Sayfa 12891 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11891 12391 12791 12841 12881 12889 12890 12891 12892 12893 12901 12941 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323965 adet sonuctan sayfa basi 322,251 ile 322,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Oyle demeyelim abi cora ne diyordu trabzon bunlarin zamaninda spor sehiri olmus taraftari olmayan sehirlere bile en azi 30bin kisilik stadlar yapilirken futbolda ulkenin besigi trabzona stad yapip lutfetmisler ..trabzon sadece spor anlaminda degil sehirlesme anlaminda sosyal anlamda da son 20 senedir geriye gidiyor ama bunu hak ediyor ..2 buyuksehir haricinde butun buyuksehirleri gezdim trabzon aralarinda en kotusu sehirlesme anlaminda .sakaryadan hopaya kadar karadenizin butun sahil seridini gordum cogunu gezdim trabzon artvinle birlikte en kotu sahil bandina sahip uzar gider bu liste..trabzon uyanmadikca cantada keklik olmaya devam etdikce de bu is duzelmeyecek hakki yenmeye devam edecek..

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Oyle demeyelim abi cora ne diyordu trabzon bunlarin zamaninda spor sehiri olmus taraftari olmayan sehirlere bile en azi 30bin kisilik stadlar yapilirken futbolda ulkenin besigi trabzona stad yapip lutfetmisler ..trabzon sadece spor anlaminda degil sehirlesme anlaminda sosyal anlamda da son 20 senedir geriye gidiyor ama bunu hak ediyor ..2 buyuksehir haricinde butun buyuksehirleri gezdim trabzon aralarinda en kotusu sehirlesme anlaminda .sakaryadan hopaya kadar karadenizin butun sahil seridini gordum cogunu gezdim trabzon artvinle birlikte en kotu sahil bandina sahip uzar gider bu liste..trabzon uyanmadikca cantada keklik olmaya devam etdikce de bu is duzelmeyecek hakki yenmeye devam edecek..
    Valla baþtan sona haklýsýn da senin, benim haklý olmamýzýn bir anlamý yok maalesef Fatih. Trabzon neyi hakediyorsa onu yaþýyor. Benim üzüntüm Trabzonspor'un Trabzon'a sýkýþýp kalmasý.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Kulüpte nelrin döndüðüne dair bir fikriniz var mý?

Kulüpte nelerin nelerin dönebileceðine dair bir fikriniz var mý peki?

Bunun ne anlama geldiðine dair bir fikri olan?

Bunlarý yapanlarýn, biat ettiklerine karþý neleri neleri yapabileceðine dair fikri olan...?

Hayallerinizle, umutlarýnýzla oynuyorlar ama görmüyorsunuz hatta görmek istemiyorsunuz.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

TrabzonVictory - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

2010 Ve 2011 Þampiyonu Trabzonspor.

Trabzonspor'umuz hakký olan 2010 ve 2011 Þampiyonluk Kupasý en yakýn zamanda Trabzonspor'umuzun Tertemiz Müzesine gelecek...

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý TrabzonVictory Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2010 Ve 2011 Þampiyonu Trabzonspor.

Trabzonspor'umuz hakký olan 2010 ve 2011 Þampiyonluk Kupasý en yakýn zamanda Trabzonspor'umuzun Tertemiz Müzesine gelecek...
    Sevgili kardeþim, 3.07.2011'den beri bu sayfada yazýyorum.

Sen de en az benim kadar inanmýþsýn olaya, helal olsun.

Bir de Kocaeli'den Celal adlý bir kardeþim vardý, gerçi o son yýllarda buralarda gözükmüyor.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sevgili kardeþim, 3.07.2011'den beri bu sayfada yazýyorum.

Sen de en az benim kadar inanmýþsýn olaya, helal olsun.

