faruk, burda konusup kalbini kirmak istemiyorum...

Reha, toplanti kimse kimsenin kalbini kirmak için düzenlenmiyor.Hepimiz bu takima nasil daha faydali olabiliriz? diye çirpinirken; konularin kisisellesmesine müsade etmeyelim...

Keza, ayni seyler Reha kardesimize cevap yazma lütfunda bulunan diger arkadaslarimiz içinde geçerlidir.Reha kardesimiz kendi fikirlerini yazmistir.Bu fikirlere katilir ya da katilmazsiniz.Ama Rehanin fikirlerine katilmadiginiz halde ona cevap yazarken saygiyi ve sevgiyi kaybetmeyelim...Yazdiklarinizi tekrardan bir daha okuyun ondan sonra voteleyin.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Senol mu ,hami mi diyorsun eger hamibu kadar sampiyonluk yasadiysa tamam o dur..Saygi sevgi diyorsun tamam tabiki ama sadece insanin yasi küçük diye elestri yapamayacak,sen bisey söyleyince karsilik veremeyecek verincede saygisiz olacak olmaz öyle sey. Sen kafana göre hakaretini yap (sehol hocaya lan lun de vehakaret et,trabzonsporun futbolcusuna ....... .......lu ....... de,sirf görüsleri senle bagdasmiyor diye insanlara hakaret et) ondan sonra vay efendim küçükler saygisiz ben buna kiziyorum her konuda sen haklisin veya kendini hakli çikarmaya çalisiyorsun.Benimde hatalarim olur kabulleniyorum ama sen hiç kendine toz kondurmuyorsun...

Herkesin bi isi mesguliyeti var bu site bizlerin ortakpaydasi bende 30 yasini devirdim ömrüm bu tribünlerde deplasmanlarda geçti adam ariyorsan bizde ADAM'iz arkadas bu böyle bil

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

nuri baskan stad sözü verdi tutacaktir.yerel gazetelerde ünlü stadlari gösteriyolar bugün allianz arena yi gösterdiler.66000 kisilik 300 milyon avroya maloldu.bizim baskan bunun altindan nasil kalkar oda ayri bi konu

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

reha abi geçen gün radyospora canli katilmistiniz. okula giderken telefondan son anlarina yetistim. orda dediginiz sezon basi yapilmayan transferler konusuna katiliyorum ama diger futbola siyaset karistirmizi hiç tasvif etniyom. belediye baskanimiz her zaman trabzonspor la içiçe ona hiç deginmemissin. bende diyorum keske yönetim daha planli programli gelseydi ve icraatlarina hemen baslasaydi. ama hepimiz gördük ki her gün yeni bir sorun çikti. artik sabir edilcek bi durum yok diyorsunuz ne gelir elimizden biraz bekleyelim. kongre üyesi oluyormussunuz. hayirli olsun. diger yönetimlere gösterdigimiz sabiri gösterelim. genel kurulda zaten gereken yapilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı golasaliyim Nickli Üyeden Alıntı

bu tür seyleri yazmak için çok bekledin dimi? 2.yarinin en fazla puan toplayan takimini sirf "siyasi hirsin" yüzünden bu sekilde elestirmene anlam veremiyorum! burasi taraftar forumu! sirf muhalelefet olsun diye baskanin siyasi kimliginden yola çikarak yaptigin yorumlara için sadece senin dedigini diyorum AKLIMIZI BASIMIZA ALALIM!!!

Hangi siyasi hirs..Ben parti yönetmiyorum, Ögrenci tasimaciligi yapan evli 1 çocuklu sade bir adam'im...Ama ADAM'im gözüm ben ADAM!!

kim oldugunu bilmiyorum, merakda etmiyorum... ADAMLIK ünvanini bir kurum mu veriyor onuda bilmiyorum...

ama birsey sormak istiyorum; sen buraya TRABZONSPORu var edenleri ve yönetenleri elestirmek için bir yazi yazmissin. amenna! peki elestirmek bir haksa seni elestirenlere niye kiziyorsun? bende senin düsüncelerini elestiriyorum, yorumlarina siyaset karistirdigini söylüyorum... bundan daha dogal bisey olabilir mi? burada sana hakaret eden var mi? herkes yazin hakkinda düsüncelerini belirtmis. hepsini okudum, sana tam destek veren var mi? hayir! o zaman su sonuç çikiyor: ya herkesak pratiüyesi! yada sen yanlis düsünüyorsun! kizma sakin bu da elestiri... selametle....Edited by: golasaliyim

