Sayfa 12909 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11909 12409 12809 12859 12899 12907 12908 12909 12910 12911 12919 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323951 adet sonuctan sayfa basi 322,701 ile 322,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

mancester - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1995-1996
    2004-2005
    2010-2011
    2019-2020

Benim yaþadýðým çalýnan þampiyonluklarýmýz

Bir de radyodan dinlediðim ve 1982-1983 sezonunda BJK ile çekiþtiðimiz Eskiþehir-BJK maçý yarýda kalmýþtý ve BJK 3-0 hükmen kazanarak þampiyon olmuþtu. Onu da katarsak 5 oluyor.
    Helal olsun hocam ya herkes kalkmis 59 oncesi yok 30 oncesi sampiyonluklar ya bizim calinanlar onlarida ekleyeceklermi mert olsunlar gorelim kimse konusmuyor bile yaziklar olsun her girdigimde foruma konuyu gorunce moralim bozuluyor gunum resmen kotu gidiyor ...

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý mancester Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Helal olsun hocam ya herkes kalkmis 59 oncesi yok 30 oncesi sampiyonluklar ya bizim calinanlar onlarida ekleyeceklermi mert olsunlar gorelim kimse konusmuyor bile yaziklar olsun her girdigimde foruma konuyu gorunce moralim bozuluyor gunum resmen kotu gidiyor ...
    Teþekkür ederim kardeþim.
    Çalýnan þampiyonluklarý unutmadýk, unutmayacaðýz.

2010-2011 þampiyonluk kupasýný müzemize sokacaðýz.
    Tarih bir gün o sezonun tescilini, paraya karþý emeðin savaþý hikayeleriyle lehimize iþleyecek.

HasanTezel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Ýstanbul çetesi öyle iðrenç ki, paslaþma çekilme yol açma herþey var.

Gs bile isteye Belhandayý kovup yalan terim-bþk kavgasýyla bu seneye havlu attý

Fetöcü olduðu heryerde söylenen belöze, apolet vermek için çalýþmalar tüm hýzda

Bjk, topa el uzatmayan Marafona sonrasý tarihte kalesine 2 gol atan Klüsiçe raðmen maçý kazanamadý(golleri izleyin, hata öyle olmaz)

Bu ülkede 3 büyütülmüþ kýzkardeþler oldukça hiçbir þey düzelmez, þike-teþvik-ayarlama þekil deðiþtirir
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile þampiyonluk gibi artýk!

mancester - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bariz sikeler oluyor kasimpasa fener maclari goztepe gs vs vs ligde sike her sene tam gaz devam ediyor tertemiz lig herkes yapabildigi kadar sikenin yapildigi lobisi az olanin
    kaybettigi super (!)lig

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    55

Bütün camia bomboþ konuþup bomboþ tavýrlar alýyor. Rahmetli Alaattin abi bu konuþmayý yaptý diye klübümüz taziye bile yayýnlayamadý. Kupamýzýn nerede olduðu belli. Allah mekanýný cennet etsin Alaattin abi.

https://www.youtube.com/watch?v=3XFRGK2kfFI

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    55

Yalvarýrým izleyin.

Alýntý zorroid Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bütün camia bomboþ konuþup bomboþ tavýrlar alýyor. Rahmetli Alaattin abi bu konuþmayý yaptý diye klübümüz taziye bile yayýnlayamadý. Kupamýzýn nerede olduðu belli. Allah mekanýný cennet etsin Alaattin abi.

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Bu ülkede sað sol farketmeksizin, Anadolu insanýnýn hiçbir hassasiyetini dikkate almaz, sað da sol da ayný merkezidir çünkü

https://twitter.com/Bursaspor_TH/status/1384233548660436992?s=20

Tff Veya klüpler birliði ota bota açýklama yapar ama 30 senedir Cristmas da maç oynatmaz-Ramazanda TAM ÝFTARA maç koyar

Kardeþim, istersen ateist ol-dinsiz ol, Türkiye Cumhuriyeti vatandaþý isen, anan-baban-halan-teyzen-amcan vs hiç olmadý arkadaþlarýnýn dinini saygýyý iste, ona saygýsý olmayanýn neye saygýsýný bekliyorsun???
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    55

Sen neden bahsediyorsun kardeþim ya? Videoyu izlememiþsin. Kendi kendine konuþmuþsun. Yazýk cidden.

