Sayfa 12823 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11823 12323 12723 12773 12813 12821 12822 12823 12824 12825 12833 12873 12923 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323951 adet sonuctan sayfa basi 320,551 ile 320,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

Karasoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýstanbul'da seçimi kazanan Sn. Ekrem ÝMAMOÐLU'na seçimden önce "Trabzon'luyum diyorsun da, kim olursan ol önce adam ol diyen" ve 10 gündür yenilgiyi kabullenmeyen zihniyet bizim kupamýzý vermeyen zihniyet

Yüce Mevla bunlarýn hesabýný sormayacak sanmayýn
    Dün Haber TS'de Ýmamoðlu'nun Trabzonspor yöneticisiyken üstünde TS formasýyla çekilmiþ bir resmi paylaþýldý. Bilmeden,araþtýrmadan tabiri caizse sazan gibi atladýlar. Yok efendim o forma size yakýþmýyor, yakýþýksýz aðza alýnmayacak benzetmeler v.s. v.s...Dileyen bakabilir. Yahu adam zaten Trabzonspor yönetici ve de fotoðraf da eski...Þimdi bu durumda insanlarýn eðitim seviyesini eleþtirmeyelim mi? Hatýrlarsanýz bir zamanlar Aysun Kayacý'nýn bir sözü vardý. Daðda çobanýn oyuyla benimki bir mi? Korkarým ki kadýn haklý !!!

karabela - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Alýntý Karasoy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün Haber TS'de Ýmamoðlu'nun Trabzonspor yöneticisiyken üstünde TS formasýyla çekilmiþ bir resmi paylaþýldý. Bilmeden,araþtýrmadan tabiri caizse sazan gibi atladýlar. Yok efendim o forma size yakýþmýyor, yakýþýksýz aðza alýnmayacak benzetmeler v.s. v.s...Dileyen bakabilir. Yahu adam zaten Trabzonspor yönetici ve de fotoðraf da eski...Þimdi bu durumda insanlarýn eðitim seviyesini eleþtirmeyelim mi? Hatýrlarsanýz bir zamanlar Aysun Kayacý'nýn bir sözü vardý. Daðda çobanýn oyuyla benimki bir mi? Korkarým ki kadýn haklý !!!
    Arkadaþlar insanlarýn verdiði oydan dolayý eleþtirilmesi hiç hoþ deðil eleþtirilecek olan seçmen deðil siyasilerdir . Kaldý ki Ýmamoðlu kupayý bize vermeyen kiþilerle kupa mücadelesinde ayný saftadýr. Seçimden önce kendisine 2010-2011 yýlý sorulduðunda mahkemelerin verdiði kararlarýn doðru olduðu anlamýna gelecek þekilde cevaplamýþtýr. Ýktidar yada muhalefet bu konuda sýnýfta kalmýþtýr. Onun için lütfen kimsenin verdiði oy ile eleþtirmeyelim oraya gelinceye kadar siyasilerle ilgili eleþtirilecek çok þey var. Bu da benim kanaatim
    “Yolun karþýsýnda söylediklerini anlamayan biri varsa en iyi cevap susmaktýr.”

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bugün Trabzonspor formasýný hangi siyasi giyse karþý taraf, çýkar o formayý diyecek, kulübü siyasete sokuyorsunuz diye isyan edecek. Ama kendi partisinden biri giydiðinde ses etmeyip eleþtirenleri eleþtirecek. Siyaset bu, bu kadarý normal. Siyasi muhabeti sevmem. Hem önyargý ile ilgili cümle yazýp, devaminda önyargýlý yazýnca dayanamadým.

Aysun Kayacý benim oyum ile profesörün oyu bir mi dese söylediðini bir düþünürdüm. Samimi deðil. Mümkün de deðil.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bugün Trabzonspor formasýný hangi siyasi giyse karþý taraf, çýkar o formayý diyecek, kulübü siyasete sokuyorsunuz diye isyan edecek. Ama kendi partisinden biri giydiðinde ses etmeyip eleþtirenleri eleþtirecek. Siyaset bu, bu kadarý normal. Siyasi muhabeti sevmem. Hem önyargý ile ilgili cümle yazýp, devaminda önyargýlý yazýnca dayanamadým.

Aysun Kayacý benim oyum ile profesörün oyu bir mi dese söylediðini bir düþünürdüm. Samimi deðil. Mümkün de deðil.
    Önyargýyý da oluþturan bu siyasi yapýlar. O zaman neden % 50-50 yiz bir düþündünüz mü? Bilmem o gruptansanýz vatansever diðer gruptansanýz hain. Bu nasýl bir siyasi anlayýþtýr üstelikten tavandan tabana yayýlmýþ durumda. Kendi içimizden çýkmýþ bir deðere kendi insanýmýz tarafýndan terörle iliþkilendirip ''Vatan haini, Soysuz'' v.s. gibi çirkin yakýþtýrmalarda bulundurmak da neyin nesi?
    Siyasi görüþü ne olursa olsun bir kulupte yöneticilik yapmýþ 2 Türkiye kupasý kazanmýþ buralara kadar gelmiþ bir Trabzon'lu için sosyal medyada özellikle de kendi insanlarýmýz tarafýndan bir terör örgütüyle ilþkilendirmesi kanýma dokunuyor.Trabzonlu hatta Karadenizli birinin vatanseverliði bile tartýþýlamazken nasýl oluyor da kendi insanýmýza bu kadar çirkin yakýþtýrmalar yapabiliyorsunuz anlamýþ deðilim.
    Þimdi bunlar önyargý olmuyor da benim bu olumsuz durumlara karþý verdiðim tepki önyargý mý oluyor?

