Sayfa 2 Toplam 134 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3345 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vahid Halilhodzic Görevi Birakti

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bencede Kalmali

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

bana göre cok defansifama yollanirsa rangnick, hitzfeld,eriksson bunlarin ücünden biri getirilmeli lucescu asla yani daha cok kalmasindan yanayim

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı

Vahid Halilhodzic'i tam çözemedik daha.. bildigimiz en büyük özelligi disiplin ki bizim takima da bu lazimdi zaten.. zira oyuncu degisikliklerine, taktiklerine bazen hayret etmemek mümkün degil... onu da sinirli sayida yetenekli ve maç çevirecek oyuncuya sahip olmamiza baglayayim ben simdilik.. elinizde alex-nobre-anelka-tuncay gibi ofansa yönelik oyuncu bolsa ofansif, hüseyin-adem-ferhat-hasan v.b defansa yönelik oyuncu bolsa defansif anlayisi benimsemek gerekiyor bir yerde..

Ilk geldiginde söylemisti zaten elimdeki kadroya göre belirlerim nasil oynayacagimi.Kaldi ki Lee-Hüseyin-Adem-Ferhat dan olusan bi orta sahanin rakibi ezmesi beklenemez.

Alıntı cIlgInIm Nickli Üyeden Alıntı
    vahid hocayi yolladik diyelim yerine kim gelecek bu hocayi yollayan bir yönetim yerine bundan daha kaliteli birini almak zorunda o yuznden hocamizdan daha kaliteli biri alinamicagina göre hocamizla devam etmeliyiz sonuna kadar .. takima cok sey katti katmyada devam ediyor

Katiliyorum..

Kimse bu kadar kisa sürede onun yaptiklarini yapamazdi.olaya sadece oynanan oyun kalitesi açisindan bakmayalim. Devre arasinda takimin yarisini gönderdi.Kendi istedigi futbolculari aldirtti ve su ana kadar begenmedigim futbolcu yok.Gençleri takima kazandiriyor.En önemlilerinden biride forma kimin hakkiysa formayi ona veriyor.Bu kisi yeri geldiginde Ali yeri geldiginde ferhat yeri geldiginde adem olabiliyor. Emrah, Volkan gibilerinin de hakki neyse onu veriyor. Hocamizin en sevdigim özelligi iste bu adil olmasi. Büyükler adaletle büyük olur.Osmanli bütün cihan a adalet sayesinde hakim olmustur Vahid Hoca da Trabzonspor a.

ahmetturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kalmali

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

o adam türkiyeye gelmis en iyi ve kaliteli tek hocadir. trabzonu çözmüs tanimisti ve ne yapacaginida biliyorçfutbolcular artik kötü oynarsam hoca beni oynatmaz diye anladilar ve bu sistem yavasyavas yerlesiyor bunu saglayan yönetimin gösterdigi güvenle beraber vahid hocadir.düsünüyorumda bu hoca bize geçen yil gelse neler olurdu acaba!!!![img]smileys/smiley24.gif[/img]herhalde kesin sampiyon olurdu sampiyonlar ligine de giderdik....

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

hoca kalmali ,bana göre giderse sehir ve takimin futbol disi olaylar ve skandallarla fazlaca anilmaya baslamasi sebep olabilir.

bu yüzden sadece hoca açisindan degil trabzonspor içinde bu islerden tamamen soyutlanmali ve bu pislikler çözülmelidir. yoksa basari da hayal ,hocanin kalmasi da.

Vahit hoca Tabzonspor'un bugünü ve yarinidir,kesinlikle kalmali.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kalmali,istedigi transferler yapilmali

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar yalniz birseyi gözden kaçirmayalim ki, anladigim kadariyla Trabzonspor Kulübü zaten kendisinigöndermek istemiyor...Fakat daha önceleri,hocanin mutsuz oldugu ve Fransa'ya dönmek istedigi haberleriyansimisti basina... Takimin iyiye gitmesiyle bu konuyu yeniden degerlendirecektir sanirim..