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu ülkede sað sol farketmeksizin, Anadolu insanýnýn hiçbir hassasiyetini dikkate almaz, sað da sol da ayný merkezidir çünkü

https://twitter.com/Bursaspor_TH/status/1384233548660436992?s=20

Tff Veya klüpler birliði ota bota açýklama yapar ama 30 senedir Cristmas da maç oynatmaz-Ramazanda TAM ÝFTARA maç koyar

Kardeþim, istersen ateist ol-dinsiz ol, Türkiye Cumhuriyeti vatandaþý isen, anan-baban-halan-teyzen-amcan vs hiç olmadý arkadaþlarýnýn dinini saygýyý iste, ona saygýsý olmayanýn neye saygýsýný bekliyorsun???

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    55

Son yazdýðým mesaj neden silindi? Kupayý bize vermeyene laf ettiðim için mi? Yazýklar olsun inanýn.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    55

Kupa bunda.
    Alýntý jönts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Kupa bunda.
    Kitapta yazýyor kardeþim, kitapta.

WhatsApp Image 2021-04-20 at 21.06.13.jpg

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    55

Ben fotodaki þahsý kastettim. Kupa onda.

Kitapta yazýyor kardeþim, kitapta.

WhatsApp Image 2021-04-20 at 21.06.13.jpg

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

yahu @zorroid ne adamsýn, video izleyip yorum yaptým inceliði dahi anlamadýn.

Hemþerim 2011 de ÞÝKE YASASINI hangi partiler deðiþtirdi, 1 tanesi mi?

https://www.haber61.net/m/gundem/sik...ti-h99334.html

Bak Akp Chp Mhp Hdp hepsi ittifakla deðiþti...

Bu ülkede iktidar da olsan birçok þeye gücün yetmez, çöp siyasetçilerden herhangi birini ne aklarým ne överim, benim tespitim þu, siyasetçiler sadece yalan dolan uzmaný ve herhangi bir MÝLLÝ KONUYU ÝYÝYE GÖTÜRME refleksleri yok, parti ayýrmaksýzýn...
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    55

Sadece bir siyasi parti refleks koydu. Araþtýr bakalým.

Bu ülkede iktidar da olsan birçok þeye gücün yetmez, çöp siyasetçilerden herhangi birini ne aklarým ne överim, benim tespitim þu, siyasetçiler sadece yalan dolan uzmaný ve herhangi bir MÝLLÝ KONUYU ÝYÝYE GÖTÜRME refleksleri yok, parti ayýrmaksýzýn...

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Hocam, bence verdiðiniz linkin içeriðini okumadýnýz. Bu birincisi.

'Bütün siyasi partiler birleþti.' kýsmýna ise söyleyecek bir þey bulamýyorum zira bakýp görmeyle alakalý bir konu. Algýyý geliþtirme kuvvetim yok.

Verdiðiniz linkin içinden küçük bir bir parçayý buraya alayým, belli ki okumaya üþenme gibi bir durum var.

CHP Grubu adýna Mehmet Volkan Canalioðlu:

'Deðerli arkadaþlarým, öyle ama bizim yemin mutabakat metninde, altýnda AKP'nin ve Cumhuriyet Halk Partisinin grup baþkan vekilleri ve milletvekillerinin imzasý olmasýna raðmen henüz daha Mecliste bu konuyla ilgili tek bir hareket saðlanmamýþtýr. Yani þunu söylüyorum: Sayýn Baþbakan bu yasanýn çýkmasýný istemese siz bu yasanýn çýkarýlmasý için bunun altýna imza koyamazdýnýz. O nedenle, bu yasa ayný zamanda sekiz ay gibi kýsa bir sürede aksaklýklarý çözecek bir yasa deðildir. Sporun elbette ki geliþmesini, altyapýnýn oluþmasýný istemekteyiz ancak ne yazýk ki bunlarýn altyapýsý için Spor Bakanýmýzýn elbette ki çalýþmalarý gerçekleþtireceðine inanýyoruz. Ancak þunu söyleyeyim: Sekiz ay gibi kýsa bir sürede aksaklýklar var diye çýkarýlan ve bugün gündemimize gelen bu yasa deðiþikliðine elbette belki grup olarak imza koymuþ olabilirler ama ben þahsým olarak bu yasaya ret oyu vereceðimi ifade ediyor; yüce Meclisi saygýlarýmla, sevgilerimle selamlýyorum. (CHP sýralarýndan alkýþlar)'

Ha ben burada asla X parti bu iþe karþý çýktý demiyorum. Ýstanbul'u karþýsýna alýp Trabzon'u kimse savunmaz ama Canalioðlu'nun da dediði gibi: Bu iþi bizim önümüze kim koydu, ona bakmak gerekir.

