Sayfa 11768 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 10768 11268 11668 11718 11758 11766 11767 11768 11769 11770 11778 11818 11868 12268 12768 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323965 adet sonuctan sayfa basi 294,176 ile 294,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Vay be, demek Abdullah Öcalan çýkýp " Trabzonspor'un kupasý çalýnmýþtýr. Çalan kiþi de baþbakandýr " dese, onun da serbest kalmasýný isteyeceðiz..

Bdp orda hayýr oyu kullanýrken Trabzonspor'un hakký yendi diye kullanmadý, daha önemli konular varken þikecilerle uðraþmayýn diye kullandý.. Bir konuþmayla adamý melek yaptýnýz..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

ronaldo5 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Þýrnak
    Yaþ
    42

Alýntý A.Akyüz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vay be, demek Abdullah Öcalan çýkýp " Trabzonspor'un kupasý çalýnmýþtýr. Çalan kiþi de baþbakandýr " dese, onun da serbest kalmasýný isteyeceðiz..

Bdp orda hayýr oyu kullanýrken Trabzonspor'un hakký yendi diye kullanmadý, daha önemli konular varken þikecilerle uðraþmayýn diye kullandý.. Bir konuþmayla adamý melek yaptýnýz..
    Hayýr abdullah öcalan trabzonspor haklý dese abdullah öcalaný tabiki desteklemeyeceðiz,ama abdullah öcalan çýkýp biz bugüne kadar yanlýþ yaptýk,kardeþi kardeþe kýrdýrdýk,emperyalizmin oynuna geldik,artýk barýþ zamaný dostluk zamaný derse destekleriz.Yani doðruyu söylerse adaletten ve Allahtan yana olursa abdullah öcalanýda destekleriz.Burda arkadaþlarýmýzn selahaddin demirtaþ için kastettikleri bu bence ve hakýlýlarda,lütfen baþka taraflara çekmeyin
    ANADOLU KAPLANI

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Standart Ynt: Þike Davasý | Þike Tescillendi! CAS ve Yargýtay Onadý! UEFA Kararý 17 Temmuz'da!

Alýntý ronaldo5 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hayýr abdullah öcalan trabzonspor haklý dese abdullah öcalaný tabiki desteklemeyeceðiz,ama abdullah öcalan çýkýp biz bugüne kadar yanlýþ yaptýk,kardeþi kardeþe kýrdýrdýk,emperyalizmin oynuna geldik,artýk barýþ zamaný dostluk zamaný derse destekleriz.Yani doðruyu söylerse adaletten ve Allahtan yana olursa abdullah öcalanýda destekleriz.Burda arkadaþlarýmýzn selahaddin demirtaþ için kastettikleri bu bence ve hakýlýlarda,lütfen baþka taraflara çekmeyin
    Doðru söylüyor diye hakkýný vermek baþkadýr, güzel konuþtu, oylarýmýzý ona verelim demek baþka. Bence karýþtýrýlan nokta bu. Evet, güzel konuþtu, helal olsun adama der geçeriz. Ama sýrf o gün hükümete muhalefetlik için (ben öyle olduðunu düþünüyorum) hayýr oyu verdiler diye cumhurbaþkanlýðý seçiminde ona oy vermemiz gerekmiyor.
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Þike yasasýnda bildiðim tek red oyu Koray Aydýn'a ait..

Nereden
    Þýrnak
    Yaþ
    42

Hayýr arkadaþlar orda þunu kastetmiþ bence trabzon sonuçta milliyetçi bir þehir olarak biliniyor dimi,trabzondan dtp ye 5 bin 10 bin oy çýktýðýný düþünsene,bence kesinlikle güzel bir protesto olurdu.Yani bu ülkede yýllarca þu yapýldý ve halen yapýlýyor,iþlerine gelince trabzon aslandýr kaplandýr,bak dikkat et yýllarca hakkariyi þýrnaða hep trabzonlu erleri gönderdiler,ama iþlerine gelmedimiydide þike olayýnda olduðu gibi trabzona israil takýmýna yunan takýmýna yapýlmayacak muameleri yaptýlar bu hep oldu,senin yaþýn kaç bilmiyorum ama bu 3 temmuz neki biz bu ülkede nasýl ötekileþtirilmelere maruz kaldýk,evet tekrarlýyorum selahaddin demirtaþýn o konuþmasý sebep gösterilip keþke tüm trabzon halký oyunu dtp ye verse,belki ancak böyle anlardý bu beyinsiz ve vicdansýz yaratýlklar.O sebepten bu fikirdeki arkadaþlara lütfen biraz daha saygý gösterin
    ANADOLU KAPLANI

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Standart Ynt: Þike Davasý | Þike Tescillendi! CAS ve Yargýtay Onadý! UEFA Kararý 17 Temmuz'da!

