Sayfa 12791 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11791 12291 12691 12741 12781 12789 12790 12791 12792 12793 12801 12841 12891 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323965 adet sonuctan sayfa basi 319,751 ile 319,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Bir reklamcý menfaatçi Trabzonspor rantçýsý daha ! Yok mu hýyarý olan tuzlukla kouþalým !
    haydaaaa......
    yalniz konusmasi çok düzgün olsa da yazilari yarim yamalak anlasiliyor yaa, çok hatâli yaziyor anlasilmiyor
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yok yok aslinda bayagi kisi girip cikiyorda bu basliga cogu ya bu is bitti ya kapandi ya birakalim pesini yine mi sike onumuze bakalim vay sosyal medyadaki hesaplar reklam yapiyor vs vs diye zirvalayanlar doldu buraya..benim bmn ye bu konuda elestirim olacak ozellikle ender kuyumcular gokhan koclar gamze bal lar zamani bayagi bir aktifdi bmn bu konuda ama ne olmussa onlar ayrildikdan sonra burda da yaprak kimildamiyor tipki diger platformlar gibi cok pasif kaliyoruz bu konuda..
    O sessiz çoðunluðun gelmiþine geçmiþine selamlarýmý iletiyorum burdan.

Liderlerin pýsýrýklýðý hainlikten baþka bir þey deðil, onu biliyorum da bunlara ne oluyor anlamýyorum.

Hep mi el bebek gül bebek büyüdüler? Hiç mi haksýzlýða uðramadýlar, veya uðrayýnca mide kramplarý geçirmediler? Adaletsizliði görüp hiç mi nefesleri kalpleri sýkýþmadý, beyni uyuþmadý bunlarýn? Bütün dünyanýn anasýný satmak istemediler mi hiç bunlar?

Tek hücreli organizmalardan milim farklarý varsa bunlarýn ben de adam deðilim!
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Bir haltlar dönüyor kulüpte. Adamlar üzerine açýklama yapýyor ve olaný biteni detaylarýyla isimleriyle aktarýyor. Baþkan açýklama yapmak zorunda kalýyor falan filan inter milan... kýyamet kopuyor dýþarda bizim Adem hani foto hani foto deyip klavye baþýndan insanlarý reklamcýlýkla suçluyor. Ne güzel Trabzon ya! Ne oluyor ne bitiyor diyenlere de tuzlukla hýyar peþinde koþmakla itham ediyor. Sýnava bak arkadaþ kiminle uðraþacaðýmýzý þaþýrdýk.
    Ondan sonrada olayin gercek oldugu ortaya cikinca cevir kazi yanmasin kivir..milletin isi gucu yok ihoya ustaya simdi de agaogluna iftira pesinde zaten daha 2 hafta olmadi asbaskanin sikecilerin agzindan yaptigi kisilerle kurumlar ayrilmali aciklamasina kinama bile yapilmaz ama millet bunu konusmaz konusan hakli olarak tepki koyan þike davasi uzerinden yonetime vurmak pesinde olur..trabzonun adamini kandirmak harbi cok kolay boyle memur zihniyetli bir camia daha bulunamaz..tuzluk pesinde milleti kosturanlar abisi yasindaki babasi yasindaki adamlarin kendisi bilmesede 96 da 2002 de elinden nasil sampiyonluklarinin calindigini 2011 de ki gibi bilmez hatirlamaz figuran olmaya dunden razilar trabzonspor felsefesini uzakdan yakindan almamislar alakalari yok terbiye desen yerlerde..destek olmak bir yana isleri gucleri mucadeleye kostek olmak..
    Konu gurur6134 tarafýndan (06.08.2018 Saat 23:38 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Nerden nereye bursa baskani asin pankarti cezasi neyse ben veririm demisti rahmetli bunlarda tff den 3 kurus fazla alalim gonulleri kirilirsa vermezler diye pankart astirmazlar taraftarin yaptirdigi þike anitina klubun icinde tesisler vs kalici yer bulamazlar odleri korkuyor odleri bu pisirikla nereye kadar kazim koyuncu su gunleri gorse yuzlerine tukurur teker teker lanet olsun derdi su takimi tuttugum gune ne dik durus kaldi ne onur ne seref yaziklar olsun biatci zihniyete..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    agaoglu, agaoglu diyorsunuzda cogu sey agaoglunun sirtinda yapiliyor