Rutubet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Greywolf söylediklerinin hiçbirine suan itibari ile katilmiyorum yeni seçilmis yönetimeatay aktug'a gösterilen toleransi gösteriyorumama ileri de senin dediklerine geliriz'e de inanmak da istemiyorum. yorum ve tartisma üslubunu bildigini zanneden arkadaslar vurun abaliya modunda tabiri caizse sallamislarda sallamislar.
    "bu tür seyleri yazmak için çok bekledin dimi? kim oldugunu bilmiyorum merakda etmiyorum" demek bir yorum tarzi degildir. Tanimadigin birisine bunu söylemez iyi niyetli insan der ki kim oldugunu bilmiyorum umarim tanisiriz. bitti gitti bu kadar zor bunu söylemek, ince ayar kelime oyunu yapip insanlari kasmak ne derece dogru. siyaset karistirilmasindan rahatsizsan arkadasim, Greywolf'u bir dinle anla, burasi .....p temsilciligi degil diyor siyaset yapilmasin diyor. daha ne desin olaya paranoya bodoslomasi ile yaklasmak neden "Yazida ne ciddiye alinacak nede yorum yapilacak bi durum göremiyorum" göremiyorsun da masallah elestire de yorum da gani. perhiz lahana tursunu ikilemi tavan yapmis durumda "Alakasiz konularda alakasiz yorumlar, Allah akil fikir versin..." dedigin adama "abi" diyorsun ilginç bir kisilik burada bulunanlar diyor ki yasindan dolayi mi saygi gösterecegiz bence evet eger diger sitelerden farkimiz var diger takimlarin seyircilerinden farkim var diyorsaniz göstermeniz gerekiyor arkadas saygi kimsenin kucagina düsmüyor Trabzonsporlu degilmisiniz ? ben hiç gocunmuyorum yasi büyük olanlara abi demekten saygi göstermekten çünkü ileride bende bu saygiyi istiyorum.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rutubet "Alakasiz konularda alakasiz yorumlar, Allah akil fikir versin..." bu yazim sadece bu konu için degildi forumun geneline ile ilgiliydi, alakasiz konular açiliyor alakasiz yorumlar yapiliyor örnekte görüldügü gibi...

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mutlaka aklimizi basimiza almaliyiz yoksa bizi kötü günler bekliyor malesef..[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Tamam tamam okudum Ahmet abi geçti midemin bulantisi[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hey millet, bir silkelenin kendinize gelin bakalim...Beyler bir sakin olun , nedir bu birbirinize gider yapmalar felan...Herkes kafasina sunu soksun, kimse kimseyi burada sevmek zorunda degildir ammmmmaaaa ne zamanki bu sevgisiziliginiz birbirinize bu site üzerinden gider yapmalara varir ya da birbirimize hakaretler yapmaya baslariz o zaman isler degisir.

Herhalde bu bize has bir tarzdir.Baska takim taraftarlarida bizim gibi birbirini yiyorlarmi çok merak ediyorum.Biz bir bütün olmak için çaba sarf ederken böyle birbirimizi yememiz sizi rahatsiz etmiyormu?Hepimiz bu gemide degilmiyiz?Daha nedir derdiniz?

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı
    önyargili bir yazi.Dogruluk payi yok denecek kadar az.
    Aynen katiliyorum.Bence Reha abi bu yaziyi yazarken savundugu partinin adami olarak yazmis bu yaziyi.Trabzonspor taraftari olarak degil.Ferhat'i hangi maçina baktinda begenmedin çok merak ediyorum.Hoca hakkinda gerekenleri zamaninda yazdim.Biz türk milleti olarak koyun gibi oldugumuzdan ,hakkimizi aramadigimizdan ,hep sessiz kaldigimizdan dolayi, hakkini arayani suçlu olani ortaya atani,dogrulari söyleyeni hep piyoncu gözüyle bakariz.Bugün hodsiçin yaptigini,dün Samet Aybaba,Ziya Dogan yada Senol Günes yapsaydi bu takim son 3 sezondur sampiyon olurdu.Ama kimse cesaret edemedi.Futbolculara bile söz geçiremeyenler oldu aralarinda.Su takima gerekli takviyeler yapiilsin kimse bilegimizi bükemez.Trabzonspor baskanligina gelen herkes için ayni elestirileri zaten yaptik.Yönetimi suan elestirecek bir durum yok.Daha iyisi olsa zaten baskan seçilirdi.

