Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 173 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Altay Maçinda Kural Hatasi Iddasi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

http://www.sporsayfasi.com/Haberanasayfa.asp?hid=30345

Altayla kaç maç oynarsak oynayalim heralde 0-3 olmaz ama, hadi hayirlisi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Böyle iptal olur mu ???

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne yani simdi biz bunun için mi maçi kaybettik te tekrar isteyecekler.

o hakem hatasi kural hatasi degil. bisi çikacagini hiç zannetmem

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Taç çizgisi kenarindaki ikili mücadelelerde top taca çikinca da hakem taci yanlis takim lehine verebiliyor bazen.. Olayin bundan farki yok.. Sonuç olarak yapilan hata; taç atisinin yanlis takima verilmesi.. Böyle bir sebepten maç tekrar edilir mi? Böyle bir saçmalik olur mu?? Eger bu basinin uydurmasi degilse, yönetim gerçekten böyle birseyi telaffuz ettiyse tel kelimeyle rezalet!...

ve olmaz da hadi olursa,maç tekrar edilirse; o maç Trabzonspor'u desteklemedigim ilk maç olarak tarihe geçer...

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya hocanin bundan önceki gelecegi düsünmeyerek yaptigi hatalara mazeret mi ariyoruz. ya böle saçmalik olmaz. maçtan öncede demistim altaya 3 atamicaksak kupadan elenelim. biz onlara güvendik ama onlar kendine güvenmedi. böle haksiz kazançlara gerek yok.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

wall da billada saçmalik yaaaaaa

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu hakem hatasi ligin basinda bjk-diyarbakir maçindada olmustu.Malesef bir sey çikmaz bu olaydan

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

walla ama bise de diyim ali aydin olayinda da belki ali aydin sari kartini geri çekmisti

kutoz
    Ziyaretçi

insallah tekrarlanmaz. Bu yil yeteri kadar lekelendik. Bide bunu tarihimize kötü bir ani olarak eklemeyelim...

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

yöneticilerimizin futboldan ne kadar anladigi hakkinda kafamda ciddi soru isaretleri olustu bu haberden sonra

Komik bir istek olur saka gibi olsada kabulü olacagini sizler gibi bende düsünmüyorum..

Atmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Millet haksiz kazanilan puanlari savunuyorda size ne oluyor. Eger hukuken durum neyse ona göre olmalidir hersey, bence.

bencede bise cikmaz bundan!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kesinlikle saçmalik. Böyle küçük hesaplar yaparak, saçma sapan girisimlerle Trabzonspor'un ismini küçültmeye kimsenin gücü yetmez. 3 atmamiz gerekiyordu, atamadik, o maç bitti. Eger böyle bir girisimde bulundaysak çok yazik gerçekten.

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Atmaca Nickli Üyeden Alıntı

Millet haksiz kazanilan puanlari savunuyorda size ne oluyor. Eger hukuken durum neyse ona göre olmalidir hersey, bence.

Tamam yapalim yapmasinada biz taç yanlis atildigi için 3 gol atamadik diye Trabzonspor'u nasil savunacagiz.

Bu isler bizim isler degil, alti üstü Türkiye Kupasi.

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

komik ve saçma bi istek olmaz,kural hatasiysa delikanlilik göstermenin hiç alemi yok.uefa ve fifadan daha mi iyi biliyonuz bu isi.birçok kural hatasiyla tekrarlanan maç sonucu etkilemeyen seylerdir zaten.kural hatasi varsa tekrari gerekir...
    bizim maçtaki olaysa bence hakem hatasina sokturulur.hakem topun Trabzonsporlulardan çiktigina hükmettim der olay kapanir...

