Sayfa 12714 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11714 12214 12614 12664 12704 12712 12713 12714 12715 12716 12724 12764 12814 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323965 adet sonuctan sayfa basi 317,826 ile 317,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

@Travelair âbi bence ayip ediyorsun... feto meto konusunda 100% hakli olsan dahi, olan bitenlerin gerçek oldugunu degistirmez ki... tipki þike meselesinde kayitlarin feto polisleri tarafindan alinmis olmasi gibi... ama bu, olani biteni þikeyi örtüyor mu ? hayir...
    amerik ve zerrab 100% anlasmali bu isi götürüyor olabilir su an, ama bunun sebebi o hiyarin yedigi nânelerdir, onlar da bunu koz olarak kullaniyor mesele bu... koz vermeyeceksin, verirsen kullanirlar...
    þike meselesiyle benzer hatta ayni seyler oluyor... þike kayitlarina îtiraz edilmedi ama sonrasinda hem usulsüz denildi hem de memleketin arþiv yeri kalmamis gibi "imhâ" karâri verildi... bu nasil rezilliktir ?

Valla hepsi bir yana, Trabzonspor'a bir sey olmasin, gerisi tiri viri... montaj kontaj olsa dahi zarrabina sâhip çikacaksin o zaman, yok öyle o kadar is çevirip sonra "disney'e gitmistim abdye" diyen hiyari istedigi gibi birakmak... sonra böyle yaparlar seni aklin durur anlamazsin..
    Neresinden tutsak elimizde kalir, diyelim ki tuzak muzak, ulan nasil yetistiriyoruz "adam"larimizi da hemen ötüyorlar ?
    Yakinda Tayyip Erdogan'dan "yanildik ihânete ugradik" açiklamasi gelir... Binali Yildirim da demis zâten "umarim Zarrab bu yanlistan döner" hey gidi hey bekle he döner
    Konu Sefer A. tarafýndan (02.12.2017 Saat 15:08 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Emirhan Uludüz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bunun aynýsý yolsuzluk ve þike arasýnda da yaþanmýþtý. Aslýnda durum þöyle; birileri çýkýp dinlemeleri fetö yapmýþ diyor. insanlarda fetönün yapmýþ olduðu dinlemeler ülkeyi bölmek için bu yüzden bunlar yalan diye düþünüyor. Þimdi bu adama dinlemeyi kim ne için yaparsa yapsýn ortada olan suç bellidir. Bunu anlamýyor insanlar ki bunu anlayamamak için geri zekalý olmak lazým. Bizden de var mesela þike var diyen Trabzonspor taraftarý ayný zamanda yolsuzluk yok, zarrab itiraflarý da yalan diyebiliyor. Adalet duygusunun önünde perde gibi çekilmiþ bir eli kanlý, milletin parasýný hüpleten faþist recep varken zor bu ülkede adalet, hak, hukuk.
    bir de ugur dündar kafasinda olan, o yavsak tayfa var, tipkisinin aynisi... akpye sallamak için "17-25 Aralik yolsuzluk" diye tutturur bagirir çagirirlar, þike meselesine gelince "kumpas" "Atatürkçü fbye düsman bunlar" "aziz yildirim tuzaga ugradi" diyorlar... tam o.ç bunlar taaammm... simdi de bu olan biten hakkinda konusuyormus it herif... suratina vuracaksin þike kayitlarini... Haluk Peksen'e de yapacaksin aynisini... utanmaz herif, sana sorsak "Trabzonspor'a siyâset karismamali, akp elini çek" dersin, gider þikeci aziz yildirimin tasmali köpegiyle kanka olursun.... serefsiz bunlarin alayi