Ben de kalmasindan yanayim. Ha gitti mi, adam hazir, Giray Bulak...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berk Eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sonuna kadar ustunde durulmali,hatta onumuzdeki sene icin degil 2 senelik bi anlasma yapilmali..yeni temelleri vahid hocayla attik,onla dewam edilmeli..Istikrar cok ama cok onemli..Vahid hoca sampiyon yap bizi[img]smileys/smiley1.gif[/img]KALMALI...

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kesinlikle kalmali ve istedigi tüm transferler yapilmali

Alıntı Can basten Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar yalniz birseyi gözden kaçirmayalim ki, anladigim kadariyla Trabzonspor Kulübü zaten kendisinigöndermek istemiyor...Fakat daha önceleri,hocanin mutsuz oldugu ve Fransa'ya dönmek istedigi haberleriyansimisti basina... Takimin iyiye gitmesiyle bu konuyu yeniden degerlendirecektir sanirim..

Vahid Hoca da hemfikiriz arkadasim ama merak ettigimden soruyorum.
    Giray Bulak daha önce takima teknik direktörlük yapti.Onu da gördük yani Trabzonspor a ne verdiki onu tekrar teknik direktör olarak görmek istiyorssun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı KUYMAK Nickli Üyeden Alıntı

Vahid Hoca da hemfikiriz arkadasim ama merak ettigimden soruyorum.
    Giray Bulak daha önce takima teknik direktörlük yapti.Onu da gördük yani Trabzonspor a ne verdiki onu tekrar teknik direktör olarak görmek istiyorssun.

Giray Bulak'in teknik bilgisi, modern futbol anlayisi,karizmasi ve memleketinin Trabzon olusuylahocamiz olmaya layik birteknik adamoldugunu düsünüyorum...

Ilk geldigi zamani ise karistirmayalim bence, zira o zamanlar Mehmet Ali Yilmaz döneminin son zamanlariydi, takim göçmüstü, idari ve mali durum rezaletti, o dönemde gelen hiçbir hoca basarili olamazdi, nitekim Sadi Tekelioglu, PeterBriegel gibi hocalar da basarisizlik yasadilar. O nedenle o denemeyi pek kistas olarak kabul etmiyorum...

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

giray hocani kalitesi tartisilmaz, can basten in dedigi gibi onun zamanindaki takim aklima geldikçe canim sIkIlIyor, o sezoniddaamiz olmamasina ragmen serafimovski son dakka galataya beraberlik golunu atincabile nekadar sevinmistik, herneyse

Vahit hoca ise apayri bir format, ronaldinho yu bile yeri gelince yedekte oturtan birisinin kendine olan ozguveni, Birde buna muthis futbol taktik zekasini ekleyince baska ne istiyebiliriz, benim asil korktugum adami kaçiracaktik elimizden, insallah boyle devam eder ve buyuk dusunmeye baslariz artik...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

giray bulak'in problemi karakteri.trabzonspor'un 2000'deki kongresi öncesi özkan sümer'e karsi açiklamalar yapip may'i destekledigini söylemis hatta kontrolünde 50 oy'un oldugunu söyleyecek kadar saskin bir insan.üstelik bu açiklamalari yaparken trabzonspor'un basinda teknik adamdi.sümer kazaninca istifa etmek zorunda kaldi.anlamsiz sekilde hami'yi yedek biraktigini hatirliyorum.hami ile kisisel problemleri nedeniyle yapmisti bunu.oyuncularin hiç birinin sevmedigi ve sevemeyecegi bir kisilik.vahid hoca devam etmesi için ikna edilmeli.

