Sayfa 5 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 ... SonuncuSonuncu
Toplam 279 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hikaye yaziyoruz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti.Acaba dedi kendi kendine yoksa O muydu telefonun diper ucundaki...

Edited by: Kimi

sheva
    Ziyaretçi

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses
    Onu çok heyecanlandirmisti,acaba dedi kendi kendine yoksa...
    yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

mesajinizi yollamadan önce sayfayi ayri bir pencerede yenileyerek son durumu görün ondan sonra gerekirse mesajinizi düzenleyin.hikaye disi mesajlar silinmistir.

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan?

Edited by: tigin

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan? yüreginde firtinalar kopuyordu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan? yüreginde firtinalar kopuyordu.ancak "hidir ordami" sesiyle kendine geldi,yalnis numara kardesim dedi. kapatti telefonu öfkeyle..

sheva
    Ziyaretçi

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan? yüreginde firtinalar kopuyordu.ancak "hidir ordami" sesiyle kendine geldi yanlis numara kardesim dedi. kapatti telefonu öfkeyle. halbuki nasil da ümitliydi telefona bakarken,birakmis herseyi ariyordu iste.

bahr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim.Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses ...her sey hazir talimatinizi bekliyoruz dedi

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan? yüreginde firtinalar kopuyordu.ancak "hidir ordami" sesiyle kendine geldi yanlis numara kardesim dedi. kapatti telefonu öfkeyle.halbuki nasil da ümitliydi telefona bakarken,birakmis herseyi ariyordu iste.Diye düsünmüstü ama bu sadece bir kaç saniyelik küçük bir rüyaydi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan? yüreginde firtinalar kopuyordu.ancak "hidir ordami" sesiyle kendine geldi yanlis numara kardesim dedi. kapatti telefonu öfkeyle. halbuki nasil da ümitliydi telefona bakarken,birakmis herseyi ariyordu iste.Diye düsünmüstü ama bu sadece bir kaç saniyelik küçük bir rüyaydi...
    lanet olsun dedi. "bir kerede benim istedigim gibi yasansa su hayat ne olurdu sanki". Edited by: tigin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan? yüreginde firtinalar kopuyordu.ancak "hidir ordami" sesiyle kendine geldi yanlis numara kardesim dedi. kapatti telefonu öfkeyle. halbuki nasil da ümitliydi telefona bakarken,birakmis herseyi ariyordu iste.Diye düsünmüstü ama bu sadece bir kaç saniyelik küçük bir rüyaydi...
    lanet olsun dedi. "bir kerede benim istedigim gibi yasansa su hayat ne olurdu sanki, hidirmis, hidirina da...".

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan? yüreginde firtinalar kopuyordu.ancak "hidir ordami" sesiyle kendine geldi yanlis numara kardesim dedi. kapatti telefonu öfkeyle. halbuki nasil da ümitliydi telefona bakarken,birakmis herseyi ariyordu iste. "hidirini da" dedi içinden.. yoldangeçen,tanidik bir ses duydu, döndü Edited by: gerçekefsane

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan? yüreginde firtinalar kopuyordu.ancak "hidir ordami" sesiyle kendine geldi yanlis numara kardesim dedi. kapatti telefonu öfkeyle. halbuki nasil da ümitliydi telefona bakarken,birakmis herseyi ariyordu iste. "hidirini da" dedi içinden.. yoldan geçen tanidik bir ses duydu, döndü ..karsisindaki adam abi ben hidir arayan oldumu beni dedi.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan? yüreginde firtinalar kopuyordu.ancak "hidir ordami" sesiyle kendine geldi yanlis numara kardesim dedi. kapatti telefonu öfkeyle. halbuki nasil da ümitliydi telefona bakarken,birakmis herseyi ariyordu iste. "hidirini da" dedi içinden.. yoldan geçen tanidik bir ses duydu, döndü ..karsisindaki adam abi ben hidir arayan oldumu beni dedi.Hafifce gülümsedi , acaba bütün düsüncelerini sesli mi düsünmüstü ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan? yüreginde firtinalar kopuyordu.ancak "hidir ordami" sesiyle kendine geldi yanlis numara kardesim dedi. kapatti telefonu öfkeyle. halbuki nasil da ümitliydi telefona bakarken,birakmis herseyi ariyordu iste. "hidirini da" dedi içinden.. yoldan geçen tanidik bir ses duydu, döndü ..karsisindaki adam abi ben hidir arayan oldumu beni dedi.Hafifce gülümsedi , acaba bütün düsüncelerini sesli mi düsünmüstü ...sonunda gitmesi gereken yere yeterince geç kaldigini düsündü.yürü be adam dedi içinden bari bunu kaçirma.