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

@Sefer Asan kardeþim, niye ayýp ediyorum? Sana gerçeðin ne olduðunu kim söylüyor? Dünya þu an istihbari örgütlerin elinde. Onlar da güç odaklarýnýn elinde. Onlarýn aklý bizim gibi çalýþmaz. Sana nokta nokta parçalar verirler, sürekli telkin ederler, en sonunda da son parçayý verip kendi kendine noktalarý birleþtirmeni izlerler. Buldum dersin ama bulduðun aslýnda onlarýn istedikleridir. Doðru varsa gereði yapýlsýn diyorum. Ne diyeyim baþka? Ama önce kurulan tuzaklarý görün. Niyetlerinin farkýnda olun. 10 dolarlýk teknolojiyle milyar dolarlýk teknolojiler bir deðildir diyorum. Benim mantýðým bunu diyor. Üzerimize oynanýyor, bunlara da bakarak kararýnýzý verin. Ama özellikle gençlerde öyle bir yadsýma var ki yüzeysel bakanlar hemen kanýyor. Ama öyle bir damar var ki bazýlarýna ne desen yine dönüp dolaþýp baðcýya sarýyor. Kara propaganda altýndasýnýz arkadaþlar. Her þey düzgündür demiyorum ama sap ile samaný karýþtýrmayýn. Muhtemelen þu an 3. Dünya Savaþý'ndayýz. Böyle bölgesel savaþlarla sürecek
    Konu Travelair tarafýndan (02.12.2017 Saat 15:24 ) deðiþtirilmiþtir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ýstanbul

...
    Konu Travelair tarafýndan (02.12.2017 Saat 15:23 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Mükerrer mesaj
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @Sefer Asan kardeþim, niye ayýp ediyorum? Sana gerçeðin ne olduðunu kim söylüyor? Dünya þu an istihbari örgütlerin elinde. Onlar da güç odaklarýnýn elinde. Onlarýn aklý bizim gibi çalýþmaz. Sana nokta nokta parçalar verirler, sürekli telkin ederler, en sonunda da son parçayý verip kendi kendine noktalarý birleþtirmeni izlerler. Buldum dersin ama bulduðun aslýnda onlarýn istedikleridir. Doðru varsa gereði yapýlsýn diyorum. Ne diyeyim baþka? Ama önce kurulan tuzaklarý görün. Niyetlerinin farkýnda olun. 10 dolarlýk teknolojiyle milyar dolarlýk teknolojiler bir deðildir diyorum. Benim mantýðým bunu diyor. Üzerimize oynanýyor, bunlara da bakarak kararýnýzý verin. Ama özellikle gençlerde öyle bir yadsýma var ki yüzeysel bakanlar hemen kanýyor. Ama öyle bir damar var ki bazýlarýna ne desen yine dönüp dolaþýp baðcýya sarýyor. Kara propaganda altýndasýnýz arkadaþlar. Her þey düzgündür demiyorum ama sap ile samaný karýþtýrmayýn. Muhtemelen þu an 3. Dünya Savaþý'ndayýz. Böyle bölgesel savaþlarla sürecek
    Bu yazdiklarinin çogu, yine olanin bitenin gerçek olma ihtimâlinin yüksek oldugunu engellemez ki... benim de vurgulamak istedigim bu...
    Diyelim ki parça parça, o zaman bunun önlemini neden almiyoruz da herif disney misney diye oraya gidiyor ? ha yoksa taaa en bastan beri mi zerrab abd ile anlasmali olarak çalisiyor ??
    örgüt kismina da katilirim ama her olayda da bunlari söylemek pek inandirici olmuyor bir süre sonra... yok yâni âbi simdi bir de hilal kaplan salaginin yazisini da paylas burada da tam olsun yâni... "üzerimize oynaniyor" diyen tayfa da sinir bozuyor yâni... Niye ? yalan oldugundan degil, ama "isin içinde acabâ baska bir sey var mi" sorusunu sormadiklari için, "acep bizimkiler bir nâne yedi mi" demedikleri için, hemen "Tayyip'i yedirmeyiz" durumuna geldikleri için... Yoksa ben de farkindayim ve kabul ediyorum bâzi seyleri, ki bunlar yeni de degil, ben yillardan beri çook önceden beri "oyunlar oynaniyor" "tuzak var" diyenlerdenim ama biraz da kendimizde suçu aramanin zamâni geldi de geçmiyor mu ?
    Yine mi "kandirildik"