Konu jönts tarafýndan (21.04.2021 Saat 01:01 ) deðiþtirilmiþtir.

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Canalioglu çekimser oy kullandi onun hesâbini versin önce.. ya da oy kullanmaya gelmedi mi ne... bu konuda dik duran tek Trabzonlu vekil Koray Aydin idi... onun akabindeki seçimde ise meclise bile giremedi kendisi, bizim Trabzon halki AyseSula Köseoglu gibi Muammer Balta gibi ise yaramazlara oy vermek için siraya girmisti...
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Canalioglu çekimser oy kullandi onun hesâbini versin önce.. ya da oy kullanmaya gelmedi mi ne... bu konuda dik duran tek Trabzonlu vekil Koray Aydin idi... onun akabindeki seçimde ise meclise bile giremedi kendisi, bizim Trabzon halki AyseSula Köseoglu gibi Muammer Balta gibi ise yaramazlara oy vermek için siraya girmisti...
    Þike konusunda savunulacak bir siyasi zaten yok. Koray Aydýn'ý ayrý bir yere koyuyorum. Ben baþka bir þeyi anlatmak istedim.

Bu kamyonu devirirken direksiyonda kim vardý? Aman efendim diðerleri de kamyonun kasasýnda saða sola sallandý da kamyon o yüzden devrildi. Geçiniz. Kamyon saða yatýnca kasadakiler de saða yatar. Neyse.

Hadi iþin doðrsunu ve yanlýþýný bir kenara býrakalým. Temelden yanlýþ olan bir þey var. Diyelim ki þike var mý yok mu bilmiyoruz. Asla anlamadýðým iki kesim var, nasýl bir saçmalýk içinde olduklarýnýn da farkýnda deðiller.

1- Þike var, yolsuzluk (17/25) yok diyen Trabzonsporlular.
    2- Þike yok, yolsuzluk (17/25) var diyen Fenerbahçeliler.

Bunlar birbirinin aynasý konular. Umarým yakýn tarihte her þey gün yüzüne çýkar.
    Konu jönts tarafýndan (21.04.2021 Saat 03:03 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Þike konusunda savunulacak bir siyasi zaten yok. Koray Aydýn'ý ayrý bir yere koyuyorum. Ben baþka bir þeyi anlatmak istedim.

Bu kamyonu devirirken direksiyonda kim vardý? Aman efendim diðerleri de kamyonun kasasýnda saða sola sallandý da kamyon o yüzden devrildi. Geçiniz. Kamyon saða yatýnca kasadakiler de saða yatar. Neyse.

Hadi iþin doðrsunu ve yanlýþýný bir kenara býrakalým. Temelden yanlýþ olan bir þey var. Diyelim ki þike var mý yok mu bilmiyoruz. Asla anlamadýðým iki kesim var, nasýl bir saçmalýk içinde olduklarýnýn da farkýnda deðiller.

1- Þike var, yolsuzluk (17/25) yok diyen Trabzonsporlular.
    2- Þike yok, yolsuzluk (17/25) var diyen Fenerbahçeliler.

Bunlar birbirinin aynasý konular. Umarým yakýn tarihte her þey gün yüzüne çýkar.
    1 ve 2 konusunda yillardir aynisini diyorum ben de, valla anlasilmaz 2li bunlar

direksiyon konusunda da sorun genelde biri saga gidiyorsa digerleri sola yatiyor durumu, ama bu meselede dedigin gibi oldu nedense...

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1 ve 2 konusunda yillardir aynisini diyorum ben de, valla anlasilmaz 2li bunlar

direksiyon konusunda da sorun genelde biri saga gidiyorsa digerleri sola yatiyor durumu, ama bu meselede dedigin gibi oldu nedense...
    O camialarý karþýna almak kolay bir þey deðil. Hele hele direksiyonun sahibi o tarafa kýrmýþken zor. Keþke öyle olmasa ama maalesef Türkiye...