Sana da eyvallah Harun , sen bu cümleleri kendini yakistiriyorsan eyvallah...Bu arada ben hangi partidenmisim , merak ettim? Toplanti günü bana bir brifing verirsin heralde!
    Reha abi cümlelerimi sana özel seçtimde yazdim.Bu yazin hariç bugüne kadarki tüm yazilarinin altina imzami attim.Benim kizdigim nokta ise olaya siyasi bakmiyorsan neden ...... harflarimi özellikle büyük yazdin.Bizi temsil eden baskanin partisi bir futbol taraftari olarak neden bu kadar önemli merak ediyorum.Elestirmek için elinde bir tonsebeb varken neden isin siyasi tarafini ortaya atiyorsun.Benimiçin TS baskaninin herhangibir partiye mensup olmasi hiç önemli degil.Ama sen öyle bir ince dokundurma yapmissinki yazinda sanki bu adam biton üç kaat yapmis,yapmadigi ahlâksizlik kalmamis,''Burasi ...... temsilciligi degil'' diyerek yaziyi baglamissin..Yazinin baslangici taraftar düsüncesi gibi gözüküyor,eksiklikleri belirtiyorsun fakat tüm bu yazdiklarinin altina siyasi bir cümle koyarak hedefini saptiriyorsun.Simdi ben nasil bu dokundurmani görerek senin baskanin yönetsel degilde partiden dolayi sevmedigini ,yaptiklarini ts baskani olarak degilde,......li albayrak olarak elestirdigini savunmayayim.

Gelelim elestirdigim diger noktaya.Sen ki çiplak gözle yüzlerce maç izlemis birisin.Artik oyuncunun topsuz alanda bile nasil biri oldugunu çözmüssündür.Peki Ferhat'i neye dayanarak begenmedim sasirdim valla.Bu adam elimizdeki Hüseyin,Adem,Celalettin,Tayfun,Lee ve Hasan Üçüncü'den kat ve kat iyidir bundan adim gibi eminim.Bu adam hakkindaki düsünceni neye göre yaptin açiklarsan sevinirim.

Seni taniyoruz ve ona göre yorum yapiyoruz[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Alıntı Tmac61 Nickli Üyeden Alıntı
    Baslik sana çok yakismis keske içine birsey yazmasaydin...

Tanimadigin insanlar hakkinda bu kadar cüretkar olma bence! 33
    yasindayim ve aklim dolu Allaha sükür ama sen buraya üstü kapali
    hakaret yazacak kadar düsebiliyorsun...

Madem yas konusunu açtiniz; burada herkese laf yetistirmeyi ne kadar yakistiriyorsunuz yasiniza bunu da siz düsünün...

Sorun bireylerde de degil forum hakkinda çok sey var söylenecek ama
    elestiri=hakaret ve banlanmayi beraber getirdigi için böyle bir
    hakkimiz yok...

Arz talep meselesidir, bunu ne siz ne ben degistirebilirim ama sonunda ikimiz de kaybediyoruz buradaki herkeste...

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence çok zamansiz bir konu bu.Vede tam tersine sivas maçinin isyani.Bildigimiz bigi bizden 20 puan öndeki gs bile bu takima gol atamamisti.Çünkü ligimiz çok kalitesiz .Yani gol atmak üzerine deil go l yememek üzerine kurulu bir lig.Transfer konusuna gelince sezon sonunu bekleyip görelim ondan sonra taraftar olarak ortak kararimizi veririz.Birde ...... temsilciligi yakistirmasi hiç hos diil.Trabzonspor bir siyasi parti degildir.M.ali yilmaz döneminde dyp nin atay aktug döneminde ............ nin temsilciligi olmadigi gibi.Stad ise gerçekten berbat bir durumda bu konuda katiliyorum.Insallah onuda sezon sonunda hallederler.

Birde sunu belirtiyim.BU TÜR TARTISMALARLA BIRBIRIMIZI KIRMAYALIM.YARIN ÖBÜRGÜN BELKI OMUZ OMUZA VERIP TRABZONSPORUMUZU BERABER DESTEKLEYECEGIZ.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1-Nuri baskan yildiz sözü verdi ama zamani hakkinda bir bilgi vermedi yani Allah kerim...

2-Baskan 24 saat yasayan stad sözü verdi, stat 2 saatlik maçta bile ölü...

3-Samsun açik tribünlerini kapatti, maraton tribününe kat çikmaya basladi;6 defa sampiyon olan Samsunmuydu bu ligde?

4-Halilhodziç karakterli bir adammidir? Maç sonucuna göre yorum yapan , kendini kurtarmak için futbolcuyu toplum önüne atan bir antrönör istedigi kadar kariyerli olsun, varsin ; yolu açik olsun!

5-Tayfun cora; hanginiz cesaret edip onu hali saha takimina alir?

6-Hasan Üçüncü futbolcumudur, findik çuvali tasiyicisi mi?

7-Djokaj gibi futbolcu Trabzon lisesinde o kadar çok ki hatta ondan daha verimlisi....

8-Ferhat gerçekten ÇÖKMÜS, bi Emrah-Volkan gitti bi baskalari geldi!

