Sayfa 12944 Toplam 12958 Sayfadan BirinciBirinci ... 11944 12444 12844 12894 12934 12942 12943 12944 12945 12946 12954 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323950 adet sonuctan sayfa basi 323,576 ile 323,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Muhammed Huzeyfe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün Altay maçýnda sonra bir arkadaþla oturduk bir cafede çay içiyoruz, garson geldi "abi 38 yýl sonra gelen þampiyonluk, tebrik ederim" dedi.

Yok kardeþ, dedim. Biz 11 sene önce de þampiyon olmuþtuk.

"Ya abi geçin bu iþleri, kupa fb müzesinde" laga luga yaptý. Dedim, seninle bu konularý tartýþmayacaðým, sen bize çay getir. Ama hala devam ediyor.... Galiba fbli bu dedim, tuttum kolundan, "kendine de çay al gel" dedim.

Olan biteni, tapeleri, þikeci azizin konuþmalarýný vs bir bir anlattým. Dert edindim kendime

Durdu dinledi, sonra "abi ben bunlarý bilmiyordum" dedi.

O kupa bir gün gelecek kardeþ, dedim. Sadece zamanýný bekliyoruz.
    Emeklerine saðlýk Muhammed kardeþim

Son cümlene imzamý atýyorum.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

2010 Ve 2011 Þampiyonu Trabzonspor.

Trabzonspor'umuz bu sezon Allah'ýn Ýzni Ýle Lig Þampiyonu Oldu.Dünya hayranlýk ile Trabzonspor'un bu Efsane Sevinci, Efsane Mutluluðunu Ve Efsane Þampiyonluk Kutlamalarýný Ýzledi Ve Ýþte Trabzonspor'umuzun Hakký Olan 2010 Ve 2011 Lig Þampiyonluðu Kupasý Trabzonspor'a Ýade Edildiði Zaman Ýþte O Zaman Rekorlar Kýrýlacak ve O zaman Þampiyonluk Kutlamalarý Rekorlar Kitabýna bile girebilir...

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

eðer hala 2011 kupasýný alma gibi bir ümidimiz varsa bunun için vaktinde sadri þener ve devamýndaki yönetimlerin yapmadýðý bir kurul oluþturulmalýdýr. 7 kiþilik olur 9-10 kiþilik olur. içinde hukukçularýn ve eski sporcularýn olduðu yabancý ülkelerde de gidip haklýlýðýmýzý anlatacak, gerekirse siyasi çevrelere baský yapabilecek bir kurul þarttýr. bu iþ yönetimin eline kalýnca olmuyor. takýmýn dengesi bozuluyor sürekli. taraftar da organize deðil.. ancak bir kurul bu iþi sýcak tutar..
    Attan inip eþeðe bindik!

yatmaztara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Baþýboþ sokak itleri toplanýyor...

AntiÞike - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Yine malum þahýs çýkmýþ Beyaz TV de Trabzonspor'a laf söylüyor.

Hey allahým yaa.. bu zerzevata kimse dur demeyecek mi?? Vallah deliricem.. biþey gelse elimden valla yapýcam da gelmiyor..

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Alýntý AntiÞike Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Hey allahým yaa.. bu zerzevata kimse dur demeyecek mi?? Vallah deliricem.. biþey gelse elimden valla yapýcam da gelmiyor..
    Bu þovmen'in bir beyaz futbol'a çýkmadýðý kalmýþtý onu da yapmýþ...

Býrak konuþsun ya boþ adamlar boþ konuþmayý severler...

Aziz gidince adam akýllý biri geldi bunlarýn baþýna demiþtim, yok artýk dedirtti, çocuk gibi aðlayan zýrlayan bir adammýþ bu ya...
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Kendini rezil ettiði bir program oldu. Þu berbat programý takip etmem normalde sosyal medyada gördüm açtým. Herkes kaçýrmýþ ama sonlara doðru rasim ile girdiði düelloda rasim bel altý(aile) vurdu. Çok fena morali bozuldu ve yayýný terk etti.

Sinan enginin yayýnda, ali koça güncel kulüpler birliði baþkaný mehmet sepil deðil mi diye sorduðu ali koçun da hayýr ahmet aðaoðlu dediði ve devamýnda sinan enginin tabi düþünün ismini dahi bilmiyorum gibi bir tavýrla sizin gelmeniz her þeyi deðiþtirecektir diye söylemesini de not edelim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    36

Bir müptezele bulunduðu konuma yakýþmayacak þekilde cevap veren bir baþkaný göklere çýkaran camia.

ne yaþasalar hak.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarýn býrakýr giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksýnýz görürüm. " Ünal Karaman

iso_4939 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Iki sebek ikiside birbirlerini fetoyle sucluyor ilginc olani ikiside hakli..ahh megafoncu ali sen degilmiydin bizi kume dusurun diyen..azize laf atiyordun benmi sike savcilariyla halisaha maci yaptim tavla oynadim yemek yedim diyen ulan bunlarda omurga yok..bok gibi para var her istediðini alir yaparsin ama sen gel sikebahceye baskan ol kendini rezil etpara var akil yok

2010_2011 süperlig þampiyonu TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Suskunluðum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabým var. Lakin, bir lafa bakarým laf mý diye, Bir de söyleyene bakarým adam mý diye! -Hz.Mevlana.

