Sayfa 12698 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11698 12198 12598 12648 12688 12696 12697 12698 12699 12700 12708 12748 12798 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323965 adet sonuctan sayfa basi 317,426 ile 317,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Bayraktaroðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    TFF, Disiplin Kurulu sevklerini açýkladý. TFF 1. Lig takýmlarýndan Gaziþehir Gaziantep Futbol Kulübü, Gaziþehir Gaziantep Ýdarecisi Nizamettin Keremoðlu, Gaziþehir Gaziantep futbolcusu Elyasa Süme, Manisaspor futbolcusu Ýsmail Haktan Odabaþý ve Fatih Karagümrük futbolcusu Gökhan Sazdaðý 'müsabaka sonucunu etkilemeye teþebbüs etmesi' nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

Ýþte Disiplin Kurulu sevkleri açýklamasý:
    1- GAZÝÞEHÝR GAZÝANTEP FUTBOL Kulübü'nün 14.05.2017 tarihinde oynanan MANÝSASPOR-ÞANLIURFASPOR TFF 1. Lig müsabakasýnda "müsabaka sonucunu etkilemeye teþebbüs etmesi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatý'nýn 56. maddesi uyarýnca PFDK'ya sevkine karar verilmiþtir.
    2- GAZÝÞEHÝR GAZÝANTEP FUTBOL Kulübü idarecisi NÝZAMETTÝN KEREMOÐLU'nun 14.05.2017 tarihinde oynanan MANÝSASPOR-ÞANLIURFASPOR TFF 1. Lig müsabakasýnda "müsabaka sonucunu etkilemeye teþebbüs etmesi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatý'nýn 56. maddesi uyarýnca 22.09.2017 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiþtir.
    3- GAZÝANTEPSPOR Kulübü futbolcusu ABDULLAH ELYASA SÜME'nin 14.05.2017 tarihinde oynanan MANÝSASPOR-ÞANLIURFASPOR TFF 1. Lig müsabakasýnda "müsabaka sonucunu etkilemeye teþebbüs etmesi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatý'nýn 56. maddesi uyarýnca 22.09.2017 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiþtir.
    4- GRANDMEDICAL MANÝSASPOR Kulübü futbolcusu ÝSMAÝL HAKTAN ODABAÞI'nýn 14.05.2017 tarihinde oynanan MANÝSASPOR-ÞANLIURFASPOR TFF 1. Lig müsabakasýnda "müsabaka sonucunu etkilemeye teþebbüs etmesi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatý'nýn 56. maddesi uyarýnca 22.09.2017 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiþtir.
    5- FATÝH KARAGÜMRÜK A.Þ. Kulübü futbolcusu GÖKHAN SAZDAÐI'nýn 14.05.2017 tarihinde oynanan MANÝSASPOR-ÞANLIURFASPOR TFF 1. Lig müsabakasýnda "müsabaka sonucunu etkilemeye teþebbüs etmesi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatý'nýn 56. maddesi uyarýnca 22.09.2017 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiþtir.
    Þanýurfaspor bu lige geri döndürülmeli
    Adalet için bir milat olur ayný zamanda
    Manisa ve Gaziantep BB düþürülmeli
    Þike ve teþviðin önü bu cesur ve tarihi kararla kesilmeli (konu þikebahçe olursa zor dediðinizi duyar gibiyim)
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Ey gidi Halit Þahin kardeþim bunca emek verdin onuru yerle bir olmuþ Trabzon'dan kalktýn adalet aramak için külliyenin önünde günlerdir bekliyorsun, emeðine kurban ama bu camia için deðmez.