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben bu bahaneleri orta sira anadolu takimlarindan duyardim hep. biz sagda solda trabzonspor'u savunalim, büyüklügümüzüanlatmaya çalisalim,sonra yönetim makara yapilacak bir olayla ugrassin. tabi asli ve astari varsa, umarim yoktur.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Taç çizgisi kenarindaki ikili mücadelelerde top taca çikinca da hakem taci yanlis takim lehine verebiliyor bazen.. Olayin bundan farki yok.. Sonuç olarak yapilan hata; taç atisinin yanlis takima verilmesi.. Böyle bir sebepten maç tekrar edilir mi? Böyle bir saçmalik olur mu?? Eger bu basinin uydurmasi degilse, yönetim gerçekten böyle birseyi telaffuz ettiyse tel kelimeyle rezalet!...

ve olmaz da hadi olursa,maç tekrar edilirse; o maç Trabzonspor'u desteklemedigim ilk maç olarak tarihe geçer...

halen inanamiyorum bu istegi, yalan olmasini istiyorum, bekliyorum.

yönetimden aciklama ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Böyle birsey varsa hemen durdurmak için bir yerlere basvurmak lazim.

Rezillikten baska birsey degil...

Nereden
    İstanbul

Alıntı fincher_se7en Nickli Üyeden Alıntı
    komik ve saçma bi istek olmaz,kural hatasiysa delikanlilik göstermenin hiç alemi yok.uefa ve fifadan daha mi iyi biliyonuz bu isi.birçok kural hatasiyla tekrarlanan maç sonucu etkilemeyen seylerdir zaten.kural hatasi varsa tekrari gerekir...
    bizim maçtaki olaysa bence hakem hatasina sokturulur.hakem topun Trabzonsporlulardan çiktigina hükmettim der olay kapanir...

Tamam senin dedigin gibi kural hatasinin basiti önemlisi yoktur.Bunu tartismiyorum zaten,biz taç atisi yüzünden mi3 farki yapamadik onun açiklamasi daha önemli.Kaldi kibu isi yüzünden Denizlispor'a haksizlik olacak yok yere.

Kupayimi alacagiz alsak onu diger kupalarin yanina nasil koyacagiz.

Bu sezon basimiza gelmeyen olay kalmadi hepsini sineye çektik de bu kadaridafazla.Bitmis gitmis olay.Adam gibi 3 farkli alsaydin maçini.

3 fark yapsak kimin umrunda olacakti oda ayri bir konu.Elestirdigimiz, yanlis oldugunu söyledigimiz seyleri biz yapinca dogru olmuyor maaesef.

Atmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

O zaman bundan sonra hakemler aleyhine bu sitede hiç kimse bisey yazmasin. Onlarda yaptiklari hatalarla bizim yenilmemizi saglamiyor. Sanki hangi hakem bize gol atti. Tamam; bundan sonra hakem hatalarindan bahsetmek yok.

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

fenerbahçe geçen sene rize maçi için biz adamlara gol atamadik,tekrarini istemiyoruz dedi dimi?maçin bitmesine 3 dk falan kalmis,ali aydinin bir hatasiyla rizeden 1 puan gitti,fenere 2 puan eklendi.ligin kaderi degisti.
    oyun kuraliyla oynanir,bizim altaya 3 tane atamamamizla bunu niye birbirine karistiriyorsunuz.hata varsa yönetim bunu takip etmelidir...

Nereden
    İstanbul

Biz senede 50 ye yakin maç oynuyoruz bunlarda hakem hatasi olur hem lehimize hem aleyhimize ve eger çifte standart yoksa sorun yok.

Ama eger sampiyonluk maçina verilen hakem hep rakibin lehine hata yapiyorsa o zaman ayaga kalkarsin,tepkini gösterirsin.Verdigi kararlarda çifte standart varsa o zaman onun sartli olarak bu isi yaptigini anlarsin.

Altay maçinin hakemi çok önemli bir hata yapsa eyvallah.Taç atisini yanlis kullandilar diye kural hatasi olacaksa valla arastirilsin en az ayni olay kaç maçta yasaniyordur.

Yönetim 1-0 bittiginde bize yetiyor olsaydi veya 3 farki bulsaydik ayni tavri göstermeyecegi açik.

mitralyoz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ne hatasi allah askina öle hatami olur . Böle seylere siginmayalim y.....üçük bi takima üstelikte yedeklerine 3 tane atamiyoruz ondan sonrada fenerbahçe gibi hemen bi bahane buluyoruz yok ya .

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bosversinler 3. olsunlar kendilerini affettirsinler sanki altayi 2. maçta 3 golle geçse samsunu yenebilecek bu isteksizlikle altaya yenilmedigimize sükür

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)