Sayfa 12800 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11800 12300 12700 12750 12790 12798 12799 12800 12801 12802 12810 12850 12900 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323965 adet sonuctan sayfa basi 319,976 ile 320,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

Nereden
    Ýstanbul

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

fenerbahçe=ÞÝKEBAHÇE

Þanlýurfasporu da yediler göz göre Gaziþehir ve Manisa'nýn YAPTIÐI ÞÝKE NEDENÝYLE
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gelmiþ geçmiþ en omurgasýz ve en tehlikeli yönetimle karþý karþýyayýz. Ve de kendilerini Trabzonspor zannediyorlar.
    Hiç bir yönetimin cesaret edemediði þeyleri yapýyorlar ve de bunda oldukça kararlýlar. Hep birlikte görücez sonraki adým fener ile barýþ.

Ahmet Aðaoðlu: Ali Koç'un koltuðu hazýr

http://www.hurriyet.com.tr/sporarena...&utm_term=post
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Bu ayri bir garabet eger koc gelirse ve taraftar tepki vermezse ki jan ve tayfasi cicek bile verebilir sasirmam o da apayri bir rezillik olur..

Nereden
    Bursa

Bizim millet bir alem,Muharrem Usta'ya demediklerini býrakmayan insanlar,þu olayý öyle bir sineye çekti ki,anlayabilene aþk olsun.

Bu son yaþanan olaylar bir þeyi çok net ortaya koydu ki Muharrem Usta harbiden yürekli adammýþ,ona yapýlan yýpratma ve kara propaganda çalýþmasý da þike konusunda vermediði tavizlermiþ.

Tarih bunu da yazar.
    • Memento mori

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu ayri bir garabet eger koc gelirse ve taraftar tepki vermezse ki jan ve tayfasi cicek bile verebilir sasirmam o da apayri bir rezillik olur..
    Her yerimizden eziklik, rezillik akýyor. Þu adamlara demediðimizi býrakmýyoruz. Hýrsýzlýklarýndan tut da ahlaksýzlýklarýna yüzsüzlüklerine kadar. Ama adamlarýn hiç deðilse bizlere karþý bir duruþu, bir tavru var. Þu heriflerin dahi bizlere karþý bir duruþu var.

Usta ilk yaltaklandýðýnda Aziz'i stada çaðýrdýðýnda hem Aziz geri çevirdi hem de sonrasýnda Aziz'e bizim baþkaný statlarýnda aðýrlayýp aðýrlamayacaklarýný sorduklarýnda o þerefsiz dediðimiz adam bile güvenliði bahane edip (kendince) nazikçe bize kapýyý göstermiþti. Oysa zalim bunlar zulme uðrayanlar da bizleriz. En azýndan olmasý gereken, hiç deðilse ilk adýmlarý bunlarýn atmasý gerekiyorken (ki adýmlarýna sokayým) ezikçe, onursuzca hep biz bir atraksiyon içindeyiz. Bu çok rezilce. Daha fazlasýný yazýcam da ayýp olmasýn.

Nefret ettim camiamdan da futboldan da yeminlen.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Ali Koç'un gelip maç izlemesinden rahatsýz olan zihniyet, kale arkasý direklerini kýrýp sahaya atlamaya çalýþan, hakem döven zihniyettir.

Trabzonspor'un bu zihniyetten kurtulmasý gerekir.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

tonya55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ne yapalým kavga cýkarýp dövelimmi.

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Murat

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Yeryüzündeki tüm fenerlilerden rahatsýz oluyorum. Lakin elemanýn "hukuki" hakký. Gelir izler.

Bu kez sahada tokatlayacaðýz bunlarý. Olabildiðimiz kadar sakin olmakta fayda var.
    Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Çok afedersiniz ama hiç yapmadýðým kadar aðzýmý bozucam. Zaten sanýyorum Trabzonsporluluðumun da son günlerini yaþýyorum zira bu yalaklýk, yaltaklýk, haysiyetsizliði kaldýrmýyor artýk bünyem.

Koçun dolayýsýyla Reis'in fenerbahçesinin g...nü yalayan yalayana. Daha ne kadar küçülebiliriz bilemiyorum.

Murat

Nereden
    Trabzon

þikebahçe geçen sene Beþiktaþa yaptýðý çirkefliði ve düþmanlýðý bu sezonda Galatasaraya yaptý, geçen sezon þikebahçe yaptýðý düþmanlýk ile Beþiktaþý hem kupayý hemde þampiyonluðu kaybetmesine neden oldu bu sezonda aynýsýný þuanda Galatasaraya yapýyorlar zaten Trabzonspora bu düþmanlýðý her sene yapýyorlar...