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Önyargýyý da oluþturan bu siyasi yapýlar. O zaman neden % 50-50 yiz bir düþündünüz mü? Bilmem o gruptansanýz vatansever diðer gruptansanýz hain. Bu nasýl bir siyasi anlayýþtýr üstelikten tavandan tabana yayýlmýþ durumda. Kendi içimizden çýkmýþ bir deðere kendi insanýmýz tarafýndan terörle iliþkilendirip ''Vatan haini, Soysuz'' v.s. gibi çirkin yakýþtýrmalarda bulundurmak da neyin nesi?
    Siyasi görüþü ne olursa olsun bir kulupte yöneticilik yapmýþ 2 Türkiye kupasý kazanmýþ buralara kadar gelmiþ bir Trabzon'lu için sosyal medyada özellikle de kendi insanlarýmýz tarafýndan bir terör örgütüyle ilþkilendirmesi kanýma dokunuyor.Trabzonlu hatta Karadenizli birinin vatanseverliði bile tartýþýlamazken nasýl oluyor da kendi insanýmýza bu kadar çirkin yakýþtýrmalar yapabiliyorsunuz anlamýþ deðilim.
    Þimdi bunlar önyargý olmuyor da benim bu olumsuz durumlara karþý verdiðim tepki önyargý mý oluyor?
    Siyaset bu zaten. 1 oy fazla almak için her türlü yalan, algý mübah. Siyasetçilerin iþi bu. Bugün düþman yarýn dostlar.

Sonuç haritasýna bakýp rengine göre bilgi ve kültür seviyesini ölçemeyiz bunu söylüyorum sadece.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Siyaset bu zaten. 1 oy fazla almak için her türlü yalan, algý mübah. Siyasetçilerin iþi bu. Bugün düþman yarýn dostlar.

Sonuç haritasýna bakýp rengine göre bilgi ve kültür seviyesini ölçemeyiz bunu söylüyorum sadece.
    Þöyle bir durum var þehirlerde yaþayanlar günlük hayatýn tüm olumsuz yanlarýný görebilmekteler. Sokakta daha çok insanla karþýlaþmak, daha kalabalýk ortamlarda münakaþa etmek ve sorunlarýn çözümü için ortak bir noktaya varýlabiliyor en azýndan.Sosyal medya kullanýmý, ekonomik geçim sýkýntýsý gelecek kaygýsý kýrsala göre þehirlerde daha yoðundur.Günlük trafik çilesi bile insanlarýn oy eðilimini deðiþtirebiliyor. Demem þu dur ki köylünün oy eðilimi ile kentlininki kesinlikle farklýdýr. Yanlýþ anlamayýn insanlarý küçümsemek için demiyorum sonuçta ben de köylü biri sayýlýrým ama gerçek bu !!!

Full HD - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ses seda yok!

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Yaprak kýmýldamýyor.

Neredesiniz CAS, UEFA, FIFA

Allah cezanýzý versin.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

GencTurk6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Yaprak kýmýldamýyor.

Allah cezanýzý versin.
    Taraftar yine takýmýný yalnýz birakti...
    Neredesiniz eyyy Trabzonspor taraftarý? Uzaðý çok iyi görüyoruz ama Bize yakýn gözlüðü lazým...
    Allah bizim cezamýzý vermiþ.
    ***GeNÇ***

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Yaprak kýmýldamýyor.

Allah cezanýzý versin.
    Hani bir laf vardýr '' Atý alan üsküdarý geçti''
    Bizimkisi de o misal 100 yýl geçse de o kupa gelecek diyen zihniyetle ayný takýmý tutmak üzünü verici.

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Hani bir laf vardýr '' Atý alan üsküdarý geçti''
    Bizimkisi de o misal 100 yýl geçse de o kupa gelecek diyen zihniyetle ayný takýmý tutmak üzünü verici.
    Ýyi ki varsýn kardeþim
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Almanya

Allah bu ülkenin cezasini versin.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Fazla uzun surdu cas in incelemesi kendi verdigi kararlari uygulamada yine ayni yonde karar almada bu kadar gecikmenin anlami yok yuzde 2 oyu 5 gundur sayamayanlar gibi ne kadar uzatirsaniz uzatin sonuc kacinilmaz..