Mevlana ne güzel söylemiþ.
    Bu embesil müptezele cevap verip seviyesine inmeye deðmez.
    Hatýrlayýn. Kemal Sunal'ýn bir filminde þöyle bir söz vardý:
    Allah'ýn verdiði sözü boþ yere tüketmeyelim.

Biz cevap vermedikçe kuduruyor, acý çekiyor.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Burak Býyýklý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Bizim için hep ayrý bir yeri olacak bu yýlýn. Ama bu kazandýðýmýz þampiyonluðu 2010'a takýlmaktan kurtulduðumuz için aldýðýmýzý da unutmamalýyýz. Fenerbahçenin bugün düþtüðü durumda dönüp dolaþýp her þeyi 3 temmuz ve otobüs kurþunlanmasýna baðlamasýný görüp yolumuza devam etmeliyiz.

Bizim için bir kupadan çok daha fazlasý 2010. Hukuki anlamda -özellikle spor hukuku- davalarýmýz, mücadelemiz, söylemlerimiz devam etmeli. Ama geçmiþ bizi hep aþaðýya çekiyor. Bu yýlla beraber daha güzel gelecekleri düþünmeliyiz.
    30 Nisan 2022 - Þampiyon TRABZONSPOR
    8.KUÞATMA

yatmaztara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý acan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kendini rezil ettiði bir program oldu. Þu berbat programý takip etmem normalde sosyal medyada gördüm açtým. Herkes kaçýrmýþ ama sonlara doðru rasim ile girdiði düelloda rasim bel altý(aile) vurdu. Çok fena morali bozuldu ve yayýný terk etti.

Sinan enginin yayýnda, ali koça güncel kulüpler birliði baþkaný mehmet sepil deðil mi diye sorduðu ali koçun da hayýr ahmet aðaoðlu dediði ve devamýnda sinan enginin tabi düþünün ismini dahi bilmiyorum gibi bir tavýrla sizin gelmeniz her þeyi deðiþtirecektir diye söylemesini de not edelim.
    Sinan engin bence çok iyi bir adam bunu gerçekten inanarak söylüyorum. Belkide hayatta tek bir kötü özelliði var güce karþý omurgasýzlaþýp eðilmeye baþlýyor. Ayrýca Kim'in pozisyonundaki kýrmýzý kart pozisyonunda gelen emirlere itaat etmeyen ender kiþilerden. Ama iþte gizli þeker gibi gizli omurgasýzlýðýn ne zaman vuracaðý belli olmuyor.
    Baþýboþ sokak itleri toplanýyor...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

2010 Ve 2011 Süper Lig Þampiyonu Trabzonspor.

Þampiyonluk Kutlamalarý yapýldý çok efsane çok harika oldu yine ayný þekilde Þampiyonluk Kupa Töreni Yapýldý çok efsane çok harika oldu ve þimdi bir Þampiyonluk Organizasyonu daha kaldý, Trabzonspor Þampiyonluk Konseri Kaldý ve Þampiyonluk Konserinin tarihi 3 Temmuz olmalý, þikebahçelilere göstere göstere Þampiyon Trabzonspor gerçeðini her zaman kuþ beðinlerine kazýmalýyýz...

Þimdi Þampiyonluk Konserini 3 Temmuz'da yaparsak yeni transferlerimiz olacak takýma yeni katýlacak futbolcular olacak, hem yeni futbolcular bu þampiyonluk konserinde takýma daha kolay uyum saðlar ve dostluk, arkadaþlýk, aile ortamý daha geliþir ve kamptaki futbolcularýmýz yeni sezona stres atmýþ olarak hazýrlanýr, Yine Þampiyona Yakýþýr Efsane Þampiyonluk Konseri Organizasyonu çok çok muhteþem olur.Bu Konserde en az dünyaca ünlü bir þarkýcý olmalý Shakira gibi böyle Muhteþem Þampiyonluk Konseri Organizasyonu olursa gerçekten harika olur...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Tarih 31 Mayýs 2022...

CHP Genel Baþkaný Kemal Kýlýçdaroðlu, iktidarý eleþtirirken þu cümleyi kurdu: "Önemli olan mahkemede, seçilmiþ mahkemede mahkum olmak deðil. Önemli olan milletin vicdanýnda aklanmaktýr."

