Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aklimizi basimiza almanin vakti...

Bence herseyi cok guzel ozetlemis burada arkadasin yazdiklarini elestirmek icin degildedusuncelerine katilip katilmama konusunda gorus bildirirseniz daha anlamli olacagini dusunuyorum cunku bunlar onun dusuncesi ... Soyledikleri hersey bence cok dogru tesekkur ederim ...

Nereden
    Samsun

bu zor kosullara ragmen sanirim yaklasik 6 maç oldu(kupa dahil) yenilmeyen takimimi kutluyorum!bu sene için 3. olmakta bi sekilde yeterli,seneye avrupada olmamiz lazim!

bu yönetimi çok elestirdim ama düsündüm ki sezon sonunu beklememek haksizlik olur!zaten bizi bizden baska seven yok,hiç olmassa birbirimize,takimimiza simsiki sarilalim ki hiçbir darbenin bizi yikamayacagini gösterelim...eyvallah..kendinize iyi bakin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu tür seyleri yazmak için çok bekledin dimi? 2.yarinin en fazla puan toplayan takimini sirf "siyasi hirsin" yüzünden bu sekilde elestirmene anlam veremiyorum! burasi taraftar forumu! sirf muhalelefet olsun diye baskanin siyasi kimliginden yola çikarak yaptigin yorumlara için sadece senin dedigini diyorum AKLIMIZI BASIMIZA ALALIM!!!

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı
    beyler bu sene 4,üncü gidiyormu uefa ya

hayir..

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

busene isler berbat basladi berbat devam ediyor .en kötü3.lükden baska çaremiz yok. uefaya kalmak zorundayiz. uefaya kalirsak yönetim daha ii transfer yapmaya mecbur kalir. avrupada yine hüsran yasamayalim diye.

unutmayin http://www.ankette.com/ateslitaraftar.html

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı

hayir..

neden puanimiz düstügü içinmi simdiye kadar gidiyordu

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayir..

neden puanimiz düstügü içinmi simdiye kadar gidiyordu

4.siradaki futbol takiminin uefa'ya gitmesi için kupada final oynayacak takimlarin kimler oldugu çok önemli.

Bizim aklimiz hep basimizda ancakFatih TEKKE oldugu zaman o gittigimizde basimiza gidio çünkü basi ile golll atacak adam yokkkk

Kardesim, forum kurallarini okursan sevinirim...Büyük harf ile yazdigin zaman insanlar seni daha mi çok anliyor???

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/f....asp?TID=4337& amp;PN=1&FID=24&PR=3
    » Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.AMESPACE PREFIX = O />

» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    ************************************************** *******Edited by: Badaloglu

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hayir..

herhalde fener- gs galibiyle bjk-kayseri galibi eslesecek..bu durumda
    da finale cikan bir takim bizim altimizdan olan bi takim olurki eger
    kural degismediyse kupayi kazanan takim ilk 3 de olursa kupa finalisti
    uefa ya gider.bu durumda gidemeyiz..eger kural degistiyse biz gideriz
    4.bile olsak ama ücüncü olmaliyiz cünkü bizimle 3.lük icin yarisan
    takimlar bizden üstün degil.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

greywolf

1-Nuri baskan yildiz sözü verdi ama zamani hakkinda bir bilgi vermedi yani Allah kerim...

Yildiz sözünün gelecek sene oldugu defalarca söylendi ama Reha galiba sen ön yargi ile yazdigindan bunu Bilerek yada bilmeyerek geçiyorsun.Ara transferde oyuncu almanin zorlugu her sefer dile getirildi.Ama malesef bence Ön yargi ile hareket etmissin reha kardes.

2-Baskan 24 saat yasayan stad sözü verdi, stat 2 saatlik maçta bile ölü...

Stad sözü verildi ama daha bismillah 2 ayda hemen satadmi yapilacakti Pprojelerle ilgili çalismalarin Basladigini görmemezlikten gelmek gerçekten Ön yarginin sonucu

3-Samsun açik tribünlerini kapatti, maraton tribününe kat çikmaya basladi;6 defa sampiyon olan Samsunmuydu bu ligde?