Bir de Kocaeli'den Celal adlý bir kardeþim vardý, gerçi o son yýllarda buralarda gözükmüyor.
    Aynen abi sonuna kadar Trabzonspor'un haklý olan davasýna inanýyoruz ve Trabzonspor'umuz Yýlladýr Çok Haksýzlýða Uðradý, Özellikle geçen sezon Trabzonspor'umuza yapýlanlar karþýsýnda haksýzlýk kelimesi çok az kalýyor, Geçen sezon Trabzonspor'a resmen Þerefsizlik,Adilik, Karaktersizlik, Haysiyetsizlik, Onursuzluk aslýnda argo daha iyi anlatýlýr ama iþte çok haksýzlýk yapýldý.Özellikle þu yapýlan þerefsizlik UEFA açýkladý Trabzonspor ekonomik sebeblerden dolayý ceza alsýn diye bazý Türk takýmlarý bir ay öncesinden lobi yapmýþ, zaten baþakþehir ceza gelmeden 1 ay önce UEFA'da seminer gibi bir toplantýya katýlmýþlardý o zamandan yapmýþlar bu lobiyi bu yüzden intikam almayýz ve hakkýmýzý her zaman sonuna kadar savunmalýyýz...

Celal abide çok emek verdi, bütün emek veren Trabzonspor sevdalýlarýna gerçekten helal olsun ve sonuna kadar mücadeleye devam...

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Aynen abi sonuna kadar Trabzonspor'un haklý olan davasýna inanýyoruz ve Trabzonspor'umuz Yýlladýr Çok Haksýzlýða Uðradý, Özellikle geçen sezon Trabzonspor'umuza yapýlanlar karþýsýnda haksýzlýk kelimesi çok az kalýyor, Geçen sezon Trabzonspor'a resmen Þerefsizlik,Adilik, Karaktersizlik, Haysiyetsizlik, Onursuzluk aslýnda argo daha iyi anlatýlýr ama iþte çok haksýzlýk yapýldý.Özellikle þu yapýlan þerefsizlik UEFA açýkladý Trabzonspor ekonomik sebeblerden dolayý ceza alsýn diye bazý Türk takýmlarý bir ay öncesinden lobi yapmýþ, zaten baþakþehir ceza gelmeden 1 ay önce UEFA'da seminer gibi bir toplantýya katýlmýþlardý o zamandan yapmýþlar bu lobiyi bu yüzden intikam almayýz ve hakkýmýzý her zaman sonuna kadar savunmalýyýz...

Celal abide çok emek verdi, bütün emek veren Trabzonspor sevdalýlarýna gerçekten helal olsun ve sonuna kadar mücadeleye devam...
    Sana helal olsun kardeþim. Ýyi ki senin gibi taraftarlarýmýz var.

Bu takýmýn 1996, 2005, 2011 ve 2020'de þampiyonluklarý kasten çalýndý.

UNUTMADIK.
    UNUTMAYACAÐIZ.
    UNUTTURMAYACAÐIZ.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon

Bugünkü maçtan sonra bu davanýn ne kadar önemli olduðunu bir kez daha anladýk, þike ve suç örgütü bugün yine iþ baþýndaydý ve yine tetikçi hakemler ile Trabzonspor'umuzun hakký yenildi. Geçen sezon yine Gaziantep maçý Þampiyonluk yolundaki en önemli maçda Trabzonspor'un haklý olarak attýðý galibiyet golunde, yalandan VAR'a gidip golun öncesinde faul var deyip Trabzonspor'un galibiyet golunu iptal eden hakemler!!!

Allah ne kadar büyük görüyor musun yedikleri KUL HAKKINI göstermek için bu sezon olayýn tam tersini yaþattýrýyor, Trabzonspor'a bu saldýrýyý yapanlar her kimse makamý ne olursa olsun Kul Hakkýna giriyorsunuz, kendine müslümaným diyen bir insan Kul Hakkýna dikkat etmeyip ve KUL HAKKI yerse Ne OLUR? Ýlk önce 1000 yýl kusursuz bir þekilde ibadet yapsýn Namazlarýný eksiz kýlsýn, Oruç tutsun, Kuraný en güzel þekilde okusun, Zekatýný versin, Hac ibadetini yapsýn, Hatta hiç günahý olmasýn zaten bunlarý yapan müslüman kul hakkýna dikkat ederde diyelim ki Yüce ALLAH'IN emrettiði kul hakkýný dikkate almadý.

