Sayfa 51 Toplam 134 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3345 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vahid Halilhodzic Görevi Birakti

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sanki bazi futbolcular da onun gitmesini istiyor.olabilecekleri en alt seviyede oynamalarindan bu kaniya vardim.bu süpheyi birçok arkadasimda paylasiyor.umarim yaniliyoruzdur.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı corleone Nickli Üyeden Alıntı

bir düzeltme yapayim, vahit hoca giderken volkan ve emrah'i da ara geri gelsinler,

walla tayfun'dan ise emrah'i tercih ederim..

asem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

busefer hoca gitmiycek.bu kim olursa olsun vahid hoca veya baskasi. arti antrönerde istikrarli olmaliyiz. hersene antröner degistirmekle basari saglanmaz. bunu futbolcularada göstermek lazim ya oynayacaklar yada gidecekler. bu hoca kalacak

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben de emrah denen arada iki dakkada galatasarayla anlasipcaymis ve övünerek de söyledigi gibi üç göbekten istanbulluya, kendi topragim olan, yetenekli veya degil, canini disine takan, krampona kafa uzatan teyfun'u tercih ederim, vahit hoca da Trabzonlu olmamasina ragmen bunu görmüs olacak ki o kadar kitlik içinde emrah'a kapiyi gösteriverdi,

arkandamiyiz bilmiyorum vahit hoca'm, bizim de kafamizi bulandirdilar...

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kafaya tekme uzatmakla dövüsmekle oluyosa sinan samil sam'i getirelim..anlatmak istedigimi anlamadin..bi örnek daha kenarda gol atmak için omuzunu kirmis ömer riza varken djokaj oynuyosa ya da piril piril,tekmeye kafa da uzatacak ufukhan varken tayfun oynuyosa elestiririm.ya da TRABZONSPOR A.Aker'de bile tek forvetle oynuyosa,antepin kalecisi ortasahada takilirken yattara kenardaysa elestiririm..

kisisel bi alip veremedigim yok vahid ile hatta atkisina da hastayim[img]smileys/smiley36.gif[/img]

wien_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

benim vahid hocanin gitmesini isteyen arkadaslara bi onerim var,onun yerine kimi gormek istiyolar takimin basinda..hem boylece teknik direktor adaylarimizda ortaya cikar..

toshiba
    Ziyaretçi

Besiktas kadro olarak bizden daha iyi, hakemlerin torpili acisindan da daha iyi durumdalar. Ustelik teknik direktorleriyle anlasmada imzaladilar gelecek sezonlar icin ama o takim bile hala takiliyor (,Jun gibi bir superstar'a ragmen). Bizimkilere bu zamana kadar beklemesede sozlesme uzsaydi uzatsaydi kafasi rahat olan bir hocayla daha iyi maclar cikarirdik.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trabzon'un sampiyon olmasi için gelirlerini 5 kat artirmasi gerek,trabzonlular gerçekleri görmüyor,kolay hedef koyuyorlar,trabzon'un seneye sampiyon olmasi zor,ben olmasamda gelecek antrenör sampiyonluk sözü verirse inanmayin vs bunlar vahid'in sözleri birebir olmasada , bu inançsiz hoca ile seneye yine 3. mücadelesi veririz.kalsin diyorsaniz size önerim sampiyonlugu hayal bile etmeyin,saçma sapan 11'lere alisin,tayfun cora 'ya alisin,seneye mehmet yilmazi geri çagirir ona hazirlanin,kötü futbol'a alisin,tek forvet'e alisin,defansif futbol'a alisin vs vs

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avni aker de tek forvetle 90 dakika mahkum GS derbisi izlemek isteyen...
    FB'ye üç dört tane atabilecekken beraberlikle yetinmeye basari diyen...
    her firsatta transfer transfer diyen, sonra basarisiz sonuçlardan sonra oyunculari taraftarin önüne atan, kendin egosu için göz bebegimiz yildizlarimizi salakça kulübeye hapsedev hocayi neeee çok seven var anlamadim.
    intertototo ya katilma basarisi adina mi bu sevda yoksa bi akrabalik mi var anlamadim..

