Sayfa 12824 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11824 12324 12724 12774 12814 12822 12823 12824 12825 12826 12834 12874 12924 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323962 adet sonuctan sayfa basi 320,576 ile 320,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

YSK mazbatayý verdi.
    Hayde FIFA sýra sende, kupayý ver.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Karasoy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dünya'nýn her yerinde taraftarýmýz olan yýllardýr verdiðimiz þampiyonluk mücadelesine raðmen þampiyonluk kutlayamadýk. Ne yani taraftarý ve geçmiþi olmayan sýrf belediyenin kaynaklarýyla futbolcu satýn alabilen bir kulubün neyini izleyeyim? Kimbilir belki de birkaç yýl sonra bu takým Osmanlýspor gibi siyasi olduðu için küme düþecek.Biz burda alamadýðýmýz 2011 yýlýn þampiyonluðu için cebelleþip duralým onlar da sýrf bize inat þampiyonluklar alsýn. Yok böyle birþey !!!!
    Valla taraftarý olmayan bir kulübün þampiyon olmasý ya da desteklenmesi tabiki kötü ama galatarasayýn geçtiðimiz sezon hakem desteðiyle de þampiyon olduðunu düþününce sonuç olarak biz her þekilde haksýzlýða uðruyoruz bu yüzden çok da önemli deðil.

karabela - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Ekrem Ýmamoðlu Trabzonsporludur fakat büyük Trabzonsporlu deðildir. Daha kendisi 2010-2011 þampiyonu Trabzonspor diyememiþtir. Seçimden önce kendisine sorulduðunda mahkemelerin karar verdiðini söyleyerek politik davranmýþtýr. Þike meselesinde iktidarýn bakýþýndan farklý bakmamaktadýr.

Alýntý Uður KÜÇÜK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mazbatasini dakikalar sonra alacak olan Istanbul Buyuksehir Belediye Baskani Ekrem Imamoglu'nu tebrik ederim.
    Hakkiyla, halk icin secimlerden once pazarlarda kosturmasiyla bu ani yasamayi sonuna kadar haketti.
    Akp Istanbul Il Baskani Yavuz ve diger kisilerin, kendilerini kurtarmak amaciyla sahsina ve halkin iradesine karsi yapilan linci de buyuk bir ustalikla 15 gundur yonetti.

Ne demisti sayin Cumhurbaskanimiz 1994 yilinda.
    Istanbul'u alan, Turkiye'yi kazanmistir.

Sonuna kadar katiliyorum.
    Belki 10 yil sonra ulkeyi yonetecek isim de olacaktir Sayin Imamoglu.

Bunca yildir hakkimiz yenildi.
    Bunca yildir hakkimiz calindi.
    Bunca yildir arsiz guclu oldugu icin, hakli suclu oldu.

Belki bunlar da degismeyecek artik ancak bundan sonra Trabzonsporlu birisi Istanbul'u yonetecek.

Dipnot -> Cubuklu 1970 yillarinin efsane formasini giyen kimse KAYBETMEZ.

Dipnot -> Ekrem Imamoglu cok buyuk Trabzonsporludur.

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    “Yolun karþýsýnda söylediklerini anlamayan biri varsa en iyi cevap susmaktýr.”

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Alýntý karabela Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ekrem Ýmamoðlu Trabzonsporludur fakat büyük Trabzonsporlu deðildir. Daha kendisi 2010-2011 þampiyonu Trabzonspor diyememiþtir. Seçimden önce kendisine sorulduðunda mahkemelerin karar verdiðini söyleyerek politik davranmýþtýr. Þike meselesinde iktidarýn bakýþýndan farklý bakmamaktadýr.
    Türkiye’deki insanlar çýkarcý ve cahil olduðundan game of thrones’e, game of thrones diyememesi gayet normal.

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

2016 yilinda kendisine atilan iftiradan sonra Imamoglu'nun Beylikduzu Belediye baskani iken Trabzonspor ile ilgili loca aciklamasi.
    Ve hala stadda locasi duruyor.

Sike meselesini bir de Berat Albayrak, Suleyman Soylu gibi bakanlara sorun bakalim.