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla ben Vahid hocanin oyuncu seçimini ve bazen oynattigi futbolu sevmiyorum. kendisini seviyorum ama Trabzona türk hatta Trabzonlu hoca gelmesinden yanayim. tabii ki simdi hocayi gönderemeyiz ama sezon sonuna kadar ligde 3. lük veya kupayi alamayisimiz zaten hocayi gönderir. eger bunlari yaparsa zaten kalsin. Ama senol günesin gitmesini istemiyodum, gittikten sonra da (her ne kadar tarihimizin en kötü dönemlerinden birini yasattiran) Giray Hocayi istiyodum. bence bunu fazlasiyla hak ediyor. Trabzon hariç her gittigi takimda basarilar yakaladi ve Trabzonsporlugundan hiç taviz vermedi. Hele feneri her gittigi takimda hasat etti....[img]smileys/smiley36.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

vahid hocanin bir aciklamasi oldu konuya ve sözlerim carpitildi dedi, genel olarak fransaya gitmek isterim dedigini iletmisdi.

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence kesinlikle gönderilmeli sezon sonu.yerine ise lucescu gelmeli.hem türkiye ligini iyi biliyo hemde cok iyi hoca

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar trabzonda, trabzonlu hoca devri bit-mis-tir, ka-pan-mis-tir. basarili olma sansi sifirdir..kim olursa olsun..giray hoca dahil hiç kimse..

trabzonlu olmayan hocalardan da denenmeyen bir kaç kisi kaldi onlar da ancak küme düsmek tehlikesi yasayan takimlari kurtarirlar..

tek sansimiz yabanci..

o da elimizde bir tane var herkes sevdi, caimaya uyum sagladi..takimi toparladi..tecrübesi herseyi var..o halde devam..

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kesinlikle kalmali[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bence bizi ya Vahid Hoca Sampiyon yapar yada Senol Hoca. Ziya Hocada olabilir

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

suanki durumda hoca tartismasi yersiz. antep maçinda bende asiri derecede vahid hocaya sinir oldum . yabanci yeni hoca getirsen takimi taniyana kadar devre olur yerli hoca desen türkiye nin en iyi yerli hocalari geldi bu takima hepsinin kalbinde bizansin usaklarinin sevgisi yatiyordu bi yere kadar hizmet ettiler. bizim kendi degerlerimize gelince onlara hiç sahib çikmadik. ziya dogan in en ufak bi istegi yerine getirilmedigi zaman medyaya açiklama yapmasina sesi çikmayan insanimiz yönetimimiz senol hocaya olmadik kelegi attilar. o da trabzon asigi oldugu için göz yumdu. bu takima yerli hoca gelmesi çok zor. gelse bile belli yere kadar basarili olur. biz ünallari , hamileri, fatihleri gelecekta bu takimin hocasi olcak sekilde yetistirelim önce .vahid hoca sezon sonuna kadar burda inaniyorum ki sezon sonunda yine devam etcek.

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir takimin basariyi yakalamasi için en önemli etken istikrardir. zaten basin sözcüsü, hafta basinda yaptigi açiklamada istikrari hedeflediklerini belirtti. istikrardan kastedilen en büyük sey ise (en azindan su anki pozisyonda) teknik direktör degisikligine gitmemektir, yani yönetim de istikrar adina vahid hocayla devam edecek gibi.

bu arada istikrar konusuna deginmisken fenerbahçe bile sirf istikrar adina uyusturucu kullanmaktan beyni bozulmus olan daum'da israr ediyor ki biz neden vahid hoca'yla devam etmeyelim. ilk geldigi zamanlarda ben de inanmiyordum bu takima bir sey katabilecegini ama soruyorum size acaba hangi yerli hoca (trabzonlu olanlari biraz daha ayri tutyorum) takiminin basinda kalirdi bu kadar olaydan sonra. vahid hoc^anin mücadeleden kaçmayan bir yapisi var ve su siralar bizim en çok ihtiyaç duydugumuz sey bu. umarim seneye büyük hedefler pesinde kosan bu takimin basinda yine o olur.

Nereden
    İstanbul

KESINLIKLE Vahid HOCA!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)