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan? yüreginde firtinalar kopuyordu.ancak "hidir ordami" sesiyle kendine geldi yanlis numara kardesim dedi. kapatti telefonu öfkeyle. halbuki nasil da ümitliydi telefona bakarken,birakmis herseyi ariyordu iste. "hidirini da" dedi içinden.. yoldan geçen tanidik bir ses duydu, döndü ..karsisindaki adam abi ben hidir arayan oldumu beni dedi.Hafifce gülümsedi , acaba bütün düsüncelerini sesli mi düsünmüstü ...sonunda gitmesi gereken yere yeterince geç kaldigini düsündü.yürü be adam dedi içinden bari bunu kaçirma. Iskeleye gelmisti Edited by: gerçekefsane

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan? yüreginde firtinalar kopuyordu.ancak "hidir ordami" sesiyle kendine geldi yanlis numara kardesim dedi. kapatti telefonu öfkeyle. halbuki nasil da ümitliydi telefona bakarken,birakmis herseyi ariyordu iste. "hidirini da" dedi içinden.. yoldan geçen tanidik bir ses duydu, döndü ..karsisindaki adam abi ben hidir arayan oldumu beni dedi.Hafifce gülümsedi , acaba bütün düsüncelerini sesli mi düsünmüstü ...sonunda gitmesi gereken yere yeterince geç kaldigini düsündü.yürü be adam dedi içinden bari bunu kaçirma. Iskeleye gelmisti..vapura nasil kaçak binsem diye düsündü.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan? yüreginde firtinalar kopuyordu.ancak "hidir ordami" sesiyle kendine geldi yanlis numara kardesim dedi. kapatti telefonu öfkeyle. halbuki nasil da ümitliydi telefona bakarken,birakmis herseyi ariyordu iste. "hidirini da" dedi içinden.. yoldan geçen tanidik bir ses duydu, döndü ..karsisindaki adam abi ben hidir arayan oldumu beni dedi.Hafifce gülümsedi , acaba bütün düsüncelerini sesli mi düsünmüstü ...sonunda gitmesi gereken yere yeterince geç kaldigini düsündü.yürü be adam dedi içinden bari bunu kaçirma. Iskeleye gelmisti..vapura nasil kaçak binsem diye düsündü.düsündü düsündüü.sonunda düsünmekten kafayi yicem diye de düsündü.

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan? yüreginde firtinalar kopuyordu.ancak "hidir ordami" sesiyle kendine geldi yanlis numara kardesim dedi. kapatti telefonu öfkeyle. halbuki nasil da ümitliydi telefona bakarken,birakmis herseyi ariyordu iste. "hidirini da" dedi içinden.. yoldan geçen tanidik bir ses duydu, döndü ..karsisindaki adam abi ben hidir arayan oldumu beni dedi.Hafifce gülümsedi , acaba bütün düsüncelerini sesli mi düsünmüstü ...sonunda gitmesi gereken yere yeterince geç kaldigini düsündü.yürü be adam dedi içinden bari bunu kaçirma. Iskeleye gelmisti..vapura nasil kaçak binsem diye düsündü.düsündü düsündüü.sonunda düsünmekten kafayi yicem diye de düsündü. Saatine bakti Edited by: gerçekefsane