unuttunuz mu trt sporda ben basketbola haciz yaptirtmadim demisti, 1 saat sonra sosyal medyada haciz belgeleri yayinlanmisti

agaoglunun ruhu duymuyor hso nun arkadan cevirdiklerini

agaoglu 7 sponsor getirdi, gece gündüz para pesinde, hso arkadan is ceviriyor...

göreceksiniz yakinda bunlar kötü birbirine girer...
    Bu adamin gecmisde yaptiklari satisi ortadayken neden yonetime alinir anlamis degilim 2 hafta gecmedi daha yaptigi aciklamalarin uzerinden sanki þikebahcenin asbaskani ,butun bunlara ragmen klup icinden tepki gelmemesi gorevinin basinda olmasi hala ozellikle gecmisde sike davasi ile ilgili attigi twitler daha ortadayken ozkan sumerin sessiz kalmasi dusundurucu cok isler acacak daha basimiza fitnecinin teki icden ice kayniyor olabilir klup ozellikle bu dava nezdinde yoneticilerden bir kismi pankarti aldiriyorum iceri diyor baskan olmaz diyor ozkan sumerde rahatsizdir eminim bu konulardan..basketbolda ki haciz isleminde de arabanin soforune arabayi hemen teslim edersin yada kendine is bak diyen bizzat hh nin ta kendisi..

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Nerden nereye bursa baskani asin pankarti cezasi neyse ben veririm demisti rahmetli bunlarda tff den 3 kurus fazla alalim gonulleri kirilirsa vermezler diye pankart astirmazlar taraftarin yaptirdigi þike anitina klubun icinde tesisler vs kalici yer bulamazlar odleri korkuyor odleri bu pisirikla nereye kadar kazim koyuncu su gunleri gorse yuzlerine tukurur teker teker lanet olsun derdi su takimi tuttugum gune ne dik durus kaldi ne onur ne seref yaziklar olsun biatci zihniyete..
    Fatih açýklama da sýkýntýlý zaten kardeþim.

Adamlar diyor ki:

TFF ile görüþtük TFF bize "maçta gözlemcimiz yok kulübünle görüþ" dedi.

Spor Þube Müdürü'yle görüþtük dernek ismini kaldýrýrsanýz olur dedi eyvallah dedik.

Bunlara raðmen içeri sokamayýnca Alp ve Uzunal'a söyledik Alp "aldýrýyorum" dedi.

En son Aðaoðlu'na ulaþýyorlar Aðaoðlu "ceza alýrýz" deyip mevzuyu kapatýyor.

Ne yazýyor pankartta? Küfür mü var? Hakaret mi var? 10-11 þampiyonu TS yazýyor diye Aðaoðlu'nun etekleri tutuþuyor iþe bak ya! Bunun nesinden ceza alýcaz baþkan. O yýlý beynimizden mi kazýcaksýnýz küfür yok hakaret yok bu neyin duyar kasmasý.

Bütün mesele belli ki baþkan Usta zamanýndaki toz kaldýrmama olayýna fazlasýyla devam ediyor ve yahut birileri baþkaný fena halde dolduruþa getiriyor. O isim de az çok kafalarda canlanýyordur.

