Sayfa 39 Toplam 39 Sayfadan BirinciBirinci ... 29 37 38 39
Toplam 966 adet sonuctan sayfa basi 951 ile 966 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: V.Manisa Spor-Trabzonspor

[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BMN Izmir, hadi iyisiniz... Daha dogrusu, hadi iyiyiz... Dün aksamZigana TV'dekispor programlarinda bol bol sizi seyrettik. Elinizde bordomavi.net yazili bayrakla her biriniz ayri ayri çok karizma, çok yakisikli çikmissiniz[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aziz Üstel bize nasil satasti ve biz ona nasil cevap verdik? Kisaca açiklar misiniz? Ben konuyu pek takip edemedim de. Tesekkürler.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Alıntı cengizc Nickli Üyeden Alıntı

ben de en çok aziz üstel dallamasina verdigimiz cevaba sevindim. dün aksam agzini açip da en ufak birsey diyemedi ....

O normal isini yaparken de konusamiyordu zaten. "Puffff, fuuuffff" diye sesler çikartip duruyordu. Üzerimizde büyük hakki var. Bir nesil Levent Kirca'nin Aziz Üstel taklitlerine gülerek büyüdük. Siz de gülün gitsin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hep söyleyecegim, unutuyorum:

Herkes Djokaj'i "Attigi bütün goller bos kaleye !" diye elestiriyodu ya. Adam Vestel Manisa maçinda bos kaleye gol atmamak için elinden geleni yapti.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı
    BMN Izmir, hadi iyisiniz... Daha dogrusu, hadi iyiyiz... Dün aksamZigana TV'dekispor programlarinda bol bol sizi seyrettik. Elinizde bordomavi.net yazili bayrakla her biriniz ayri ayri çok karizma, çok yakisikli çikmissiniz[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Emrah ciddimisin. Keske haber verseydin de, babami arasaydim. Bu yaz Trabzon'a gelemiyecegim ya, adamcagiz hasret giderseydi. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Saka bir yana, elimizden geldigi kadar BMN.yi iyi temsil edip, adini duyurmaya çalistik Manisa'da. Maç sonunda, bayragi lavabolara giden koridorun üzerinden asagiya dogru sarkitmistik, birkaç resim almak için. Bizden önce davranan oradaki taraftarimiz, bayrak önünde Manisa Hatirasi çektirdi. Dolayisiyla bordomavi.net yazisida bütün resimlerinde çikmis oldu. Bundan iyi reklam olmazdi sanirim.

Edited by: kutoz

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

en iyi reklamimiz bordomavi.net yazili polarlarimiz olacaktir. ben bordomavi.net ailesine bu sekilde katilmistim. trabzondaki bazi kisilerde bu polarlardan görmüs merak edip girmistim. iyikide görmüsün. herkesi polar almaya dawet ediyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Emrah ciddimisin. Keske haber verseydin de, babami arasaydim. Bu yaz Trabzon'a gelemiyecegim ya, adamcagiz hasret giderseydi. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Valla kesin haber verirdim aslinda ama gelmedi aklima... Bi dahakine artik Erkan abi... öyle bir kez iki kez de degil, 5-6 kez gösterdi hemde. Sonra içinde siz var miydiniz bilmiyorum ama otobüs'e eskortluk yapan arabalar falan da vardi bir sürü... gelmis kadar oldum ben[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

bende izledim o görüntüleri. gurur vericiydi.

kutoz
    Ziyaretçi

Özünde bu yapilanlarin hepsi Trabzonspor'a destek ve moral vermek. En güzeli de bu yaptiklarimizin birileri tarafindan farkedilmesi. Bugün ki basin toplantisinda da, havaalaninda futbolcularimizla beraber yaptigimiz tezahüratlardan bahsetti, basin sözcümüz. Bir taraftar olarak bu yasadiklarim, benim içinde hos bir ani olarak kalacak...

Haberler

Basin Sözcüsü Kafkas: ?Kalan maçlarin tümü derby niteliginde?
    Basin Sözcümüz Zeyyat Kafkas, bugün saat 11.00?de Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde haftalik olagan basin toplantisini düzenledi.

Futbolcularin mesaji

Sonuçlara takilip kalmadan birlik ve beraberligi korumanin önemine isaret eden Kafkas, bu deplasmanda kendilerini üç puandan daha çok mutlu eden olaylar yasadiklarini kaydederek, ?Izmir Adnan Menderes Havaalani?nda bizleri dev bayrakla karsilayan taraftarlarimizin arasina karisarak tezahüratlara eslik eden milli futbolcularimizin bu davranislari özledigimiz birlik-beraberlik, arkadaslik ve inanç tablosunu ortaya koymustur? açiklamasini yapti. Basin sözcümüz, göreve geldikleri ilk günden beri ekip olmanin önemine ve takim ruhu kazanmaya vurgu yaptiklarini, yasanan bu gelismelerin verdikleri mesajin adresine ulastiginin bir kaniti oldugunu sözlerine ekledi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

evet bunu bende ookumustum harika bir sey!...

iste yönetimimizin taraftara karsi ollumllu tavridir bu.

Nereden
    Trabzon

söylemeyebilirdi. dikkate almayabilirdi. bu yönetimin taraftari nmekadar ciddiye aldiginin bi göstergesidir.

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ee e e e taraftar TARAFTAR olunca.ister istemez ciddiye aliniyosun

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Özünde bu yapilanlarin hepsi Trabzonspor'a destek ve moral vermek. En güzeli de bu yaptiklarimizin birileri tarafindan farkedilmesi. Bugün ki basin toplantisinda da, havaalaninda futbolcularimizla beraber yaptigimiz tezahüratlardan bahsetti, basin sözcümüz. Bir taraftar olarak bu yasadiklarim, benim içinde hos bir ani olarak kalacak...

Haberler

Basin Sözcüsü Kafkas: ?Kalan maçlarin tümü derby niteliginde?
    Basin Sözcümüz Zeyyat Kafkas, bugün saat 11.00?de Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde haftalik olagan basin toplantisini düzenledi.

Futbolcularin mesaji

Sonuçlara takilip kalmadan birlik ve beraberligi korumanin önemine isaret eden Kafkas, bu deplasmanda kendilerini üç puandan daha çok mutlu eden olaylar yasadiklarini kaydederek, ?Izmir Adnan Menderes Havaalani?nda bizleri dev bayrakla karsilayan taraftarlarimizin arasina karisarak tezahüratlara eslik eden milli futbolcularimizin bu davranislari özledigimiz birlik-beraberlik, arkadaslik ve inanç tablosunu ortaya koymustur? açiklamasini yapti. Basin sözcümüz, göreve geldikleri ilk günden beri ekip olmanin önemine ve takim ruhu kazanmaya vurgu yaptiklarini, yasanan bu gelismelerin verdikleri mesajin adresine ulastiginin bir kaniti oldugunu sözlerine ekledi.

Evet gerçekten de milli topçularimizin bizlerle birlikte bmn bayragini sallamalari ve takim hava alanindan çiktiginda bizlerle beraber tezahürat yapmalari çok güzeldi. Tüm Izmir BMN seneye insallah hepinizi bekliyoruz havaalanina.

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

aga burda oldugum sürece hep ön planda trabzonspor var zaten...

her zaman gelmeye calisacagim. çoguna gelirim zaten. ufak aksilikler çikmadigi sürece. uyuyp kalmak gibi..

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Ama olmamisti o is hiç egemen. Sen yoksan bir eksigiz arkadas.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)