Gülşen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan? yüreginde firtinalar kopuyordu.ancak "hidir ordami" sesiyle kendine geldi yanlis numara kardesim dedi. kapatti telefonu öfkeyle. halbuki nasil da ümitliydi telefona bakarken,birakmis herseyi ariyordu iste. "hidirini da" dedi içinden.. yoldan geçen tanidik bir ses duydu, döndü ..karsisindaki adam abi ben hidir arayan oldumu beni dedi.Hafifce gülümsedi , acaba bütün düsüncelerini sesli mi düsünmüstü ...sonunda gitmesi gereken yere yeterince geç kaldigini düsündü.yürü be adam dedi içinden bari bunu kaçirma. Iskeleye gelmisti..vapura nasil kaçak binsem diye düsündü.düsündü düsündüü.sonunda düsünmekten kafayi yicem diye de düsündü.saatine bakti. Geç kaliyorum dedi... Adimlarini hizlandirdi. Tam köseyi dönerkenBMN'li birarkadasiyla karsilasti. Eski bir dostunu görmüs gibi sevindi buna. BMN'li arkadas nikaha gitmiyordu. Iki bileti vardi ve saracoglu stadindada tek aski Trabzonspor'un maçi vardi. Gel dedi.. Bizi terk etmeyecek tek sevgiliye gidelim, dedi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan? yüreginde firtinalar kopuyordu.ancak "hidir ordami" sesiyle kendine geldi yanlis numara kardesim dedi. kapatti telefonu öfkeyle. halbuki nasil da ümitliydi telefona bakarken,birakmis herseyi ariyordu iste. "hidirini da" dedi içinden.. yoldan geçen tanidik bir ses duydu, döndü ..karsisindaki adam abi ben hidir arayan oldumu beni dedi.Hafifce gülümsedi , acaba bütün düsüncelerini sesli mi düsünmüstü ...sonunda gitmesi gereken yere yeterince geç kaldigini düsündü.yürü be adam dedi içinden bari bunu kaçirma. Iskeleye gelmisti..vapura nasil kaçak binsem diye düsündü.düsündü düsündüü.sonunda düsünmekten kafayi yicem diye de düsündü.saatine bakti. Geç kaliyorum dedi... Adimlarini hizlandirdi. Tam köseyi dönerkenBMN'li birarkadasiyla karsilasti. Eski bir dostunu görmüs gibi sevindi buna. BMN'li arkadas nikaha gitmiyordu. Iki bileti vardi ve saracoglu stadindada tek aski Trabzonspor'un maçi vardi. Gel dedi.. Bizi terk etmeyecek tek sevgiliye gidelim, dedi...sevinçle kabul etti bu teklifi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan? yüreginde firtinalar kopuyordu.ancak "hidir ordami" sesiyle kendine geldi yanlis numara kardesim dedi. kapatti telefonu öfkeyle. halbuki nasil da ümitliydi telefona bakarken,birakmis herseyi ariyordu iste. "hidirini da" dedi içinden.. yoldan geçen tanidik bir ses duydu, döndü ..karsisindaki adam abi ben hidir arayan oldumu beni dedi.Hafifce gülümsedi , acaba bütün düsüncelerini sesli mi düsünmüstü ...sonunda gitmesi gereken yere yeterince geç kaldigini düsündü.yürü be adam dedi içinden bari bunu kaçirma. Iskeleye gelmisti..vapura nasil kaçak binsem diye düsündü.düsündü düsündüü.sonunda düsünmekten kafayi yicem diye de düsündü.saatine bakti. Geç kaliyorum dedi... Adimlarini hizlandirdi. Tam köseyi dönerkenBMN'li birarkadasiyla karsilasti. Eski bir dostunu görmüs gibi sevindi buna. BMN'li arkadas nikaha gitmiyordu. Iki bileti vardi ve saracoglu stadindada tek aski Trabzonspor'un maçi vardi. Gel dedi.. Bizi terk etmeyecek tek sevgiliye gidelim, dedi...sevinçle kabul etti bu teklifi. paltosunun altina sakladigi baltasini kontrol etti.tefeci kadini sonra öldürürüm diye düsündü.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan? yüreginde firtinalar kopuyordu.ancak "hidir ordami" sesiyle kendine geldi yanlis numara kardesim dedi. kapatti telefonu öfkeyle. halbuki nasil da ümitliydi telefona bakarken,birakmis herseyi ariyordu iste. "hidirini da" dedi içinden.. yoldan geçen tanidik bir ses duydu, döndü ..karsisindaki adam abi ben hidir arayan oldumu beni dedi.Hafifce gülümsedi , acaba bütün düsüncelerini sesli mi düsünmüstü ...sonunda gitmesi gereken yere yeterince geç kaldigini düsündü.yürü be adam dedi içinden bari bunu kaçirma. Iskeleye gelmisti..vapura nasil kaçak binsem diye düsündü.düsündü düsündüü.sonunda düsünmekten kafayi yicem diye de düsündü.saatine bakti. Geç kaliyorum dedi... Adimlarini hizlandirdi. Tam köseyi dönerkenBMN'li birarkadasiyla karsilasti. Eski bir dostunu görmüs gibi sevindi buna. BMN'li arkadas nikaha gitmiyordu. Iki bileti vardi ve saracoglu stadindada tek aski Trabzonspor'un maçi vardi. Gel dedi.. Bizi terk etmeyecek tek sevgiliye gidelim, dedi...sevinçle kabul etti bu teklifi. paltosunun altina sakladigi baltasini kontrol etti.tefeci kadini sonra öldürürüm diye düsündü. hizli adimlarla sitada yürüdüler.cadde çocuklari hamburger kuyruguna girmisti. Edited by: tigin