Hayýr arkadaþlar orda þunu kastetmiþ bence trabzon sonuçta milliyetçi bir þehir olarak biliniyor dimi,trabzondan dtp ye 5 bin 10 bin oy çýktýðýný düþünsene,bence kesinlikle güzel bir protesto olurdu.Yani bu ülkede yýllarca þu yapýldý ve halen yapýlýyor,iþlerine gelince trabzon aslandýr kaplandýr,bak dikkat et yýllarca hakkariyi þýrnaða hep trabzonlu erleri gönderdiler,ama iþlerine gelmedimiydide þike olayýnda olduðu gibi trabzona israil takýmýna yunan takýmýna yapýlmayacak muameleri yaptýlar bu hep oldu,senin yaþýn kaç bilmiyorum ama bu 3 temmuz neki biz bu ülkede nasýl ötekileþtirilmelere maruz kaldýk,evet tekrarlýyorum selahaddin demirtaþýn o konuþmasý sebep gösterilip keþke tüm trabzon halký oyunu dtp ye verse,belki ancak böyle anlardý bu beyinsiz ve vicdansýz yaratýlklar.O sebepten bu fikirdeki arkadaþlara lütfen biraz daha saygý gösterin
    Bu konuda farklý düþünüyoruz. Ben ne olursa olsun pkk destekçisi bu partiye ve onun adamlarýna oy verilmemesi gerektiðini düþünüyorum. Amacým saygýsýzlýk yapmak deðil, farkýnda olmadan o öyle bir þey yaptýysam özür dilerim.
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Þýrnak
    Yaþ
    42

Alýntý A.Akyüz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu konuda farklý düþünüyoruz. Ben ne olursa olsun pkk destekçisi bu partiye ve onun adamlarýna oy verilmemesi gerektiðini düþünüyorum. Amacým saygýsýzlýk yapmak deðil, farkýnda olmadan o öyle bir þey yaptýysam özür dilerim.
    Estafurullah güzel kardeþim,saygýsýzlýk ne demek,öyle düþünmedim hiç.Ama sende þunu sakýn düþünme trabzonspor taraftarý hiç bir zaman hiçbir terör örgütüne destek yada sempati vermez.Burdaki olay söylediðim gibi sadece bir ironi yapmak,yani terörist dediðimiz insanlar dahi müslüman vatansever milliyetçi dedeiðimiz siyasetçilerin söyleyemediðini söylüyor ve yapamadýklarýný yapýyor,kendinizden utanýn mesajý vermek,yoksa trabzondan çýkan 3-5 bin oyla ne selahattin demirtaþ cumhurbaþkaný olur nede trabzonlular dtp li.Sende beni yanlýþ anlama kardeþim,kalbini kýrmýþsamda hakkýný helal et
    ANADOLU KAPLANI

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Yok abi estaðfurullah, keþke herkes senin gibi güzelce anlatsa

Tabiki çok dikkat çekici bir tepki olurdu böyle bir þey ama dediðim gibi ama dediðim gibi ne olursa olsun bu parti pkk yanlýsý bir parti. Kolay kolay böyle bir tepki olmaz.. Olsa da siyasilerin bundan ders çýkartabileceklerini de sanmam.
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Ertan Artan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    50

Demirtaþ'ýn konuþmasý, Faruk Özak'ýn þimdilerde cýrlamasý ve Nil timsahlarýnýn yavrularýný yerken döktükleri gözyaþlarýnýn farký yoktur.
    HAYAT BÝR GÜNDÜR, O DA BUGÜNDÜR

bordomavi1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Demirtaþ'ýn konuþmalarý oyun deðil mi? Oyun olduðunu bir tek ben mi düþünüyorum?

Adam basbaya Trabzon halkýný kendi içlerine çekmeye çalýþýyor. Bu gün bunlara destek veren, yarýn da bize çok haksýzlýk yapýldý daða çýkalým der. Lütfen þu teröristlere protesto adý altýnda da olsa destek vermeyin.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

25 milyon fenerli varken benim 3-5 milyonluk taraftarými mi memnun edecekler yani? Ekmel'i de ayný, Tayyip'i de diðerleri de.

