Sayfa 12918 Toplam 12958 Sayfadan BirinciBirinci ... 11918 12418 12818 12868 12908 12916 12917 12918 12919 12920 12928 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323950 adet sonuctan sayfa basi 322,926 ile 322,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Sol kominizm Benden pas ya, saygýlar.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý Mert Oðuzlu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eski yöneticimiz de olan Engin Kalafatoðlu bu aksam kalp krizi geçirip vefat etmiþ. Ani bir ölüm oldu, birkaç saat öncesine kadar sosyal medya hesaplarýndan paylaþým yapmýþ. Allah rahmet eylesin...
    Allah Rahmet eylesin ve ÝnþAllah Mekaný Cennet Olsun.Böyle þike davasýnda mücadele eden, sonuna kadar savaþan ve emek gösteren deðerli insanlarýmýz sayesinde Trabzonspor'umuz hakký çalýnan bütün kupalarýný, emeklerini ve haklarýný þikebahçeden mislisi ile haklarýný alacak, kat ve kat en aðýr þekilde intikamýný da alacak.Bu davada ve Trabzonspor için hayatlarýný adayan deðerli abilerimiz, kardeþlerimiz, renkdaþlarýmýz için sonuna kadar mücadele etmeliyiz.Hiç bir zaman bu þike davasýndan vazgeçmemeliyiz.Eðer bu davadan vazgeçersek bu uðurda hayatlarýný adayan deðerli insanlarýmýz bize haklarýný helal etmezler.Onlar için sonuna kadar bu haklý davada mücadele etmeliyiz.

2010 Ve 2011 Þampiyonu Trabzonspor.

HasanTezel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Galler-Türkiye milli maçý gösterdi ki:

1. Þike vb ahlaksýzlýðý halý altýna süpürürsen, 10 sene bedel ödersin ve yine de dipten çýkamazsýn (ülke puaný-avrupa kupalarýndaki durumdan belli)

2. Hayatýnýn bir dönemi onurlu olmak yetmez, para-makam için ÖZDEÐERLERÝNÝ satarsan, 30 sene alanýnda ülkenin 1 numarasý iken 1 gecede istenmeyen olursun (Þenol Güneþ)

3. Liyakatin olmadýðý, benim hýrsýzým veya adamým menfaatlensin diyen her sistem rezil olmaya mahkumdur, bu ülkede liyakat sahibi tek siyasi-sosyal hareket yoktur, ülke kurulduðundan beri olmamýþtýr zira kodlarý kuruluþta öyle yazýlmýþtýr...

4. Balýk baþtan kokar, oyuncu düzelse hoca bozulmuþ, hoca düzelse TFF bozuk, tepeden 1 tane ahlaklý adam TFF Bþk olsa diðer hepsi düzelir, 50 senedir bu olmadý...
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile þampiyonluk gibi artýk!

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý HasanTezel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

1. Þike vb ahlaksýzlýðý halý altýna süpürürsen, 10 sene bedel ödersin ve yine de dipten çýkamazsýn (ülke puaný-avrupa kupalarýndaki durumdan belli)

2. Hayatýnýn bir dönemi onurlu olmak yetmez, para-makam için ÖZDEÐERLERÝNÝ satarsan, 30 sene alanýnda ülkenin 1 numarasý iken 1 gecede istenmeyen olursun (Þenol Güneþ)

3. Liyakatin olmadýðý, benim hýrsýzým veya adamým menfaatlensin diyen her sistem rezil olmaya mahkumdur, bu ülkede liyakat sahibi tek siyasi-sosyal hareket yoktur, ülke kurulduðundan beri olmamýþtýr zira kodlarý kuruluþta öyle yazýlmýþtýr...

