Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 48 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fuzuli Futbolcular....

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hepsi fuzuli iki üc futbolcu haric, ne derseniz deyin .

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı osman__61 Nickli Üyeden Alıntı
    ya bu hüseyin de de ne buluyorsunuz anlamadim. top kesici görevi yapiyor onuda yarim yamalak. onun yüzünden ataga kalkamiyoruz. benim maç izledigim bütün yerlerde hüseyin yuhlaniyo. bu oyuncunun isi yok bu takimdaaa.

Kardes sen maçlari nerde izliyosun ya?

Hüseyin bikaç maç oynamasada görseniz takima ne katki yapiyo diye ama dua edin istikrarli adam bu söyledigimde ciddiyim ondan gol atmasini beklemiyorum ama önceleri oda belirtmistiki golde atabiliyo olsa Trabzon'da olmazdi Türkiyeden bi adam söylesenize hem Hüseyin gibi bi defansif orta saha görevi yapacak hemde goller atabilecek?...

Ismi federasyonada gönderin milli takima onu alsinlar..

manomat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Futbolculari teker teker elestirmek yanlis diye düsünüyorum. Onlarda fazla hata bulamiyorum cunku yetenekleri o kadar. Asil hata onlari sahaya sürenlerde.Her hafta degisik bir kadro.. Iyi dediklerimiz bir bakiyoruz kulubede digerleri sahada...Bu mantikla bu sistemle ancak bu kadar....

Bu Ne Yaaaaaa

Hep ayni konu Bence Böyle Negatif Düsünen Taraftar FUZULI.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Buzdagi Teorisi

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Hüseyin'e fuzuli diyen adam futboldan anlamiyor demektir. Hüseyin elestirilebilir ama fuzuli deyipte takimdan sutlanmasini istemek [img]smileys/smiley11.gif[/img]Valla bravo [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

DURUN daa yaw ne istiyosunuz hüseyinden araklidan ayda yilda bi futbolcu çikmis.hem o milli takimda oynayi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

eger sampiyon olmak istersek sunlari göndermeliyiz:

1- hüseyin : her ne kadar kosuyorsada bi tane olumlu pas kullanamiyor.orta saha futbolcusu hem kosmali hem adam geçmelihemde her yere olumlu paslar atabilmeli. sadece kosmakla olmaz bu isler.

2- hasan: sebebini söylememe bile gerek yok sanirim

3- tayfun: bu takimda isi yok. ona gösterilen tolerans kimseye gösterilmedi.ayrica teknik olarak trabzonsporu kaldiracak futbolcu degil

4-ahmet sahin :zaten gelmesi hata idi.

geronimo_61
    Ziyaretçi

bence kalmasi gerekenler var daha kolay bir siralama olur bee

- SZYMMEK

- YATTARA

- FATIH

- STEPHANOV

- UFUKHAN

-ALI GÜZELDAL

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tayfun cora genç, takimda kalmali diyen arkadaslara gülüyorum ve trabzonspor adina üzülüyorum.tayfun cora sadece genç baska bisey degil sadece genç.17 yasindada degil hani en az 24 felan.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

son iki üç maçtir hiç oynamayan adamlari burada saymanin mantigi nedir onu da anlamis degilim...

bir hafta içinde ligde ve kupada iki önemli maç oynadik, bu maçlarda oynayanlara göre degerlendirme yaparsak adem, tayfun ve lee'nin kesinlikle büyük hedefleri olan bir takimin ilk on birinde oynayabilecek futbolcular degil...

bunlara gelecek vaad eden ali, ergin,ömer vs.yi katarsak forvet, orta saha (2 kisi) ve defansa en az 4 çok kaliteli adam sart..yukarida sayilan futbolcular ancak iyi yedek olur, 10-15 dk. idare ederler..