Adaleti iki dudaðý arasýnda zannetti ve Mahþer gününde Hesap Gününde Yüce ALLAH bu kulunu huzurunda hesaba alacak ve ALLAH kuluna buyuracak 1000 yýl kusursuz günahsýz bir þekilde ibadet yaptýn, O kul anda gözleri parýl parýl bir þekilde Cennetin Kapýlarýnýn ona açýlacaðýný zannedecek derken Yüce ALLAH tekrar buyuracak ama Kul Hakkýný önemsemedin ve dikkate almadýn, bunun için peygamberler ile sizleri çok uyardýðým halde kul hakký yediniz ve melekler kul hakký yiyen o kulun karþýna bir sürü insan getirecek, o kul soracak YARABBÝM bu insanlar kim neden buradalar diye soracak, Yüce ALLAH buyuracak bu insanlar hakkýný yediðin insanlar, bunlarýn hakkýný ödeyeceksin, o kul þöyle diyecek nasýl onlarýn hakkýný ödeyeceðim ben dünya çok zengin bir insandým ama hepsi yok oldu þuanda hiç bir servetim yok ve Yüce ALLAH meleklere emrecedek bu kul hakký yiyenden, Kýldýðý Namazlar ile, Tuttuðu Oruçlar ile, Okuduðu Kuran ile, Verdiði Zekatlar ile, Yaptýðý Hac Ýbadeti ile iþlediði bütün sevaplarý alýn hakkýný yediði insan yazýn ve bütün sevaplarý o hakkýný yediði insan yazýlacak, Cennet gireceðini zanneden o kulun hiç bir sevabý kalmadý artýk ve halen o hakkýný yediði insanýn tam hakkýný ödemeyecek ve Yüce ALLAH tekrar buyuracak yaptýðýn ibadetler, iþlediðin sevaplar o kulumun hakkýný ödemeye yetmedi.

Yüce Allah meleklere emredecek kul hakkýný ödemeyen bu kuluma, o hakkýný yediði insana hakkýný ödeyene kadar Amel defterine günahlar yazýn ve hakkýný yediði insanada hakký ödenene kadar Amel defterine sevaplar yazýn.Artýk kul hakký yiyen Amel defterinde hiç sevap kalmadýðý için diðer hakkýný yediði insanlarýn hakkýnýda Amel Defterine Melekler günah olarak yazacak ve Yaptýðý ibadetler ile Cennete gireceðini zanneden o kul günahkar olarak Cehennemde günahlarýnýn azabýný çekene kadar kalacak... Ne yazýk günümüzde böyle kul hakkýna dikkat etmeyen çok müslüman var...

Þimdi de bugünkü Gaziantep maçýnda bu kez tam tersi yaþandý Gaziantep penaltý olmadan önce hemen beraberindeki pozisyonda Gazianteplý futbolcu el ile müdahale ediyor sonra haksýk bir penaltý ile Gaziantep beraberlik golunu atýyor. Geçen sezon yine Gaziantep maçýnda Trabzonspor'umuz haklý golunu hakem VAR'da bir önce pozisyona bakýp iptal ederken bugünkü maçta neden Gaziantep penaltý olamadan bir önceki elle müdahale olan pozisyona neden bakýlmadý!!! Artýk iþ haksýzlýðý geçti Zülüm ve Zalimlik boyutuna ulaþtý!!!
    Konu deepmavi tarafýndan (03.10.2020 Saat 02:20 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Daha yeni haberim oluyor Ergun Ata'nýn Fanatik'ten uzaklaþtýrýldýðýný
    https://www.fairplayspor.net/neden-y...maya-basladik/
    Iþte bu düzen Trabzonspor'un haklý mücadelesindeki en büyük engel.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Sana helal olsun kardeþim. Ýyi ki senin gibi taraftarlarýmýz var.

Bu takýmýn 1996, 2005, 2011 ve 2020'de þampiyonluklarý kasten çalýndý.

UNUTMADIK.
    UNUTMAYACAÐIZ.
    UNUTTURMAYACAÐIZ.
    Eyvallah saðol abi hepimiz Trabzonspor'un baþarýlý ve Þampiyon olmasý için mücadele ediyoruz...