þikebahçe hani tehdit ediyor ya þikebahçe düþerse þöyle olur böyle olur ülke batar lig batar bu tehditleri tamamen blöf ne yazik ki 2011'de bu þantaja Türkiye boðun eðdi ama artýk þikebahçeye gereken yapýlmalý ve þikebahçe olmasa lig daha çok geliþecek ve daha güzel bir lig olacak...

akif6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afyon
    Yaþ
    33

Alýntý deepmavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þikebahçe geçen sene Beþiktaþa yaptýðý çirkefliði ve düþmanlýðý bu sezonda Galatasaraya yaptý, geçen sezon þikebahçe yaptýðý düþmanlýk ile Beþiktaþý hem kupayý hemde þampiyonluðu kaybetmesine neden oldu bu sezonda aynýsýný þuanda Galatasaraya yapýyorlar zaten Trabzonspora bu düþmanlýðý her sene yapýyorlar...

þikebahçe hani tehdit ediyor ya þikebahçe düþerse þöyle olur böyle olur ülke batar lig batar bu tehditleri tamamen blöf ne yazik ki 2011'de bu þantaja Türkiye boðun eðdi ama artýk þikebahçeye gereken yapýlmalý ve þikebahçe olmasa lig daha çok geliþecek ve daha güzel bir lig olacak...
    Abuk sabuk konuþma kardeþim resmen Galatasarayýn savunuculugunu yapmissin. halbuki þike surecinde trabzonspora karsi yuzsuzluk, cikarcilik, duygu sömürüsü yapan taraftariyla ve yönetimiyle bunlardýr. Senin Trabzonspor olarak her sene hakkýna giriyorlar. bu sene kaybettiðimiz bir puanlara bak, geçmise bak bakayým. gelmiþsin GS olan haksizlik' dan dem vuruyorsun. beter olsunlar!!! Þike sürecinde bize en büyük sinsiligi, düþmanlýðý, kaypakligi, zararý bunlar verdiler. 2010 2011 kadromuzu ayartip 2 sene üst üste þike sürecinden faydalanýp þampiyon olanda bunlar. Bunlarda samimiyet utanma olsaydý , hakem tarafýndan kýyýma uðrayan Yedi kiþi kalmýþ takima oleyler cekmezlerdi. Zaten tüm yüzleri ortaya çýkmýþtý, þike sürecindeki bize destekleri bahaneydi. her sene acý acý bize yenilmeleri, puanlar kaybetmeleri tüm cirkefliklerini ortaya koydu. Dediðim gibi ilk önce kendine soracaksýn heleki bu sene lig baþladý baþlayalý beridir 7,8 puanimiz çalýndý hani kim konuþtu bu kadar? bunlar bir ses çýkardý hakemin kariyerine nokta koyduracak safhaya taþýdýlar olayý. Geçen sene bal gibi hakemlerle þampiyon olmuslar þimdide aðliyorlar Beter olsunlar ALLAHIN adaleti.

GM 5 Plus cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Konu akif6134 tarafýndan (25.11.2018 Saat 08:40 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Trabzon

ya akiffffffffffffff mesajý anlayarak oku þikebahçe çirkefliðinden bahsediyoruz bu çirkeflik her sezon kaos çýkartýyor ligin dengesini bozuyorlar her sezon bir takýmý tahrik ediyorlar artýk yetmedimi...

Nereden
    Afyon
    Yaþ
    33

ya akiffffffffffffff mesajý anlayarak oku þikebahçe çirkefliðinden bahsediyoruz bu çirkeflik her sezon kaos çýkartýyor ligin dengesini bozuyorlar her sezon bir takýmý tahrik ediyorlar artýk yetmedimi...
    Kardeþim mesajýný anlayarak okudum sen beni anlamadýn yada anlamak istemiyorsun sanýrým. Yukarýdaki yazdýðýn cümleleri bir kez daha oku. Galatasaray'a yapýlan haksýzlýktan dem vurmussun. bende ne diyorum sana; iþin lafýn kýsasý sen ilk önce kendi takýmýna yapýlan haksýzlýklara bak. Boþver onlarý, Beter olsunlar diyorum. Yedi kiþi kaldigimiz maçta umutun aldýðý o penaltiya bak bakalým. Kim konuþtu bakayým o mac'ta haksýzlýða ugruyor gs dediðin (þimdide kuyruðuna basýldýðýnda adalet bekçisi kesilmiþ) yöneticilerinden? bunlara zerre acýmýyacaksýn. Mesele Trabzonspor oldumu hepsi bize karþý olur. Þike sürecindeki Adnan Polat'lan aziz yýldýrýmýn konuþmalarýný bir oku bir tazele o dönemi. bunlardaki zihniyet hala ayný suanda. Bizler TFF tarafýndan MHK vasýtasý ile kýyýma ugrarken biz adalet bir gün herkese lazým olacak demiþtik.

