Sayfa 2 Toplam 39 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 966 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: V.Manisa Spor-Trabzonspor

bu maçi aliriz.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sivas maçi kadar zor geçmez vestel ileride defans oyuncularina baski yapiyor ama defans sisteminin sivasinkiyle alakasi yok.maç ya gollü berabere biter yada aliriz diye düsünüyorum.ama zelenka-holosko ikilisi iyi anlasiyor.defansimizin iyi mi yoksa kötü mü oldugunu anlayabilecegimiz bir maç.eger orta alandan iyi toplarla çikarsak çok rahat aliriz maçi.ama hüseyin ve szmek sivas maçindaki gibi oynarsa gol atmamiz çok zor.

bu maci alirsak varya o zaman tamam iste....bizi kimse tutamaz!

zor maç hemde çok zor bu oyunla hangi takima oynarsak isimiz çok zor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

maca gidilecek mi ..

Trabzonspor'un basket maçinda Çilginlar Volkan Canalioglu'ndan otobüs sözü aldilar gibi...

Bu maç zor falan olmaz. Zor olan bizim hücum organizasyonumuz. 0-0, 0-1, 1-1.

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence Söylenenin Aksina Sivas Macindan DAha Zor oLacak. Tamam Fatih Var Ama Sivasin TAKIMI Var.. ve cok iyi cikistalar.. cokda ISTEKLI oynuyolar.. sivas macindaki gibi oynarsak bence manisadan 3 farkli malubiyetle döneriz.. insallah takim hafta içinde kendine gelir ve hala -1 de olan averajimizi Galibiyetle Düzeltiriz.

Nereden
    İstanbul

MANISANIN takimi var olacakti

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Celalleddin sari kart cezalisi

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı AkcaabatliTS Nickli Üyeden Alıntı

Maci izlemicem abi yemin ediyorum izlemicem bu takim adami manyak eder...

Allahin Iziyle burdayim mac saatinde!

Tek takilacam diyosun ha....[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

CNN YORUMCULARI MANISA BU HAFTA TRABZONSPORU DARMA DAGIN EDECEK DIYO.. SINIRLERIMM AZDI .. HERIFLER COK IYI OYNUYOR.. SIVAS MACINDAN DAHA ZOR OLACAK.. AMA SIVASIN AKSINE ATAK FUTBOL SERGILIYORLAR.. SAVUNMAMIZ IYI AMA ORTA SAHAMIZA COK IS DÜSÜYOR.. YATTARANINDA BU GEVSEKLIGI BIRAKMASI LASIM..6-7 KISI HÜCUMA CIKIP ILERDE PAS YAPAN BIR TAKIMLARI VAR TABI KONTRA ATAK FUTBOLU OYNADIGIMIZ IÇIN BU ISIMIZE GELEBILIR.. ORTA SAHAMIZIN COK DIRI OLAMSI LASIM.. EGER HÜSEYIN BUGÜNKI GIBI OYNARSA MAHFOLURUZ..HÜSEYIN GAZIANTEP MACINDAKI GIBI OYNARSA ISIMIZ DAHA KOLAY OLUR.. VE INSALLAH 2 FORVETLE CIKARIZ.. FUTBOL SEYRI ACISINDAN GÜZEL MAC OLUCAK.. iNSALLAH LEHIMIZE SONUCLANIR

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Ersun Yanal'in futbol tarzini hep sevmisimdir.(Oyuncu tercihi degil) Eger bu maçtan yenilerek ayrilsakta bugünkü kadar üzülecegimi tahmin etmiyorum.

Maça gelince hizli ataklari degerlendirebilrsek alma sansimiz yüksek. Kontra ataktan baska bir yolumuz yoq . Nedeni bizim kadromuz baska hiç bir sisteme uygun degil...

Nereden
    İstanbul

bu hafta fenerbahçe kayseri deplasmanina gidiyor.. ordan cikacak bir fenerbahce galibiyetiyle manisayi yenmemiz durumunda puan farkini yeniden 2 yada 1e indirme sansimiz olacak. bu hafta kazanmis olsaydik belkide haftaya 3. sirada olacaktik.. manisa macinda bir kayip durumunda 6. 7. siraya kadar gerileyebiliriz.. cok kritik bi haftaaaa bu haftaya göre cok daha kritik bi hafta bizi bekliyor..

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Trabzonspor'un basket maçinda Çilginlar Volkan Canalioglu'ndan otobüs sözü aldilar gibi...

Bu maç zor falan olmaz. Zor olan bizim hücum organizasyonumuz. 0-0, 0-1, 1-1.