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Demirtaþ diyor ki sizin namussuzlarý aklýyorsunuz bizimkileri de aklayýn..

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Alýntý Sefa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Demirtaþ diyor ki sizin namussuzlarý aklýyorsunuz bizimkileri de aklayýn..
    Heh, demek istediðim tam da bu iþte. Yoksa þikeymis, hakmýþ, adaletmiþ umrunda deðil adamýn.
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

jojuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý sefa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    demirtaþ diyor ki sizin namussuzlarý aklýyorsunuz bizimkileri de aklayýn..
    adam doðru diyo sölicek biþe yok
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR

Kaan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    28

Alýntý Ayazoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    AKP Faruk Özak
    CHP Volkan Canalioðlu
    MHP Koray Aydýn

ve diðerleri hepsi sustular þimdi þirin görünmeye kalkmasýnlar
    Koray Aydýn'a "Sustu" demek nasýl bir akýl tutulmasýdýr anlamak güç. Keþke objektif kalabilseniz...
    teκ κardeþ dгogнeda uпiтed

Esmoface - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Kendi adýma konuþuyorum; oyumu verirken, Trabzonspor, oyumu kime vereceðimi deðil, kime vermeyeceðimi belirliyor.

Evet, Demirtaþ'ýn söyledikleri doðru; 6222 no'lu yasanýn þikeciler için deðiþtirildiði; AKP, CHP ve MHP'nin bu aþaðýlýk iþte ortaklaþtýðý ve BDP'nin buna katýlmadýðý doðrudur.

Ama bu ona oy vermek için bir neden olamaz benim gözümde. Nasýl ki Sivastaki insanlar cayýr cayýr yakýldý ve yakanlarýn avukatlarýnýn önemli bir kýsmý iktidardaki partinin milletvekili ve/veya adayýydý, bu Demirtaþ'ýn temsil ettiði partinin teröristlerinin de 93te Baþbaðlarda ayný iþi yaptýklarý unutulmamalý.

Oportünizme dayanan siyasetten midem bulandý artýk.
    Konu Esmoface tarafýndan (05.07.2014 Saat 02:32 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Volkan Canalioðlu Þike yasasý deðiþirken Mecliste bulunmamýþtý açýkçasý çok katý bir muhalefet ettiðini söyleyemeyiz bana göre sýnýfta kaldý.

Fakat Koray Aydýn'ý hepsinden ayýrýyorum. Devlet Bahçeli'ye raðmen MHP'nin almýþ olduðu grup kararýna raðmen Þike yasasýna Ret veren Trabzonlu tek vekildir Koray Aydýn.

Bunun yaný sýra Yeniden Yargýlama kararý alýndýktan sonra yapmýþ olduðu açýklama zaten tarafýný net bir þekilde belli etmiþtir. AKP'ye tek bir laf çakamayýp MHP ve CHP üzerinde siyaset yapma çabasýna giriþenleri anlamýyorum ve anlamayacaðým.

http://www.medyatrabzon.com/koray-ay...si-115173h.htm

Sadece okuyun biz ne diyoruz ve Koray Aydýn ne diyor bence tümü tümüne paraleliz bu konuda.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

yazýk

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Nereden
    Þýrnak
    Yaþ
    42

Alýntý bordomavi1 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Demirtaþ'ýn konuþmalarý oyun deðil mi? Oyun olduðunu bir tek ben mi düþünüyorum?

Adam basbaya Trabzon halkýný kendi içlerine çekmeye çalýþýyor. Bu gün bunlara destek veren, yarýn da bize çok haksýzlýk yapýldý daða çýkalým der. Lütfen þu teröristlere protesto adý altýnda da olsa destek vermeyin.
    Allah razý olsun kardeþ bizde yarýn gidip bdp ye üye oup daða çýkacaktýk uyarmasaydýn,Ayrýca bu üstteki yazýnýn devamýnda: ya yine müslüman namazýnda niyazýnda adamdýr,hemþerimizdir,oyumuzu yine erdoðana verelim diyede ekleseydin tadýndan yenmezdi valla
    ANADOLU KAPLANI

bordomavi1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Allah razý olsun kardeþ bizde yarýn gidip bdp ye üye oup daða çýkacaktýk uyarmasaydýn,Ayrýca bu üstteki yazýnýn devamýnda: ya yine müslüman namazýnda niyazýnda adamdýr,hemþerimizdir,oyumuzu yine erdoðana verelim diyede ekleseydin tadýndan yenmezdi valla
    Benim demek istediðim Bdp'nin bunu amaçladýðý. Yavaþ yavaþ bu iþin içine çekmek istediklerini düþünüyorum. Orda onu söyledim.