Biri þike baðýrtmaz öbürleri pankart asýlacak ta aða babalrýný kýzdýracaklar diye ödleri kopar...
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

"Arkadan 'SUS ULAN' diye baðýran hadsiz var ya.. Ýþte o Trabzon þehrinin sesi."

https://twitter.com/antik_ak/status/846433681837359107
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Hacýsalihoðlu'ndan da, Alp'den de, Aðaoðlu'ndan da çok çok daha fazla güvendiðim bir isim var yönetimde, Özkan Sümer. Vaktinde Erdoðan, feneri koruduðu için, iktidar futbola alenen karýþtýðý için istifa eden Özkan Sümer'in þike davasýný satacak bir yönetimde görev alacaðýna inanmýyorum, inanmak istemiyorum. Þike davasýndan vazgeçecek adýmý atmaya, býrakýn baþkaný, yöneticiyi hiçbir Trabzonlunun, Trabzonsporlunun cesaret edemeyeceðini düþünüyorum.
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

@My @gurur6134

Yýllardýr burada yazýyorum ben. Bugüne kadar kimseye hakaretim, hakaret ima eden sözüm bile olmamýþtýr. Sizler yaþ olarak benim abimsiniz. Size hakaret etmek aklýmýn ucundan bile geçmez. Beni tanýyanlar bunu bilir. Tuzluk/hýyar meselesi daha önceki mesajýmda söylediðim gibi bir deyimdir. Bir olayý (þike kelimesini aðzýna alan herkesin arkasýndan gitmek) açýklamak için kullandým. En basitinden Iþýl Taçbaþ isimli hesap. Erkek kullanýyor, Rus manken fotoðrafý var. Gökalioðlu denen adam(akýl saðlýðýndan þüpheliyim). Bir ara Gs muhabirliðine sarmýþtý. Ve aklýma gelmeyen birçok hesap daha. Bu ve benzeri birçok kiþi bu davayý kendi reklam araçlarý olarak kullanýyor. Ve emin olun sürece sizin kadar hakim olamayan taraftar bunlara inanýyor. Ýbrahim Ertürk, Halit Þahin gibi isimlere deðildi benim tepkim. Bunlar gibi FAKE isimlereydi. Bahsettiðim deyimi de onun için kullandým. Süreçten haberi olmayýp her þike lafýný kullananýn doðru konuþuðunu zanneden taraftar için kullandým. Kendinize bir hakaret olarak algýladýysanýz özür dilerim dedim önceki mesajýmda. Tekrar da dilerim. Öyle bir amacým yok çünkü.

Þike davasýný takip edenlere, iþinden, gücünden, ailesinden feragat edip de bu dava peþinde koþanlara (yukarýda 2'sinin ismini söyledim-daha da çok vardýr) saygým sonsuzdur. Bundan þüpheniz olmasýn. Benim derdim bu dava üzerinden yönetimlere vurulmasýdýr. Yapýlmasý gerekeni yapmayan yönetime hep birlikte vurmak boynumuzun borcudur ancak bugüne kadar hukuk önünde ÝHO'nun davaya müdahil olmamasý dýþýnda bir eksiklik olmamýþtýr takip ettiðim kadarýyla. Her gelen için "Davayý sattý" deniyor ama süreç hep devam ediyor. Nasýl satmak bu? Yönetimlerin zaten yapacaðý hamleleri günler öncesinden onlarý baský altýna alarak (çoðu zaman küfür ettirerek) o hamlelerin yapýlmasýný istemek taraftar-yönetim iliþkisini zayýflatmaktan baþka bir halta yaramýyor benim gözümde. Sadece bunu ifade etmek istedim. Ha derseniz ki o baskýlar olmasa bu hamleler yapýlmayacaktý, ona bir þey diyemem. Ben hiçbir yönetimin öyle bir þey yapacaðýna inanmýyorum. Yapmak isteseler bile..