Bir de bu kadar belirtmeye gerek yok "tuzak kumpas ......" kelimelerini, biraz "aglak" olmus oluyoruz... pkknin pydnin iste ne fuskiyse barzani ve tayfasinin falan "amerika bize ihânet etti" diye bagirip çagirmasina, sehirlere yazilar yazmasina ne diyorduk ne yapiyorduk ? gülüp geçiyor dalga geçiyorduk degil mi ?? Eee simdi ne oldu, ayni tavri biz mi gösterelim ? Yakinda ona benzer tavir gösterince bizim yöneticiler, ne diyecegiz ? Umarim elestiri hakkimiz olacaktir... böyle rezillik olmaz yau
    Konu Sefer A. tarafýndan (02.12.2017 Saat 15:37 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Ben demiyorum ki Zarrab bir nane yemedi. Yedi de demiyorum. Ama benim derdim o deðil, çünkü karþý tarafýn niyeti kötü. Görüþüm partici bir anlayýþtan da geçmiyor.

Ýzninle 2 örnek vereceðim:

Birincisi satranç: Satrançta karþýndaki Kasparov'sa yapacaðýn hamleler yetersiz kalýr

Ýkincisi ise TLC'de seyrettim, yüksekten korkan insanlarý vinç ile yükseðe çýkartýyorlar. Adam diyor ki beni neden yükseðe çýkartýyorsunuz, benim problemim zaten yükseklik. Adam diyor ki bu tekniðin adýna "Duyarsýzlaþtýrma tekniði" denir

Bizi öyle bir kara propagandaya tutuyorlar ki sonunda tereddüt oluþturuyorlar. Her þeye duyarsýzlaþtýrýp sonunda karþýya geçmeye zorluyorlar. Sürekli telkin meselesi

Full HD - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Yavuz KÜÇÜK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sadece eðitimle açýklanamaz bence. Bir insanýn vicdaný, karakteri, duruþu olmadýktan sonra profesör olsa ne olur?
    Ahlak, Vicdan, Karakter ve Durus zaten Egitim demek.

Sinifta kaldik herhalde ama gel gör ki millet olarak baskalarina camur atiyoruz ve tüm dünya güya bize düsman oluyor.Yeter ki kendi hatalarimizi görmeyelim onun icin prof olsan ne olur cok haklisin.

In Sha Allah hisizlar cezalarini cekecek.

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir grup insan zarrabin tapelere inanip þike tapelerine kumpas diyor , diger bir grup da þike tapelerine inanip zarrabinkilere kumpas diyor
    Iki grup arasinda ahlaki acidan hicbir fark yok..
    Alýntý Emirhan Uludüz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bunun aynýsý yolsuzluk ve þike arasýnda da yaþanmýþtý. Aslýnda durum þöyle; birileri çýkýp dinlemeleri fetö yapmýþ diyor. insanlarda fetönün yapmýþ olduðu dinlemeler ülkeyi bölmek için bu yüzden bunlar yalan diye düþünüyor. Þimdi bu adama dinlemeyi kim ne için yaparsa yapsýn ortada olan suç bellidir. Bunu anlamýyor insanlar ki bunu anlayamamak için geri zekalý olmak lazým. Bizden de var mesela þike var diyen Trabzonspor taraftarý ayný zamanda yolsuzluk yok, zarrab itiraflarý da yalan diyebiliyor. Adalet duygusunun önünde perde gibi çekilmiþ bir eli kanlý, milletin parasýný hüpleten faþist recep varken zor bu ülkede adalet, hak, hukuk.
    Ellerinize saðlýk. Dünkü mesajýmda anlatmak istediklerim bunlardý. Herkes iþine geldiði gibi hareket ediyor. Suçu suçla kapatmaya çalýþmalarý ve adalet terazisini bozmalarý bütün bu olanlarýn sebebidir. Doðrularý zamanýnda ortaya çýkartmayýp baþkalarýna koz verirsen, onlara bir þey deme hakkýn kalmaz. Ýþte böyle "dýþ güçler", "bunlara inan vatan hainidir" gibi içi boþ ve aþaðýlýk sözler edip dururlar. Bir de "niyet okuma" aleti yapmýþlar son zamanlarda herkes kullanýyor; yarýn bir gün þike davasý hakkýnda lehimize karar çýkarsa "niyetleri kötü" diyecekler, o zaman bu içimizdeki niyet okuyucularýný göreceðim. Çok þükür bu konular hakkýnda ilk gün ne düþünüyorsam þimdi de öyle düþünüyorum ama sülalem ve çevrem dahil çoðunluk dönek. Hepsinin yüzüne de söyledim Allah akýl fikir, karakter versin.
    Alýntý Full HD Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ahlak, Vicdan, Karakter ve Durus zaten Egitim demek.