Konu akif6134 tarafýndan (25.11.2018 Saat 09:15 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Afyon
    Yaþ
    33

Alýntý akif6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kardeþim mesajýný anlayarak okudum sen beni anlamadýn yada anlamak istemiyorsun sanýrým. Yukarýdaki yazdýðýn cümleleri bir kez daha oku. Galatasaray'a yapýlan haksýzlýktan dem vurmussun. bende ne diyorum sana; iþin lafýn kýsasý sen ilk önce kendi takýmýna yapýlan haksýzlýklara bak. Boþver onlarý, Beter olsunlar diyorum. Yedi kiþi kaldigimiz maçta umutun aldýðý o penaltiya bak bakalým. Kim konuþtu bakayým o mac'ta haksýzlýða ugruyor gs dediðin (þimdide kuyruðuna basýldýðýnda adalet bekçisi kesilmiþ) yöneticilerinden? bunlara zerre acýmýyacaksýn. Mesele Trabzonspor oldumu hepsi bize karþý olur. Þike sürecindeki Adnan Polat'lan aziz yýldýrýmýn konuþmalarýný bir oku bir tazele o dönemi. bunlardaki zihniyet hala ayný suanda. Bizler TFF tarafýndan MHK vasýtasý ile kýyýma ugrarken biz adalet bir gün herkese lazým olacak demiþtik.

Herþeyi bu sikebahceye baðlayýp ahvam kesmenin bir alemi yok artýk. ilk önce kendine bir sor, neden bunlara 2010 2011 sezonun'dan bu yana bir baþarý , býrak bir galibiyet yakalayamýyorum? Bu olaylarý bu safhaya getiren sadece þikeyi yapanlar'mý yani? Sen bir kere Þike sürecine ne denli sahip cýktým diyebiliyor musun ? Bu süreci gerekirse Avrupa'ya beþ sene gitmeyiz fenerbahcemizi yedirmeyiz diyip trabzon þehrinde insanlarýn x partiye %70 oy vediklerine ne demeli? Yav arkadaþ bir insan davasýna sahip cýkamiyorsa bu saatten sonra kendine sahada yapýlan haksýzlýklara karþý ne denli mücadele edip hakkýný arayabilir? Koskoca þike sürecin'de senin hakkýn olan Þampiyonlugunu yemiþler. tüm dünyada manþet olmuþ herþey açýklýðýyla ortadayken gelmisiz burda Üç tane Ýstanbul takýmýnýn aralarýndaki þampiyonluklarý tartýþýz olmuþuz ... Yav kendinize gelin kendinize uyanýn biraz .. Burasý haramilerin kendi aralarýndaki husumetlerini adalet bekçisi timsali savunulacagi konu ortamý deðil. Bize yapýlan hakem hatalarý , kýyýmlarý ortadayken seslerini cikarmayanlar þimdi Adaletten bahsetmesin ..

Konu akif6134 tarafýndan (25.11.2018 Saat 09:56 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Trabzon

ulan halen þöyle böyle diyor ben diyorum ki þikebahçenin karaktersizliðinden bahsediyorum her sene kaos çýkartýyorlar diyorum þikebahçe olmasa daha güzel bir lig olacak diyorum sen þu þöyle bu böyle diyorsun o anlattýðýn þeyleri sana yaþatan kim þikebahçe deðil mi...

konuyu daðýtma cevap yazacaksan özelden yaz sana ona göre cevap vereyim...
    Konu deepmavi tarafýndan (25.11.2018 Saat 10:13 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Afyon
    Yaþ
    33

ulan halen þöyle böyle diyor ben diyorum ki þikebahçenin karaktersizliðinden bahsediyorum her sene kaos çýkartýyorlar diyorum þikebahçe olmasa daha güzel bir lig olacak diyorum sen þu þöyle bu böyle diyorsun o anlattýðýn þeyleri sana yaþatan kim þikebahçe deðil mi...

konuyu daðýtma cevap yazacaksan özelden yaz sana ona göre cevap vereyim...
    Üslubune dikkat et anlattiklarimdan birþey cikaramadiysan konuþmanýn luzumu yok. Þike bahçe diye diye bir hal oldun kardeþim sabahtan beridir hepsinin ayný halt olduðundan dem vuruyorum olaya derinden giriyorum baþýmýza gelenleri dile getiriyorum sen takmissin sikebahce, sikebahce haklýsýn dediðin olsun bakalým...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    þenol.08.borçkalý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Arkadaþlar sakin olalalým ,bence gerek yok

Beyler adamlarýn baþkaný (eskisi tabiki hariç ) tabiki gelir macýný izler.Bu gayet normal.

Tabiki tribünlerde þike ile ilgili gerekli pankartlarda olmalý..Her zaman olacak da.Hakkýmýzýda arayacaðýz sonuna kadar.O iþ bitmedi..