Manisanin stadi çok küçük ve Degok'un söyledigine göre her hafta dolduruyorlarmis stadi. Bu yüzden rakip takim taraftarina yer ayiramama gibi bir durumlari varmis. Degok, h.içi bunu arastirip buradan bilgi verecek. Bu hususa dikkat.

altay ve sivas saldirmadi ama manisa farkli lee sol kanatta belki djokajla idare eder ama yattaranin defansa çok yardimi olmadigini düsünürsek tayfunununda dengesiz çikislari ve kademe hatalari mevcutken perisan oluruz

mutlaka ufukhan oynamali orta sahada hüseyin ferhathemen önlerinde symek oynamali (hücuma degil orta sahaya yakin oynamali sonuçta uzun pas atiyor, manisa defansinin arkasina atilacak toplarla gol atariz)ama manisa orta sahasinidurdurmak için ferhatla hüseyine symek mutlaka yardim etmeli son olarak tekrar söylüyorum ufukhan MUTLAKA OYNAMALI

(ve yattara böyle isteksiz oynamaya devam ederse fatihin yaninda ömer riza degisikligi olabilir maç içinde degisebilir demek isterdim ama sagolsu vahid hoca 75 den önce adam degistir miyor)

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

adamlarin gaylere karsi olan macini izledim kalecileri iyi degil tolga farkinla kazanirik kaptanda geri dönüyor

Nereden
    İstanbul

tayfun defansta symek forvet arkasinda baslarsa bu maci kaybederiz

Nereden
    Belçika

Alıntı arsinlionur Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı AkcaabatliTS Nickli Üyeden Alıntı

Maci izlemicem abi yemin ediyorum izlemicem bu takim adami manyak eder...

Allahin Iziyle burdayim mac saatinde!

Tek takilacam diyosun ha....[img]smileys/smiley1.gif[/img]

cinnet gecirmek istemiyorum haftaya, bunalim asamasina geliyorum maclari izlerken bildigin gibi degil abi...

gecen seneler oh ne guzeldi gec pc basina ac trt radyoyu resmi siteyi ve bmn'yi ugras dur[img]smileys/smiley32.gif[/img]...

allah rizasi icinvahit hoca oyunu okumayi becerebilirse,tayfun defansta oynamazsa , hüseyin orta sahada beyoglunda gezer gibi oynamazsa , yattara artik tribunlere oynamayi birakirsa, fatih sakatliklardan kurtulur , djokaj da orta yapmayi ögrenirse eeesansta bizden yana olursasanirim o zaman bu maçi kazanirizz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Serhat ŞAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Izmir havaalanina inicekler tekrardan bi karsilamamiz var takimi. Bekleriz.
    Bu vestel buyuklerle olan macini izmirde oynacakti sanirim bizi buyuklerin icine dahil etmedi. Aslinda kuluple irtibata gecip maci yine Ataturk'e aldirsak izmire yani. Sonucta en az 10 bin kisi vardi altay macinda. Butun gelebilecek arkadaslari maca bekliyoruz. Bu arada bu carsamba gunu Izmir Ataturk'te Turkiye milli maci var ceklerle haberiniz olsun.

Tayfun out
    UFUKHAN BAYRAKTAR IN

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Vestel Gs ye kök söktürdü bakmayin 4-2 yenildiklerine ikitane uzaktan gol atti Gayseliler yoksa Manisa Maçi alirdi. Açik Futbol oynuyorlar, O yüzden Maçi alma Sansimiz Yüksek ilkGolü biz yemezsek Maçi kazaniriz.

Ömer Rizanin Performasina Göre Maç FArka Bile Gidebilir, Onlar Saldirdikça biz Kontrdan Gol buluruz gibi Geliyor. Defanslarinda 2 Futbolcudan Fazla Topcu kalmiyor hatta kornelerde biri bile zor kaliyor defansta. Ancak Savunmamiz Gününde Olmasi Lazim Tolgayada Çok Is düsücek.

Nereden
    Almanya

vestelmi??? yenecegizmi???

Haluk Pehlivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

arkadaslar ben manisada yasiyorum,stat kapasitesi 8-9 bin kisi.takim ersun yanal geldikten sonra toparlandi transferlerde iyi çikti.sag ve sol kanat iyi serkan dökme,meduna (hava hakimiyeti güzel)zelenka, holosko bunlar takimin en iyileri.defans iyi degil kalecinin ne yapacagi belli olmuyo defansta johanna agir kareli biliyorsunuz..manisa mutlaka gol atar ama bizim defansta düzeldi.sanirim berabere biter ama insallah yeneriz..

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

ben gs macinda vesteli begendim acikcasi kadrolarida bizden iyi ayrica

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

dünkü maçtan sonra ne vestel maçini nede konya maçini alamayiz.....

g.saray maçini hiç söylemiyorum bile....

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kati defans yapan takimlara karsi zorlaniyoruz.o yüzden bu seneden fazla birsey beklememek lazim, özellikle trabzonda çok puan kaybederiz.sivas maçinin böyle olacagi belliydi..

ama manisa açik oynar, fener gs.da..o yüzden bu maçlardan umudum var benim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)