Sinifta kaldik herhalde ama gel gör ki millet olarak baskalarina camur atiyoruz ve tüm dünya güya bize düsman oluyor.Yeter ki kendi hatalarimizi görmeyelim onun icin prof olsan ne olur cok haklisin.

In Sha Allah hisizlar cezalarini cekecek.
    Genel olarak bakarsak eðitim de denilebilir haklýsýn.

En iyi yaptýðýmýz þeyler belli. Gaza gelmek, kendimizden baþka herkesi suçlamak, kendimizi çok büyük görmek, kibir...
    Konu Yavuz KÜÇÜK tarafýndan (02.12.2017 Saat 16:43 ) deðiþtirilmiþtir.
    Onca nimet varken, kul hakký yemeyin!

barisb - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    46

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir grup insan zarrabin tapelere inanip þike tapelerine kumpas diyor , diger bir grup da þike tapelerine inanip zarrabinkilere kumpas diyor
    Iki grup arasinda ahlaki acidan hicbir fark yok..
    Bravo. Toplumun þu andaki en büyük ahlaki probleminin tespitidir bu.
    Vurdu, gol olduuuu...

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

þike,rüþvet,yolsuzluk v.s millet bunlara hiç bakmýyor ne zaman cebine dokunursan o zaman senin kim olduðuna bakmýyor. bu ülkenin bug'u bu. mevcut iktidar bunu çok iyi kullandý bu zamana kadar. þimdi iki seçenek var ya abd'nin isteklerine boyun eðecekler -zira bu rýza olayýný þantaj olarak kullanacak abd- yada yolun sonu olacak iktidar için.

ne olursa olsun bedelini yine biz ödeyeceðiz milyon dolarlarla rüþvet alýp servetine servet katanlar iþini görecek yine.

satýn alýnmýþ bir medya ile bir halký cahilleþtirebilirsin survivor,dizi,evlendirme prog.larý v.s ile onlarý uyuþturabilirsin bunu yaþadýk zaten yaþýyoruzda mesela iktidara yakýn tv. kanalý haberlerde ekmek zamlandý demek yerine ekmekte israfa son gramaj düþüyor diye haber yapýyorsa ciddi sorun var demektir.

eskiden kutuplaþma yoktu ülkede ama onuda belleklere kazýdýlar þimdi doðru ve yanlýþ diye bir þey yok ben ve öteki var bu ise çok ciddi bir sorun.

muhalefette farklý deðil þike sürecinde gördük onlarýda hep diyorum nehrin öbür kýyýsýnda onlarda içtikleri ve yýkandýklarý su ayný. adalet kavramý azýnlýkta artýk tek gerçek benden mi ondanlardan mý.

bu ülkeye dair bir umudum kalmadý benim eðitim sistemi bir gecede tek kiþinin aðzýndan çýkacak sözle deðiþiyorsa, üretmek yerine kuru bakliyatta gümrük vergisini 0 yapýp satýn alalým deniyorsa, yapýlan hata benim partimden denip görülmüyorsa neden umudum olsun ki. adaleti zaten p.ç edildi þike sürecinden en yakýndan gördük.

söylenecek çok þey var aslýnda daha ama neyse.
    sadece aþk bizimkisi

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Trabzon - Fenerbahçe Doðuþ karþýlaþmasýnda asýlý olan pankart.