Senol hoca 2.likle yaranamiyodu bu Halilo bi atkiyla isi bagladi..

Kimse kusura bakmasin ama BMN'de futboldan anlayanlarin sayisi bir elin parmaklarini geçmiyor malesef....

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bendce yollamiyacaklar. çünkü sayitoglunun açiklamalarina göre bu sonuç çikiypr. artik hoca ve yönetimler degil oynamayan oyuncular gidecekç demek ki yönetimde anladi oyuncularin hocayi yollamamak için oynamadigini. bence mantikli olanda bu. eger bi oyuncu hocayi begenmedi diye disiplinli diye istedigini yapamiyor diye takimi sabote ederse takimdan gönderilmeli.

hocada kalmali

Nereden
    İstanbul

Alıntı GrandOFLee Nickli Üyeden Alıntı

Kimse kusura bakmasin ama BMN'de futboldan anlayanlarin sayisi bir elin parmaklarini geçmiyor malesef....

sen anliyorsun da vahit hoca kalsin diyenler anlamiyor di mi, hadi bakalim öyle olsun mutlu olacaksan...

Nereden
    İstanbul

ben eger kalsin diyorsam ve bu benim futboldan anlamaigimi gösteriyorsa varsin öyle anlasilsin ben anlamayayim futboldan.gün ola harman ola bekleyelim bakalim

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aramizda ne futbol otoriteleri var ama !...

trabzonsporda su anda hoca degisikliginden bahseden emin olunki trabzonsporu hiç sevmiyor demektir...arkadaslar takim uefa ya gidecek önümüzde çok zorlu maçlar var...biz hoca gitsinmi kalsinmi..yapmayin alllah askina..tamam gönderdik vahidi kim gelecek...senolmu,ziyami,sametmi,kim yaaaaaaaaa,morunio yumu getireceniz.....ISTIKRAR...istiyorum...

lutfu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

bugün ergun ata fanatik gazetesinde çok güzel bir yorum yazmis herkesin okumasini tavsiye ederimEdited by: lutfu61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı

Aramizda ne futbol otoriteleri var ama !...
    çogul konusma.o leri kelimeye fazla gelmis.

Nereden
    İstanbul

halilhodzicin fanatikteki açiklamalari

Halilhodziç tepkili
    Takima yönelik elestiriler Trabzon?un hocasini fazlasiyla bunaltti. Halilhodziç, 10 maça yakin kaybedilmeyen bir seriden sonra sadece bir yenilgiyle baslatilan kampanyayi anlamadigini söyledi. Oyuncular ve teknik heyet arasinda bir dayanismanin oldugunu vurgulayan Bosnak teknik adam, "Sonuçlardan sadece hoca sorumlu degildir. Kaybedilen bir maçla kazanilan tüm çikisin süpheli hale getirilmesi yanlis" dedi. Bu arada Bordo-Mavililer, Konya maçinin hazirliklarini dün yaptigi idmanla tamamlayip kampa girdi. Bosnak hoca Gökdeniz ile de yakindan ilgilendi.

Nereden
    İstanbul

HALILHODZIÇ'E TAM DESTEK
    Baskan yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu çok net konustu: Takim, maçi rakip kaleye tek bir sut atarak tamamliyor, sonra da hoca elestiriliyor. Eger Halilhodziç sahada olsaydi skor böyle gelismezdi. Taktik yanlis olabilir, tartisilir. Ancak sahaya çikan her oyuncunun Trabzonspor formasina layik olma zorunlulugu asla tartisilamaz. Hocanin tazminati konusuluyor. Jun?a 3.5 milyon EURO veren bu kulüp, Halilhodziç?in kalan alacagi 100 bin EURO?nun hesabini yapmaz

?Trabzon ruhu eksikti?
    Trabzonspor, Erciyes deplasmaninda agir bir yara alirken, takimin kötü futbolu da elestirildi. Yönetim de bu gelismeden son derece rahatsiz olurken, Bordo-Mavili ekibin baskan yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu, samimi açiklamalar yapti. Kimi zaman futbolculari, kimi zaman da hedef tahtasi haline getirilen teknik direktör Vahid Halilhodziç?i savundu. Iste Haciosmanoglu?nun degerlendirmeleri: ?Erciyes maçinda öncelikle sahaya çikan yeteneklere bir bakmak lazim. O kadroyla rakibin kiyasi olmaz. Hocamizin belki taktik yanlisliklari olabilir, bu tartisilir ama futbolcularimizin da Trabzonspor ruhuyla mücadele ettigini söyleyemeyiz...?