4. Balýk baþtan kokar, oyuncu düzelse hoca bozulmuþ, hoca düzelse TFF bozuk, tepeden 1 tane ahlaklý adam TFF Bþk olsa diðer hepsi düzelir, 50 senedir bu olmadý...
    Harika
    Alkýþlarým size
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Engin kalafatoglu hem icerde hem disarda bu dava ile ilgili samimi sekilde mucadele eden bir elin parmagini gecmeyen ekipin icindeydi vefat etmis , Allah rahmet etsin..
    Allah rahmet eylesin þahsen tanýþ deðilim ama birçok yerde ismini duymuþtum.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

1995-1996 (ALÝ ÞEN)
    2004-2005 (CEM PAPÝLA)
    2010-2011 (AZÝZ YILDIRIM, MEHMET ÞEKÝP MOSTUROÐLU, ÝLHAN YÜKSEL EKÞÝOÐLU, MECNUN ODYAKMAZ......)
    2019-2020 (OTORÝTE, GÖKSEL GÜMÜÞDAÐ, TFF, MHK)

Çalýnan þampiyonluklarýmýz

Unutmuyoruz.
    UNUTTURMUYORUZ.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O günü ben de sabýrsýzlýkla bekliyorum.

Ahlak ve vicdan yoksunu kibirli güruh o zaman bakalým hangi makama ve yalana sarýlacak?!

þikebahçelilerin özellikle o ali koç'un kibirlerini ve egolarýný geçen sezon öyle bir paramça ettik ki resmen çok çok büyük çöküþ yaþadýlar.þikebahçelilere saha dýþýndan baþakþehire þike ile destek vermelerinin ve Trabzonspor'umuzun Þampiyonluðunun engellemeye çalýþmasýný bedelini çok aðýr ödettik.Geçen sezon þikebahçeliler resmen neredeyse 2011'deki gibi çok büyük þike yaptýlar, resmen þikebahçelilerin hepsi bir oldular çok çok büyük þike yaptýlar.sen misin baþakþehir'e þike ile destek verip Trabzonspor'un þampiyonluðunu engellemeye çalýþan iþte böyle þikebahçeliler adamýn kibirini ve egosunu param parça ederler.þikebahçeliler bir hemen Trabzonspor'umuzun futbolculardan Sosa ve Novak'ýn aklýný çok önceden çelip kandýrarak transfer þovu yapýyorlardý.Sosa'ya özel uçak ayarlýyorlardý.Novak ile videolu göndermeler yapýyorlardý.þikebahçelilerin iþte böyle þýmarýk kibirli egolarýný param parça ettik.þikebahçe 3. olabilmek için bile þike yapýyor bu kadar kuþ beðinli bunlar, çok açýk ve net þikebahçe sadece bir sezon þike yapmasýn yüzde yüz ligden düþerler.Trabzonspor'un ahýný çok aldýlar çok zülmettiler ve zalimlik yaptýlar daha çok sürünecekler ve aðlayacaklar,kan kusacaklar...

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

@deepmavi

aslýnda muazzam hatýrlatma olmuþ, biz geçmiþi unutan bir camia ve milletiz, bu sebeple hem camia hem milletçe hain olanlarýmýz yükseliyor UNUTMADIÐI ÝÇÝN...Fb apaçýk Baþakþehir þampiyon olsun diye Nisanda bitirmiþ Sosa ve Novaký, ben çok yazdým Sosa biz liderken pandemi dönüþü 4 maç oynamadý, 2. Olduk döndü.Kupamýzý çaldý-þovla adamý aldý-Emre abi, Mesut olalým, Rýdvanýn 30 golü aþan 2 forvet aptallýklarý, þeytan kupasý bir yerlerinde PATLADI, biz unuttuk onlar tekrar deneyecek, KEÞKE UNUTMAYAN yöneticler olsa

Ör: https://twitter.com/karadenizfm61/status/1406145496926900230?s=20

NTV
    neden ölümüne düþman sana? Neden Rýdvan 15 sene sadece 3 büyütülmüþ yorumu yaptý? Bunlar çete kardeþim ve tek düþmaný çomak sokacak güçteki tek takým olan Trabzonspor
    Konu Tekke tarafýndan (19.06.2021 Saat 10:15 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @deepmavi

aslýnda muazzam hatýrlatma olmuþ, biz geçmiþi unutan bir camia ve milletiz, bu sebeple hem camia hem milletçe hain olanlarýmýz yükseliyor UNUTMADIÐI ÝÇÝN...Fb apaçýk Baþakþehir þampiyon olsun diye Nisanda bitirmiþ Sosa ve Novaký, ben çok yazdým Sosa biz liderken pandemi dönüþü 4 maç oynamadý, 2. Olduk döndü.Kupamýzý çaldý-þovla adamý aldý-Emre abi, Mesut olalým, Rýdvanýn 30 golü aþan 2 forvet aptallýklarý, þeytan kupasý bir yerlerinde PATLADI, biz unuttuk onlar tekrar deneyecek, KEÞKE UNUTMAYAN yöneticler olsa