Trabzonspor'un Hakký olan Kupalarýný þikebahçenin pis müzesinden alacaðýz ve yavru þikeci baþakþehir'den de Trabzonspor'un hakký olan 2019 ve 2020 Þampiyonluk kupasýný alacaðýz.Zaten bu Kupalarýn Gerçek Sahibi Trabzonspor'a teslim edildiði zaman 10 Þampiyonluk ile 2 yýldýzý kazanýyoruz ve þikebahçede 16. þampiyonluða düþüyor...

þikebahçeliler bu hafta yine iþ baþýndaydý.Resmen bu hafta Trabzonspor'a hakem katliamý oldu.Þike davasý çok önemli duruma geldi artýk göstere göstere þike yapmaya baþladýlar ve þikebahçenin yaptýðý þikelerden dolayý FIFA'nýn artýk ceza vermesi lazým...

þikebahçeli rýdvan dilmen zamanýnda þike þikesini itiraf etmiþ yani þikebahçelilerin uydurduðu kumpas yalanýný kumpas saçmalýðýný itiraf etti. 09.09.2012 tarihinde gazeteye þikebahçeli rýdvan dilmen þöyle itiraf etti."Bir þey oluyor cemaat yaptý, Bir þey oluyor cemaat yaptý.Bunu doðru bulmuyorum. Hizmet eden insanlarýn bu konu ile ilgisi olduðunu düþünmüyorum.Böyle teorilere de inanmýyorum." hem þike yapýyorlar hemde sonradan böyle þikebahçeliler itiraf ediyorlar!!!

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Trabzonspor'umuz Þike Davasýný AÝHM'e Taþýma Kararý Aldý

Trabzonspor þike davasýný AÝHM'e taþýma kararý aldý Trabzonspor Kulübü Hukuk Ýþlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Eda Lermi, 2010-2011 sezonuyla ilgili Avrupa Ýnsan Haklarý Mahkemesi'ne (AÝHM) baþvuracaklarýný açýkladý. Lermi, "Þike davasýný AÝHM'e taþýma kararý aldýk. Haklý olduðumuz bu dava için mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceðiz." ifadesini kullandý.

2010-2011 sezonunda þampiyonluðun þikeyle elinden alýndýðýný öne süren Trabzonspor, son olarak FIFA kararýný Ýsviçre Federal Mahkemesi'ne taþýmýþ ama yine istediði sonucu alamamýþtý. Bordo-mavililer, geçtiðimiz hafta gerçekleþtirilen yönetim kurulu toplantýsýnda davayý Avrupa Ýnsan Haklarý Mahkemesi'ne götürme kararý aldý. Trabzonspor'un Hukuk Ýþlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Eda Lermi yaptýðý açýklamada þunlarý söyledi: "Yönetim Kurulu olarak þike davasýný AÝHM'e taþýma kararý aldýk. AÝHM insan haklarý kriterleri uyarýnca olaylarý yargýlayan bir kurum. Haliyle hukuki olarak bu yolumuz da açýk. Avukatlarýmýzla birlikte, kulübümüzün þikeyle ilgili yürüttüðü hukuki mücadeleleri bir dosya haline getiriyoruz. Bu çalýþmalar bitmek üzeredir. En kýsa zamanda tamamlayýp þike davasýný AÝHM'e götüreceðiz. Haklý olduðumuz bu dava için mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceðiz."

Çok harika oldu zaten AÝHM daha süper karar vermiþti, AHÝM Tff BAÐIMSIZ VE TARAFSIZ DEÐÝL kararý vermiþti. Bu kararý da kullanarak AÝHM, FIFA ile þikebahçenin yaptýðý þikeyi cezalandýr kararý çýkmasý ve Trabzonspor'umuzun hakký olan 2010 Ve 2011 Þampiyonluk Kupasý Trabzonspor'umuza teslim edilmeli yani þikebahçenin hak etmediði kupa müzesinden alýnmalý ve þikebahçeye puan silme veya küme düþme cezasý verilme zaten Avrupa'dan men cezasý almýþtý...