Ne cevap verecekler, ya da bugune kadar ne cevap verdiler bu konuya ?

Hem de oy kaybetme korkulari yokken ?
    @karabela

Kupa cumhurbaskaninda.

Yillardir yazdim, yine yazacagim.

Trabzonspor o kupayi 2011 yilindan sonra siyaset ile sporu ayirarak ( siyasetciler bunu ayirmadi ) kaybetti.

Trabzonspor o kupayi sahsi menfaatleri ugruna satti.
    Aci ama gercek olan bu ...

Konu Uður KÜÇÜK tarafýndan (18.04.2019 Saat 10:04 ) deðiþtirilmiþtir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

HAKAN ORHAN‏ @avhakanOrhan 12 sa.12 saat önce

Biz kupayý alamadýk.
    ADAM mazbatayý aldý...
    Oysa bizim de ýslak imzalý belgelerimiz vardý.
    Ulusal ve uluslararasý kararlarýmýz da cabasý.
    Þunu anlatamadýk:"Hak verilmez, alýnýr."
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

karabela - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Son cevabýmdýr. Ýktidar nerde duruyorsa Ýmamoðlu’da ayný yerde duruyor. O þunu dedi bunu dedi tartýþmýyorum. Ýktidardan muhalefete kadar hepsi aynýdýr bu konuda sen eðer birilerini dýþarýda tutuyorsan o kupa asla müzemize giremez. Herkes sevdiði adamý temize çýkardýðýndan hala daha hakkýmýzý alamadýk. Onun için ne zaman þike meselesi siyaset üstü olursa o zaman kazanan Trabzonspor olacak.

2016 yilinda kendisine atilan iftiradan sonra Imamoglu'nun Beylikduzu Belediye baskani iken Trabzonspor ile ilgili loca aciklamasi.
    Ve hala stadda locasi duruyor.

Sike meselesini bir de Berat Albayrak, Suleyman Soylu gibi bakanlara sorun bakalim.

Ne cevap verecekler, ya da bugune kadar ne cevap verdiler bu konuya ?

Hem de oy kaybetme korkulari yokken ?
    @karabela

Kupa cumhurbaskaninda.

Yillardir yazdim, yine yazacagim.

Trabzonspor o kupayi 2011 yilindan sonra siyaset ile sporu ayirarak ( siyasetciler bunu ayirmadi ) kaybetti.

Trabzonspor o kupayi sahsi menfaatleri ugruna satti.
    Aci ama gercek olan bu ...

“Yolun karþýsýnda söylediklerini anlamayan biri varsa en iyi cevap susmaktýr.”

Heisenberg - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Allah aþkýna sizin düþünce þeklinizin AKP seçmeninden ne farký var þu haliyle? Onlar kendi desteklediklerinin yaptýklarýný görmezden gelip karþý tarafa sallýyor, siz kendinizinki görmezden gelip karþý tarafa sallýyorsunuz. Kupa Cumhurbaþkaný'nda yazýyorsunuz da onlarla þike konusunda birlik olanlarý savununca yazmanýzýn pek bir anlamý kalmýyor.

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

O zaman gelecek seçimde þike yapaný düþürün diyen ve FB aleyhine oy veren hdpye oy verin. En dürüst onlardý

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Alýntý omondoles Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O zaman gelecek seçimde þike yapaný düþürün diyen ve FB aleyhine oy veren hdpye oy verin. En dürüst onlardý

reisoðlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    39

Mazbatasini dakikalar sonra alacak olan Istanbul Buyuksehir Belediye Baskani Ekrem Imamoglu'nu tebrik ederim.
    Hakkiyla, halk icin secimlerden once pazarlarda kosturmasiyla bu ani yasamayi sonuna kadar haketti.
    Akp Istanbul Il Baskani Yavuz ve diger kisilerin, kendilerini kurtarmak amaciyla sahsina ve halkin iradesine karsi yapilan linci de buyuk bir ustalikla 15 gundur yonetti.