Besiktas?tan bir örnek
    ?Düsünün ki, Trabzonspor, maç boyunca tek bir sut atiyor, dogru dürüst pozisyona giremiyor. Suçu sadece Vahid Halilhodziç?te aramak yanlis olur. Ayrica Antalya?daki kamp sirasinda basin mensuplariyla yapilan maçta hocamizi izlemis hala ne kadar formda olduguna taniklik etmistim. Belki o sahada olsaydi, o hirsiyla gol bile atardi. Hoca konusunu da Denizli maçindan sonra çözecegiz. oturup konusacagiz. Eger bu sorun ortadan kaldirilirsa herkesin kafasinin daha rahat olacagina inaniyorum. Besiktas böyle yapti, Tigana ile sözlesme yeniledi ve rahatladi. Biz de tutumumuzu netlestirmek zorundayiz...?

?Hocasiz bile kazanmaliydik?
    ?Futbolcularimizda bir duraklama dönemi oldugu kesin. Oyunculara yakin bir yöneticiyim ve sorunu hepbirlikte çözecegiz. Takimin kalitesinden süphe etmek yanlislik olur. Erciyesspor?a karsi mücadele veren Trabzonspor, hocasiz dahi sahaya çiksa kazanmaliydi. Bu takimdan umutluyuz ve en kisa zamanda toparlanip, hala önümüzde duran Avrupa hedefine ulasabilecegimize inaniyoruz. Önemli olan bir baska konu da Trabzonspor?un sergileyecegi performanstir. Erciyes maçindaki kadar kötü oynarsak kazanmamizin da bir anlami olmaz, buna kimse kolay kolay sevinemez...?

?Kolay istifa etmek yok?
    ?Istikrardan yanayiz. Trabzonspor yönetimi ve teknik heyeti, sadece saha sonuçlarina bakilarak koltugundan ayrilmaz. Aksi halde yeniden yapilanma yolunda hiçbir mesafe kaydedemeyiz. Gerçekten bu kulübün basarisini isteyen herkesin destek olmasi lazim. Hocamiz Vahid Halilhodziç?i tazminati nedeniyle göndermedigimizi düsünen ya da söyleyenler de yaniliyor. Tazminati yok ve alacagi paradan sadece 100 bin Euro kadar bir rakam geriye kaldi. Trabzonspor?un Tomas Jun?a 3.5 milyon Euro verdigini düsünecek olursak böyle bir karar için 100 bin Euro?dan çekinmeyiz.?

bu yazi bence çok sey ifade diyor. hocanin çokta fazla suçu olmadigini nihayet yönetim anlamis ve ancak mi bu açiklamyi yapmis. çok geç kalinmis bi açiklama. simdi heralde akillanir futbolcular. bu arada hoca kalsin deiyenler futboldan anlamiyorsa demekki yönetimde bu isten anlamiyor. ne diyelim artik.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Zor dostum zor.

hocanin akli basina mac bittikden sonra geliyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trabzonspor yönetimi istikrardan yana oldugunu söylüyordu zaten... bu konusmada bunu ifade ediyor zaten.

futbolcularin çok sey yapmasi lazim hocanin da onlara karsi daha motive edici davranmasi gerek

Nereden
    İstanbul

ya ben ençok hoca olmasa da taktik yanlis olsada o maçi kazanmalari lazimdi demesi hosuma gitti. zaten artik yönetim ve hica degil ounamayan oyuncular gidecek denilmesi belki biraz olsun akillarini baslarina toplamalarini saglar.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hocanin gidip gitmemesi cok sey degistirmez..kim gelirse gelsin
    birilerinin yanlis buldugu seyler yapacak..iyide bu hocanin oyuncu
    degistirme zamanlamasi insani delirtiyorrrrrrr ama bi yandanda hoca
    hicbirseyden etkilenmeyip bildigini okuyor buda güzel bisey tabi..

benim icin o kadarda cok farkmetmiyor kalsada olur gitsede..