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Gençlik ve Spor Bakanlýðý, yasalara aykýrý biçimde Fenerbahçe'den 13 milyonluk alacaðýný geri çekti.

sayýþtay raporu diyor bunu.

ama bu þýmarýk yalý çocuklarý yaptýklarý þikenin üstünü örten siyasilerle hep mutlu ve maðdur!

bitti ulan Türk futbolu bitti.
    sadece aþk bizimkisi

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Trabzonspor 2010 Ve 2011 Þampiyonluðu ile 7. kez Þampiyonluk Kupasý Kazanmýþtýr.

eski þikebahçeli aziz yýldýrým 1 yýl men cezasý aldý. ali koç bunu yine tokatlamýþ ilk önce baþkanlýðý elinden aldý þimdi ceza aldýrmýþ ama eksik yaptý hapis cezasýda almasý gerekirdi...

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Trabzonspor þike davasýný AÝHM'e taþýma kararý aldý Trabzonspor Kulübü Hukuk Ýþlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Eda Lermi, 2010-2011 sezonuyla ilgili Avrupa Ýnsan Haklarý Mahkemesi'ne (AÝHM) baþvuracaklarýný açýkladý. Lermi, "Þike davasýný AÝHM'e taþýma kararý aldýk. Haklý olduðumuz bu dava için mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceðiz." ifadesini kullandý.

2010-2011 sezonunda þampiyonluðun þikeyle elinden alýndýðýný öne süren Trabzonspor, son olarak FIFA kararýný Ýsviçre Federal Mahkemesi'ne taþýmýþ ama yine istediði sonucu alamamýþtý. Bordo-mavililer, geçtiðimiz hafta gerçekleþtirilen yönetim kurulu toplantýsýnda davayý Avrupa Ýnsan Haklarý Mahkemesi'ne götürme kararý aldý. Trabzonspor'un Hukuk Ýþlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Eda Lermi yaptýðý açýklamada þunlarý söyledi: "Yönetim Kurulu olarak þike davasýný AÝHM'e taþýma kararý aldýk. AÝHM insan haklarý kriterleri uyarýnca olaylarý yargýlayan bir kurum. Haliyle hukuki olarak bu yolumuz da açýk. Avukatlarýmýzla birlikte, kulübümüzün þikeyle ilgili yürüttüðü hukuki mücadeleleri bir dosya haline getiriyoruz. Bu çalýþmalar bitmek üzeredir. En kýsa zamanda tamamlayýp þike davasýný AÝHM'e götüreceðiz. Haklý olduðumuz bu dava için mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceðiz."

Çok harika oldu zaten AÝHM daha süper karar vermiþti, AHÝM Tff BAÐIMSIZ VE TARAFSIZ DEÐÝL kararý vermiþti. Bu kararý da kullanarak AÝHM, FIFA ile þikebahçenin yaptýðý þikeyi cezalandýr kararý çýkmasý ve Trabzonspor'umuzun hakký olan 2010 Ve 2011 Þampiyonluk Kupasý Trabzonspor'umuza teslim edilmeli yani þikebahçenin hak etmediði kupa müzesinden alýnmalý ve þikebahçeye puan silme veya küme düþme cezasý verilme zaten Avrupa'dan men cezasý almýþtý...

Günaydýn.
    Çok iyi haber.
    Sonuna kadar devam
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Devlet eliyle futbol çetelerin ellerine teslim edildi yani balýk baþtan kokmuþ arkadaþlar. Bakýn paylaþtýðým tvitte bjk baþkaný Çebi menejere yalvarýyor '6 saat kaldý lütfen yardým et bana" diye söze karýþan tiplere bir de bakýn kimleri kimler bu ülkede köþebaþlarýný tutmuþ. Tam olarak ülkenin profili bu (maalesef). Yalnýz tüm bjnlardan daha da vahimi hemen yaný baþindaki adam Olgun Peker Kirli iliþkileri ve gerisini sisin düþünün.

https://twitter.com/2020kurtulus/sta...288947201?s=19
    Murat

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Açýlmýyor kardeþ link.

Kemal Belgin de GARÝPLÝÐÝ farketmiþ, Þenol Hoca da çeteye teslim olmuþ....

Þenol Hoca'nýn birbirlerinin adlarýný bile ezberlememiþ oyunculardan takým kurmasý çok garibime gitti

https://www.turkiyegazetesi.com.tr/y...in/615159.aspx
    Yine tabiri caizse þeytanýn avukatlýðýný yapalým...