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ey gidi Halit Þahin kardeþim bunca emek verdin onuru yerle bir olmuþ Trabzon'dan kalktýn adalet aramak için külliyenin önünde günlerdir bekliyorsun, emeðine kurban ama bu camia için deðmez.
    Sedat Pekercilerden ve beyaz kefenlilerden baþka ne beklersiniz?
    Yazýk oluyor Halit kardeþimin emeðine
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Afrika’nýn güneyinde bulunan Malawi’de komedi filmlerini aratmayacak bir þike olayýna þahitlik etti.
    ESPN’in haberine göre Malawi alt liglerinde yer alan Nchalo United ile Chitiba United arasýnda oynanan kupa maçýnda orta hakem Aziz Nyirenda, yardýmcýlarý Limbani Chisambi ve Stephano Gomani ile dördüncü hakem Jimmy Phiri, Nchalo United’ýn maçý kazanmasý için 20 dolar karþýlýðýnda anlaþýp maç öncesi 20 dolar aldý. Ancak maç þike görüþmesinde anlþýldýðý gibi Nchalo üstünlüðü ile tamamlanmayýp 1-1 sonra erdi. Penaltý atýþlarýna giden mücadelede parayý verdiði öne sürülen Nchalo United, kupadan elendi.
    Maç istenildiði gibi sona ermeyince Nchalo United yetkilileri þike parasýný geri istedi. Ancak maçýn hakemleri aralarýnda sadece 15 dolar toplayabildiler. Bunun üzerine Nchalo yetkilileri þikayette bulununca þike olayý açýða çýktý.
    Malawi Hakem Birliði,olaylarýn ardýnan maçýn dört hakemine ömür boyu men cezasý verildiðini açýkladý. Malawi Ulusal Hakem Birliði Genel Sekreteri Chris Kalichero, ‘Böyle bir suç iþleniyorsa, sonuç istediðimiz gibi olmasa da, ömür boyu men cezasý gerekir’ dedi.
    Yardýmcý hakemlerden Chisambi ise ‘Yanlýþ bir þey yapmadým. Hiç para almadým. Hakemlik kariyerimin böyle sona ermesi çok acý’ açýklamasýný yaptý.
    Nvhalo United takýmýnýn dosyasý hakkýnda ise henüz karar verilmedi.

Sahaya yansýmamýþ iþte ne ceza veriyorsunuz adamlara
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

O kupa Trabzonspor'un

alýnteridir
    emeðidir
    mücadelesidir

zamaný bilinmez
    ama
    verilmelidir
    verilecektir
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Þike sürecinde Ýktidarý, muhalefeti hepsi emek hýrsýzý AY ve takýmýný koruma yönünde davranmýþtýr.

Bu yüzden hepsi ayný benim gözümde
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Celal Demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Neyse...
    2010 - 2011 Süper Lig Þampiyonu <<< Trabzonspor >>>

<<< Ey düþmaným, sen benim ifadem ve hýzýmsýn. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazýmsýn. >>>

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

þike olayýnda bir partiyi savunan adam çýkýp ben Trabzonspor'luyum demesin.

güç þuan iktidarýn elinde hemde hiç olmadýðý kadar adaleti engelleyen kiþi açýk ve net. bunu bilipte hala o partiyi savunuyorsan öte dur bu takýmdan bize en çok zararý verenler sizlersiniz çünkü tepki koymaktan uzak kalanlarsýnýz.

öteki partilerinde bir farký yok onlarda þikecilere sahip çýktý o yüzden tüm partilerin rivrivriv
    sadece aþk bizimkisi

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Aslinda ben son yasananlarin ardindan mantik cercevesinde dusundugumde kupanin mevcut erk tarafindan bize verilme olasiliginin hic de sandigimiz kadar dusuk olmadigina inaniyorum..once esad kandirdi sonra pkk feto kandirdi son olarak barzani kandirdi mevcut siyasi yonetimi ve bunu kendi agizlariyla soylediler dimi.. yarin bir gun cikip þike lobisi bizi kandirmis deyip kupayi bize verme ihtimalleri hic de kucumsenmeyecek kadar yuksek ..ne de olsa kandirilmaya meyilliler þike lobisi de kandirmis olabilir siyasi erki..
    Konu gurur6134 tarafýndan (29.09.2017 Saat 10:58 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Adamlar kefen giymeye devam diyorlar sürekli olarak kandýrýlýp aptal yerine konmalarýna raðmen bundan zevk alýyoruz bundan size ne diyorlar böylelerine ne anlatabilirsiniz ki!

