Sayfa 12700 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11700 12200 12600 12650 12690 12698 12699 12700 12701 12702 12710 12750 12800 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323964 adet sonuctan sayfa basi 317,476 ile 317,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Mert M. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sekiz-dokuz yaþlarýndaydým. Yýlbaþý akþamýydý. Ben küçükken komþuluk daha ölmemiþti. Yýlbaþýnda bir üst kattaki komþumuz bizi yemeðe davet etmiþti. Yeni yýla beraber girecektik.
    Yemek yedik, vesaire, babam, "Komþuda ayýp olur" gerekçesiyle lavaboyu kullanmak üzere eve inmiþti. Beþ dakika sonra yukarý çýktý ki eve hýrsýz girmiþ. Benim de oyuncaklarým vardý. Batman, Ninja Kaplumbaða falan... Onlarý da çalmýþ. Hýrsýzlýða uðrayan kiþinin yaþadýðý þoku ve hayal kýrýklýðýný iyi bilirim.
    Ki ben, o Batman ve Ninja Kaplumbaðalarý top oynattýrýyordum o yaþlarda salondaki halýnýn üzerinde. Toplarý da misketti bu arada.

Futbolumuzdaki adam kayýrmacý anlayýþýn bulaþtýðý ve artýk kendi içinde alt baþlýklarý bulunan þike davasý hukuka devredildiðine göre ve ülke gerçekleriyle birlikte ele alýndýðýnda þunu öngörmek mümkün müdür:
    Uçaný kaçaný, geleni gideni, kritik mevkilerde müdür - baþkan pozisyonunda bulunan kiþilerin aðzýndan çýkacak kelimeleri dahi tek bir kiþinin kontrol ettiði bir mekanizmada bu davanýn zaman aþýmýna uðrama ihtimali var mýdýr?
    Hukukun ve onun saðladýðý adaletin, bir çoðumuz gibi ben de, güçlünün - parasý olanýn yanýnda olduðuna inananlardaným. Yanlýþ anlaþýlmasýn. Yabancý basýný da takip ederim. Güçlü için oluþturulan korumacý set duvar her yerde örülüyor. Yalnýzca Türkiye'de deðil.
    Özetle, þunu söylemek istiyorum:
    Umut taþýyýn kardeþim, ümitli olun ama fazla beklentiye girmeyin. Çünkü yakýnda her olgu serbest bölge mantýðýyla idare ettirilecek. Halýnýn altýna süpürmek zaten yýllardýr süregelen bir sanat. Dolayýsýyla beklentileri düþük tutmakta fayda var daha fazla üzülüp, hayal kýrýklýðýna uðramamak için.

Saygýlarýmla...
    isimiz bu ulkeye ve hukuguna kaldiysa dediginiz dogru lakin fifada zaman asimi diye birsey yok rahat olun fifa cezayi keser uygulama kisminda ulke puruz cikarirsa tabiri caizse aforoz edilir kumda oynariz bu saatden sonra basda milli takim olmak uzere bunu goze almaya da kimsenin gucu yetmez..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Duyumcu_
    Duyumcu_ @Duyumcu_
    BeIN Sports ve PSG nin sahibi Khelafi hakkýnda FIFAya rüþvet verdiði iddiasýyla soruþturma açýldý. Devamýda gelecek

Bunlar hep lehimize hareketler..

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Duyumcu_
    Duyumcu_ @Duyumcu_
    BeIN Sports ve PSG nin sahibi Khelafi hakkýnda FIFAya rüþvet verdiði iddiasýyla soruþturma açýldý. Devamýda gelecek

Bunlar hep lehimize hareketler..
    Evet sýkýysa AY, YD ve siyasi güç de rüþveti teklif etsin de görsün bakalým noluyor?
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Mustafa ÖZDEMÝR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Fifanýn þamarý Saraçoðlunun duvarlarýný yýkacak inþallah

TrabzonVictory - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

2010 2011 Þampiyonu Trabzonspor.

FIFA indir artýk baltayý þu kuþ beyinlilerin kellesine...