GencTurk6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Alýntý Full HD Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Daha?
    ***GeNÇ***

Nereden
    Almanya

Alýntý GencTurk6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Daha?
    Simdilik yeter.

ucurum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Alýntý Full HD Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Oooo 15 yýl oldu belasýný vereli...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Sýrf Trabzon'a inat þu Baþakþehir'i Þampiyon yapacaklar.Baþka da biþey demiyorum..

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Açýklayýn ulan 2010-2011 kararýný 8 yýldýr çektiðimiz bekleme çilesi yetmedi mi?
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Ýstanbul

Sýrf Trabzon'a inat þu Baþakþehir'i Þampiyon yapacaklar.Baþka da biþey demiyorum..
    Aylardýr yazmýyorum ayný tas ayný hamam bu takýmý þampiyonluða oynatan güç Ýmamoðlu'na mazbatayý vermeyen güç 2011'de hem þike yapýp hemde kupamýzý vermeyen gücün ta kendisidir.

Ben bunlara asla oy vermedim verenler düþünsün 2014'te yaptýklarý yanlýþ tercihin sonucudur Baþakþehir ve o þike olayýnda þikebahçenin altýna yatan takýmlar arasýnda bunlar da vardý 8taþ la beraber ayrýca birde kupada þike yapmýþlar Ý.Akýn ceza almasýna raðmen bunlar hiç ceza almamýþlardý.
    Temiz Futbol için kirli düzenin havuzunda yüzmemeliyiz Havuz Sisteminden çekilmeliyiz.

Nereden
    Almanya

Allah size kolaylik versin.Türkiyede yasiyorsunuz ve her gün milletin dirdirini cekiyorsunuz.Asil Purple Heart size verilmeli! Izinde akrabalarim ile yani hüloooocular ile sohbet esnasinda nasil Epic Fail olduklarini size anlatamam ve kafayi yiyorum.Siz ise orda yasiyorsunuz 365 Gün boyunca.

Umarim bu serefsizligi yapanlar cok yakinda ibretlik bir sekilde hesap vermek zorunda kalirlar.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Baþakþehir için haftalar öncesi start verilmiþti zaten.Baþakþehir'in þampiyon olmasý durumunda bu ligin bundan sonra hiçbir izleme kalitesi kalmaz..

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baþakþehir için haftalar öncesi start verilmiþti zaten.Baþakþehir'in þampiyon olmasý durumunda bu ligin bundan sonra hiçbir izleme kalitesi kalmaz..
    Ligin izlenme kalitesi Baþakþehirin þampiyonluðuna mý baðlý yani Baþakþehir deðil de hakem desteðiyle üç istanbul kulübünden biri þampiyon olunca ligin izlenme kalitesi artýyor mu ?

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Alýntý Onur Erçetin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ligin izlenme kalitesi Baþakþehirin þampiyonluðuna mý baðlý yani Baþakþehir deðil de hakem desteðiyle üç istanbul kulübünden biri þampiyon olunca ligin izlenme kalitesi artýyor mu ?
    Dünya'nýn her yerinde taraftarýmýz olan yýllardýr verdiðimiz þampiyonluk mücadelesine raðmen þampiyonluk kutlayamadýk. Ne yani taraftarý ve geçmiþi olmayan sýrf belediyenin kaynaklarýyla futbolcu satýn alabilen bir kulubün neyini izleyeyim? Kimbilir belki de birkaç yýl sonra bu takým Osmanlýspor gibi siyasi olduðu için küme düþecek.Biz burda alamadýðýmýz 2011 yýlýn þampiyonluðu için cebelleþip duralým onlar da sýrf bize inat þampiyonluklar alsýn. Yok böyle birþey !!!!

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

CAS davasý biteli 32 gün oldu.
    YÝNE HAREKET YOK.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Mazbatasini dakikalar sonra alacak olan Istanbul Buyuksehir Belediye Baskani Ekrem Imamoglu'nu tebrik ederim.
    Hakkiyla, halk icin secimlerden once pazarlarda kosturmasiyla bu ani yasamayi sonuna kadar haketti.
    Akp Istanbul Il Baskani Yavuz ve diger kisilerin, kendilerini kurtarmak amaciyla sahsina ve halkin iradesine karsi yapilan linci de buyuk bir ustalikla 15 gundur yonetti.

Ne demisti sayin Cumhurbaskanimiz 1994 yilinda.
    Istanbul'u alan, Turkiye'yi kazanmistir.

Sonuna kadar katiliyorum.
    Belki 10 yil sonra ulkeyi yonetecek isim de olacaktir Sayin Imamoglu.

Bunca yildir hakkimiz yenildi.
    Bunca yildir hakkimiz calindi.
    Bunca yildir arsiz guclu oldugu icin, hakli suclu oldu.

Belki bunlar da degismeyecek artik ancak bundan sonra Trabzonsporlu birisi Istanbul'u yonetecek.

Dipnot -> Cubuklu 1970 yillarinin efsane formasini giyen kimse KAYBETMEZ.

Dipnot -> Ekrem Imamoglu cok buyuk Trabzonsporludur.

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 8 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 8 misafir)

Bu Konu için Etiketler