Bu tespitin doðruluðu üzerinden ilerlersek; Kýlýçdaroðlu (Ve diðer siyasetçilerin) savunduðu Fenerbahçe ile diðer þikeciler, milletin vicdanýnda aklanmamýþ, iktidarýn siyasallaþtýrdýðý mahkemelerde beraat etmiþ gibi gösterilmiþtir.

Bugün OdaTv gibi sözde muhalif, Fenerli basýn araçlarý, sezon boyunca Trabzonspor aleyhine yapýlan hakem hatalarýnýn VAR'da düzeltilmesini "Trabzonspro'a VAR'dan 9 puan" diye çarpýtmaktan geri durmamaktadýr.

Ülkenin iktidarý da muhalefeti de aynýdýr, boktur, ahlâksýzdýr. Haktan deðil güçten yanadýr.

Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (01.06.2022 Saat 12:56 ) deðiþtirilmiþtir.

AntiÞike - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

hiçbir þeyde bir araya gelemeyen partilerin tamamý, bir gecede bir araya gelip kanun deðiþtirmediler mi?

Kimse haklýnýn yanýnda deðil, hepsi güçlünün yanýnda.

Þikebahçe birlik olup gücünü fazlasýyla hissettirdiði için oy korkusuyla hepsi þikecilerin yalakalýðýný yapýyor.

Onun için sen de bir-beraber-dik ve -güçlü olacaksýn- güçlü duracaksýn..

yoksai, hepsi aynýsýnýn kahverengileri.

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tarih 31 Mayýs 2022...

CHP Genel Baþkaný Kemal Kýlýçdaroðlu, iktidarý eleþtirirken þu cümleyi kurdu: "Önemli olan mahkemede, seçilmiþ mahkemede mahkum olmak deðil. Önemli olan milletin vicdanýnda aklanmaktýr."

Bu tespitin doðruluðu üzerinden ilerlersek, Kýlýçdaroðlu (Ve diðer siyasetçilerin savunduðu Fenerbahçe il diðer þikeciler) milletin vicdanýnda aklanmamýþ, iktidarýn siyasallaþtýrdýðý mahkemelerde beraat etmiþ gibi gösterilmiþtir.

Bugün OdaTv gibi sözde muhalif, Fenerli basýn araçlarý, sezon boyunca Trabzonspor aleyhine yapýlan hakem hatalarýnýn VAR'da düzeltilmesini "Trabzonspro'a VAR'dan 9 puan" diye çarpýtmaktan geri durmamaktadýr.

Ülkenin iktidarý da muhalefeti de aynýdýr, boktur, ahlâksýzdýr. Haktan deðil güçten yanadýr.

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    36

Alýntý Yiðit SARI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Hulusi Akar askeri operasyon ile mi almýþ orayý? Aldý da Fener’e mi devretmiþ?

chener - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

baþta uður dündar ve ali koç'un þampiyonluk kutlamalarýný bahane ederek Ekrem Ýmamoðlu'na saldýrmalarýnýn nedeni anlaþýldý. Hareket çok ucuz ama getirisi yüksek.
    YA DIÞINDASINDIR ÇEMBERÝN YA DA ÝÇÝNDE YER ALACAKSIN.KENDÝN ÝÇÝNDEYKEN KAFAN DIÞINDAYSA ÇARESÝ YOK KARDEÞÝM.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

2010 Ve 2011 Süper Lig Þampiyonu Trabzonspor.

Trabzonspor'un hakký olan 2010 Ve 2011 Þampiyonluk Kupasý Trabzonspor'a Ýade Edilene Kadar Bu Gerçeði Her Zaman Haykýracaðýz...

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý deepmavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2010 ve 2011 süper lig þampiyonu trabzonspor.

trabzonspor'un hakký olan 2010 ve 2011 þampiyonluk kupasý trabzonspor'a iade edilene kadar bu gerçeði her zaman haykýracaðýz...
    Bir gün
    mutlaka
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Bugün Trabzonspor'umuzun 7. Süper Lig Þampiyonluðunu Kazandýðý Gün ve Günlerden 3 TEMMUZ 2010 ve 2011 Süper Lig Þampiyonu Trabzonspor.

þikebahçe þike yapan ve baþkasýnýn hakký olan kupayý antremanda bile yalandan kaldýracak kadar küçük þike yapan pislik kulüptür.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Klup resmi hesabi yine gedigine koymus taþý paylasimlarla helal

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Sen UEFA tahkim disiplin kurullarý cas vs. kararlarýný gösteriyorsun herifler sabah akþam kufrettikleri Tayyibin mektubunu paylaþýyorlar
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 6 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 6 misafir)

Bu Konu için Etiketler