Son olarak bu dava hepimizin davasýdýr. Çalýnan þampiyonluk sevinci hepimizin sevincidir. Bu davayý kendi kötü emelleri için kullananlara prim vermeden, onlarý bu süreçten uzaklaþtýrarak takip etmek lazým. Bütün derdim de amacým da budur.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tam baþkaný savunacaðým, gözümün önüne daha yolun baþýnda objektiflere verdiði þu poz geliyor:

Konu Ozan Yýlmaz tarafýndan (07.08.2018 Saat 18:40 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: .
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Devrimini tamamlayayimamýþ bir ülkenin baþýna gelen vahim olaylar silsilesi aslýnda baþýmýza gelenler. Ýnsanlarýn düþünceleri o kadar yozlaþmýþ ki malesef , Artýk DNA’lara iþlendiðini düþünüyorum.

Bugün TV’lerin en meþhur hukukçularýndan Ersan Þen. Bilgisi daðlar deniz. Þike konusunda Fener’in savunmasýný hazýrlayan ekipteydi ve ekranlarda bütün dayanaklarýnýn “Usulsüz Toplandýðýný” basbas üstüne basarak anlattý ve Fenerbahçe’nin ceza hukukunca aklanmasýna vesile oldu. Peki bu kadar bilgili bir insan spor hukuku açýsýndan ve vicdanen “Þike”nin yapýldýðýný bilmiyor muydu? Bal gibi biliyordu. Peki konu buralara gelince benim uzmanlýk alanýmda deðil diyerek kovýrmýyor muydu? Gerçekleri dan dan dan söyleseydi madem? Hukuken tutarlý evet. 17-25 Aralýk mevzusunda da ayný usulsüzlükler üzerine savunmayý Ersan Þen hazýrlamýþtý. Peki bu kadar bilgili bir insan gerçekleri bilmiyor muydu? Onu da bal gibi biliyordu.

Bu yüzden dünyada salt bir adaletten bahsedemeyiz. Ýnsan eliyle yapýlan ve vicdanlarýa da hitap etmek için oluþturulan ama vicdanlara hitap etmeyen bir sisteme tabiiyiz.

Sadri Þener’le baþlayan kurumsal olarak yanlýþ yönlendirilen ve sulandýrýlmasýna sebeb olunan bür süreci bahsettiðim saçma hukuk düzeni ve savunucularý içinde anlamlandýrmaya çalýþýyoruz.

Devlet eliyle kulüplere adeta atanan, seçim sürecinde insanlara iki ucu boklu deðnek bir süreçte seçilmesi saðlanan baþkanlar; bu baþkanlar ile devlete ve devletin himayesindeki bankalara bilerek ya da bilmeyerek ama cahilce borçlandýrýlan kulüpler (bilinen, farkýnda olunan liyakatsizlik gözümde hainliktir.) borçlanan paralarýnsa sistemin diðer bileþenlerine altarýldýðý bir düzen; zinciri kýrmak istryenleriyse çaresizce içine çeken ve düzenin parçasý olmaya zorlayan bir sistem; ve tüm bunlarýysa düzenin dýþýnda yalnýz kalma korkusu yaþayan insanlarý konsolide etmek için kullanan bir sistematik.

Eðer bir planlarý yoksa elini veren kolunu kaptýrýr ancak bu bir false flag ise bekleyip görmeliyiz. Dostuna yakýn ol düþmanýna daha yakým.

Ha ben inanýyor muyum inanmýyorum Onlara istediklerini vermemek ve beklemedikleri bir þey yapmalýyýz zamanýnda 1461 projesinin baltalanma sebebi bile olabilir.

Ben olaam Trabzonspor kulübünü laðv eder bölgesel bir lig kurulmasýna ve bölgesel ligi de 1461’in temsil etmesine ( ya da baþka bir kulüp ) Uðraþýrdým. Bunun çýkar yolu ketenperenin dýþýna çýkabilmek.