Artýk Türkiye liginde þike devlet eliyle yapýlýyor,Trabzonspor'un rakiplerine devlet eliyle yüksek miktarda teþvik primi veriliyor ve Trabzonspor'un oynadýðý rakip takým oyuncularýnýn hepsi dopingli ve hakem her maç Trabzonspor aleyhinde penaltý veriyor, Trabzonspor'a sabote edenleri öldüreceksin sonra takýmlarýný ayný þekilde maðlup ettireceksin ancak öyle düzelir bu durum...
    Konu TrabzonVictory tarafýndan (18.10.2017 Saat 11:07 ) deðiþtirilmiþtir.

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çok hýzlýsýn be FIFA.
    Onca nimet varken, kul hakký yemeyin!

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Ey FIFA
    Sabrýmýzý taþýrma
    Kes cezayý hýrsýzlara
    Daha fazla uzatma
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Nereye elimizi atsak kuruyor arkadaþ. FIFA, UEFA'ya CAS'a benzemez 2-3 aya kararýný açýklar dedik hala bekliyoruz. Bu süreçteki en çok canýmý sýkan, en kýzdýðým konu da UEFA'nýn hala kiþilerle ilgili kararý açýklamamasý. UEFA kiþileri de cezalandýrýp ömür boyu men etseydi, CAS sürecinin de FIFA sürecinin de çok daha hýzlý sonuçlanacaðýný düþünüyorum...
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý alone_6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nereye elimizi atsak kuruyor arkadaþ. FIFA, UEFA'ya CAS'a benzemez 2-3 aya kararýný açýklar dedik hala bekliyoruz. Bu süreçteki en çok canýmý sýkan, en kýzdýðým konu da UEFA'nýn hala kiþilerle ilgili kararý açýklamamasý. UEFA kiþileri de cezalandýrýp ömür boyu men etseydi, CAS sürecinin de FIFA sürecinin de çok daha hýzlý sonuçlanacaðýný düþünüyorum...
    Son 2 cümleye katýlmamak elde deðil
    Zero TOLERANCE UEFA neden kiþilere ceza vermedi hala?
    Tek çare FIFA
    Son umut FIFA
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Acaba aðzýmýza bir parmak bal sürüldü de pr için, susturulduk mu?
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Acaba aðzýmýza bir parmak bal sürüldü de pr için, susturulduk mu?
    Bekliyoruz nasil bir pr calismasi yapacaklar diye kimle anlasildi ne olcak nasil olcak kimsenin birsey bildigi yok..

bach72 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Muharrem burda da yalan attý.pr çalýþmasý için bir ekiple anlaþmýþta çok iyi ekipmiþde...yalaaaannn..Muharrem'in popiþ üçbuçuk atýyor Fenerbahçe ve Tff'ye ceza gelir diye.Düþünsenize ceza geldi mi birileri "Eyyy Muharremmm" dedi mi Muharrem'in alacaðý þekli.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bekliyoruz nasil bir pr calismasi yapacaklar diye kimle anlasildi ne olcak nasil olcak kimsenin birsey bildigi yok..
    Bu kadar içe kapanýk bir yönetime (?) ilk defa þahit oluyorum. Ne oluyor ne dönüyor hiç belli deðil. Adam yerine konulup ta taraftar olumlu olumsuz konularda hiç bilgilendirilmiyor doðru dürüst. Hatta býrak tarafatrý yönetim kurulu üyelerinin bile olaylardan haberi yok.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

tRaiNer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

Bu kadar içe kapanýk bir yönetime (?) ilk defa þahit oluyorum. Ne oluyor ne dönüyor hiç belli deðil. Adam yerine konulup ta taraftar olumlu olumsuz konularda hiç bilgilendirilmiyor doðru dürüst. Hatta býrak tarafatrý yönetim kurulu üyelerinin bile olaylardan haberi yok.
    Padiþah'ýn haberi varya gerisi boþ. M.Usta: "Padiþah'ým çok yaþa!"
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Sözün bittiði yer
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

PFDK; Þike ve Teþvik Primi iddiasýnýn esasýný teþkil eden delillerin hukuka uygun þekilde elde edilmediði gerekçesiyle kimseye ceza vermedi.