Erdoðana oy verme konusu nerden çýktý anlamadým. Madem konu açýldý, ben de kendi fikrimi söyleyeyim. Bana göre þuan bulunan adaylarýn hiç biri oyu haketmiyor ve bence Trabzonspor taraftarý boþ oy atmalý.

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Standart AW: Þike Davasý | Þike Tescillendi! CAS ve Yargýtay Onadý! UEFA Kararý 17 Temmuz'da!

Trabzon milletvekilleri 6222'nin onandýðý gün kaytarýrken, o zamanlar telafuz tarzýna bayýldýðým hep haklý gördüðüm suat kýlýç bu hukuksuzluðu ayný hararetle savunurken, zýrt pýrt muhalefet oluyor bunlarda dediklerim birden kanka olurken benim hakkýmý o mecliste o gece adam yerine koymadýðým Hasip Kaplan koruyordu.

Kimse kendini siyasi korkularý yüzünden o yana bu yana atmasýn. Þike sürecini uzatmaya çalýþanlarýn oyunlarýnýn ilk ayaðý 6222 deðiþtiði geceydi. O gece herkes kabuðuna çekilmiþken, mertçe konuþan, bizim yanýmýzda olan tek partinin adayýna destek olmak boynumuzun borcudur.

Gesendet.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Burak Býyýklý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Degil hakkini savunmak kupayi getirse bir pkkliya oy vermem.onlarca sehidimizin kanina ailesine saygisizliktir.bu secime trabzon ve trabzonspor cercevesinden bakmayalim sadece.gonul ister ki cidden adaletli bir parti gelsin cidden ulkeyi iyi yonetsin iyi insanlar yetissin ama nerde
    30 Nisan 2022 - Þampiyon TRABZONSPOR
    8.KUÞATMA

Kaan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    28

"Dün Riva'daki tesis açýlýþýnda Baþbakan, kendisine "Kupamýzý istiyoruz" diye seslenen Trabzonspor formalý çocuða "Kimin" yanýtýný verdi. Çocuðun "Trabzon'un" cevabý üzerine Baþbakan, çocuða gülümsemekle yetindi."

Ooo Baþbakan adaleti, alýrým bi' dal.
    teκ κardeþ dгogнeda uпiтed

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý Kaan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "Dün Riva'daki tesis açýlýþýnda Baþbakan, kendisine "Kupamýzý istiyoruz" diye seslenen Trabzonspor formalý çocuða "Kimin" yanýtýný verdi. Çocuðun "Trabzon'un" cevabý üzerine Baþbakan, çocuða gülümsemekle yetindi."

Ooo Baþbakan adaleti, alýrým bi' dal.
    Kaan'ým dün baþbakanýn konuþmalarýný dinlerken ben de çýldýrdým,
    tuttuðum orucun hayrý falan da kalmadý heralde,

''dünya kupasýnda olamadýðýmýza üzülüyormuþ,trübünlerin tavrýndan rahatsýzmýþ,bir sürü yasalar çýkartmýþ ama gine de spor camiasýný düzeltememiþ,''

gerçekten bir insan bu kadar mý yanar döner olur hayretler içerisindeyim,
    bir yandan þikeci alçaklarý kurtarmak için yasa deðiþtir,bir yandan kupanýn asýl sahibine verilmesini önlemek için dünyaya rezil kepaze ol ondan sonra üstteki konulardan þikayetçi ol,bu nasýl bir iki yüzlülüktür ben þaþýp kalýyorum.

Ýnþallah hiç bir uluslararasý turnuvaya katýlamayýz,inþallah o trübünlerdeki olaylar giderek daha da artar ve inþallah kendinizin oluþturup,sonra da inkar ettiðiniz o pisliðin içinde boðulur gidersiniz.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Mustafa OK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

þikecilerin transfer konusunda sessiz kalmasý beni umutlandýrýyor...
    Þenol Güneþ: “...Ama unutulmasýn ki, adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazým olur”

Sayfa 11768 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 10768 11268 11668 11718 11758 11766 11767 11768 11769 11770 11778 11818 11868 12268 12768 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 51 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 51 misafir)

Bu Konu için Etiketler