Sayfa 201 Toplam 213 Sayfadan BirinciBirinci ... 101 151 191 199 200 201 202 203 211 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5320 adet sonuctan sayfa basi 5,001 ile 5,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yusuf Erdoğan

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Caner Erkin alınmış gibi anlamsız tepki var.
    Girdiği pozisyon gol olsaydı kraldı.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok şık vuruştu gol olsa 2 kat sevinirdim.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ortalama her zamanki oyununu oynadı. Bunları eskiden de yapıyordu şimdi çok daha olgun şekilde yapacak. Çok iyi bir alternatif olacak. Boşuna 2 gündür ortalik yangın yerine çevrildi baska bir şey değil.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence yanlis secimdi ama, yerdem sert vurabilseydi kaleci acisini kapatmadan once, gol olurdu
    Katılıyorum.

Ancak futbolcuların böyle ezberleri olabiliyor Yusuf bu vuruşu sık deneyen bir topçu oraya girdiğinde aklında bu vuruş vardı bunu anlayabiliyorum ama yerden sert vurmasını ben de tercih ederdim daha net bir vuruş olurdu.

Yine de iyi bir oyun çıkardı tebrik etmek lazım.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    İstanbul

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelişine zâten olumsuz değildim, üstüne 45 dakikada Yusuf Sarı'dan hiçbir zaman göremeyeceğimiz bir 45 dakikalık performans gösterince mutlu oldum.

O pozisyon gol olsaydı şu an sırf transferinden sonra Uğurcan Çakır kendisiyle hikâye paylaştı diye "Sene sonu satmalıyız" diyenlerin tebriklerini görseydik keşke
    Görürsün görürsün sen bu gidişle Şirinler'i bile görebilrisin. Bu arkadaş 20 gol garantisiyle gelse bile istemiyorum karakteri kötü, futbolculuğu kötü, niyeti kötü bir adamın bu takımda olmasını istemiyorum o yüzden merak etme bu yeteneksizin yapacağı tek hareketi tebrik edeceğim o da geldiği gibi defolduğu gün. Sen balık hafızalıysan veya miden genişse o senin sorunun ben arkasında siyasilerin olduğu, sahada başı kesik tavuk gibi dolanan bu arkadaşı yıllarca gördüm, dün de yine çok beğenmişsiniz ya tekrar izleyin en aşağı 5 topu yine dümdüz kafasını eğip sürmeye çalışırken kaybetti. 1 tane eskaza gol atsa sevinecekmişim bide öyle bir anlatıyor ki herifi sanki bizi kurtarmaya gelmiş süperstar. Sattığından daha pahalıya almışsın herifi üstüne 3.5 yıl bağlamışsın sanki Türk oyuncular futbolculuk mesleğini bırakmış gibi bide onu tebrik etmek için sıraya girecekmişim bu veledin güzel hayal dünyası var gerçekten beğeniyorum. Diğer kısma gelelim, evet sırf benim hoşuma gitmeyen bir hareket yaptığı için satılmasını istiyorum sana mı soracağım ne düşüneceğimi?
    Konu Telonyus tarafından (16.01.2022 Saat 08:42 ) değiştirilmiştir.

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

bu çocuk Trabzonspor lu yapmayın bu adama bari yapmayın bunu. girdiği süre içersinde takımın en iyisiydi bu zemine rağmen saha iyi olsaydı çekerdi sivasın fişini.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı Telonyus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görürsün görürsün sen bu gidişle Şirinler'i bile görebilrisin. Bu arkadaş 20 gol garantisiyle gelse bile istemiyorum karakteri kötü, futbolculuğu kötü, niyeti kötü bir adamın bu takımda olmasını istemiyorum o yüzden merak etme bu yeteneksizin yapacağı tek hareketi tebrik edeceğim o da geldiği gibi defolduğu gün. Sen balık hafızalıysan veya miden genişse o senin sorunun ben arkasında siyasilerin olduğu, sahada başı kesik tavuk gibi dolanan bu arkadaşı yıllarca gördüm, dün de yine çok beğenmişsiniz ya tekrar izleyin en aşağı 5 topu yine dümdüz kafasını eğip sürmeye çalışırken kaybetti. 1 tane eskaza gol atsa sevinecekmişim bide öyle bir anlatıyor ki herifi sanki bizi kurtarmaya gelmiş süperstar. Sattığından daha pahalıya almışsın herifi üstüne 3.5 yıl bağlamışsın sanki Türk oyuncular futbolculuk mesleğini bırakmış gibi bide onu tebrik etmek için sıraya girecekmişim bu veledin güzel hayal dünyası var gerçekten beğeniyorum. Diğer kısma gelelim, evet sırf benim hoşuma gitmeyen bir hareket yaptığı için satılmasını istiyorum sana mı soracağım ne düşüneceğimi?
    senin içinde nasıl bir düşmanlık var babanın tekkesimi burası gelip abuk sabuk yorum yapıyorsun ! bir hareket yaptığı için satılmasını istiyorum sana mı soracağım ne düşüneceğimi? ​bu nasıl bir üslubdur ya ? allah allah bak sen !