þike bir kez daha ceza almadý.

bu olaylardan daha kötüsü buna artýk alýþmýþ olmamýz.

son umutlar fifa'da artýk. bilmiyorum urfa baþvurur mu oralara sanmýyorum gerçi.

beklemeye devam
    sadece aþk bizimkisi

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hukuka uygun olmasý için þike yapanlarýn iznini alýp foto, video çekmek lazým herhalde. Oldu olacak çekimden sonra þikecilerle bir de güzel bir röportaj yapsýnlar, on numara olur. O zaman belki kabul ederler delilleri.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Ulkemden vatanimdan bu duzenden dolayi nefret ettim arkadas.
    þike mevzusu en agiri olmakla beraber son donemlerdeki yapilanlar igrenc otesi.

Su cumleleri gordu gozler
    "Deliller kanunsuz toplandigi icin red" yani delil var ama toplanmasi yanli
    Birde bugun soyle bir cumle gordum"istifa etmez iseler bedelini agir oderler"
    Bu iki cumle aslinda bir cok seyi ifade ediyor.

Boyle bir ulke olduk vesselam

Nefretim her gecen gun artiryor.
    TRABZONSPOR

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Bakalim urfaspor uefaya gitmeye cesaret edebilecek mi artik uefanin yetkisi var yerel liglere mudahale icin fifaya bile gerek kalmaz basvurdugu an uefaya hakkini alir ama dedigim gibi basvurur mu mechul..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Delillerin usulsuz toplanmasi diye birsey girdi hukugumuza malum surecler sonrasi birileri pacalarini kurtarcak diye dunyada var mi benzeri bilinmez..diyelim ki adamin biri gitti bir banka soydu bunu da en ince ayrintisina kadar anlatirken kayda aldin simdi mahkeme deliller usulsuz diye kapatacak mi dosyayi hirsizlik var itiraf var ama delil gecersiz mi diyecek ulan ulkenin civisi cikti be..

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Spor hukukunda delilin nasýl elde edildiði önemli deðil bildiðim kadarýyla. Delil varsa cezayi basmak zorundasin.

LG-D855 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

tahkim kurulunun þanlýurfaspor kararýndan sonra acilen fifaya ek delil olarak bu kararý da sunmalýyýz.. tffde kurumsal olarak þike aklama yapýlýyor diye.. adamlar sportif disiplin yargýlamasýna delilin hukuka uygunluðu diye bir þey soktular.. ne yapacaktý adam elyasayý telefonuna kaydederken gidip mahkemeden karar mý çýkartacaktý?
    Attan inip eþeðe bindik!

bach72 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Herkes rahat olsun.Tff ve Fb'yi itin gö.üne sokmaya az kaldý.Bu iþ bu kadar uzamazdý ama ÝHO VE Muharrem yalamalarýnýn yüzünden bu kadar gecikti.Herkes rahat olsun.

tRaiNer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

GAZÝANTEPSPOR Kulübü sporcusu ABDULLAH ELYASA SÜME hakkýnda, 14.05.2017 tarihinde oynanan MANÝSASPOR - ÞANLIURFASPOR TFF 1. Lig müsabakasýnda, müsabaka sonucunu etkileme eylemine teþebbüsü nedeniyle sevk yapýlmýþ ise de, iddianýn esasýný teþkil eden delillerin hukuka uygun þekilde elde edilmediði, diðer delillerin ise sevk olunan kiþinin iddia edilen disiplin ihlalini gerçekleþtirdiðine dair þüpheden uzak ve kesin bir kanaat oluþturmaya yeterli bulunmamasý nedeniyle CEZA TAYÝNÝNE YER OLMADIÐINA.

HasbunAllah ve ni'mel vekil. Tövbe Estaðfurullah... Allah'ým sen bunlarý bildiðin gibi yap.
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

evetçi ve iktidar yalakasi elyasa hiyarina bir sey mi olacakti ? ha ha ha
    sanirim hanimi da Trabzonlu bunun, Helal süt emmisse bosasin bu hiyari
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 3 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 3 misafir)

Bu Konu için Etiketler