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı hekimoglu Nickli Üyeden Alıntı
    tayfun cora genç, takimda kalmali diyen arkadaslara gülüyorum ve trabzonspor adina üzülüyorum.tayfun cora sadece genç baska bisey degil sadece genç.17 yasindada degil hani en az 24 felan.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

10 yildaha oynasa suanki halinin üstüne çikacagina inanmiyorum yani ts ye faydasi bakimindan, yinede baska kulüplerde vazgeçilmez olabilir ama ts de degil

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tayfun Cora bu sezon yasanan hezimetlerin Bas sorumlusudur.Anortisis maçinda 2 gol yedirdi Bu sezon hala toparlayamadik.Altay Maçinda 1 aldigi tüm toplari rakibe verdi.Adam mücadele edecegi yerde Topa sirtini dönüyor.Dün Altay Degilde baska takimla oynasaydik Tayfunun kösesinden gelen her top gol olurdu.

TAYFUN VE ERDINÇ bu takimda oynayacak kapasitede degiller.

ne ilginç bi taraftariz dimi.....ufak bi sarsilmada hemen elestiriyoruz..hemde derinlemesine....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

HEr kötü sonuctan sonra böyle Topicler Açilmak zorunda mi anlamiyorum ki. Söyle Forumun Genel kisminin eski sayfasina bakilsa "Gitmesini istediginiz Futbolcular", "Gitmesinde mahsur olmayan futbolcular", "Gitmesede olur gitmese de olur futbolcular" diye bulunur bir sürü topic.HER kötü sonuctan sonra Bu gitsin O kalsin valla bunaldim. Zamani gelince beraber hareket eder sesimizi gerektigi yerlere elimizden geldigi kadar istedigimiz kisilere ulastirmaya çalisiriz.

BEnim derdim niye elestiriyorsun degil. NEden dün? Bu topicigi neden Kötü oynadiginiz fakat kazandigimiz maçlar sonrasi açmiyorsun.Dün maçi izleyemedim ama Harunu arayarak sürekli maçin skorunu ve nasil oynadigimizi sordum. Oda Gol attigimizi ama daha atakcak gibi oynamadigimizi posizyon olmadigini orta saha mücadelesi gibi geçtigini söyledi. Benim anladigim kötü oynamis takim demek ki aldigi skor da yetmemis ve elenmis takim ve 23-Subat-2006 Saat 23:09 De hemen "Fuzuli topcular" topicigi. Yapmayin etmeyin ne olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

beu takima layik olmayanlar hemen gitmeli....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

madem konu hüseyin'e geldi ben de fikirlerimi yazayim.

günümüz futbolunda en önemli mevki ön libero mevkisidir. hatta su an dünyada en çok para eden futbolcu durumuna gelmek üzereler.

juventus 20 milyon usd verip viera'yi, chelsea 38 miyon euro verip essein'ni aliyor. real madrid iyi bir ön libero bulamadigi için makalele gittikten sonra basarili olamiyor. barca'da xavi ve deco gibi iki oyuncu ön libero oynuyor.

simdi bize dönersek egerhedefsiz bir takim olmaya devam edeceksek hüseyin ve onun kalitesindeki oyuncular pekala isimizi görür. oyunun sadece tek yönünü oynamak yeterlidir. bir de milli olma meselesi var. evet bir kaç defa milli oldu. ama o mevkide hedefi olan takimlarda hep yabancilar oynuyor. saidou,aurelio,appiah,kleberson gibi. yoksa tolunay gibi bir ön libero olsa hüseyin milli filan olamaz.

tek tek isim vermek de gereksiz bu takimda oynamaya yeterli olmayan oyuncular apaçik ortada.

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı osman__61 Nickli Üyeden Alıntı
    1- tayfun
    2-hüseyin
    3-lee
    4-erdinç

artik formayi tasiyabilecek oyuncular oynasin.

Her kötü sonuçtan sonra yine ayni sey yok agirlik mis yok suymus buymus,yazdigin hüseyin antep ve altay maçinda oynamasaydi suan hoca ya sövüyo olucaktin niye oynamiyor diye çünkü fark yemis olurduk, Yanlis maç izledin sanirim.

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Lampard gibi orta yapamayan bütün futbolcular gitsin;

Burasi egitim kursu degil, beceriksizler de...

Bu baslik bence gereksiz.