Referandum olayýndan sonra çýkýp ben Kýbrýsý da verdim dese bunlar çýkar ''yaþa reis iyi yapmýþsýn zaten ayak baðý oluyorlardý'' der bu konuda ciddiyim þaka yapmýyorum yeter ki bunlarýn taptýðý þahsa ve partilerine biþey olmasýn.

Ha kupa mý? þampiyonluk mu?

Bizde böyle zihniyetler varken onu geçiniz o iþ bitti bizi oyalýyorlar ve bunlar 2 yýl sonra (3 kasým 2019) gitmeden bir daha kupanýn lafýný aðzýnýza dahi almayýn Fifa kupayý bize verse bile bunlar fenerli reisleri üzülmesin diye o kupayý götürüp þikebahçe müzesine kendi elleriyle tekrar koyarlar yine þaka yapmýyorum bu konuda da ciddiyim.
    Temiz Futbol için kirli düzenin havuzunda yüzmemeliyiz Havuz Sisteminden çekilmeliyiz.

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ............... affola ...............

Ya Sefer'im sen adamsýn ya.
    Konu zekeriyya tarafýndan (29.09.2017 Saat 08:39 ) deðiþtirilmiþtir.

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Ceyhan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adamlar kefen giymeye devam diyorlar sürekli olarak kandýrýlýp aptal yerine konmalarýna raðmen bundan zevk alýyoruz bundan size ne diyorlar böylelerine ne anlatabilirsiniz ki!

Referandum olayýndan sonra çýkýp ben Kýbrýsý da verdim dese bunlar çýkar ''yaþa reis iyi yapmýþsýn zaten ayak baðý oluyorlardý'' der bu konuda ciddiyim þaka yapmýyorum yeter ki bunlarýn taptýðý þahsa ve partilerine biþey olmasýn.

Ha kupa mý? þampiyonluk mu?

Bizde böyle zihniyetler varken onu geçiniz o iþ bitti bizi oyalýyorlar ve bunlar 2 yýl sonra (3 kasým 2019) gitmeden bir daha kupanýn lafýný aðzýnýza dahi almayýn Fifa kupayý bize verse bile bunlar fenerli reisleri üzülmesin diye o kupayý götürüp þikebahçe müzesine kendi elleriyle tekrar koyarlar yine þaka yapmýyorum bu konuda da ciddiyim.
    Sanki ben yazdim abarti sananlar olacaktir ama gerçekten böyleleri de var, ve az degiller...
    Alýntý Soner Albayrak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ya Sefer'im sen adamsýn ya.
    tesekkürler âbi, yazayruk biseler haole =)

Mustafa ÖZDEMÝR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Sözde büyük Trabzonsporlu siyasiler nerede .neden Halit Þahine destek vermiyorlar.cb ile görüþmesini saðlamýyorlar

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aslinda ben son yasananlarin ardindan mantik cercevesinde dusundugumde kupanin mevcut erk tarafindan bize verilme olasiliginin hic de sandigimiz kadar dusuk olmadigina inaniyorum..once esad kandirdi sonra pkk feto kandirdi son olarak barzani kandirdi mevcut siyasi yonetimi ve bunu kendi agizlariyla soylediler dimi.. yarin bir gun cikip þike lobisi bizi kandirmis deyip kupayi bize verme ihtimalleri hic de kucumsenmeyecek kadar yuksek ..ne de olsa kandirilmaya meyilliler þike lobisi de kandirmis olabilir siyasi erki..
    Kupamýzýn verilmesi adýna umutlu olmamýzý saðlayan haklý bir neden daha
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

arkadaþlar ;
    siyasi olarak bir tartýþmaya çekilecek tüm mesajlarý affýnýza sýðýnarak sildim.
    bu tartýþma bize bir yarar getirmeyecektir.
    aksine bizi birbirmimizde uzaklaþtýracaktýr.
    lütfen
    süreçler bellidir , yaþananlar gün gibi ortada
    tekrar affola mesajlarýnýzý sildiðim için
    BMN KOCAELÝ