Samsun yada baskasinin satad yapmasi ile Bizim satad arasinda bag kurmadim Çünkü yönetim göreve gelirken söz verdi ve kisa süredir görevde.Bu Samsunun satad yapmasi Bizim yapmayacagimiz anlamini tasimaz

4-Halilhodziç karakterli bir adammidir? Maç sonucuna göre yorum yapan , kendini kurtarmak için futbolcuyu toplum önüne atan bir antrönör istedigi kadar kariyerli olsun, varsin ; yolu açik olsun!

Halil hoca konusunda sana katiliyorum Bencede Yolu açik olsun Ben Ondan umutlu degilim.

5-Tayfun cora; hanginiz cesaret edip onu hali saha takimina alir?

Tayfun konusuna katilmamak mümkün degil.O kadar oyuncu gönderildi bu adam hala neden tutulur onu anlamiyorum.Bu sene Trabzonsporun felaket yasamasinda Bas sorumlu Tayfundur.Anostisi maçinda yaptigi 2 hata ile bizi 3-1 yenddirmis ve Trabzonspor Çöküse geçmistir.Halil hoca neden bu adami 90 dakika oynatip buna tahammül ediyor anlamiyorum.

6-Hasan Üçüncü futbolcumudur, findik çuvali tasiyicisi mi?

Hasan i bilmiyorum Findik tasiyabilirmi.Bu konudada hemfikirim.

7-Djokaj gibi futbolcu Trabzon lisesinde o kadar çok ki hatta ondan daha verimlisi....

DJOKAJ konusunda sana katilmiyorum Ben bu oyuncuyu begeniyorum.Süratli bir oyuncu daha genç ve takima yeni geldi 3 maç oynadi 2 gol atti Bence Bu oyuncu senin bahsettegin gibi kötü oyuncu degil Gelecegi parlak.

8-Ferhat gerçekten ÇÖKMÜS, bi Emrah-Volkan gitti bi baskalari geldi!

Ferhat konusundada seninle ayni fikirde degilim Bence Ferhat Genç ve yetenekli oyuncu Antep maçinda da süperdi.

Kisa sonuç su Trabzonspor yönetimi bir önceki yönetimler gibi ayni hatalara devam etmektedir.Trabzonspor siradan futbolcu fabrikasi degildir...Trabzonspor'un sabri kalmamistir...Trabzonspor futbolcusu bu kadar ruhsuz top oynayamaz...Burasi B.B ist spor kulubü degil Trabzonspor kulübüdür...Burasi .A,K,P..... Trabzon temsilciligi degil; Trabzonspor kulübüdür...Burasi PSG degil- Gotsivar hiç degil TRABZONDUR...

Trabzonsporun ...... nin Trabzon temsilciligi olmadigini Fedarsyon seçimlerinde hala görmediyrsen ,Basbakan a ve M.ali Sahine Ragmen Haluk Ulusoyu seçtirenin Trabzonspor oldugunu hala görmediysen sen bellik ...... ve ALBAYRAK KONUSUNDA ön yargili sartli ve o siyasi görüse karsi kin ve nefret içerisinde olan birisisin reha bunu sana yakistiramadim.Geçin artik ...... ve Trabzonspor arasinda bag kurmalari,onlar defalarca günlerce tartisildi.Bu konuda laf söyleyenlerin Kongrede mahçup olduklarini ve Özür dileyeceklerini beklerdim ama malesef bu konuda yanilmisim.

...... ye oy vermis birisi olarak FB li Basbakana karsi Trabzonsporun 2-0 galip oldugundan memnunluk duymaktayim.

Trabzonspor 2-FB li Basbakan 0

Goller :Trabzonspor belediye seçimleri Gol Volkan,Fedarsyon seçimleri GolURI

Gözlerinizi açin dostlar; ayni yanlislar tekrar etmektedir...Elimizi masaya vuralim, oraya getirdigimiz ordan indirecegimizi bilmeli, taraftarlik "bordo-mavi" yapip , garip bir sekilde islik resitalisunmak degildir,bu tepkisizlik yarin savunacagin , arkasinda duracagin bir takimi bulamamaya kadar gidecektir AKLINI BASINA AL!