Belki bunlar da degismeyecek artik ancak bundan sonra Trabzonsporlu birisi Istanbul'u yonetecek.

peki 2011 sezonu sampiyonu kimdir sorusuna secim öncesi neden cevap veremedi bu hemsehrimiz???
    Ýstanbul kartelini yedi kez yýktýk, yine yýkacaðýz !
    BORDO kanýmýzla MAVÝ göklere Trabzonspor yazacaðýz !..

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

https://youtu.be/3XFRGK2kfFI
    Allah gani gani rahmet eylesin.
    Zamaninda korkmadan gercekleri soyleyen Hatayoglu abim..

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

https://youtu.be/3XFRGK2kfFI
    Allah gani gani rahmet eylesin.
    Zamaninda korkmadan gercekleri soyleyen Hatayoglu abim..

Þu videoyu paylaþýp da ayný cesareti gösteremeyenleri desteklemek de tuhaf gerçekten.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Alýntý Heisenberg Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu videoyu paylaþýp da ayný cesareti gösteremeyenleri desteklemek de tuhaf gerçekten.
    Ikili tartismaya girmek istemiyorum da, bu ulkede sike senesinde iktidar kimdi kardesim ?
    Iktidarda olan partinin adi neydi ?

Neyi savunuyorsun sen sordun mu hic kendine ?
    Benim birinci partim TRABZONSPOR.
    Siyasi gorusum de TRABZONSPOR.

X,Y veya Z partisi farketmez, yani senin ve bircok arkadasin anlayacagi dilden soylemis olursam kisaca soyle anlatayim.
    Kim sike yapildigi yillarda iktidarda ve guce sahip ise, en buyuk suclu onu koruyan yalaka halkindir.
    En buyuk suclu siyaset ugruna takimini satan halkindir.
    En buyuk suclu kendi cebini doldurmak ugruna kupayi satan halkindir.

Bunlar benim gozumde asalaktir.
    Bunlar benim gozumde cikarci ve liyakar insanlardir.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Ikili tartismaya girmek istemiyorum da, bu ulkede sike senesinde iktidar kimdi kardesim ?
    Iktidarda olan partinin adi neydi ?

Neyi savunuyorsun sen sordun mu hic kendine ?
    Benim birinci partim TRABZONSPOR.
    Siyasi gorusum de TRABZONSPOR.

X,Y veya Z partisi farketmez, yani senin ve bircok arkadasin anlayacagi dilden soylemis olursam kisaca soyle anlatayim.
    Kim sike yapildigi yillarda iktidarda ve guce sahip ise, en buyuk suclu onu koruyan yalaka halkindir.
    En buyuk suclu siyaset ugruna takimini satan halkindir.
    En buyuk suclu kendi cebini doldurmak ugruna kupayi satan halkindir.

Bunlar benim gozumde asalaktir.
    Bunlar benim gozumde cikarci ve liyakar insanlardir.

Ýktidar partisi AKP'ydi, Cumhurbaþkaný da kupamýzýn üstüne yattý. Aksini söylemiyorum ki zaten. Eðer AKP'yi savunup, diðer partilere sallayan birisini görseydim size yazdýklarýmý ona da yazardým. Benim derdim sizin verdiðiniz oyla, desteklediðiniz kiþilerle deðil. Benim derdim "Benim birinci partim TRABZONSPOR. Siyasi gorusum de TRABZONSPOR. X,Y veya Z partisi farketmez" dedikten sonra hiçbir konuda iktidarla anlaþamayýp, þike konusunda onlarla ayný safta yer alanlarý destekliyor olmanýz. AKP kupamýzý çaldý da CHP ve MHP hayýr kupa Trabzonspor'undur mu dedi? Onlar da AKP'yle ayný tutumu gösterdiler. Yarýn iktidara onlar gelse onlar da AKP gibi devam edecek. Ben diyorum ki evet AKP kupamýzý çaldý, AKP seçmeni de siyasi düþüncelerinin Trabzonspor'dan önde olduðunu gösterdi, ama yalnýz deðiller. CHP, MHP seçmeni de ayný þeyi yaptý.