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

O camialarý karþýna almak kolay bir þey deðil. Hele hele direksiyonun sahibi o tarafa kýrmýþken zor. Keþke öyle olmasa ama maalesef Türkiye...
    valla onu bilmem ama bugün hâla bu kafayla ülkeyi yönetmeye tâlip olan varsa sie gitsin gözüme gözükmesin... su an begenip güvendigim biri yok desem yalan olmaz, Mansur baskani begeniyorum bir tek... Ekrem'e falan hiç güvenmiyorum, basa gelsin fbliden fbli hareketler yapacak çok belli... o 2 seçim arasi süreçte yalakalik olsun diye fb maçinda gidiyor, gs ile oynadigimiz deplasmandaki maça niye gelmedi, gelseydi ya... laf atarlar diye çekindi, lan elin fblisi gslisi amigo gibi davraniyor siyâsetçiyim miyâsetçiyim demeden, tamam sen de onlara benzeme ama koskoca kulübün eski yöneticisisin, fbnin kikindirik maçina gidiyorsun da bizim maça hem de derbi maçina neden gelmiyorsun ? fbli kokonalar sana laf atacak diye bu hareketler, baska bir sey degil... öylesi de ne bana ne bu memlekete lâzim da degil kimse kusura bakmasin...
    simdi çikip da program yogunlugu falan der biri, ana avrat söver mahkemelik olurum

yil 2021 hâla sey anasini satayim yog onun çok taraftari var onlari kiramam, ben en iyisi digerleri ezeyim 3 takima kiyak geçeyim pegi ordan oy kazanurum.... he anasini satayim he kadiköy fblileri çok etkilenir bundan, kesin gider akpye verirler falan he... ya da tersi, kupayi Trabzon'a verselerdi kesin aktroll fbliler gidip baska yerlere oy verecekti kessin haaa !!! beyinsiz kafalarini gondiklediklerim
    Konu Sefer A. tarafýndan (21.04.2021 Saat 03:25 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Þikeci Aykutun dönüþü

https://twitter.com/LacazetJk/status/1384957759628718081?s=20

Þikeci Aykutlara ceza vermezsen ilk fýrsatta yine yapar, Dembaba maçý Belöze sattýlar dedi-küme düþen takýmdan kovuldu!
    Milletin içinde çekinmeden maç alýnýr satýlýr þirketi kurdular
    Eskiþehir
    Buca gibi olacak sonun þikeciþehir

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

baþakþehir þikebahçe maçýnda resmen þikeyi yalayýp yuttu zaten geçen sezondan baþakþehir ile þikebahçe arasýnda þike iliþkisi baþlamýþtý ve þimdi bu ikisi arasýndaki þike iliþkisi daha da fantazi hale geldi.bu sezon baþakþehir geçen sezonun minneti olarak hem kendi sahasýnda maçý sattý hem de kadýnköy'deki deplasmandaki maçý sattý. bir de baþakþehir maçýnda ortalarýnda bilerek kýrmýzý kart görüyor aman ha yanlýþlýkla þikebahçeye gol atarýz þikebahçe puan kaybeder diye iþi garantiye almak için kýrmýzý kart görüyor ki þikebahçe zorlanmadan maçý kazansýn diye, baþakþehir iki maçta da ayný þikeyi yaparak bilerek kýrmýzý kart görüyor.

maçýn son dakikalarýnda olaya bak maç bitmedi ha þikebahçenin sözde teknik direktörü emre beleþoðlu ile baþakþehir teknik direktörü tescilli þikeci aykut kocaman yanyana gelmiþ birlikte þikeli maçý izliyorlar
    sanki emre beleþoðlu aykut kocamanýn yardýmcýsý gibi yanýnda dururak aralarýnda birbirleri ile konuþuyorlar, herhalde emre beleþoðlu tescilli þikeci aykut kocamana bir gol daha yeyin ne olur olmaz iþi garantiye alalým diyor maçtan sonra bu durum ilgili gelen eleþtirilere karþý emre beleþoðlu þöyle diyor aykut kocaman ile fikir alýþveriþinde bulunuyorduk yani þike alýþveriþinde bulunuyorduk demek istiyor Dembaba bu iðrençliði görüyor ve tepki gösterdi diye baþakþehir tek taraflý Dembaba'nýn sözleþmesini feshediyor!!!