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý zekeriyya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþlar ;
    siyasi olarak bir tartýþmaya çekilecek tüm mesajlarý affýnýza sýðýnarak sildim.
    bu tartýþma bize bir yarar getirmeyecektir.
    aksine bizi birbirmimizde uzaklaþtýracaktýr.
    lütfen
    süreçler bellidir , yaþananlar gün gibi ortada
    tekrar affola mesajlarýnýzý sildiðim için
    Çok doðru yapmýþsýnýz.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý Mustafa ÖZDEMÝR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sözde büyük Trabzonsporlu siyasiler nerede .neden Halit Þahine destek vermiyorlar.cb ile görüþmesini saðlamýyorlar
    Bak þimdi beni bir gülme aldý iþte. Bence randevuyu Trabzon'daki seçim çalýþmalarý sýrasýnda biz AKP olarak Trabzonspor'a kupasýný verecektik, CHP engel oldu diyen vekil ayarlasýn. Haberi aþaðýya da ekliyorum ki kimsenin aklýndan uydurduðum vs geçmesin.

Avukat Salih Cora “2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspor'dur. Trabzonspor o yýl 82 helal puanla þampiyon olmuþtur. O dönem þikeye bulaþan Fenerbahçe'nin baþkanýndan malzemecisine kadar herkes AK Parti döneminde yargýlanmýþ ve cezalandýrýlmýþtýr.” dedi.

ÞÝKE SÜRECÝNDE CHP DÝK DURAMAMIÞTIR

Sözlerini devam ettiren Cora, CHP'nin þike sürecinde dik duramadýðýný belirterek þunlarý ifade etti:

“Fenerbahçe'nin haksýz olduðu UEFA ve CAS tarafýndan tescil edilmiþtir. Fenerbahçe Baþkaný þike sebebiyle yargýlanmýþ, ceza almýþ ve bu cezasý da Yargýtay tarafýndan onanmýþtýr. Fenerbahçe, Avrupa Kupalarý'ndan men edilmiþtir. Fenerbahçe'nin küme düþürülmesi ve cürüm malý olan kupanýn hak sahibi Trabzonspor'a teslim edilmesinin önünde hiç bir engel yoktur. Ancak Fenerbahçe'nin ve yayýncý kuruluþun göstermiþ olduðu lobi ile beraber bu süreç engellenmeye çalýþýlmaktadýr. Muhammet kardeþimizin demokratik tepkisini anlayýþla karþýlýyoruz. Unutulmasýn ki Türkiye'de þike AK Parti döneminde çýkartýlan 6222 sayýlý kanun ile suç kapsamýna alýnmýþ ve yine AK Parti döneminde yapýlan yargýlama ile Trabzonspor'un hakkýný gasp edenler cezalandýrýlmýþtýr. Muhammet kardeþimize Ankara'ya yürüdüðü zaman mutlaka CHP Genel Baþkaný Kemal Kýlýçdaroðlu'na ve MHP Genel Baþkaný Devlet Bahçeli'ye uðramasýný tavsiye ediyoruz. Çünkü CHP Genel Baþkaný Kemal Kýlýçdaroðlu, Aziz Yýldýrým'ý cezaevinde ziyaret etmiþ ve o dönem kendisine destek çýkarak Ýstanbul Büyükþehir Belediye Baþkanlýðý için CHP'nin adayý olmasýný teklif etmiþtir. CHP hiçbir zaman þikenin karþýsýnda duramamýþtýr. Eðer o dönem muhalefet dik duruþ göstermiþ olsaydý Trabzonspor'un kupasýnýn tesliminin süreci hýzlanabilirdi. Muhammet kardeþimiz Cumhurbaþkanýmýz Recep Tayyip Erdoðan'a gittiðinde kendisine Akyazý Stadyumu için de teþekkür etmeyi ihmal etmesin. Ben kendisinin almýþ olduðu bu karara saygý duyuyorum. Kendisine kolaylýklar diliyorum.”
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Mustafa ÖZDEMÝR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Alýntý alone_6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bak þimdi beni bir gülme aldý iþte. Bence randevuyu Trabzon'daki seçim çalýþmalarý sýrasýnda biz AKP olarak Trabzonspor'a kupasýný verecektik, CHP engel oldu diyen vekil ayarlasýn. Haberi aþaðýya da ekliyorum ki kimsenin aklýndan uydurduðum vs geçmesin.

