Sayfa 12788 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11788 12288 12688 12738 12778 12786 12787 12788 12789 12790 12798 12838 12888 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323965 adet sonuctan sayfa basi 319,676 ile 319,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

yatmaztara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yakýnda bu baþlýða sürekli yazan arkadaþlar hakkýnda yasal iþlem baþlatýlýrsa þaþýrmýcam
    Baþýboþ sokak itleri toplanýyor...

TrabzonVictory - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

2010 Ve 2011 Þampiyonu Trabzonspor.

2011 Þampiyonluk Kupasý gelecek sonuna kadar mücadeleye devam, artýk þike yapan kulübun müzesinden kupa alýnmalý ve þike yapan kulüb cezalandýrýlmalý...

oguzhanssan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

Herkese merhaba,
    uzun zamandan sonra yazýyorum. son donemde ne olduguna dair fikrim yok acikcasi. futboldan o kadar soðumuþum ki dünya kupasýný bile izlemedim.
    bu ülkedeki adalet sistemine inanmam zaten. sike davasýný açanlarýn, ufurukten bir sebeple dinlemeye basladiklari olayý doðrular. evet azizi yýkmak istiyorlardý. ancak o tapelerdeki hersey doðruydu. biz de bunu alýp kullanmayý denedik. ama gel gor ki senin hukukun guguk olduðu ulkende, tokmaðý elinde tutan üst düzey siyaset dünyasý, fanatik fenerli olunca bir sekilde korudular. ( ki fenevasyonun aldigi karar bile sike giriþiminin oldugunu dogrular nitelikte). CAS bu cikciklere kapak yaptý zaten. simdi fifaya gittik sanýrým. ancak oradan da baglayici bir karar beklemiyorum. yine muallak birþeyler çýkar. o da geç çýkar. sonuçta o kupa gelmeyecek! ama biz duracak miyiz? HAYIR! sonuna kadar devam. aslýnda en guzeli ligden çekilmekte idi ama bunu bile beceremedik, çýkar catismasi nedeni ile!
    çok kizginim çok!
    Konu oguzhanssan tarafýndan (17.07.2018 Saat 23:29 ) deðiþtirilmiþtir.
    Aðaca yaslanma kurur, insana yaslanma ölür

TrabzonVictory - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Hadi ya o kadar çok þike yapacaksýn ve teþvik primi vereceksin ondan sonra þike yaptýðýný itiraf edeceksin sonra býrak ligden düþmeyi kupayý bile vermeyeceðim diyeceksin, yok öyle bir dünya yok öyle bir adalet...

61111788 haykýrdýk bir kez daha söyleyelim haykýralým Trabzonspor'un hakký olan 2010 ve 2011 Þampiyonluk Kupasý GELECEK!!!!

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

1075 mesaj atmisim bu basliga. Hesapladim, tami tamina 43 forum sayfasi yapiyormus. Bu pislige bulasan kim varsa 43 kusak sülalesi gün yüzü görmesin, fitil fitil burunlarindan gelsin Allahsizlarin!
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Full HD - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Allah belalarini versin kac sene oldu ama hala itiraf yok, vicdan yok, helallil istemek yok, Allah korkusu yok!!! Üc günlük dünya hayati icin bu yapilana deger mi?

Sikeciler,Medya,Siyasetciler hak yemenin ne oldugunu bilmiyorlar.Yakinda ögrenirler!!! Ama Aglamak yok ozmn!
    Konu Full HD tarafýndan (22.07.2018 Saat 14:56 ) deðiþtirilmiþtir.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

bi isvicre isvec hirvatistan izlanda ya bak bide turkiye ye bak her anlamda rezil ve adaletsiz bir ulkedeyiz

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý trabzonvictory Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hadi ya o kadar çok þike yapacaksýn ve teþvik primi vereceksin ondan sonra þike yaptýðýný itiraf edeceksin sonra býrak ligden düþmeyi kupayý bile vermeyeceðim diyeceksin, yok öyle bir dünya yok öyle bir adalet...