Hayret. Hayret
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Ýstanbul

Pankart doðru da iþte ...
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Basket maçý kaç kaç bitti?

Ben ona bakarým.

Futbol takýmlarýna da daha yeni yeni gol atmaya baþladýk.

Zannedersem Fenerbahçe'yi hiçbir branþta yenemiyoruz.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

pankartý kim ve hangi grup açtý ? tahmin ettiðim miliyetçi ve akpli gençlerin karýþýmda olduðu tribün grubu ise anlamsýzdýr. nedenini bilenler bilir.

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    pankartý kim ve hangi grup açtý ? tahmin ettiðim miliyetçi ve akpli gençlerin karýþýmda olduðu tribün grubu ise anlamsýzdýr. nedenini bilenler bilir.
    Valla o konuda hiç hikâye okumayalim, alayi ayni mok... ugur dündar ile kanka olan chp Trabzon vekili hakuk peksen ve tayfasi daha mi iyi ? agzina yandiklarimin 2 yüzlü serefsizleri onlar da...

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Valla o konuda hiç hikâye okumayalim, alayi ayni mok... ugur dündar ile kanka olan chp Trabzon vekili hakuk peksen ve tayfasi daha mi iyi ? agzina yandiklarimin 2 yüzlü serefsizleri onlar da...
    chp mhp akp fenerbahçeyi korumuþ ve aklamýþtýr. þike davasýnda tek itiraz eden parti hdp.

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    chp mhp akp fenerbahçeyi korumuþ ve aklamýþtýr. þike davasýnda tek itiraz eden parti hdp.
    onlarin bambaska pislikleri var, o "koruma"lari aykiri olmak içindi baska da bir sey degil... alayi ayni fuski... bu konuda adam gibi tavir gösteren Koray Aydin'dir, ama öyle ama böyle, digerlerinin alayi korkak, Volkan Canalioglu dâhil (kendisi çekimser oyu mu vermisti ya da oy kullanmaya gitmemisti mi ne)

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

serefsiz herif... bunu da bunu savunanin da....

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    serefsiz herif... bunu da bunu savunanin da....

Fenerli olduðu bilinen Of'lu M. Ali'den inciler...
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

umitçebi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Birþey sorabilirmiyim? Türkiyeye bir oyun oynanýyor olabilir sizinle aný fikirdeyim ve bu konuda devletimin sonuna kadar yanýndayým.Amerikan ambargosunu delmiþiz..Vatan menfaati söz konusu ise tabýký delelim.Biz Özgür baðýmsýz bir ülkeyiz.Amerikanýn çýkarlarýna ve soyledýklerýne gore hareket etmek zorunda deðiliz.Ki Hükümetimiz de zaten delmedik diyor.O konuda delmedik diyoruz ve devletimizin yanýndayýz,hemfikiriz.
    Peki bu delinmeler sýrasýnda yolsuzluk yapýldý mý? Yapýlmadý mý? Bazý hukumet uyeleri haksýz kazanç saðladý mý? saðlamadý mý? Bizim derdimiz bu..Bunu sorunca,3.dünya savaþý gerçeklerinin farkýnda olmayan gençlik mi oluyoruz?Mahkeme de danýþýklý dövüþ dahi olsa bahsi geçen bakanlar haksýz parayý aldý mý? almadý mý? Bu sorunun cevabýný arýyoruz..Her þey bu..

Þike deliileri kanunsuz dinleme ile alýndý diye YOK SAYAN VE ÞÝKE YOK diyenle,eðer bu zerrab dosyasýnda rüþvet varsa MEMLEKET MENFAATI nedený ýle YOK SAYALIM VE OLMAMIÞ SAYALIM dýyenler arasýndaki fark nedir??

Ciddi bir þekilde,merakla ve heyecanla vereceðiniz cevabý bekliyorum.Yemin ederim ciddiyetle bekliyorum cevabýnýzý.Býz nerede yuzeysel bakýyoruz,neyý kaçýrýyoruz?