Ör: https://twitter.com/karadenizfm61/status/1406145496926900230?s=20

NTV
    neden ölümüne düþman sana? Neden Rýdvan 15 sene sadece 3 büyütülmüþ yorumu yaptý? Bunlar çete kardeþim ve tek düþmaný çomak sokacak güçteki tek takým olan Trabzonspor
    NTV 3 büyütülmüþ bizans takýmý haricinde hiçbir takýmdan bahsetmiyor.
    Nefretlik kanal
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý deepmavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þikebahçelilerin özellikle o ali koç'un kibirlerini ve egolarýný geçen sezon öyle bir paramça ettik ki resmen çok çok büyük çöküþ yaþadýlar.þikebahçelilere saha dýþýndan baþakþehire þike ile destek vermelerinin ve Trabzonspor'umuzun Þampiyonluðunun engellemeye çalýþmasýný bedelini çok aðýr ödettik.Geçen sezon þikebahçeliler resmen neredeyse 2011'deki gibi çok büyük þike yaptýlar, resmen þikebahçelilerin hepsi bir oldular çok çok büyük þike yaptýlar.sen misin baþakþehir'e þike ile destek verip Trabzonspor'un þampiyonluðunu engellemeye çalýþan iþte böyle þikebahçeliler adamýn kibirini ve egosunu param parça ederler.þikebahçeliler bir hemen Trabzonspor'umuzun futbolculardan Sosa ve Novak'ýn aklýný çok önceden çelip kandýrarak transfer þovu yapýyorlardý.Sosa'ya özel uçak ayarlýyorlardý.Novak ile videolu göndermeler yapýyorlardý.þikebahçelilerin iþte böyle þýmarýk kibirli egolarýný param parça ettik.þikebahçe 3. olabilmek için bile þike yapýyor bu kadar kuþ beðinli bunlar, çok açýk ve net þikebahçe sadece bir sezon þike yapmasýn yüzde yüz ligden düþerler.Trabzonspor'un ahýný çok aldýlar çok zülmettiler ve zalimlik yaptýlar daha çok sürünecekler ve aðlayacaklar,kan kusacaklar...
    Beter olsunlar.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý batuhan249 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kardesim cok guzel ozetlemissin olayi
    Bunlar ideolojik olarak okadar bagbazlarki
    Sike olayini aldilar taa 1961 asilarak idam edilmis adama kadar goturduler .
    Bunlarinki taraftarlik degil yemin ederim .
    Bu gune kadar muhalefete tek kelime etmiyorlar varsa yoksa cumhurbaskani .
    Kardesim bu takima zamaninda tekke namaz kildigi icin . Bu klupten iceri giremez diyen yoneticilere tek kelime edemedi bunlar .
    Bunlarin sol kominizm ideolojileri gozlerini kor etmis .
    Ne diyeyim allah bunlari islah etsin.
    lan bi sie git, o zamanlardan tut da bugüne kadar hayrettin hacisalihoglu'na küfredenlerin basinda ben geliyorum, ama bu demek degildir ki klasik fransali gurbetçiler gibi akp yalakaligi yapiyorum... hey gidi hey... ben sen ve sen gibileri gibi miyim de adamina göre kivirayim....
    soldaki boklari nasil konusup küfrediyorsam, sagdakilere de ayni... ortadakine de ayni, hepsine ayni...

muhalefete laf etmiyorlarmis, fazla bile ediyoruz, goyaym muhalefete...
    komunizm diyor, ona da goyaym... lâkin sen ya da senin çevrendeki aktroll gurbetçilerin içerisinde fransa'daki seçimlerde isine geliyor diye biraz daha hak tanirlar diye komunist ya da sosyalist partiye kosa kosa oy veren yoksa ne olayim.... bos bos konusmalar iste, klasik ikiyüzlü akpli gurbetçi...