Bu sivas maçina bir tepki degil , gelecegin karanligina akl-i selim olarak bakabilmenin sesidir...

Trabzonsporda KONGRE TARIHININ sezon ortasinda olmasinin saçma oldugunu defalarca söyledim.Bence kongreler sezon sonu liglerin bitimine alinmali.Bsarili insanlar varsa sezon sonunda devam etmeli.Basrisiz olanlarda sezon sonu gitmeliki yeni yönetim Sezon basinda adam gibi Transferler yapsin kafasina göre Hoca getirsin SEZON ORTASI YAPILAN KONGRELER takima faydali degildir.Bunu tartisalim.Ama ön yargidan dolayi Gereksiz yere yönetime satasip gereksiz yere tartisma ortami yaratmayalim.

Fatih Akyel konusunda Bu yönetime herkes demedigini birakmadi Ama bakiyorum Sivas maçinda FORMANIN hakkinin verenlerin basinda Fatih Akyel vardi.Taraftar Fatih Akyeli alkisliyordu.Stepenov mükemel Transfer Defansta büyük boslugu doldurdu.

Bana göre Bu yönetimi su an degerlendirmek için çok erken gelecek sezon baslarda Yildiz sözleri tutulmaz BÖYLE bir takimla yola devam edilirde HEDEFSIZ BIR TAKIM olursak o zaman Reha seninle beraber hemfikirim. Berber birseyler yapalim.Bunlari yaparkende siyasi görüsümüz Dogrultusunda degil Trabzonsporumuzun menfaatleri dogrultusunda hareket edelim.Bburda bizi bulusturan Trabzonsporlu olusumuzdur.Siyasi görüsten dolayi burda degiliz.Siyaset yapanlar zaten ilgili partilerde siyasetini yapiyor.Lütfen biz Trabzonsporumuzu bu isten uzak tutalim.Edited by: CAFER52

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence su an yönetim yeni gelenlerden ön plana çikanlar ve eskilerden iyi olanlar/yildizlarla bin iskelet olusturacak veya olusmak üzere zaten;

akyel, milan, simek,fatih,gökdeniz,yattara,hüseyin,tolga,ufukhan ,ali,ömer gibi..bunlarin üzerine bir veya ikisi yildiz dört kaliteli adam eklendimi yarismaci takim ortaya çikar..digerleri de iyi yedek olur..yönetimin plani da bu yönde..

Kemal Musaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

son iki maça bakarak bu yorumlar yapiliyor bence.iki maçtir da kilit futbolcular isteksiz.defans gol yemedigi gibi forvet hattinda gol atilamiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayret ettigim nokta Harun ve Faruk'un biraz edebi asan laflaridir.Digerlerine cevap vermem zira beni tanimazlar.Ama siz beni tanir dururken bu tarz bir yaklasim göstermeniz çok yanlis...

Gitgide BMN'de sahsima karsi bir tavir oldugu asikardir.Beni taniyip bana "abi " diyen insanlar dahi böyle diyorsa durum vahim demektir.

Çakir kardesim siteyi ilk kurdugunda sitenin tanitimini yapmak site elemanlarini tribündeki insanlarla karsilastirmak için 2000 yilindaki G.S maçini seçtik.O zaman tribündeki arkadaslarim "sanal kolpaci" diye benle dalga geçtiler.Internet taraftarinin bizim misyonumuza(Gurbetçi Gençler) uymayacagini düsündüler.

Zira her gittigimiz maçta olay yasayan bir grup olarak ; yeni gelecek arkadaslardan da bu tarz seylere katilmalarini beklemek hayal olurdu.Tribündeki çok arkadasim bu yüzden bana mesafe bile koydu.

Tüm bu birlestirme çabalarima ragmen ; zaman malesef tribündeki arkadaslarimi hakli çikardi.Yasça ve yasadiklarinca sitedeki çogu kisiden daha tecrübeli olan sahsima her firsatta yapilan fütursuzca davranislar artik kabak tadi vermeye basladi.

Yasi genç ve kani deli akan kardeslerim hürmet ve saygi konusunda bayaga densiz olmayi tercih ediyorlar.