Royal Heart - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Bu mesele tek bir siyasî partiye yükletilemeyecek kadar evre geçirmiþ bir süreci haiz. Gelinen noktada Trabzonspor camiasýnýn bu konuda tek ses olamamýþ ve gerekli dirayeti camia olarak gösterememiþ olmasý en belirleyici etken olmuþtur. Sahi son CAS duruþmasýndan sonra görevden istifa eden avukatlarla ilgili kulüp resmî bir açýklama yapmýþ mýydý ? Pýrýl pýrýl genç futbolcular yetiþtirip nice 2.likler kovalamak varken þimdi bunlara girmemek gerek. En sempatik takým olacak Trabzonspor. (Bu arada bilerek ya da bilmeyerek yapýlan ender güzel iþlerden biridir bu yapýlanmadan sonuç alýnabilmesi ama biri olurken diðeri olmaz, Trabzonspor'un konsantrasyonunu bozar bu hukuk mücadelesi (!)) Her neyse... Ýyi forumlar, iyi 2.lik hedefleri...
    Dününden ders çýkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarýnýný düþünebilesin.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Ne ekrem imamoðlu. Ne soylu ne albayrak ne de tayyip erdoðan adalet peþindedir. Bazý þeyleri savunarak komik duruma düþmeyim. Siyasilerin hala daha sadece güçlünðn yanýnda olduðunun çýkar peþinde olduðunun farkýna varamadýnýzmý hala. Sýkýysa ekrem imamoðlu çýksýn þuanda elinde güç de varken desinki 2011 þampiyonu trabzonspordur hakký yenilmiþtir desin. Ben de diyeyim valla adam hakkaten cesur ve adaletlinin yanýndaymýþ. Boþu boþuna kendimizi kandýrmayalým. Sadece türkiyedr deðil dünyada tam adaletin olduðu bir ülke yok. Hep güç. Çýkar dengeleri. O yüzden akpye kýzarken yardakçýsý olan chpye veya mhpye sarýlýp komik durumlara düþmeyelim. Yazýyorum ama biliyorumki tepki vereceksiniz. Hepimiz biliyoryz ki ideolojilerimiz daha aðýr basýyor.bazý þeyleri sadece görmek istediðimiz gibi görüyoruz. Trabzonspor filan hikaye. Ah keþke þu adalet denen þey bir ara uðrasa bu dünyaya da mazlum ezilen kalmasa dünyada. Ama nafile bir dilek.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Trabzonspor þuanki büyük paralarýn döndüðü sistemde tekrar þampiyon olacaksa bunu öncelikle lobi ve güç olarak kanýtlamalý. 2011 yýlýnda maðdur bjk veya gs veya fb olsaydý o kupa müzelerindeydi. Biz güçsüz bir camiayýz. Bunu sadece akpnin trabzonda yüzde yetmiþ almasýna baðlayýp konuyu farklý yerlerr çekmeye gerek yok. Güç lobi dediðimiz olay bu deðil. Sanki baþaðýn traftarý var da hakkýný yemektrn korkuyorlar.bizde de koç. Gibi gefçekten güçlü ve takýmýna gerçekten baðlý zenginler olsaydý (soylu. Albayrak. Ekrem imamoglu gibi kuklalar deðil.takýmýna yüzde yüz baðlý) bakýn ozman o kupa nasýl geliyordu. Akp trabzonda yüzde sýfýr oy alsa bile.

Karasoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Son yýllarda hiç olmadýðý kadar siyasilerin futbola karýþtýklarýný görüyoruz. Eskiden belki bu iþler gizli kapaklý yapýlýrdý ama günümüzde kalkýp '' Baþakþehir'i ben kurdum,destek verin'' gibi bir açýk söylem bir talihsizliktir.Kulüp baþkanlarýnýn, federasyon baþkanlarýnýn da kimler tarafýndan seçildiðini çok iyi biliyoruz hatta bir kulüp baþkanýnýn kalkýp parti mitingine gitmesi daha vahim bir olay.Her zaman söylüyorum sevabý-günahýyla bu kulübün baþýna ''Sadri Þener-Þenol Güneþ'' gibileri daha zor gelir. Ne Mehmet Ali yýlmaz, Ne Hacýosmanoðlu ne de Muharrem Usta tarafsýztý.Geçmiþe bakýp ders çýkaramayanlar gelecekte yine ayný söylemlerle oyalanýp gasbedilen kupaya ulaþmamýz mümkün görünmemektedir.
    Konu Karasoy tarafýndan (19.04.2019 Saat 13:47 ) deðiþtirilmiþtir.