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trabzonspor 1-0 yenilirken yattara gibi bir oyuncuyu o dakikaya kadar çok kötü oynuyor diye 88 de disari alan ve kimse trabzonspordan üstün degildir mesajini veren bu yattara,szymek,gökdeniz her kim olursa olsun kötü oynarsaniz sizi oynatmam tarzinda izlenim birakan ve mesaj vermek veya söylemekle kalmayip uygulayabilen bir hocayi trabzonspor birakmamali bence!!bu büyük aptallik olur!artik trabzonspora sözü geçen bir hoca gelmesini istiyorsak halilhodziçe destek vermeliyiz...

manomat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Istikrar icin vahid hocada israr etmenin anlami yok. Trabzonspor'un iyi bir teknik direktöre ihtiyaci var, sovmenlere degil.. Bogazinda TS kaskolu, agzinda sakiz, 90 dakika boyunca saha kenarinda kendi kendine söylenmesiyle bu isler olmuyor... Her hafta degisik 11 sahada görmekten sahsen biktim.. Daha ideal 11 i belirleyemeyen bir adamdan ne bekleyebiliriz..Hasan Ücüncü ve tayfunda israr etmesini anlayan var mi? Bu adam yüzünden her maca eksik baslamiyor muyuz? Saha kenarinda saga sola kosuyor iyi de, oyunu okuyabiliyor mu?.. Bu takim teknik direktörsüz daha iyi oynar..

Kupadan neden elendik? samsun'u nasil yendik? Erciye'e neden yenildik? Ankaraspor'a neden yenildik..Daha bir sürü soru var ortada..

Sahsen onunla devam edilmesinden yana degilim. Türkiye'nin en hizli hücum gücüne sahip olan takimi bu kadar rezil ancak vahid hoca oynatabilir.. Küme düsmeye oynayan takimlarin teknik direktörleri bile bundan cok daha kaliteli...Kariyeri varmis, neymis kariyeri?

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı manomat Nickli Üyeden Alıntı

Istikrar icin vahid hocada israr etmenin anlami yok. Trabzonspor'un iyi bir teknik direktöre ihtiyaci var, sovmenlere degil.. Bogazinda TS kaskolu, agzinda sakiz, 90 dakika boyunca saha kenarinda kendi kendine söylenmesiyle bu isler olmuyor... Her hafta degisik 11 sahada görmekten sahsen biktim.. Daha ideal 11 i belirleyemeyen bir adamdan ne bekleyebiliriz..Hasan Ücüncü ve tayfunda israr etmesini anlayan var mi? Bu adam yüzünden her maca eksik baslamiyor muyuz? Saha kenarinda saga sola kosuyor iyi de, oyunu okuyabiliyor mu?.. Bu takim teknik direktörsüz daha iyi oynar..

Kupadan neden elendik? samsun'u nasil yendik? Erciye'e neden yenildik? Ankaraspor'a neden yenildik..Daha bir sürü soru var ortada..

Sahsen onunla devam edilmesinden yana degilim. Türkiye'nin en hizli hücum gücüne sahip olan takimi bu kadar rezil ancak vahid hoca oynatabilir.. Küme düsmeye oynayan takimlarin teknik direktörleri bile bundan cok daha kaliteli...Kariyeri varmis, neymis kariyeri?

masaallah kardes bütün suçu her seyi hocaya yüklemisin,tabi zaten hoca çikti oynadi orda! diyorsun ki bu takim hocasizda oyna ee oynasin iste futbolcular niye oynamiyor,hoca ile oynayamayan ruhsuz bu futbolcular hocasiz nasil oynar!

ilk samet aybaba sonra ziya dogan sonra senol günes en sonda vahid halilhodziç geldiler iki buçuk yil içinde ama topçular ayni demekki futbolcularda bise var hocada degil!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)