61111788 haykýrdýk bir kez daha söyleyelim haykýralým trabzonspor'un hakký olan 2010 ve 2011 þampiyonluk kupasý gelecek!!!!
    o kupa er geç 2010-2011 þampiyonu trabzonspor'umuza verilecek.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Forza TS ﺦ‏ @forzatscom 2 sa.2 saat önce
    Þikeciler'in Trabzonspor'a karþý açmýþ olduðu ve Trabzonspor'u FETO'cü olmakla suçladýðý dava dün Ýstanbulda görülmeye baþlandý ancak baþkan ve asbaþkan düzeyinde yapýlan ikazlara raðmen Trabzonspor Kulübü davaya avukat görevlendirmedi.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

baskan sen de çok fazla duramayacaksin orada, hiç öyle kendine fazla güvenme, milleti kandirma salak yerine koyma

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

La havle...
    Murat

Enes Ünal Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Olumlu olumsuz bir cevap alabilecekmiyiz
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Þampiyonluða...

Onur Recep Kývrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çýkýnca Sahaya

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý Enes Ünal Kaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Olumlu olumsuz bir cevap alabilecekmiyiz
    Adam gibi üzerine gidilse çok önceden de alýnabilirdi, hala üzerine adam gibi gidilirse cevap alýnabilir.
    Murat

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Hayronun son aciklamalari resmen skandal bunlar bu davayi falan goturemezler resmen kisilerle kurumlar ayrilmali yoneticilere ceza verilmeli turk futbolunun gelecegi falan filan diye zirvalamis..yaziklar olsun tupcuden avans aldilar o zamank tff baskani farkliydi bile demis tuh allah seni bildigi gibi yapsin bu isi hali altina supuren adama gidip forma vermelerinden belliydi bunlarinda bir halt yemeyecegi..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

https://mobile.twitter.com/Divaneyiz...66610334445568

Bezdim resmen nefret ettirdiler beni trabzon sehrinden artik yaz tatillerinde bile ayak basmak istemiyorum yeminle bu kadar ikiyuzluluk olamaz yillarca verilen mucadeleyi boyle yalakalarin peskes cekmesine goz yummali bu sehir birileri dur demeli ama ses yok seda yok ozkan sumer su roportajin ardindan adamsan sende istifani basarsin surecde ki soylemlerinde samimiysen eger.. adam resmen davayi sattik demis ustu kapali yillarca sikecilerin agzindan duyduklarimizi tekrarlamis bize empoze etmeye calisiyorlar biz sessiz kaldikca da daha da azitacaklar..bmn den okkali bir aciklama bekliyorum bu capsiza ve klube herkes ayagini denk alsin..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Ibrahim Ertürk @ibrahim ertuerk
    , Bugün sayýn asbaþkan Hacýsalihoðlu’nun Hürriyet’teki haberini okuyup midesi bulanmayanýn Trabzonspor’luluðundan þüphelenirim diyeceðim. Fakat TS’luluðu ölçen bir alet yok. Bunlar da TS’lu imiþ! O zaman biz hakký takýmý tutuyoruz? Zira bu demeci verenle ortak yönümüz olamaz!

+1461

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Duyumcu_
    Duyumcu_
    @Duyumcu_
    ·
    15s
    Birkaç gün sonra Ali Koç ile Aðaoðlunu tokalaþýp ekranlarda pozlarýný görüp Barýþ ,Kardeþlik mesajlarýný duyacaksýnýz. Ortalarýnda kim mi olacak ?
    TFF Baþkaný Demirören

Agaoglu tupcuye forma verdigi gun yazdigim seyi dillendirmis olay buraya dogru gidiyor hayrettinin skandal aciklamalarinin sebebi bu olabilir ortami hazirliyorlar nabiz yokluyorlar ve bu olursa anlayin ki dava resmi olarak satilmistir ..uefaya rusveti veren sike yapildiginda klubun yonetiminde olup tvlerde dusurun bizi diye aglayan bu herifin elini sýkan karaktersiz agziyla kus tutsa da gozumde kurus degeride olmaz saygi da gostermem..