ermeni yasa tasarisi için meydana dökülen bu gurbetçiler, ben de aralarindaydim, çogu 1 2 hafta sonra bir mok biliyorlarmis gibi sarkozy karsisindaki hollande'a oy vermeye gittiler kosa kosa... bana herkese sms atiyordu haydi sandiga sarkozy'yi indirmeye diye...
    oysa ki

1- yasa tasarisini gündeme getirip ortaligi karistiran sosyalist partinin, hollande'in partisinin vekiliydi... onun basindan çikan olay için meydanlara dökülüp protesto yapanlar, o partiye oy vermek için kosa kosa oy vermeye gitti, smsler atti tüm çevrelerindekilere... ben ise çok net bir sekilde hatirliyorum mesaji atanlara "4 sene sonra da hollande'i indirmek için ayni smsleri atacaksiniz" diye cevap veriyordum, nitekim ayni sekilde sms atilmasa da benzer bir süreç yasandi...

2- unuttum ne yazacagimi, baska bir sey vardi sanki
    düzelteyim, belki buydu aklimda olan belki baska bir seydi ama aklima geldi ekleyeyim : gittim bos oy attim ya da Trabzonspor ile ilgili bir sey yazip çiktim... hangisine oy versem pisman olup 1-2 sene geçmeden sövecegimi bildigim için dogrusunu yaptim... millet sms atip sosyalistlere oy verin dedi, birkaç ay sonra basladilar pisman olup sövmeye... git sarkozy falana ver diyen yok bos oy at geç... ooo ama erdogan'a bi laf gelse "hepsi Türkiye düsmani" derler oooo hiç sasmaz... benim "bunlar Türkiye düsmani" demem için Erdogan'a falan laf atmalarini beklememe gerek yok, aradaki fark bu
    bir diger 2yüzlülük de surada, hiç mi hiç sasmaz, ama bu kisiler de bundan zerre utanmaz :
    - x yabanci gazete akpyi över : "bizim muhalefetin görmedigini yabancilar görüyor, deger bilmeyen nankör muhalefet"
    - x yabanci gazete akpye laf atar : "bunlarin alayi Türkiye düsmani, çekemiyorlar, operasyon yapiyorlar"........

3- fransa ya da baska ülkede muhalefete falan laf mi atiliyor yoksa varsa yoksa macron'a küfür mü ? (genel olarak halk tarafindan ya da gurbetçiler tarafindan)
    Konu Sefer A. tarafýndan (19.06.2021 Saat 16:08 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý HasanTezel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

ülkenin kurulusunda kodlar öyle yazilmis nerede yazilmis ? kusursuz sekilde kuruldu demiyorum ama yazdigin gibi olsa bile kimse düzelmesin demedi sonuçta, istense o da degisirdi ama ülkenin basina düzgün adamlar gelmedi demek ki, düzgün olanlar da devre disi birakildi...

hayir yâni simdi tff baskani mi sorun, ülkenin basina ahlakli biri gelmedi 50 senedir demiyorsun da, tff baskani diyorsun, birak bu isleri kimi kandiriyorsun...
    tff baskanlari kimdir, kukladan baska ?
    zamâninda Kürsad Tüzmen aday olacakti adayligina bile mâni oldular, niye ? 2011'i halinin altina süpürmeyecekti de ondan...
    zâten partide ne kadar az biraz düzgün adam varsa hepsini devre disi biraktilar (tüm devre disi birakilanlar düzgündü demiyorum, o ayri bu ayri)
    sonra partinin basindakine küfredip hesap sormazsam nâmerdim diyenlere rozet takip bugüne kadar yükseltip bakan yaptilar kahraman olarak yedirmeye çalisiyorlar millete...
    peki bunlarin da sorumlusu erdogan degil de çevresindekiler mi ?
    hiçbir seyden sorumlu degil off ne süper yau... hep kandiriliyor... bunu utanç verici olarak nitelendirecegimize övüyoruz, ne güzel memleket valla...
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

CEMAATÝN BAÞKA ÝÞÝ MÝ YOK!