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý umitçebi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Birþey sorabilirmiyim? Türkiyeye bir oyun oynanýyor olabilir sizinle aný fikirdeyim ve bu konuda devletimin sonuna kadar yanýndayým.Amerikan ambargosunu delmiþiz..Vatan menfaati söz konusu ise tabýký delelim.Biz Özgür baðýmsýz bir ülkeyiz.Amerikanýn çýkarlarýna ve soyledýklerýne gore hareket etmek zorunda deðiliz.Ki Hükümetimiz de zaten delmedik diyor.O konuda delmedik diyoruz ve devletimizin yanýndayýz,hemfikiriz.
    Peki bu delinmeler sýrasýnda yolsuzluk yapýldý mý? Yapýlmadý mý? Bazý hukumet uyeleri haksýz kazanç saðladý mý? saðlamadý mý? Bizim derdimiz bu..Bunu sorunca,3.dünya savaþý gerçeklerinin farkýnda olmayan gençlik mi oluyoruz?Mahkeme de danýþýklý dövüþ dahi olsa bahsi geçen bakanlar haksýz parayý aldý mý? almadý mý? Bu sorunun cevabýný arýyoruz..Her þey bu..

Þike deliileri kanunsuz dinleme ile alýndý diye YOK SAYAN VE ÞÝKE YOK diyenle,eðer bu zerrab dosyasýnda rüþvet varsa MEMLEKET MENFAATI nedený ýle YOK SAYALIM VE OLMAMIÞ SAYALIM dýyenler arasýndaki fark nedir??

Ciddi bir þekilde,merakla ve heyecanla vereceðiniz cevabý bekliyorum.Yemin ederim ciddiyetle bekliyorum cevabýnýzý.Býz nerede yuzeysel bakýyoruz,neyý kaçýrýyoruz?
    Yok sayalým ve olmamýþ sayalým diyenlerden deðilim kardeþim. Yolsuzluk yapýldý mý yapýlmadý mý onu da bilemem. Üstü örtülsün de demiyorum. Benim derdim vatan. Vatan olarak saldýrý altýndayýz. Karþýmýzdaki senin adaletin, insan haklarýn, demokrasin için çalýþmýyor. Bunlarý suistimal edip seni köleleþtirme hatta yok etme derdinde. Nice ülkeyi böyle böldüler, kukla ettiler, yok ettiler. Haberiniz yok mu? Vatana karþý açýlan savaþýn farkýnda olmazsanýz o rüþvet almýþ, bu bilmem ne yapmýþ diye yargýlayacaðýnýz devlet kalmayacak elinizde. Ölüm kalým savaþý veriyoruz, baðýmsýzlýk savaþý veriyoruz ama birkaç aðaç bahane edilip ülkeye dünya zarar verildiði gibi tuzaklara düþmeye devam ediliyor. Siz sanýyor musunuz ki dýþ güçlerin umrunda aðaç, insan, demokrasi? Bu ayrýmý yapamadýðýnýz sürece beni anlayamayacak ve beni iþlerin üstünü örtelim diyenlerden sanacaksýnýz

7can61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Lan iyi ki siyasi yorum yapýlmýyor burada ha, Trabzonpsoru ilgilendiren konularda yorumunu yap Travel diðer konulara girme burada. Her zaman siyasi yorum yapmayýn dersin gelirsin burada yine alttan altta mesajlar vermeye çalýþýrsýn, azýcýk dürüst ol hiç olmazsa kendine.

Nereden
    Ýstanbul

Siyasi yorum deðil bunlar, vatan diyorum, ama çokça siyasi yorum ve tepki görüyorum

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Siyasi yorum deðil bunlar, vatan diyorum, ama çokça siyasi yorum ve tepki görüyorum
    Abi kusura bakma da siyasetin büyüðünü yapýyorsun hem de.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

7can61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Sorununuz da burada zaten, siz vatan diyorsunuz da senin gibi düþünmeyen vatan haini oluyor dimi. Bu vatan herkesin herkes de en az senin kadar vatanýný seviyor. Emin olabilirsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 15 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 15 misafir)

Bu Konu için Etiketler