Ama adamlarý medeni birsekilde (tabýký abartmadan) , küfür etmeden, aðýrlamak bize yakýsýr.

Yani cevremizde kabul etmeliyiz fb li arkadaþlar ,akrabalar var.Her konusmamýzda þike bahce desekte olmuyor.Böyle olursa hep tartýsma kavga cýkar..

Özetle..

1 -EN DOÐRUSU: Ya Yýllar önce en baþýnda söylediðim gibi ya bu iþi kökünden çözüp hakkýmýz verilmiyorsa LÝGDEN ÇEKÝRÝLÝZ DÝYECEÐÝZ...

2- Yada maçlarý oynamaya devam ediyorsak ; adamlarý medeni bir sekilde aðýrlamak, maçýmýza konsantre olmak zorundayýz..

Bu kadar basit..
    Konu þenol.08.borçkalý tarafýndan (25.11.2018 Saat 10:53 ) deðiþtirilmiþtir.
    þike alemine meze olmayacaðýz..!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    þenol.08.borçkalý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý alper* Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ali Koç'un gelip maç izlemesinden rahatsýz olan zihniyet, kale arkasý direklerini kýrýp sahaya atlamaya çalýþan, hakem döven zihniyettir.

Trabzonspor'un bu zihniyetten kurtulmasý gerekir.
    Kardes sana katýlýyorum ama bir istisna.. o direk neden yerinden cýktý , bir ayýnýn golden sonra geç..rdik hareketi yüzünden..O direði o ayýnýn görmesi iyi oldu..

Diðer konularda eyvallah
    þike alemine meze olmayacaðýz..!!

ucurum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Ali Koç kim ya. Gelse ne gelmese ne. Kimin umurunda.

Sen galip geldin...

Ali Koç orada yerin dibinde olur, sahada olmasa da yerin dibinde olur

Sen maðlup oldun...

Ali Koç orada havalarda olur, sahada olmasa da havalarda olur

Ali Koç kim ya, sen maçý al, Ali Koç kim ya gelse ne gelmese ne...

Sen maðlup ol, Ali Koç kim...

Anlatabiliyor muyum. Sen 18 maçtýr herifleri yenemiyorsun, bütün fener taraftarý sahayý doldursa kime ne ya...

SEN AL MAÇI ALÝ KOÇ NEDÝR YA

Rýza ÇOLAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    51

Her þey Sadri ÞENER klübün parasýný yedi diye feveran ettikten sonra baþladý. Tamda þikecilerin istediði ortamý oluþturduk. Birlik olacaðýmýza daðýldýk
    Sonra Allah belamýzý verdi. Ýho gibi (Ki bana sorarsanýz çoban bile olmaz) bi insaný kulübe baþkan ettik. Aldýðý oyuncular, yaptýðý anlaþmalar, söylemleri ile klübü maddi ve manevi anlamda dip yaptýrdý.
    devamýnda Muharrem USTA aslýnda iyi baþlamýþtý.Ancak bizim iþ bilmez taraftara uyunca maddiyat olarak o da büyük külfet býraktý bize. Birde truva atý ersun var tabiki. 2 sezonda bir arpa boyu geliþemedik.
    Sonrasýnda AÐAOÐLU geldi. Muharrem'in kulübe yük gördüðünüz oyuncularý alayým teklifini öfkeyle geri çevirerek (kim o aklý verdi bilinmez) o da bir darbe vurdu. Birde Özer, aykut ve ersun olaylarýnda eniþte ifadesi sonrasý içten yediðimiz kazýk var tabiki..
    Geldiðimiz noktada her þey normalleþti, kiþilerle kurumlarý ayýrdýk, maalesef olaylarý bu haliyle kabullendik sayýlýr... Bu saatten sonra lehimize bir karar çýkmasý mümkün deðildir.
    GEÇMÝÞ OLSUN..
    KAPATALIM BU BAHSÝ KUZUM...

Nereden
    Bursa

Bu davayý koltuk sevdasý için satanlar gün yüzü görmesin.
    Siyasiler baský yapar,sen davaný savun.Onlara en az karþý taraf kadar güçlü olduðunu,kitlenin bu noktada diri olduðunu göter.
    Gerisi onlarýn sorunu olsun.
    • Memento mori

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Kareografi yine superdi gecen sene oldugu gibi kapagi taktik...katkisi olan herkese basta vira olmak uzere tebrikler..

Royal Heart - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Öve öve bitirilemeyen Baþakþehir futbol takýmýnýn Trabzonspor'un 2010-2011 sezonundaki ilk yarý puan istatistiðini yakalayabilmesi için sýradaki 4 maçýnda 4/4 yapmasý gerekiyor; dile kolay, 42 puan. Anekdot.
    Dününden ders çýkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarýnýný düþünebilesin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 11 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 11 misafir)

Bu Konu için Etiketler