50 yýl önce yapýlan devrimi yapabilecek bir kadroya sahip olsaydý Trabzonspor bugün baþka þeyleri konuþabilirdik.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Ozan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tam baþkaný savunacaðým, gözümün önüne daha yolun baþýnda objektiflere verdiði þu poz geliyor:

Bu fotoðraftan sonra benim de nutkum tutuldu. Aðaoðlu'nu yöneticilik-yorumculuk döneminden beri takip eder adaletli ve hakkaniyetli görüþlerini ilgiyle dinlerdim.
    Ancak bu foto eðilmenin dize gelmenin ya da baþka bir deyiþle sisteme yenilmenin fiiliyata dökülmüþ halinden baþka þey deðildir.

Bu mücadele sadece Ýbrahim Ertürk'ün yaptýklarý ile yürümüyor.
    Gerekirse mücadeleyi sürdürecek baðýmsýz avukatlar tutulup bu platformda parasý taraftardan toplanmalý.
    Bu iþ kulübe býrakýlmayacak kadar büyüktür.
    Ve emin olun taraftar bunun parasýný karþýlar, cebinde son kuruþunu bile buna yatýrýr..
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu fotoðraftan sonra benim de nutkum tutuldu. Aðaoðlu'nu yöneticilik-yorumculuk döneminden beri takip eder adaletli ve hakkaniyetli görüþlerini ilgiyle dinlerdim.
    Ancak bu foto eðilmenin dize gelmenin ya da baþka bir deyiþle sisteme yenilmenin fiiliyata dökülmüþ halinden baþka þey deðildir.

Bu mücadele sadece Ýbrahim Ertürk'ün yaptýklarý ile yürümüyor.
    Gerekirse mücadeleyi sürdürecek baðýmsýz avukatlar tutulup bu platformda parasý taraftardan toplanmalý.
    Bu iþ kulübe býrakýlmayacak kadar büyüktür.
    Ve emin olun taraftar bunun parasýný karþýlar, cebinde son kuruþunu bile buna yatýrýr..
    Klup mudahil olmadiktan sonra bagimsiz avukat tutup disardan davayi yurutsen seni muhatap alirlarmi ki resmi kurumlar hangi sifatla mudahil olacaksin davaya taraftar olarak mi bilmedigimden soruyorum boyle birsey mumkun olabilir mi?

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Klup mudahil olmadiktan sonra bagimsiz avukat tutup disardan davayi yurutsen seni muhatap alirlarmi ki resmi kurumlar hangi sifatla mudahil olacaksin davaya taraftar olarak mi bilmedigimden soruyorum boyle birsey mumkun olabilir mi?
    Ben de inanýn bilmiyorum. Ama olabilir hali varsa bu iþe baþlanmalý.
    Ýbrahim Ertürk abiye sorabiliriz
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Murat

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Duyumcu_
    @Duyumcu_
    Bunlardan Whatsapptan mesaj atýp ADALET isteyin
    FIFA Etik Komitesi
    Janet Ndanu Katisya =+254 799 849228
    Mari Calaudia= +57 313 8701468
    Moya Dodd =+61 407 595606
    Sanjeevan Balasingam= +41 75 4345776
    Thomas Bodström = +46 70 389 50 55 ++46705088518
    Veron Mosengo =+41 79 666 47 70

Mesaj iceriginede bunu yazalim

YOU CAN TAKE NOTE IN MAJUSCULE AND BOLD TYPO:
    “MATCH-FIXING IS FREE IN TURKEY”, according to Turkish FF and UEFA.
    Now the reaction of FIFA is waited for this.

IS MATCH MANIPULATION FREE IN TURKEY?
    According to Turkish FF and UEFA: YES!
    According to FIFA: ????
    Konu gurur6134 tarafýndan (08.08.2018 Saat 23:21 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Hakan Kulaçoðlu @hakankulacoglu
    Arkadaþlar, bu hesaplar çok basitti, çok açýktý. 2010-2011 mücadelesinin peþini yalandan takip edermiþ gibi görünmek karþýlýðýnda bir þekilde aktarýlan ve hayali þampiyonluk hikâyeleri ile transfere harcanan paralarla bu hale gelindi. Üstelik 0 (SIFIR) baþarý ile.
    ÖS 6:26 · 8 Aðu 2018

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Bu davadan istediðini alabilmen için cesur yöneticilerin olacak...Bu cesur yöneticiler ikbal peþinde koþmayacak ve ayný zamanda kendi sonunu düþünmeyecek..Yani bi nevi eli baþkasýnýn cebinde olmayacak.