Ve ben internet ortami ile tribünleri bulusturma çabam ile ne kadar yanlis yaptigimin farkina vardim.Çünkü sizler ve "G.G" arasinda bazi misyon ve mantalite farkliliklari var.Biz saygiya, hürmete , büyüge eyvallah demeye inanmis ve 20 senedir bu sekilde ayakta kalmis bir grubun temsilcileriyiz.Dolayisiyla yasadigimiz olaylar,kavgalar ve yikimlar bizlerde bazen tahammülsüzlügü ve "küçügün haddini bilmesi" gerektigi gerçegini göstermistir.

Yaklasik 18 senesini bu gruba veren biri olarak BMN ve G.G arasinda yasadigim bu kültür çatismasinda anladim ki ben sizlere ait olamiyorum.Evlenip çocuk sahibi oldugumda artik tribünde kavga etmeyen eve hasarsiz dönen bir adam olmayi seçtim ve BMN'yi de bunda bir araç gördüm.

Ama gördüm ki tedavi sekli hastayi daha beter hala getirmis...

Su an öfkem ve üzüntüm beni taniyan insanlarin dahi bana karsi aldigi tavirdir...Bunu elbette çözücem ama 19 mart toplanti günü bu ekranlardan bana "caka " satan kardeslerimin yüzüme bakarak nasil konusacagini çok merak ediyorum?

Herkese tek tek ceap veriyorum asagida.Allaha sükür kurt daha KOCAMADI!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Reha abi kusura bakma saçmalamissin...

Alakasiz konularda alakasiz yorumlar, Allah akil fikir versin...

Senle toplanti günü görüsücez Faruk, burda konusup kalbini kirmak istemiyorum...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zanoylu Nickli Üyeden Alıntı

Yazida ne ciddiye alinacak nede yorum yapilacak bi durum göremiyorum...olumlu olan hiçmi bir durum yok sahsi ve kasitli vede maksatli bir yazi...(hocanin maç sonu yorumunu bir daha dinlemeni tavsiye ediyorum arkadas)

Sen muhatabim degilsin arkadas, olumlu yaklasmaya çaliscaktim ama bizim sonumuz senle çok tatsiz yerlere gidebilir...Sen beni döversin diyim bi de eyvallah diyim daha hayirli olacak galiba!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı
    önyargili bir yazi.Dogruluk payi yok denecek kadar az.

Sizin Fatih tekke yaziniz kadar önyargili olsun!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı greywolf Nickli Üyeden Alıntı

Burasi .A,K,P..... Trabzon temsilciligi degil; Trabzonspor kulübüdür...

mesajinizda bu cümleki yorumum

bir spor forumuna siyaset karistirmayiniz.

Yine söylüyorum burasi malum parti temsilciligi degil...Foruma siyaset karismasi için sizden "oy" istemem lazim ama ben öyle bir sey yapmadim.Yaziyi begenmiyebilirsiniz ama bu sekilde saldirmayin , komik oluyorsunuz!

l

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı
    önyargili bir yazi.Dogruluk payi yok denecek kadar az.
    Aynen katiliyorum.Bence Reha abi bu yaziyi yazarken savundugu partinin adami olarak yazmis bu yaziyi.Trabzonspor taraftari olarak degil.Ferhat'i hangi maçina baktinda begenmedin çok merak ediyorum.Hoca hakkinda gerekenleri zamaninda yazdim.Biz türk milleti olarak koyun gibi oldugumuzdan ,hakkimizi aramadigimizdan ,hep sessiz kaldigimizdan dolayi, hakkini arayani suçlu olani ortaya atani,dogrulari söyleyeni hep piyoncu gözüyle bakariz.Bugün hodsiçin yaptigini,dün Samet Aybaba,Ziya Dogan yada Senol Günes yapsaydi bu takim son 3 sezondur sampiyon olurdu.Ama kimse cesaret edemedi.Futbolculara bile söz geçiremeyenler oldu aralarinda.Su takima gerekli takviyeler yapiilsin kimse bilegimizi bükemez.Trabzonspor baskanligina gelen herkes için ayni elestirileri zaten yaptik.Yönetimi suan elestirecek bir durum yok.Daha iyisi olsa zaten baskan seçilirdi.