Baþkan Ali Þen, Fenerbahçe Baþkaný Aziz Yýldýrým’ýn ‘Cemaat Fenerbahçe’ye ele geçirmek istiyor.’ iddiasýna karþý çýkarak tepki gösterdi. Þen, bunun bir iddiadan öteye gitmeyeceðini, Fenerbahçe’yi ele geçirecek bir güç olmadýðýný da belirterek þunlarý söyledi:

“Aziz Yýldýrým Fenerbahçe’yi ele geçirmeye çalýþýyorlar derken doðruyu konuþalým cemaati kast ediyor. Yok öyle bir þey. Cemaatin baþka iþi yok mu? Fenerbahçe’yi kimse ele geçiremez. Fenerbahçe’yi ele geçirecek bir güç yok. 1986’da Doðubeyazýt Milletvekili Fenerbahçe’yi kapatalým demiþ. O zaman olmamýþ. Fenerbahçe yýllarca bu yollardan geçmiþ

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    CEMAATÝN BAÞKA ÝÞÝ MÝ YOK!

Baþkan Ali Þen, Fenerbahçe Baþkaný Aziz Yýldýrým’ýn ‘Cemaat Fenerbahçe’ye ele geçirmek istiyor.’ iddiasýna karþý çýkarak tepki gösterdi. Þen, bunun bir iddiadan öteye gitmeyeceðini, Fenerbahçe’yi ele geçirecek bir güç olmadýðýný da belirterek þunlarý söyledi:

“Aziz Yýldýrým Fenerbahçe’yi ele geçirmeye çalýþýyorlar derken doðruyu konuþalým cemaati kast ediyor. Yok öyle bir þey. Cemaatin baþka iþi yok mu? Fenerbahçe’yi kimse ele geçiremez. Fenerbahçe’yi ele geçirecek bir güç yok. 1986’da Doðubeyazýt Milletvekili Fenerbahçe’yi kapatalým demiþ. O zaman olmamýþ. Fenerbahçe yýllarca bu yollardan geçmiþ
    https://www.sozcu.com.tr/2013/gundem...sozler-213276/
    Bu da zamaninda yayinlanmis kapsamli roportajin linki icinde bazilarinin efsanesi gunes ile ilgili soyledikleri de var

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Þenol ilk fýrsatta Merih ile Yusuf’u kesti, asýl derdi Yusuf’u kesmekti, bitmiþti-satmýþtý tescillendi, yazýklar olsun
    ÞG dünya kupasýna kadar kalacak gibi konuþmuþ.

Lütfen istifa

Rezil ettin turnuvada bizi

Hala niye duruyorsun?

Yusuf ve Merih'i yedin.
    Uðurcan'ý medyaya yem ettin.

Bu kadar paracý olduðunu bilmiyordum.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

ÞÝKE SONRASI YAPILMAYAN TEMÝZLÝK, itirafçý yaptý herkesi:

1990'dan günümüze kadar FEDERASYONBAÞKANLIÐI yapmýþ isimlere göz gezdirdim. Siz de gezdirin! Bakalým futbolu bilen kaç kiþi bulacaksýnýz.
    Ýþiniz zor. Uyarmadý demeyin! Teknik adamlar da ayný þekilde. O gidiyor, bu geliyor olmadý diðeri kapýya yüklenip aralayýp koltuðu kapýyor. YÝNE ÖYLEOLACAK!.

https://www.takvim.com.tr/yazarlar/e...tbolda-musilaj
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

erolizmts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Baþka baþlýða da yazdým ama asýl yeri burasý sanýrým. Yönetim, Ali Koç'un 'Fenerbahçe'ye þike yaptý diyenler fetö'ye hizmet etmektedir' açýklamasýna ne diyecek?

Ýkincisi son dönemlerde sosyal medyada fb'ye þikeci diyenlere dava açma tehditi savuruyorlar. Yönetim sosyal medyada þikeci dediði için dava açýlma ihtimali olan taraftarlarýn arkasýnda durabilecek mi?
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý erolizmts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþka baþlýða da yazdým ama asýl yeri burasý sanýrým. Yönetim, Ali Koç'un 'Fenerbahçe'ye þike yaptý diyenler fetö'ye hizmet etmektedir' açýklamasýna ne diyecek?