Þenol Hoca, geldiðinde ADALETLE forma daðýttý hatta ligi hallaç pamuðu gibi atmýþ Uðurca-Yusuf-Ömür form zirvesinde onlarý 11 e almadý...

Son 3-4 maçtýr Þeytan MHK seçtiðinden beri çeteye teslim oldu, Macaristana yenildi-sýrbistanla berabere kaldý ÞAMPÝYON FRANSAYI YENEN miller..

Þimdi, Ömür Trabzonda eleþtiriliyor, Uðurcan sakat-oynayamadý bizde veeeeeeeeee ÞENOL BEY PAZAR GÜNÜ ikisini de 11 e koydu???

soruyorum, BU HAÝNLÝK DEÐÝLSE, ÇETENÝN PLANI DEÐÝLSE NE,

BU ÇOCUKLAR BAÞAKÞEHÝR maçýnda dökülürse, ÞUÇLU KÝM???
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Rize
    Yaþ
    31

Birþey çýkmaz fener çekeceðini çekti. Belini doðrulamadi bu damga da ona yapýþtý zaten. Bundan sonra artýk önümüze bakalým.

erolizmts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Bilenler bilmeyenlere anlatsýn tadýnda bir soru sorayým. UEFA, CAS vs. kurumlar þikeyi onadýlar. Bunun karþýlýðýnda TFF/UEFA de þikeye karýþan kulüpleri uluslararasý kupalardan 2 yýl men etti. Þimdi burada UEFA'nýn veya FIFA'nýn sorumluluðu bitiyor mu? Nihayetinde þikeye karýþan takýmlar uluslararasý turnuvalardan men edildiler ama kendi ülkelerinde hiçbir ceza almadýlar. UEFA ben cezamý verdim gerisi sizin iç tartýþmalarýnýz mý demek istiyor? Örneðin Ýtalyanlar Juventus'a hiçbir ceza vermeseydi ve küme düþürülmeseydi UEFA veya yetkili kurumlar yaþananlar görmemezlikten mi gelecekti? Neden Türkiye'de þikeyi onamalarýna raðmen ceza verilmemesine ses çýkarmýyorlar? Eðer bu sorunun cevabý "evet Uefa kendi üzerine düþeni yaptý, gerisine karýþmaz" ise biz neden Avrupalarda hak arýyoruz?
    Konu erolizmts tarafýndan (07.10.2020 Saat 20:12 ) deðiþtirilmiþtir.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Günaydýn.
    Çok iyi haber.
    Sonuna kadar devam
    AÝHM baþvurusunun içeriði yine birilerini koruma amacý gütmüyorsa iyi bir haberdir. Neden olmasýn, dimi yani...
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

✅TFF Tahkim Kurulu Baþkaný Murat Balcý, Göksel Gümüþdað’ýn özel avukatý.✅Balcý’nýn yanýnda avukat Cansu Þahin, Emre Belözoðlu’nun avukatý.✅Tahkim Baþkan Vekili Emine Yazýcýoðlu FB Üyesi✅8 yýllýk disiplin kurulu baþkaný Halit Fahri Gültekin de FB üyesi. -Atilla Türker
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Yine tabiri caizse þeytanýn avukatlýðýný yapalým...

Þenol Hoca, geldiðinde ADALETLE forma daðýttý hatta ligi hallaç pamuðu gibi atmýþ Uðurca-Yusuf-Ömür form zirvesinde onlarý 11 e almadý...

Son 3-4 maçtýr Þeytan MHK seçtiðinden beri çeteye teslim oldu, Macaristana yenildi-sýrbistanla berabere kaldý ÞAMPÝYON FRANSAYI YENEN miller..