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Asbaþkaný kafalayýp medya vs oldu bittiye getirebilirler dikkat
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Duyumcu_
    Duyumcu_
    @Duyumcu_
    ·
    15s
    Birkaç gün sonra Ali Koç ile Aðaoðlunu tokalaþýp ekranlarda pozlarýný görüp Barýþ ,Kardeþlik mesajlarýný duyacaksýnýz. Ortalarýnda kim mi olacak ?
    TFF Baþkaný Demirören

Agaoglu tupcuye forma verdigi gun yazdigim seyi dillendirmis olay buraya dogru gidiyor hayrettinin skandal aciklamalarinin sebebi bu olabilir ortami hazirliyorlar nabiz yokluyorlar ve bu olursa anlayin ki dava resmi olarak satilmistir ..uefaya rusveti veren sike yapildiginda klubun yonetiminde olup tvlerde dusurun bizi diye aglayan bu herifin elini sýkan karaktersiz agziyla kus tutsa da gozumde kurus degeride olmaz saygi da gostermem..
    net

yasinylmz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Sike muhabbeti bitti bu konu uzerinden konusmanin bir anlami yok artik. 8 sene olmus dile kolay 8 sene. Bu konuyla ilgili taraftar mesgul tutuluyor 8 senedir... Taraftari uyutmak icin bir arac halini aldi artik bu konu.

GencTurk6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Bu dava Sadri Þener zamanýnda baðlandý bitti. Taraftarlarýmýzýn da desteðiyle son halini aldý. Bundan sonrasý için birþey beklemek boþuna...

LEX820 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    ***GeNÇ***

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý GencTurk6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu dava Sadri Þener zamanýnda baðlandý bitti. Taraftarlarýmýzýn da desteðiyle son halini aldý. Bundan sonrasý için birþey beklemek boþuna...

