Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7
Toplam 173 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 173 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Altay Maçinda Kural Hatasi Iddasi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

s0nuc nedir bi|en var mi ark.|ar

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

ne kural hatasi yaw adamalri yendik zorla 2 bi mac olursa yener bunlar bizi bari paradan olmayalim

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

böyle yapilacak kulis çalismasi istemiyorum garibanin hakkini yemeyelim.kulisi 3 eziklere karsi yapmaliyiz.

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

bazi arkadaslar tekrari olsa yener bizi bunlar diye korkuyorlar.altayla 10 maç oynasak 9 unda 3 fark yapariz.dün Sakarya-altay maçindaydim.Sakarya 2-1 kazandi,mbayo ve murat bölükbas biraz becerikli olsa 5-1 olurdu.o gün Trabzonspor gününde degildi o kadar...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı sbay Nickli Üyeden Alıntı
    böyle yapilacak kulis çalismasi istemiyorum garibanin hakkini yemeyelim.kulisi 3 eziklere karsi yapmaliyiz.

Çok gariban olduklarini sanmiyorum, benim bildigim Fortis Kupasinda her galibiyet veya puana para veriliyor. Durum böyle ise 19. dakikada geriye düsen bir takim, neden 2. ve 3. golu yememek için kendi ceza sahasina haps olur?[img]smileys/smiley5.gif[/img]

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı sbay Nickli Üyeden Alıntı

Çok gariban olduklarini sanmiyorum, benim bildigim Fortis Kupasinda her galibiyet veya puana para veriliyor. Durum böyle ise 19. dakikada geriye düsen bir takim, neden 2. ve 3. golu yememek için kendi ceza sahasina haps olur?[img]smileys/smiley5.gif[/img]

puan alip kazanacaklari paradan daha fazlasi geliyosa bi yerlerden hapis de olur, bi yerlerini de yirtar

Rutubet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu bana komedi filminden bir sahneyi hatirlatti yoksa çizgi filimiydi her neyse araba bir yerden asagiya uçar ve araba darma dagin olur derken havada uçan kendini bilmez suursuz marti gelir arabanin üstüne pisler yüzü gözü dagilmis vaziyette arabadan inen vatandas martiya küfür eder ve martinin pisligini siler. Ayni senaryonun benzeri Olaaa araba darmadagin olmus siz marti niye pisledi diyorsunuz yuhbe

Eyüphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı trabzonkolik61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı eyuphan Nickli Üyeden Alıntı

Pozisyonun kural hatasi oldugu bariz bir sekilde ortadadir...

Maçin tekrar edilmesi olayina gelince;

Yapilan hatanin maçin kaderine etki edip etmedigine bakmak gerekir diye düsünüyorum. Zira sonuçta bu bir taç atisi. Biz atsak ne olur onlar atsa ne olur...Ne varki kural hatalari degerlendirilirken, karar mekanizmasinin hatanin maçin kaderine etki edip etmediginebakmadan hüküm verdiklerigörülüyor.Tabi bu nokta da aklima su soru geliyor. Eziklerin bir maçinda hakemçift sarikartla oyuncuyudiskalifiye etmedidiye maçi tekrar etmislerdi.. Ve o zaman maçin bitmesine yanilmiyorsam 6-7 dakika kadar bir süre kalmisti... ISte o maçtaki kural hatasi sonuçu verilen karar"maçin yeniden oynanmasi seklinde degil de kalan 6-7 dakikaninrizespor tarafindan 10 kisi ileoynanmasi seklinde olmaliydi. Ee malumne ekerlerse onu biçerler. Federasyon çiksin simdi isin içinden. Her basit kural hatasinda maçitekrarlatirsaniz, bu maçi da tekrar oynatmanizicap edecektir.

Bir hukukçu olarak, verilmesi gereken karar, maçin yeniden oynanmasidir. Ancak bu tarz olaylarda adil bir yargi organina sahip olmadigimiz açiktir. Hele ki konu futbol ise.... Istanbul hegemonyasi her zaman oldugu gibi bu ise de el atmasini bilecektir.