Þimdi, Ömür Trabzonda eleþtiriliyor, Uðurcan sakat-oynayamadý bizde veeeeeeeeee ÞENOL BEY PAZAR GÜNÜ ikisini de 11 e koydu???

soruyorum, BU HAÝNLÝK DEÐÝLSE, ÇETENÝN PLANI DEÐÝLSE NE,

BU ÇOCUKLAR BAÞAKÞEHÝR maçýnda dökülürse, ÞUÇLU KÝM???
    Aaah Þenol Hoca ah, 5 maçtýr-3 aydýr yazýyorum burada, bu f tipi asalak hainlerden sana fayda yok, seni ötekileþtiren bunlardý mecbur kaldýlar onlarla anlaþtýn, ilk 6 ayýnda LÝYAKATLE forma daðýttýn Þampiyon Fransayý daðýttýn grupta-ki en zor gruptan lider çýktýn

Þimdi EYYAMA baþladýn, en kolay grupta sonuncuyuz, Hasan Ali fb de Canerin YEDEÐÝ bile olamamýþ, 11 çýkarýyorsun, Mert asla Uðurcan kadar iyi deðil ama hep 11, Yusuf-Ömürü en iyiyken almadýn ama Dorukhan-Okay(bitmiþ resmen)-Mahmut hep prensin

Sen bu f tipinden uzaklaþ Terim gibi balon olur þiþer-sönersin...
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Alýntý erolizmts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bilenler bilmeyenlere anlatsýn tadýnda bir soru sorayým. UEFA, CAS vs. kurumlar þikeyi onadýlar. Bunun karþýlýðýnda TFF/UEFA de þikeye karýþan kulüpleri uluslararasý kupalardan 2 yýl men etti. Þimdi burada UEFA'nýn veya FIFA'nýn sorumluluðu bitiyor mu? Nihayetinde þikeye karýþan takýmlar uluslararasý turnuvalardan men edildiler ama kendi ülkelerinde hiçbir ceza almadýlar. UEFA ben cezamý verdim gerisi sizin iç tartýþmalarýnýz mý demek istiyor? Örneðin Ýtalyanlar Juventus'a hiçbir ceza vermeseydi ve küme düþürülmeseydi UEFA veya yetkili kurumlar yaþananlar görmemezlikten mi gelecekti? Neden Türkiye'de þikeyi onamalarýna raðmen ceza verilmemesine ses çýkarmýyorlar? Eðer bu sorunun cevabý "evet Uefa kendi üzerine düþeni yaptý, gerisine karýþmaz" ise biz neden Avrupalarda hak arýyoruz?
    boþuna kafa yorma.

olay çok basit aslýnda, uefa ve fifa yüklü rüþvet aldý ve lobi ile þikeciler kurtuldu zira kýlýfýna uydurulabilecek bir olaydý ama ilk cezalarýn öyle bir imkaný yoktu hem para akýþýda ondan sonra baþladý.

lobi yapmazsan adalette yok.
    sadece aþk bizimkisi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Aaah Þenol Hoca ah, 5 maçtýr-3 aydýr yazýyorum burada, bu f tipi asalak hainlerden sana fayda yok, seni ötekileþtiren bunlardý mecbur kaldýlar onlarla anlaþtýn, ilk 6 ayýnda LÝYAKATLE forma daðýttýn Þampiyon Fransayý daðýttýn grupta-ki en zor gruptan lider çýktýn

Þimdi EYYAMA baþladýn, en kolay grupta sonuncuyuz, Hasan Ali fb de Canerin YEDEÐÝ bile olamamýþ, 11 çýkarýyorsun, Mert asla Uðurcan kadar iyi deðil ama hep 11, Yusuf-Ömürü en iyiyken almadýn ama Dorukhan-Okay(bitmiþ resmen)-Mahmut hep prensin

Sen bu f tipinden uzaklaþ Terim gibi balon olur þiþer-sönersin...
    Bir dava kazanýlacaksa, MARKA isimlerin ÝNANCIYLA kazanýlýr

2011 MARKA ÝSÝMLERÝ

Baþkan Þener; küstü-býraktý veya kaçtý bilemem

Hoca Þenol; asla dava addetmedi, stada ismi verilsin bile istemedi, teslim olduðu gün çetenin bjk sine Hoca oldu, þimdi de mamalanmaya dvm

Burak-Selçuk-Egemen omurgasý satýn alýndý, mamalandý, son 10 yýl lige damga vurdu çetelerde

Ana omurga ONUR ise kovuldu...

Fb, TEK ZAYÝAT vermedi, Aziz-Belöz-Volkan-Aykut-þekip vs vs hep sahip çýkýldý-çýkýlacak ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 10 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 10 misafir)

Bu Konu için Etiketler