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazıyordu az daha, nasip değilmiş canın sağ olsun. Mücadelen için teşekkür. Katkı verecek inşallah...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuzhan Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin içinde nasıl bir düşmanlık var babanın tekkesimi burası gelip abuk sabuk yorum yapıyorsun ! bir hareket yaptığı için satılmasını istiyorum sana mı soracağım ne düşüneceğimi? ​bu nasıl bir üslubdur ya ? allah allah bak sen !
    ne oldu bir hakaret veya küfür falan mı gördünüz? Dünden beri 10 farklı mesajında küfür eden adam hala forumda yorum yapabiliyor, ne yazacağımı kimseye sormayacağım tabi ki istediğim yorumu yaparım hoşuna gitmiyorsa engel at. Herkes sürü psikolojisi o yaptıysa doğrudur, bu dediyse kesin öyledir diye yorum yapıyor 3 gündür aman hava bozulmayacakmış. Sen hiç gereği yokken taraftarı bölecek adam al ondan sonra kendi sebep olduğun konudan şikayetçi ol.

Nereden
    Afrika Diğer

Allah 1461 Trabzon üst lige çıkacak da nice heyecanlar yaşatacak diye heveslenen aile fertlerine sabır versin.

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Dün janlı izledim, bize puan katkısı sağlayacaktır, birkaç pozisyonda iyi boşa kaçtı ama alışkanlık olsa gerek kimse görmedi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

Yusuf BALCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Adem Erdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf Yazıcı girdi takıma akabinde Yusuf Erdoğan gitti. Yusuf Yazıcı gittiği zaman Yusuf Sarı geldi.
    Yusuf Sarı gitti ve Yusuf Erdoğan geliyor.
    Bu Yusuf döngüsüne göre sıradaki Yusuf hangisidir?
    sıra bana da gelebilir bu şekilde giderse.

Yusuf Erdoğan sivas maçında beklediğimden iyiydi. neredeyse gol de atıyordu. yapabileceği en iyi vuruş olmasa da gayet yeterli aşırdı topu. kaleyi buldu en azından. hem de atak yaptığı kanat karlar altında kalmıştı. bunu da dikkatealmak gerek.
    Konu Yusuf BALCI tarafından (16.01.2022 Saat 16:14 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Konya

Eğer zemin düzgün olsaydı bu maçta kesin golü veya asisti vardı.Kaçırdığı goldeki vuruşu ise çok iyiydi.Bazen şans da yanınızda olacak malum.Yusuf Sarı ile kesinlikle kıyaslamam.Ki karakterine de laf edilmiş,tanımam bilmem .Ama oynadığı dönemdeki Trabzonspor ile şimdiki arasında dağlar kadar fark var.Avcı böyle şeylere müsaade etmez.Faydalı olacaktır , en azından Trabzonsporlu..

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

yusuf sarı'dan çok çok daha iyi bir yedek. katkı verecek düzeyde.
    sadece aşk bizimkisi

alikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Bu devrenin koassi ile birlikte iki verimli transferinden bence, yeni bir şansı hak ediyor, rotasyon derinliğinde Yusuf sarı dan çok daha verimli olacaktır

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün janlı izledim, bize puan katkısı sağlayacaktır, birkaç pozisyonda iyi boşa kaçtı ama alışkanlık olsa gerek kimse görmedi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Alışkanlıktan ziyade bence daha çok güven meselesi. Yusuf sahada varını yoğunu ortaya koyduğu ve son vuruşlarda, paslarda aklını gösterebildiği sürece takım arkadaşları da kafasını kaldırdığında Yusuf'un o oranda önceliği olacaktır.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yusuf'un şahsını hiç sevmem, futbolculuğunda da 1 tane özelliği vardır ama onu da iyi yapıyor en azından. Duruma bağlı oynayacak topçu da kozdur. Bekleneni verdi, ben beğendim.

Karşı karşıya kaldığı pozisyonda da, evet yerden bıraktığında gol olma ihtimali daha yüksek ama kaçırırsan küfrü yeme ihtimalin de daha yüksek. Zaten daha ilk maçıydı. O riske girmedi, akıllı hareket etti; onu da beğendim.
    Naber?

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Djaniny , Kouassi, Nwaekeme,Visca varken ilk 11 yüzü görmeyecek zaten. Rotasyon oyuncusu olarak mantıklı

Nereden
    Ankara

gelmesine sevinmedim. gelmesine üzülmedim de. Efecan ile kıyaslayınca zayıf kalıyor. Umarım Efecan sene sonunda bonservissiz geleceği içindir bu tercih.

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Nwakaeme, Djaniny ve Kouassi olmadığı sürece ilk 11 başlamalı. En azından orijinal kanat oyuncusu. Boşuna Abdulkadiri orda oynatıp performansını düşürmeyelim.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün yine hamle oyuncusu olarak mı değerlendirilecek bakalım

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hata yaparım ıslıklanırım düşüncesiyle en ufak bir sorumluluk almıyor sürekli yan pas...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    İstanbul

OHHHHH Haftaya cezalı duruma düştü rahat rahat maç izleriz. En az 3-0 bekliyorum derbiden.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

OHHHHH Haftaya cezalı duruma düştü rahat rahat maç izleriz. En az 3-0 bekliyorum derbiden.
    hüaeyin ve bunun gibi adamlardan ancak böyle kurtuluyoruz. avcı resmen batırıyor süper takımı bu çöpleri alıp oynatarak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)