Günesli bir Pazar gününde BMN üyelerinden birinin izdivacina sahit olmak üzereevden çikmistim.Saskin dim beklemedigim bir izdivaç ti bu ...yolda giderken aklimdan binbir türlü sorular vardi....gerçi uzun bir süre birlikte olduklarini biliyordum ama bu sekilde evlilige kadar gidecegini tahmin etmemistim. Bu izdivaç gerçeklesmeyecekti elimdeki kozu kullanmak için iyi bir firsatti, anlami olmayan sorular sormaya baslamistim gögsüme bastiran bir agirligin yanmaya basladigini hissediyordum, aklimin ucra köselerinde gelip gözümün önünden gitmeyen kavramlarla yanliz kalmistim..Çünkü eski platonik askim benim en samimi arkadasimla evlenecekti.Sevinmelimiydim yoksa üzülmeli mi.Içim buruk bir sekilde yürümeye basladim...kisa sürmüstü üzgünlügüm ve yalnizligim onun çekecegi acilarin yaninda benimkiler hafif kalacakti attigi adimin farkinda degildi Birden "önüne baksana be adam körmüsün" sesiyle irkildi.döndü.caddenin ortasinda ki kizgin araç sahiplerini farketti. Önüne çikan bir dogan görünümlü sahinin sürücüsü basladi sövmeye ''körmüsün be kardesim,önüne baksana,az daha pestil oluyodun'' dedi.Daha sonra yoluna agir adimlarla devam etti...Çalan telefonla kendine geldi, telefonun ucunda ki ses , birden duraksadi, sasirmisti acaba dedi kendi kendine yoksa...yillar yili tek bir saniye sesini duyabilmek için ömrünü feda edebilecegi miydi arayan? yüreginde firtinalar kopuyordu.ancak "hidir ordami" sesiyle kendine geldi yanlis numara kardesim dedi. kapatti telefonu öfkeyle. halbuki nasil da ümitliydi telefona bakarken,birakmis herseyi ariyordu iste. "hidirini da" dedi içinden.. yoldan geçen tanidik bir ses duydu, döndü ..karsisindaki adam abi ben hidir arayan oldumu beni dedi.Hafifce gülümsedi , acaba bütün düsüncelerini sesli mi düsünmüstü ...sonunda gitmesi gereken yere yeterince geç kaldigini düsündü.yürü be adam dedi içinden bari bunu kaçirma. Iskeleye gelmisti..vapura nasil kaçak binsem diye düsündü.düsündü düsündüü.sonunda düsünmekten kafayi yicem diye de düsündü.saatine bakti. Geç kaliyorum dedi... Adimlarini hizlandirdi. Tam köseyi dönerkenBMN'li birarkadasiyla karsilasti. Eski bir dostunu görmüs gibi sevindi buna. BMN'li arkadas nikaha gitmiyordu. Iki bileti vardi ve saracoglu stadindada tek aski Trabzonspor'un maçi vardi. Gel dedi.. Bizi terk etmeyecek tek sevgiliye gidelim, dedi...sevinçle kabul etti bu teklifi. paltosunun altina sakladigi baltasini kontrol etti.tefeci kadini sonra öldürürüm diye düsündü. hizli adimlarla sitada yürüdüler.cadde çocuklari hamburger kuyruguna girmisti. bir ikilem yasiyordu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)