LEX820 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Sadri sener'in yapabilecegi hic bir sey yoktu o donemi cok net hatirliyorum. Sadece yarisan bir takim olustirdugi icin bile ulusal basin tarafindan sevilmiyirdu.bunu o donemde ciktigi programlarda kendisine yoneltilen soru ve tavirlarda gorebilirsiniz. Uzerinde cok buyuk bir baski vardi ve bizim taraftar dahi sahip cikmadi kendisine. Fenerbahceliler sikeci baskani icin metris onunde uyurken biz sadri senere kufur ediyorduk. Hayir kndisinin bu mevcut durumu tersine cevirebilecek bir gucudeb yoktu aslinda. O gittiginde artik hic bir seyin eskisi gibi olmayacagini dusunmustum.Klup en azindan siyasetin oyuncagi olmamisti.. trabzonspor' u yonetenler bugun sadece birer kayyumdan ibaret. Klup baskani diyebilecegim son kisi senerdi. Hani diyorlardi ya cemaat fener'i elegecricek diye asil ele gecirilen trabzonspor oldu. Klup kilcal damarlarina kadar malum partiye bagli. Sadece klupte degil sehirde oyle. Simdi geriye bakinca insan daha net goruyor bunu. O yuzden bu sike konusunu oldugu gibi kabullenip bu duzende oynanan futboldan ve bu durumdaki trabzonspordan zevk almaya calisacaksiniz. Gerisi fasa fiso sadece masaldan ibaret
    Konu yasinylmz tarafýndan (28.07.2018 Saat 19:11 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý yasinylmz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sadri sener'in yapabilecegi hic bir sey yoktu o donemi cok net hatirliyorum. Sadece yarisan bir takim olustirdugi icin bile ulusal basin tarafindan sevilmiyirdu.bunu o donemde ciktigi programlarda kendisine yoneltilen soru ve tavirlarda gorebilirsiniz. Uzerinde cok buyuk bir baski vardi ve bizim taraftar dahi sahip cikmadi kendisine. Fenerbahceliler sikeci baskani icin metris onunde uyurken biz sadri senere kufur ediyorduk. Hayir kndisinin bu mevcut durumu tersine cevirebilecek bir gucudeb yoktu aslinda. O gittiginde artik hic bir seyin eskisi gibi olmayacagini dusunmustum.Klup en azindan siyasetin oyuncagi olmamisti.. trabzonspor' u yonetenler bugun sadece birer kayyumdan ibaret. Klup baskani diyebilecegim son kisi senerdi. Hani diyorlardi ya cemaat fener'i elegecricek diye asil ele gecirilen trabzonspor oldu. Klup kilcal damarlarina kadar malum partiye bagli. Sadece klupte degil sehirde oyle. Simdi geriye bakinca insan daha net goruyor bunu. O yuzden bu sike konusunu oldugu gibi kabullenip bu duzende oynanan futboldan ve bu durumdaki trabzonspordan zevk almaya calisacaksiniz. Gerisi fasa fiso sadece masaldan ibaret
    3 buyutulmuslerin mezesi olmayi lige renk katan bir figuran olmayi sineye cekiyorsun yani oyle mi sasirmadim trabzon halkinin cogunluguda senin gibi dusundugu icin surec buralara geldi sunlari yazarken su dava ugruna ölen abilerimizden umutlari hayalleri calinan coluk cocuklardan da utanmiyorsun yaziklar olsun..bu duzen degismedikce adalet yerini bulmadikca spor adil bir bicimde yonetilmedikce bir daha bu klup belini dogrultamaz benim trabzonsporumda bu olamaz.. sana iyi eglenceler zevk almaya bak sen savasmayip sevisdigin duzenle!!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    3 buyutulmuslerin mezesi olmayi lige renk katan bir figuran olmayi sineye cekiyorsun yani oyle mi sasirmadim trabzon halkinin cogunluguda senin gibi dusundugu icin surec buralara geldi sunlari yazarken su dava ugruna ölen abilerimizden umutlari hayalleri calinan coluk cocuklardan da utanmiyorsun yaziklar olsun..bu duzen degismedikce adalet yerini bulmadikca spor adil bir bicimde yonetilmedikce bir daha bu klup belini dogrultamaz benim trabzonsporumda bu olamaz.. sana iyi eglenceler zevk almaya bak sen savasmayip sevisdigin duzenle!!!
    Dostum yazdiklarimdan bunu mu anladin ? Eger bu takimi, bu ligi izliyorsan takio ediyorsan bunlari bikerek takip ediyorsun demektir demek istiyorum. Bunlarin sebeplerinide yukarida yazmisim. Bu konu zaten sehir ve camia tarafindan kabullenilmis hala bunlari bilerek bu takimi izliyorsan, bu duzende ki futbolu takip ediyorsan tum bunlari bilerek izle diyorum sadece. Tum bilunlari bilerek zevk almaya calisyoruz diyorum futboldan anliyor musun ? Malum duzene destek veren bir ts taraftari olmadim en azindan az sayida taraftarlardan biriyim bu konuda. Ts yi malum duzenin kayyumlari yonetiyor taraftar 8 senedir uyutuluyor diyorum ve bunu degisterecek herhangi bir etmen guc yok diyirum, kuklayiz diyorum anliyor musun. Sen o iyi eglenceler lafini bana degil bu durundan hesap soramayp durumu bu hale getiren taraftarlara soyle. Ýkimizde ayni dusuncedeyiz ifade tarzimdan yanlis cikarimda bulundun.
    Konu yasinylmz tarafýndan (28.07.2018 Saat 19:45 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 9 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 9 misafir)

Bu Konu için Etiketler