baþakþehir bu sezon þikebahçe ile kurduðu þike iliþkisini daha da alevlendiyor. bu sezon iki maçýda þikebahçeye þike yaparak maçlarý veriyor.baþakþehir þikebahçeye maçý sattý ama yetmez baþakþehir düþme hattýnda bir sonraki maçý þikebahçenin diðer þike iliþkisi olduðu ve þikebahçenin pilot kulübü kasýmpaþa var sonraki baþakþehir kasýmpaþa maçýnda hemen kasýmpaþa gereðini yapýyor oda baþakþehir'e þike ile maçý veriyor, kasýmpaþa baþakþehir'i düþme hattýnda 3 puan ile kurtarmaya çalýþýyor ve maçý þike ile veriyor!!!

þimdi geldik bu haftaya asýl þike bu maçta þikebahçe kasýmpaþa maçýnda olacak, þikebahçenin pilot kulübü kasýmpaþa adete þikeyi yalayýp yutacak ama ÝnþAllah kasýmpaþa bizi yanýltýr onuru ve þerefi ile mücadele eder ve maçý kazanýr kasýmpaþa'ya bizde helal olsun deriz, iþte kasýmpaþa'da onur ve þeref varsa bunu yapar þikebahçeyi maðlup eder...

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Arkadaþlar, þike yapýlsa ne olacak?

Þahsým çýkar 'Sahaya yansýmadý.' der. Ýspat mý ettin? Kumpas, der. Ýtiraz mý ettin? Silivri, der. Sýkýntý yok. Oyna, devam.

Bu baþlýðý da kapatalým bence. Baþlýktan dolayý gelip hepimizi alýrlar, kimse de gýk diyemez. Sinirlendim yok yere.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

jönts arkadaþlar þike yapýlsa ne olacak ne demek bu çok yanlýþ bir düþünce sen hakkýný sonuna kadar savunucaksýn sonuna kadar mücadele edeceksin zaten olan olmuþ þike yapýlsa ne olacak hep böyle öteleye öteleye bu durumlara geldik, haklý isen hakkýnýn sonuna kadar savunacaksýn bak þerefsiz kuþ beðinliler haksýz olduklarý halde zulüm üstüne zulüm, zalim üstüne zalimlik yapýyorlar, düþmanlýk üstüne düþmanlýk yapýyorlar peki sen þike yapýldýysa ne olacak düþüncesinde olursan o kuþbeðinli þikebahçeliler sana düþmanlýk yapmaktan, zalimlik yapmadan vazgeçecek mi tabi vazgeçemeyecek daha üstüne gelecekler daha da saldýracaklar ve sonra hep böyle hakkýmýz çalmaya çalýþýrlar.Kimse sana al bu senin hakkýn demez hakkýný mücadele ederek alýrsýn...

Þahsým çýkar 'Sahaya yansýmadý.' der. Ýspat mý ettin? Kumpas, der. Ýtiraz mý ettin? Silivri, der. Sýkýntý yok. Oyna, devam. bu þikebahçeli kuþ beðinli þikeli ve rüþvetli düþüncüleri mi bizi duruduracak bu devran böyle gitmeyecek sonuna kadar savaþarak Ýlahi Adalet eninde sonunda tecelli edecek...

bu çok yanlýþ bir düþünce þimdi sen sinirlendin diye baþlýðý kapatacaðýz, hakkýmýzý aramayacaðýz, hatta Takýmýda kapatalým ondan sinirin geçer herhalde.

þu söylediðin kelimeyi hiç Trabzonsporlu söylemez
    Baþlýktan dolayý gelip hepimizi alýrlar, kimse de gýk diyemez bu ne demektir ulan resmen hepimize hakaret bu alayý gelsin kralý gelsin nereye alýyor ben haklý olduðum davada kýyameti koparýrým nereye alýyor aha ben gýk diyorum ulannnnnnn!!!

Konu deepmavi tarafýndan (23.04.2021 Saat 23:34 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 7 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 7 misafir)

Bu Konu için Etiketler