Kisa sonuç su Trabzonspor yönetimi bir önceki yönetimler gibi ayni hatalara devam etmektedir.Trabzonspor siradan futbolcu fabrikasi degildir...Trabzonspor'un sabri kalmamistir...Trabzonspor futbolcusu bu kadar ruhsuz top oynayamaz...Burasi B.B ist spor kulubü degil Trabzonspor kulübüdür...Burasi .A,K,P..... Trabzon temsilciligi degil; Trabzonspor kulübüdür...Burasi PSG degil- Gotsivar hiç degil TRABZONDUR...

Gözlerinizi açin dostlar; ayni yanlislar tekrar etmektedir...Elimizi masaya vuralim, oraya getirdigimiz ordan indirecegimizi bilmeli, taraftarlik "bordo-mavi" yapip , garip bir sekilde islik resitalisunmak degildir,bu tepkisizlik yarin savunacagin , arkasinda duracagin bir takimi bulamamaya kadar gidecektir AKLINI BASINA AL!

Bu sivas maçina bir tepki degil , gelecegin karanligina akl-i selim olarak bakabilmenin sesidir...

her seyi anladim da son cumlelerdek' ...... olayini anlayamadim . yani trabzonsporu sol kokenli ve deneyimi olmayan insanlar yonettigi zaman nedense ............ temsilciligi olmuyordu herhalde.. neyse yinede TRabzonspor icin guzel dilekler iceren bir baslik olduguna inaniyorum..

verilen sozler yerine gelir insallah ve acele edip yanlis yapmama korkusu ile hareket edilmez.. profesyonelce dusuunulur TRabzonspor icin hayirli isler yapilir.. cok bekledik. takim iskeleti oturtuyoruz yillardir. takim oturdu derken yine dagildi iskelet.. ama simdi iskeletin yine oturmasi lazim bu yuzden de zaman lazim. bu da yeni yonetimin sucu degil..

daha guzel ve en iyisine layik olan Trabzonspora

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yukaridaki sözler agir... bazilarida asilsiz.. tabi bu arkadasimizin görüsüdür..ancak ben bu kadar karamsar degilim...

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takimin durumu kötü degil.3. ile 4 puan fark var arada.Fener kayseriye gidiyo bu arada.Uefa ya gidersek bütün dertler sorunlar biter.Yeni umutlara yelken açma zamani gelir o zaman.Avrupada 3 tür sanssiz bi sekilde elendik ama bu sefer BASARACAGIZ.

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 DEN ASSAYI YIK BE ABI CIZ ÜSTÜNÜ... COK YANLIS

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Rutubet Nickli Üyeden Alıntı
    ama ileri de senin dediklerine geliriz'e de inanmak da istemiyorum. yorum ve tartisma üslubunu bildigini zanneden arkadaslar vurun abaliya modunda tabiri caizse sallamislarda sallamislar.
    "bu tür seyleri yazmak için çok bekledin dimi? kim oldugunu bilmiyorum merakda etmiyorum" demek bir yorum tarzi degildir. Tanimadigin birisine bunu söylemez iyi niyetli insan der ki kim oldugunu bilmiyorum umarim tanisiriz. bitti gitti bu kadar zor bunu söylemek, ince ayar kelime oyunu yapip insanlari kasmak ne derece dogru. siyaset karistirilmasindan rahatsizsan arkadasim, Greywolf'u bir dinle anla, burasi .....p temsilciligi degil diyor siyaset yapilmasin diyor. daha ne desin olaya paranoya bodoslomasi ile yaklasmak neden "Yazida ne ciddiye alinacak nede yorum yapilacak bi durum göremiyorum" göremiyorsun da masallah elestire de yorum da gani. perhiz lahana tursunu ikilemi tavan yapmis durumda "Alakasiz konularda alakasiz yorumlar, Allah akil fikir versin..." dedigin adama "abi" diyorsun ilginç bir kisilik burada bulunanlar diyor ki yasindan dolayi mi saygi gösterecegiz bence evet eger diger sitelerden farkimiz var diger takimlarin seyircilerinden farkim var diyorsaniz göstermeniz gerekiyor arkadas saygi kimsenin kucagina düsmüyor Trabzonsporlu degilmisiniz ? ben hiç gocunmuyorum yasi büyük olanlara abi demekten saygi göstermekten çünkü ileride bende bu saygiyi istiyorum.

Söyliyeceklerimin hepsini bu arkadas söylemis...Umarim benim anlatmak istedigimi anlamayanlar onun anlattiklarini anlarlar.Zira ismim zikredilince elestriler ok gibi geliyor.Isim baska yorum ayni olunca belki bir seyler degisir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazoliii Nickli Üyeden Alıntı

3 DEN ASSAYI YIK BE ABI CIZ ÜSTÜNÜ... COK YANLIS

8 de yanilmis olabilirim , bekleyip görücez! Ama digerleri için görüsüm hala ayni!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)