Neticede bu tip yönetici grubunu bu ülkede bulamazsýn...Bunun sonuçlarýný yaþýyoruz ve heyecanýmýz bu davaya olan baðlýlýðýmýz gün geçtikçe eriyor azalýyor..Taraftar baskýsýyla bir þeyler koparamayýz kurumlarý ele geçirmeliyiz malesef o kurumlarda bizden bizim gibi düþünen kimse yok..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Gecmise donup baktigimda fani hayata donuk 2 seyden buyuk pismanlik duyuyorum bir tanesi devlet memuru olup salla basini al maasini durumu varken turkiye gibi bir ulkede ticaretle ugrasip kendi isini yapip hemen hergun sinir stres sikinti cekme durumunda olmam digeri fakultedeyken ingilizce derslerini protesto edip derslere girmeyerek yabanci dil ogrenmemek sirf su þike davasi yuzunden cok pismanim buna ,yabanci dilim olsa sabah aksam fifa cas uefa vs hepsini taciz eder dururdum hakkimizi almak icin orjinal degisik metin ve mesajlarla bu isin neferlerinden biri olurdum buna eminim simdi tek yapabildigim baskalaranin olusturdugu yabanci metinleri kopyala yapistirla atmak saga sola..

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

RTE geleceði gün Trabzonspor formalýlarýn avlandýðý günlerden RTE'nin geleceði gün Trabzonspor bayraklarýnýn dahi kaldýrýldýðý günlere.

Murat

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Bu dava gunumuz ekonomýk sartlarýnda hýc olmadýgý kadar onem kazandý manevý kazanýmlarýn yanýsýra maddý kazanýmlarda elde ederýz yuksek mýktarda lehýmýze sonuclandýgý anda yasal faýzýyle beraber ustelýk..

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Bu dava gunumuz ekonomýk sartlarýnda hýc olmadýgý kadar onem kazandý manevý kazanýmlarýn yanýsýra maddý kazanýmlarda elde ederýz yuksek mýktarda lehýmýze sonuclandýgý anda yasal faýzýyle beraber ustelýk..
    Fatih bunlar davayý kazansa bile korkudan tazminat isteyebilirler mi sence ?
    Murat

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Fatih bunlar davayý kazansa bile korkudan tazminat isteyebilirler mi sence ?
    Kupa gelirse mecbur verecekler tam adalet ne eksik ne fazla biri olmazsa olmaz kupa gelsin tazminat isin kolay tarafi emin ol pasa pasa verirler istememize gerek kalmaz

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Kupa gelirse mecbur verecekler tam adalet ne eksik ne fazla biri olmazsa olmaz kupa gelsin tazminat isin kolay tarafi emin ol pasa pasa verirler istememize gerek kalmaz
    En baþýndan beri diyorum kupa iþi biraz yaþ
    Murat

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

En baþýndan beri diyorum kupa iþi biraz yaþ
    Kendi icimizde oynar dururuz o zaman kurallar acik edirneden disari cikarmazlar fifadan cikan karari uygulamazsak yeter ki fifadan istedigimiz sonucu alalim kupa 1.den alindi mi 2.cige verilir seve seve hemde ha vermesinler istiyorlarsa bakalim þikebahceleri icin diger takimlar ve camialari gazoz liginde kendi kendilerine oynamaya razi geliler mi hic sanmiyorum..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 8 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 8 misafir)

Bu Konu için Etiketler