Ýkincisi son dönemlerde sosyal medyada fb'ye þikeci diyenlere dava açma tehditi savuruyorlar. Yönetim sosyal medyada þikeci dediði için dava açýlma ihtimali olan taraftarlarýn arkasýnda durabilecek mi?
    günahlarýn takýmý fenerbahçe
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Mahkeme acsalar ne olacak bu adamlar uefa cas ifm ye gore þikeci mi sportif acidan þikeci bitti akillarinca goz korkutuyorlar madem cesaretleri var gidip uefaya cas a dava acsinlar ya biz soylemiyoruz bakin onlar fenerbahce icin þikeci diyorlar!!!kararlar orada daha yeni yayinladi gozlerinin icine soktu CAS kararini klup..
    Konu gurur6134 tarafýndan (23.06.2021 Saat 12:08 ) deðiþtirilmiþtir.

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

kendimizi savunurken þaka yaptýk deriz. mesela bk. https://twitter.com/AtillaDilaver/st...39510548402179

hem bizim dememiz bir yere yansýmýyorki biz þikeci dedik diye þikeci olmazlar. ama uefa cas gibi baba kurumlar þikeci demiþse ona da biz ne yapalým.

bu arsýzlarý, depremden mili takým üzerinden çýkarlarý peþine düþen haysiyetsizleri terör örgütü kapsamýnda yargýlamak lazým.

uefa yarý finalinden "aykut uefaya selam yolladý" manþeti atan zavallý Türk medyasýnýn üzerine uefadan iki yýl men yemeleri (ve aleykum selaaam) geride kalan sürecin en güzel anlarýndan sadece biriydi.
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

Rahmi Akkurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Merhaba arkadaþlar,

Þike sürecini kronolojik olarak delilleriyle derli toplu bulabileceðimiz bir adres var mýdýr ?
    Tirebolu/Ýstanbul/YýldýzT/Ankara

HasanTezel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Ýlginç Ülkeyiz:

Aziz Yýldýrým'dan Ali Koç'a: 'Nihat Özdemir'i deðil FETÖ'cüleri kulüpten atýn!'

Kavga etmeyin Nihat Bey'le. Nihat Bey'i yanýnýza alýn. Nihat Bey sizin dediðiniz her þeyi yapmaz, yapamaz, gücü yok.
    https://www.sabah.com.tr/spor/futbol/2021/06/24/aziz-yildirim-nihat-ozdemiri-degil-fetoculeri-kulupten-atin

Haberden anladýklarýmýz:

1. Fb klübünde azýmsanamayacak kadar çok fetöcü var

2. Nihat, yani TFF Baþkaný, direk Fb trolü-taraftarý

3. Fetöcülerle Aziz de kolkolaydý, Koç da. Ama fetöcülerle anlaþma konusunda baþkanlar farklý düþünüyor

4. Azizin kanaat önderleri, Hakan Þükür-Zekeriya Öz, onlara sorduruyor

5. Fb Ýrfan Can dahil her transferde þike yapýyor, KAP a yalan beyan veriyor
    Konu HasanTezel tarafýndan (24.06.2021 Saat 16:15 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile þampiyonluk gibi artýk!

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

2010 Ve 2011 Þampiyonu Trabzonspor.

Sosyal Medyada þerefsizce algý yapan þikebahçelilere karþý, çok güzel cevap veren Trabzonspor sevdalý bir renkdaþýmýzýn mesajý aynen alýntý yapýyorum.Þöyle dedi,M
    esela iddaa edilen gibi fetö olsa bile bu fenerin þike yapmadýðý anlamýna gelmez.Þimdi bu polisler, adý üstünde polis suçluyu yakalayacak görevi bu, bu insanlar tutupda polis formasý ile öðretmenlik yapmayacak veya hastanede doktor olup hastalara bakmayacak,bu polis suçlu yakalayacak.Þimdi bu fetöcü iddaa edilen polislerin,yakaladýðý katiller adam öldürmüþ 30 yýl müebbet hapis cezasý almýþ ve þimdi çýkýp bu katiller beni yakalayan polisler fetöcü çýktý.ben yeniden yargýlanmak istiyorum ve bana kumpas kuruldu mu diyecek, o suçu iþlemiþsin ve adamý öldürmüþsün bitti gitti veya polisin yakaladýðý hýrsýzlar, milletin yýllarca biriktirdiði parayý ve emeði bir kaç dakikada çalan hýrsýzlar,iþte beni yakalayan polisler fetöcü çýktý.ben yeniden yargýlanmak istiyorum ve bana kumpas kuruldu mu diyecek, sen hýrsýzlýk yapmýþsýn milletin parasýný ve emeðini çalmýþsýn o suçu iþlemiþsin bitti gitti veya polisin yakaladýðý dolandýrýcýlar milleti milyonlarca para dolandýran dolandýrýcýlar þunu mu diyecek beni yakalayan polisler fetöcü çýktý.ben yeniden yargýlanmak istiyorum ve bana kumpas kuruldu mu diyecek,sen milleti dolandýrmýþsýn o suçu iþlemissin bitti gitti veya polisin yakaladýðý tecavüzcüler,bir kýza saatlerce hatta günlerce tecavüz eden tecavüzcüler þunu mu diyecek,beni yakalayan polisler fetöcü çýktý.ben yeniden yargýlanmak istiyorum ve bana kumpas kuruldu mu diyecek,sen o kýza saatlerce tecavüz etmiþsin o suçu iþlemissin bitti gitti.Þimdi fenerin durumuda böyle sen fenerbahçe þike yapmýþ ve þike suçunu iþlemiþsin olayýn fetö olmasý bile senin bu suçu iþlemediðin anlamýna gelmiyor...

kuþ beðinli þikebahçeliler fetönün arkasýna hiç boþuna saklanmayýn ve böyle kurtulamazsýnýz Ancak þikebahçe ancak Trabzonspor'umuzun hakký olan 2010 Ve 2011 Þampiyonluk Kupasýný Trabzonspor'a iade ettiði zaman ve þikebahçe þike suçunda dolayý ligden düþme veya puan silme cezasý aldýðý zaman kurtulur.

þimdi bu kuþ beðinli þikebahçelilerin çok pis ve þerefsizce bir hedefi var.Bu son sözde yeniden yargýlama mahkeme tiyatrosunda usulsüz (sonradan yargýlama yapýlýrken deðiþtirilen kural sayesinde usulsüz oluyor yani polis o gerçek delilleri aziz yýldýrýmýn bile mahkeme salonunda sorulduðu bu þike delilleri ve telefon kayýtlarý size mi ait diye sorulduðunda Evet bana ait diye cevap verdiði þike delilleri o zaman o yýlda toplanýrken usulüne göre toplandý ve hukuksuz bir biçimde yargýlama yapýlýrken deðiþtirilen kural sayesinde usulsüz oldu) bu neden ile hapis cezasý almaktan kurtulan kiþileri bahane göstererek, þikebahçe baþkaný ali koç Avrupa Ýnsan Haklarý Mahkemesine bu usulsüz yalanýný göstererek tazminat koparmak için dava açacak.sonra AÝHM'den rüþvet ile þikebahçe lehine karar çýkartýp þöyle þerefsizce algý yapacaklar bakýn AÝHM'de þikebahçeyi akladý diye yalan algý yapacaklar.yani usülden karar çýkarmaya çalýþacaklar.Bizde Trabzonspor olarak bu þerefsizce hamleye þöyle karþýlýk vermeliyiz.AÝHM'ne þöyle savunma ve cevap vermeliyiz.Devletin Polisleri O Zaman Toplanan Þike Delillerine Toplarken Usulüne Göre Topladý Ve Sonradan Yargýlama Yapýlýrken Hukuksuzca Deðiþtirilen Kural Sayesinde Mahkemeden Usulsüz Kararý Verdiler Diye Savunma Yapmalýyýz...

Konu deepmavi tarafýndan (30.06.2021 Saat 08:07 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

@deepmavi

NTV
    bu þikebahçeliler gerçekten çok çok þerefsiz ve çok hain düþman bunlar, her zaman þikebahçelilere karþý çok dikkatli olmalýyýz.Zaten þikebahçede bütün þerefsizce ve haince fikirler o rýdvan dilmen çýkýyor,çok sinsi bu rýdvan dilmen özellikle þike davasýnda çok çok sinsi lobiler yapýyor!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Satilmissehir cok pis agliyor sosyal medyada gun geldi devran döndü daha beter olun aziz bizde para cok diyordu 400bin avro para degil onun icin gidin ondan alin utanmaz adamlar..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 3 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 3 misafir)

Bu Konu için Etiketler