Avukat Salih Cora “2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspor'dur. Trabzonspor o yýl 82 helal puanla þampiyon olmuþtur. O dönem þikeye bulaþan Fenerbahçe'nin baþkanýndan malzemecisine kadar herkes AK Parti döneminde yargýlanmýþ ve cezalandýrýlmýþtýr.” dedi.

ÞÝKE SÜRECÝNDE CHP DÝK DURAMAMIÞTIR

Sözlerini devam ettiren Cora, CHP'nin þike sürecinde dik duramadýðýný belirterek þunlarý ifade etti:

“Fenerbahçe'nin haksýz olduðu UEFA ve CAS tarafýndan tescil edilmiþtir. Fenerbahçe Baþkaný þike sebebiyle yargýlanmýþ, ceza almýþ ve bu cezasý da Yargýtay tarafýndan onanmýþtýr. Fenerbahçe, Avrupa Kupalarý'ndan men edilmiþtir. Fenerbahçe'nin küme düþürülmesi ve cürüm malý olan kupanýn hak sahibi Trabzonspor'a teslim edilmesinin önünde hiç bir engel yoktur. Ancak Fenerbahçe'nin ve yayýncý kuruluþun göstermiþ olduðu lobi ile beraber bu süreç engellenmeye çalýþýlmaktadýr. Muhammet kardeþimizin demokratik tepkisini anlayýþla karþýlýyoruz. Unutulmasýn ki Türkiye'de þike AK Parti döneminde çýkartýlan 6222 sayýlý kanun ile suç kapsamýna alýnmýþ ve yine AK Parti döneminde yapýlan yargýlama ile Trabzonspor'un hakkýný gasp edenler cezalandýrýlmýþtýr. Muhammet kardeþimize Ankara'ya yürüdüðü zaman mutlaka CHP Genel Baþkaný Kemal Kýlýçdaroðlu'na ve MHP Genel Baþkaný Devlet Bahçeli'ye uðramasýný tavsiye ediyoruz. Çünkü CHP Genel Baþkaný Kemal Kýlýçdaroðlu, Aziz Yýldýrým'ý cezaevinde ziyaret etmiþ ve o dönem kendisine destek çýkarak Ýstanbul Büyükþehir Belediye Baþkanlýðý için CHP'nin adayý olmasýný teklif etmiþtir. CHP hiçbir zaman þikenin karþýsýnda duramamýþtýr. Eðer o dönem muhalefet dik duruþ göstermiþ olsaydý Trabzonspor'un kupasýnýn tesliminin süreci hýzlanabilirdi. Muhammet kardeþimiz Cumhurbaþkanýmýz Recep Tayyip Erdoðan'a gittiðinde kendisine Akyazý Stadyumu için de teþekkür etmeyi ihmal etmesin. Ben kendisinin almýþ olduðu bu karara saygý duyuyorum. Kendisine kolaylýklar diliyorum.”
    Bizle dalga geçmiþ sayýn vekil

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Mustafa ÖZDEMÝR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizle dalga geçmiþ sayýn vekil
    Hepsi ayný
    Þike sürecinde emek hýrsýzlarýnýn yanýndaydýlar
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Trabzonspor'dan þike mücadelesinde dev adým!

Trabzonspor Baþkan Yardýmcýsý Önder Bülbüloðlu, tek amaçlarýnýn temiz futbol ve adaletin yerine gelmesi olduðunu belirterek, seslerini daha geniþ bir þekilde FIFA’ya duyurmak için PR þirketiyle anlaþtýklarýný söyledi.

Trabzonspor'dan þike mücadelesinde dev adým!