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor þuanki büyük paralarýn döndüðü sistemde tekrar þampiyon olacaksa bunu öncelikle lobi ve güç olarak kanýtlamalý. 2011 yýlýnda maðdur bjk veya gs veya fb olsaydý o kupa müzelerindeydi. Biz güçsüz bir camiayýz. Bunu sadece akpnin trabzonda yüzde yetmiþ almasýna baðlayýp konuyu farklý yerlerr çekmeye gerek yok. Güç lobi dediðimiz olay bu deðil. Sanki baþaðýn traftarý var da hakkýný yemektrn korkuyorlar.bizde de koç. Gibi gefçekten güçlü ve takýmýna gerçekten baðlý zenginler olsaydý (soylu. Albayrak. Ekrem imamoglu gibi kuklalar deðil.takýmýna yüzde yüz baðlý) bakýn ozman o kupa nasýl geliyordu. Akp trabzonda yüzde sýfýr oy alsa bile.
    Soylu'nun telefonu sonrasi eli ayagi titreyen, Imamoglu na maca gelme diyen Ali Koc mu guclu ve takimina bagli lider ?

Ali Koc ve Akp þike surecinde ayni cizgideydi. Ali Koc bizim tarafimizda olsa kukla dediklerinden farki olmazdi, karsilastirma cok yanlis.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý reisoðlu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    peki 2011 sezonu sampiyonu kimdir sorusuna secim öncesi neden cevap veremedi bu hemsehrimiz???
    Bu soruyu sorabilmek icin once donup aynaya bakacak trabzonspor taraftari 2011 sampiyonu trabzonspor diyip de hakkini yiyen onu yok sayan meclisde ki partilere oy atmak mi samimiyet!!!

Sertan Danýþer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Biraz önce baþkan Ahmet Aðaoðlu canlý yayýn konuðu olduðu TRT Spor'daki Gündem Futbol programýnda CAS'ýn bizim ile fb arasýndaki dava için 1 hafta içerisinde kararýný vermesi bekleniyor dedi. Moderatör ve diðer yorumcular araya girip aðzýna týkmaya çalýþtýlar lafý baþkan net olarak 1 hafta içerisinde kararý beklediðimizi söyledi.
    Eski Nick : @phxsuns61

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Alýntý Sertan Danýþer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biraz önce baþkan Ahmet Aðaoðlu canlý yayýn konuðu olduðu TRT Spor'daki Gündem Futbol programýnda CAS'ýn bizim ile fb arasýndaki dava için 1 hafta içerisinde kararýný vermesi bekleniyor dedi. Moderatör ve diðer yorumcular araya girip aðzýna týkmaya çalýþtýlar lafý baþkan net olarak 1 hafta içerisinde kararý beklediðimizi söyledi.
    O karar sike karari degil.
    O karar 3 yillik tabloda Ffp'ye uymadigimiz icin, Avrupa kupalarindan men yiyip yemeyecegimiz karari.
    Fener ve biz beraber sunum yapmistik ya, ondan bahsetti baskan.

Umarim yemeyiz.

Sike icin Cas'in karari 5-6 ayi bulur diye konusuluyor.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Baþkan tam olarak ne dedi, yazdýðýnýz yorumlardan net anlaþýlmadý

FFP mi, CAS baþvurusunun sonucu mu?
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Sertan Danýþer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Ben þike davasýný anladým ama arkadaþýn dediði de mantýklý. Baþkan aslýnda tam olarak fb ile bizim dava hakkýnda karar verilecek 1 hafta içerisinde dedi. Yorumcularýn heyecanla araya girip konuyu deðiþtirmesinden de þike davasý ile ilgili olarak algýladým ben. Cas yerine Uefa ffp'yi de kastetmiþ olabilir.

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkan tam olarak ne dedi, yazdýðýnýz yorumlardan net anlaþýlmadý

FFP mi, CAS baþvurusunun sonucu mu?
    Eski Nick : @phxsuns61

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler