Sayfa 12844 Toplam 12958 Sayfadan BirinciBirinci ... 11844 12344 12744 12794 12834 12842 12843 12844 12845 12846 12854 12894 12944 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323950 adet sonuctan sayfa basi 321,076 ile 321,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Bu arada fifa, mifa, uefa, guefa, cas, mas hepsi hikaye. Bunlarin verecekleri ceza ile sampiyonlugumuzun bize verilecegine inanan gitsin timarhanenin birine kaydolsun. Zamaninda cok yazdim, cizdim bunlari. Adres belli. Bu adamlar zamaninda sikecileri korumak icin 5 yil avrupadan men almayi göze almis insanlar. Ha sampiyonlugumuz falan iade edilmeyecek. Bunu bilin. Yapilan hersey göstermelik. Sampiyon Trabzonspor diyen icimizden biri olan Imamoglu bile koltuk sevdasina tff bilir dedi. 2011 senesinden bu yana Trabzon'daki secim sonuclari, halkin ve Trabzonspor yönetimlerinin alamadigi tavir ortada. Gecin efendiler gecin.
    Konu Anýl C tarafýndan (18.07.2019 Saat 15:19 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Onur Civelek61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý Anil Cevik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu arada fifa, mifa, uefa, guefa, cas, mas hepsi hikaye. Bunlarin verecekleri ceza ile sampiyonlugumuzun bize verilecegine inanan gitsin timarhanenin birine kaydolsun. Zamaninda cok yazdim, cizdim bunlari. Adres belli. Bu adamlar zamaninda sikecileri korumak icin 5 yil avrupadan men almayi göze almis insanlar. Ha sampiyonlugumuz falan iade edilmeyecek. Bunu bilin. Yapilan hersey göstermelik. Sampiyon Trabzonspor diyen icimizden biri olan Imamoglu bile koltuk sevdasina tff bilir dedi. 2011 senesinden bu yana Trabzon'daki secim sonuclari, halkin alamadigi tavir ortada. Gecin efendiler gecin.
    Konunun özeti bu. O kadar haklýsýnýz ki maalesef
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Þikebahçe düþsün ligtv alacaðým =)

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Bu arada fifa, mifa, uefa, guefa, cas, mas hepsi hikaye. Bunlarin verecekleri ceza ile sampiyonlugumuzun bize verilecegine inanan gitsin timarhanenin birine kaydolsun. Zamaninda cok yazdim, cizdim bunlari. Adres belli. Bu adamlar zamaninda sikecileri korumak icin 5 yil avrupadan men almayi göze almis insanlar. Ha sampiyonlugumuz falan iade edilmeyecek. Bunu bilin. Yapilan hersey göstermelik. Sampiyon Trabzonspor diyen icimizden biri olan Imamoglu bile koltuk sevdasina tff bilir dedi. 2011 senesinden bu yana Trabzon'daki secim sonuclari, halkin ve Trabzonspor yönetimlerinin alamadigi tavir ortada. Gecin efendiler gecin.
    Harika bir 8 yýllýk özet
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Karasoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Helal olsun sana güzel kardeþim aðzýna saðlýk.RTE dýþýnda herkesi eleþtir (Sözde TFF, UEFA, FÝFA önünde eylem yap,Demirörene küfret hatta fazla tepki vermediðimiz için suçlu biz olalým) ama iþ siyasete gelince al bayraðýný mitingin en önünde salla !!!! Hadi diyelim halk cahil aklý ermeyebilir de sözüm ona bu baðýran-çaðýran siyasetçiler ne iþe yarar? Sorsan Türk siyasetinin,ekonomisinin ahenk taþý Karadeniz ama ortada delikanlý gibi çýkýp masaya elini vuracak adam lazým(Elini vuranlarý da gördük ama neyse). Naçizane tavsiyem kendini ayrýcalýklý,delikanlý,Trabzonlu adamýn hassý sananlar biraz futboldan uzak dururlarsa en büyük faydayý yaparlar yoksa baþka türlü bu insanlarý eðitmek çok güç !!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Yeni sezon baþlayacak yine ayný filmin baþýna dönüyoruz. Ýsviçre kapýlarýnda elinde bir kucak dolusu dosya dýþarda eylem yapan bir grup taraftar..Yine bir beklenti belirsiz bir tarihe doðru...Ýçimizde sönük umutlar sonsuza doðru...

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Ayin 15 diyordu baskan yine bir hafta bitti karar yok ortada..omrumuz beklemekle gecti..

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ayin 15 diyordu baskan yine bir hafta bitti karar yok ortada..omrumuz beklemekle gecti..
    Allah bunlarýn topunun cezasýný versin.

Ali Koç'un rüþvet verdiðine artýk inanmaya baþladým.

Lanet olsun bu iðrenç düzene

Hakettiðin ve sahada kazandýðýn þampiyonluðun 8 yýldýr verilmiyor.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Sanlan57 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    39

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kimbilir perde arkasýnda neler dönüyor. Ben artýk bizim kulübün de samimiyetinden þüphe etmeye baþladým. Ýsterse 10 sene üst üste þampiyon olalým ama þu 2011 de yenilen hakkýmýzý alamadan ölürsem gözüm açýk gidecek.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Sanlan57 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kimbilir perde arkasýnda neler dönüyor. Ben artýk bizim kulübün de samimiyetinden þüphe etmeye baþladým. Ýsterse 10 sene üst üste þampiyon olalým ama þu 2011 de yenilen hakkýmýzý alamadan ölürsem gözüm açýk gidecek.
    Ayni dusuncedeyim

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Uefa'nýn hala kiþilerle ilgili kararý açýklamamasý, CAS'ýn hala kararýný açýklamamasý...

Þu tabloda emeði geçen herkesi hergün anýyorum...
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Onur Civelek61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

UEFA, Belçika Spor Tahkim Mahkemesi'nin ligin son haftasýnda Mechelen'in 'þike' yaptýðý kararýný onamasýnýn ardýndan Belçika ekibini Avrupa Ligi'nden men etme kararý aldý.
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Þikebahçe düþsün ligtv alacaðým =)

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Onur Civelek61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    UEFA, Belçika Spor Tahkim Mahkemesi'nin ligin son haftasýnda Mechelen'in 'þike' yaptýðý kararýný onamasýnýn ardýndan Belçika ekibini Avrupa Ligi'nden men etme kararý aldý.
    CAS da þikebahçenin bileitni dosyayý FIFA'ya göndermeden kesse ya

8 yýl oldu yahu, utanýn
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Hamza Yilmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Ali Koc'un acaba bizim Dava ya bakan Cas daki hakimleri satan alacak kadar gücü varmi?
    HY67...

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Hafta bitti hala karar yok, bizim baþkan yanlýþ mý biliyor? Hani açýklanacaktý. Ne garip bir mevzu.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Mehmet Karagöz: CAS kararý Trabzonspor, TFF harcýný ödemediði açýklanmamýþtý. Harç ödendi, bu hafta açýklanmasýný bekliyoruz.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Enaldo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mehmet Karagöz: CAS kararý Trabzonspor, TFF harcýný ödemediði açýklanmamýþtý. Harç ödendi, bu hafta açýklanmasýný bekliyoruz.
    Bir türlü bitmiyor o haftalar
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Ahmet Aksu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

var.
    uefa yý almýþtý fifayý da aldý sadece cas kaldý onu da alýr.
    en kötü sponsorlara bakýn casa da 10-20 milyon atarlar iþi kurtarýrlar

Alýntý Hamza Yilmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ali Koc'un acaba bizim Dava ya bakan Cas daki hakimleri satan alacak kadar gücü varmi?

Hamza Yilmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý Ahmet Aksu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    var.
    uefa yý almýþtý fifayý da aldý sadece cas kaldý onu da alýr.
    en kötü sponsorlara bakýn casa da 10-20 milyon atarlar iþi kurtarýrlar
    Bence onun icin uzadi zaten, vardir bir anlasma
    HY67...

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Harcý yatýrmamýþ þike güruhu arkadaþlar onu da kulüp yatýrmýþ ki karar açýklansýn diye daha ne cevabý arýyorsunuz ki
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

CAS açýkla artýk bu hafta þu 8 yýldýr beklediðimiz müjdeli kararý
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Adalet bakanlýðý'nýn açacaðý ''Uzlaþtýrmacý Sýnav''ý için 48 saatlik eitim aldýk dünkü hukuk dersine tesadüf ya Tahkim Kurulu baþkaný Murat Balcý katýlmýþtý( Sadece Tahkim kurulu baþkaný olsa herif Üniversitede öðretim görevlisi, Hukuk anabilim dalý baþkaný, kendine ait avukatlýk bürosu bilmem hangi þirkette yönetim kurulu üyesi) Þike ile alakalý ne olacak UEFA, CAS kararlarý diye soru sordum bu konuda tek bir kelime etmeden herhangi bir bilgisinin olmadýðýný söyledi.Hem tahkim kurulu baþkaný olacaksýnýz hem de hiçbir bilginiz olmayacak...Keþke biraz daha üstüne gitseydim..
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Konu Karasoy tarafýndan (22.07.2019 Saat 11:11 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Býyýklar da bademmiþ, maþaallah.
    Murat

Nereden
    Amasya
    Yaþ
    33

Günaydýn rüyamda cas kararý acýklanýyordu ama sanki ruya degil gercek gibiydi cok etkilendim. Haberler bas bas baðýrýyordu 2010-2011 sezonu sampiyonu Trabzon diye oturdugum yerden kalkamadým sadece Bi kac damla gozyasý aktý sevinemedim bile hemen twittera buraya girdim dogru mu diye. Sevincimizi calanlarý kursaðýmýzda birakanlarý Allah iki cihandada kahretsin. Psikolojimiz bozuldu iyice acýklansada kurtulsak.

SNE-LX1 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Yalancý, Yalaka,Riyakar toplumun en tehlikeli kesimleri.Olayýn özünü anlatýrsýn insanlara ''Evet abi sorma biz de bu dertten muzdaribiz'' derler sizinle ayný yolda yürüdüklerini sanýrsýn ama tarafý,mensubu olduklarý siyasi,spor her neve varsa bir kalemde de silip sizi satmaya hazýr insan yýðýnlarýdýr. Bu gibilerle asla tartýþmayacaksýn,sýrrýný söylemeyeceksin.....Þike sürecinde yaþadýklarýmýz da tam da budur..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 8 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 8 misafir)

Bu Konu için Etiketler