Trabzonspor Baþkan Yardýmcýsý Önder Bülbüloðlu, þike süreci ile ilgili verilen mücadeleler hakkýnda ÝHA muhabirine açýklamalarda bulundu. Trabzonspor’un 2010-2011 sezonunda haklarýnýn geri alýnmasý amacýyla UEFA ve CAS süreçlerinden sonra FIFA’ya baþvurduklarýný belirten Bülbüloðlu, "2010-11 sezonu þampiyonluk hakkýmýz verilmesi için FIFA’ya müracaatýmýz var. Hem UEFA hem de CAS o sezon þike yapýldýðýný tescilledi. Ancak yerel federasyonlara müdahale etme yetkisinin olmadýðýný belirterek, bizim yaptýðýmýz baþvurularý reddetti. Biz de FIFA’ya baþvurduk. FIFA’nýn yerel federasyonlara müdahale yetkisi var" ifadelerini kullandý.

"Sesimizi daha geniþ bir þekilde FIFA’ya duyuracaðýz"

Trabzonspor’un FIFA’daki mücadelesiyle ilgili PR çalýþmalarýný iki ayrý þirket üzerinden yürüteceklerini vurgulayan Önder Bülbüloðlu, "Bu konudaki haklýlýðýmýzý gösteren tüm argümanlarý gerekli yerlere ulaþtýrmak ve bir kamuoyu oluþturulmasý için PR þirketiyle anlaþtýk. Biz zaten haklýyýz. Ancak bu haklýlýðýmýzý daha geniþ kitlelere duyurmamýz ve destek görmemiz gerekiyor. Güçlü bir lobi faaliyeti yürütmek zorundayýz. Avrupa’da þikeye karþý mücadele eden insanlarýn yaný sýra Avrupa’da yýllardýr þike mücadelesi veren taraftarlarýmýz da var. Þimdi tüm bu enerjiyi ortak bir noktada toplamayý amaçlýyoruz. Sesimizi daha geniþ bir þekilde FIFA’ya duyurmak için bu çalýþmalarý yapýyoruz. Bütün Avrupa’da lobi ve PR çalýþmalarýmýzý iki ayrý þirket üzerinden yürüteceðiz" þeklinde konuþtu.

"Sonuna kadar gideceðiz"

Trabzonspor Baþkan Yardýmcýsý Önder Bülbüloðlu, Trabzonspor’un tek amacýnýn temiz futbol ve adalet olduðunu belirterek, "Taraftarlarýmýz ve camiamýz endiþe etmesin. Bu konudaki mücadelemiz ayný kararlýlýkla sürüyor. Sonuna kadar da sürdüreceðiz. Bu konuda ne gerekiyorsa yapacaðýz ve yapmaya da devam edeceðiz" ifadelerini kullandý.
    61SAAT.COM
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Umut verici geliþmeler
    Hayýrlý olur inþallah
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

En sonunda bas vurmusuz hadi hayirlisi..

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bjk camia olarak 1 hafta boyunca tv.lere, gazetelere yaptýðý demeçlerle pr nasýl yapýlýr gösterdi. Bizim yönetimler de 6 yýldýr hakkýmýzý alacak yersek!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Sizlere bir mantýk sorusu soracaðým. Ben çýkamadým iþin içinden.

Þikecinin birisi çoluðu çocuðu üzerine vallahi ben þike yapmadým diye yemin etmiþ. Bu kiþi Türk adaleti tarafýndan somut delil olmadýðý gerekçesiyle beraat etti. Buraya kadar her þey normal, yemin de edebilir. Bence bir sorun yok.

Ama gel gelelim ki spor hukukunda iþler biraz baþka. Spor hukukuna göre "Bir müsabaka, maçtan önce yapýlan anlaþmaya göre sonuçlanýrsa þike suçu fiilen iþlenmiþ olur." Yani Türk mahkemelerine göre suç olmayan bu fiil Uluslararasý Spor Hukukuna göre ise suçtur.

Þimdi bu yemini eden bir insan yalan yere mi yemin etmiþ olur, yoksa tamamen haklý bir isyan mýdýr bu?
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

TrabzonVictory - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

2010 2011 Þampiyonu Trabzonspor.

Trabzonspor gerçekten çok önemli bir takým, gerekirse o kuþ beyinlerine vura vura almalýyýz hakkýmýz olan 2010 2011 Þampiyonluk kupasýný...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 8 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 8 misafir)

Bu Konu için Etiketler