Takimdaki bütün arizalar devre arasinda gönderildi.Sadece erdinç kaldi.

tek maça bakip dacelallenmeyelim.Hüseyin e gereksiz diyen mantik bizi yakar arkadaslar.Takim daha yeni yeni oturuyor.Tayfun tamam ...... olabilir orta yapamiyo olabilir.Adam Lemi tarzinda ...... ama defansif anlamda iyi bir futbolcu bence.

Lütfen Trabzonspor dan Chelsea gibi oynamasini beklemeyin ve Fener in maçlarini izleyin.

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sevgili trabzonspor dostlari dün bir kez daha tribünlerde ve ekran basinda kanser,fitik.kabiz bilümum hastaliklari gecirdik ve bu gidisle daha çok kafamizi duvarlara vururuz....altayin hiç bir iddaasi yok takim yedekler agirlikli maça çikiyor 4 net gol posisyonu buluyor...ve bizim amatörden bozma futbolcularimiz bu olan olaylari sadece seyrediyor..ne bir kazanma mücadelesi nede birazcik olsa hirs mevcut deyil birisi bu futbolculari bir güzel dövmeliki akillari baslarina gelsin....bu takimda yeri olmayan futbolcular 7 kisi yollamamiza ragmen hala mevcut...1 nolu futbolcumuz hasan üçünçü eger bu kardesimiz trabzonspordan ayrilsin üçünçü ligde bile top oynayamaz..takima hiç bir katkisi yok 2 nolu futbolcumuz tayfun çora aldigi bütün toplari rakibe teslim eden dünyada baska bir futbolcu yok herhalde 3 nolu futbolcumuz leeonun da geldigi günden beri sadece fenerbahce maçinda yararli oldugunu gördüm baska hiç bir maçta kayda deger bir futbolunu ben sahsen göremedim...4 nolu futbolcumuz adem koçak oda kendini hiç gelistiremedi...yabancilarimizdan sadece simek..yattara ve defans oyuncumuz steponov iyi digerleri yabanci kontenjani için kullanilacak oyuncular degil...insallah yöneticilerimizde bizim gördüklerimizi görürler....herkese sevgiler ve saygilar...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hüseyin,tayfun,adem,lee,hasan gibi futbolculara iyidir diyenlere bu futbol ve derecemiz çok bile.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tayfun: Çok iyi bir 2.sinif anadolu topçusu..

Hasan : Futbol konumuz ise o nun bu konuda bir isi yok...

Erdinç : Çok iyi olabilirdi ama o kendine katamadi ve TS misyonunu tamamladi...

Celaleddin : 2.sinif anadolu takimi topçusuna 2.örnek...

Lee : Bize 3 senede yalnizca bir FB maçi verdi, sagolsun ama yolu açik olsun...

Adem : Bu kadar iyi hamuru olupta kullanamayan kaç kisi vardir...aslinda kaladabilir ama ne bilim...Seneye de böyle olacaksak kalsin...

Djokaj : Iyi oynadigi dedikleri maçtada söyledim yine söylüyorum , Celo nun 1 kademe üstüdür ama o sol tarafa asla ilaç degildir, kontenjani doldurmasi gereksiz...

Jefferson : Ilerde iyi paraya satilabilir, bence kalsin...

Önemli olan yönetimin izleyecegi politika eger sampiyon olmak istiyorlarsa sol kanada çok kaliteli bir adam, Gökdeniz'in yerine hareketli bir adam, Fatih'e yardimci yildiz bir forvet, ve dafansta alterntif olacak 2 adam...Trabzonspor'un kalitesi belli olan ve siradan olmayan en az 5 adam'a ihtiyaci vardir...

Bunlar bir önceki yönetim zamani yapilsa su an Ali sen'in dedigi gibi açik ara önde olurduk.Ama dünyasi küçük olanlar Trabzonuda küçültürler.

Yeni yönetimin gönderdigi bu siradn adamlar artilariydi umarim su kalanlarida gönderip artik dogru isler yaparlar...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

» Bu Baslik BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Kilitlenmistir.fficeffice" />AMESPACE PREFIX = O />AMESPACE PREFIX = O />

» Basligin Trabzonspor camiasina ve/veya BMN üyelerinin bütünlügüne zarar verebilecegi öngörülmüstür.
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)