Sana da eyvallah Harun , sen bu cümleleri kendini yakistiriyorsan eyvallah...Bu arada ben hangi partidenmisim , merak ettim? Toplanti günü bana bir brifing verirsin heralde!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tmac61 Nickli Üyeden Alıntı
    Baslik sana çok yakismis keske içine birsey yazmasaydin...

Tanimadigin insanlar hakkinda bu kadar cüretkar olma bence! 33 yasindayim ve aklim dolu Allaha sükür ama sen buraya üstü kapali hakaret yazacak kadar düsebiliyorsun...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı golasaliyim Nickli Üyeden Alıntı

bu tür seyleri yazmak için çok bekledin dimi? 2.yarinin en fazla puan toplayan takimini sirf "siyasi hirsin" yüzünden bu sekilde elestirmene anlam veremiyorum! burasi taraftar forumu! sirf muhalelefet olsun diye baskanin siyasi kimliginden yola çikarak yaptigin yorumlara için sadece senin dedigini diyorum AKLIMIZI BASIMIZA ALALIM!!!

Hangi siyasi hirs..Ben parti yönetmiyorum, Ögrenci tasimaciligi yapan evli 1 çocuklu sade bir adam'im...Ama ADAM'im gözüm ben ADAM!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Bu arada sevgili Metehan , Selçuk bey ve "gerisiyalan" a yaslarina ve kendilerine yakisir usluptaki elestrilerinden dolayi tesekkür ederim.

Bu bir fikirdir, katilir veya katilmazsin ama densizlik yapamazsin, dalga geçemezsin, asagilayamazsin...

Umarim sizin buüslubunuz bir çok gençve heyacanli arkadasa ders olur...[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Kemal Musaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

reha abi ben seni tanimiyorum.yazdigin yazinin bazi kisimlarina katilabilirim.geneline katilmiyorum.lakin senin yerinde benolsaydim arkadaslaraçok kirilirdim.yazilarimiza biraz dikkat etmemiz gerekiyor.bu konuda sana hak veriyorum.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Yasi genç ve kani deli akan kardeslerim hürmet ve saygi konusunda bayaga densiz olmayi tercih ediyorlar.

Ve ben internet ortami ile tribünleri bulusturma çabam ile ne kadar yanlis yaptigimin farkina vardim.Çünkü sizler ve "G.G" arasinda bazi misyon ve mantalite farkliliklari var.Biz saygiya, hürmete , büyüge eyvallah demeye inanmis ve 20 senedir bu sekilde ayakta kalmis bir grubun temsilcileriyiz.Dolayisiyla yasadigimiz olaylar,kavgalar ve yikimlar bizlerde bazen tahammülsüzlügü ve "küçügün haddini bilmesi" gerektigi gerçegini göstermistir.

Yaklasik 18 senesini bu gruba veren biri olarak BMN ve G.G arasinda yasadigim bu kültür çatismasinda anladim ki ben sizlere ait olamiyorum.

Trabzonsporun 6 sampiyonlugunada imza atmis yasi seninkinin ve benimkinin toplamindan fazla olan efsane kaptanlarindan birine agza alinmayacak laflari söylerkende yukardaki görüslerin sahibi degilmiydin ...eeee arkadas ne ekersen onu biçersinEdited by: Külünkoglu

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Reha abi kusura bakma saçmalamissin...
    Alakasiz konularda alakasiz yorumlar, Allah akil fikir versin...

Senle toplanti günü görüsücez Faruk, burda konusup kalbini kirmak istemiyorum...

Toplantiya gelip gelemeyecegim henüz belli degil. Görüsmek istiyorsan seninle her zaman görüsürüm Reha abi. Yapilan yorumlar canini sikmis her halinden belli. Burda sana karsi bir cephe varmis gibi algilama, hele hele seni tribünlerden taniyanlar için böyle düsünmez çok yalnis... Edited by: Emorfo

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Umarim sizin buüslubunuz bir çok gençve heyacanli arkadasa ders olur...[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Tabi olurReha, hersey zamanla [img]smileys/smiley1.gif[/img]Edited by: metehan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)