Sonuç itibariyle herseyden önce TrabzonSpor'umuzun böyle bir basvuru ile maçinyeniden oynatilmasiniistemesini, kendimce yadirgadim. Zira biz Istanbul takimlarinin yaptigi gibi böyle pis islere girmmeliyiz...

abi herseyi güzel anlattin, acik ve net. ama son kisima birsey söylemek istiyorum. tamam iyi güzel, trabzonsporumuzun böyle mac tekrarlarina ihtiyaci olmamasi lazim. delikanli gibi cikip maci oynamasi lazim, yenilsede yensede. ama eger kural hatasi varsa, demekki macin tekrardan oynanmasi hakkimiz. yani haklarimizi ararsak bunda kötü birsey olamaz. altay 2.lig takimi olsa bile, gruptan cikmamiz icin bu mac cok önemli. kural hatasi varsada, biz hakkimizla bu maci tekrar ettiririz. yani bizim kücük düsmemiz söz konusu olamaz...

Haklisin kardesim, sonuçta basvuru hakkimiz var. neden kullanmayalim ki...

Ancak hukuk düzeninde bazi haklar vardir ki onlara sahipsindir, kullanip istedigini mesru yollardan elde edebilirsin nevarki bu hakki kullanmakeger vicdanen bizi rahatsiz edecekse, kullanmamak daha iyi olur fikrindeyim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yahu kardesim birileri bunu bilinçlimi gündemde tutuyor?Yoksa birileri Trabzonspor'un saçma sapan oynamaya çalistigi sikici futbolu ört bas etme pesinde mi?Koca Trabzonspor'un taçla maçla isi olmaz.Varsin taci Altaylilar kullansin ne yazar?Taç atisini zaten yerde sakatlanan bizim futbolcudan dolayicentilmenlik adina onlar disari atmadimiydi?Utanmiyormuyuz bu konuda medet ummaya?Herseye ragmen Trabzonspor 3-0 bulmaliydi...

Trabzonspor ruhunu geri istiyorum.Tipki zamaninda3-0 Bursa'ya yenildigimiz kupa finalinin ilk maçinin rövansinda oldugu gibi (5-1)...

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ya bir sonuç açiklanmadimi ya da ne zaman açiklanacak ondan haberi olan varsa yazsin birseyler bilgiye aç bizlerin de derdine derman olsun...

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı
    Ya bir sonuç açiklanmadimi ya da ne zaman açiklanacak ondan haberi olan varsa yazsin birseyler bilgiye aç bizlerin de derdine derman olsun...

üç (3) is günü içerisinde itiraz edebiliyorsun bildigim kadariyle . itiraz süresi Sali günü mesai bitiminde sona eriyor.

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Badaloglu Nickli Üyeden Alıntı

Taç atisini zaten yerde sakatlanan bizim futbolcudan dolayicentilmenlik adina onlar disari atmadimiydi

hayir.topu bizim futbolcu taca atti ama altayli bi futbolcu biyerini yirtarak son anda yetiserek topa dokundu.süper centilmenlik yapti.

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

gözünüz aydin.itirazda bulunulmayacakmis.

kaynakas fotomaç.

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En dogrusu itirazda bulunmak saçmalik olurdu.

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet bende taka gazetesinden okudum.itiraz yok

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akli selim galip geldi.Bize yakismazdi zaten.Konu rafa kalkabilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu basligi ben açim kilidi de ben vurmak isterdim ama on-line olan bir admin yaparsa sevinirim.

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ohh yaa adimiz karaya çikçakti.ne gerek warsa??

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı
    Bu basligi ben açim kilidi de ben vurmak isterdim ama on-line olan bir admin yaparsa sevinirim.

[img]uploads/coach/2006-02-28_181306_çilit.JPG[/img]

Bu isini görür herhalde selçukabi,,[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

durun bisey daha yaziyim bari gere böle bir basvuru yapsaydik herhalde rezil olurduk arkadaslar onun için en dogrusu yapildi bencede

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonsporun bu gibi bahanelere siginmasi çok ayip kaçardi. biz istanbulun3 kiz kardesleri gibi degiliz.

adamlar okadar piskinki baska takima yolladiklari oyuncunun sözlesmesine bize karsi oynayamaz maddesi koyduruyolar yaw. varmi böle bi saçmalik [img]smileys/smiley1.gif[/img]be kardesim madem okadar korkuyosun yolladigin adamdan okadar iise niye yolluyosun tam bi fiyasko bu 3 kiz kardesin yaptiklari.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

zaten bizimkilerde anladi onun için üstüne gitmediler konunun bir anlik hareketti herhalde.

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

itiraz olmadigina gore ve yogun talep uzerine basliga kilit vuruyorum [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)