Sayfa 12369 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11369 11869 12269 12319 12359 12367 12368 12369 12370 12371 12379 12419 12469 12869 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323965 adet sonuctan sayfa basi 309,201 ile 309,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

Ýsa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Nazim Can Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ergenekon ve Balyoz davalari düzmecedir, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayin lütfen cünkü o davada söz konusu olan Tsk nin muvazzaf subaylari ve ülkenin vatansever aydinlaridir, elmayla armutu karistirmayalim.
    Dostum problem burda sana gore ergenekon balyoz duzmece,
    Pkk liya gore Kck duzmece
    Akp'liye gore 17-25 aralik duzmece
    Fenerliye gore sike duzmece
    Cemaatciye gore paralel duzmece

Biri diyor ki cumhuriyet elden gidiyordu onun icin yaptim, digeri islam elden gidiyordu onun icin yaptim vs...

Sonucta herkes ulvi gordugu amac ugruna hukuku cignemis.

Bunun bir sonu yok.

Herkes kendi yakin oldugu grubun ozelestirisini yapip,hukuku oncelik haline getirmeden bu memlekette hep boyle devam eder gider...

Ýsa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Mevcut sike davasi sadece sportif bir rezalet yada hukuken alinmis yanlis bir karar degil.

Koca bir ulkenin aynadaki yansimasi...
    Konu Ýsa tarafýndan (10.10.2015 Saat 01:31 ) deðiþtirilmiþtir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Ya kardeþim býrak þimdi demagoji yapmayý.burada senelerdir fikirlerimizin çatýþtýðý anlarda sinirlerimize hakim olamadýðýmýz anlar oldu lakin burada yek vücuduz, yanlýþtan birbirimizi uyararak çýkmak varken sen kalkmýþ hiç sözlü yorumlaþman bile yokken adama hakaret ediyorsun.burada forum yönetimi kadar üyelerinde birbirinin hakkýný korumasý gerekiyor,çünkü burasý kaliteli bir platform,öyle kafana göre hakaret etme þansýn yok.

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Bunu zamanýnda dalga geçmek amacýyla koyuyorduk buraya ama þu an durum tam anlamýyla bu karikatürden ibaret.

571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

o degil de kulüpten hala bi aciklama gelmedi. satilmislar

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þu anda en acýklý halde olanlar o kararý verenler ....

Çok ama çok rahatým. Bu akþam aklandýk paklandýk diye zil takan gerizekalýlarda dahil herkes ayarlanmýþ bir senaryonun oynandýðýný biliyor. Gerçekten þu kararýn altýna imza atanlarýn yerinde olmak istemezdim. Kenefe düþeyim ,kuburda yüzeyim gene de istemezdim.

Yazýk!
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

signal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý murat Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Neden hep sadece akp. chp ve mhp de bunlara destek olmadimi? Bu 3 partinin bugune kadar birlestigi tek nokta þikeciler aklamakti. Baska varsa soyleyin....
    Onlar da destek vermiþtir ancak icraatý yapan daha fazla eleþtirilir ve hedef olur. Yürütmenin baþý sorumlu tutulur, muhalefet kýsmý sorumludur. Ayrýca buna parti özelinde deðil RTE özelinden bakmak lazým. Bugün ülkede RTE ne derse o olur.

Erken seçim ister, olur. Þikecileri aklamak ister, olur. Yolsuzluk dosyalarýný kapatmak ister, olur. Monarþik bir sistemle yönetiliyoruz. Demokrasi, hukuk gibi terimler sadece kaðýtlarda kaldý.
    Seni ölüme de götürse doðruluktan sakýn ayrýlma.
    Hz. Ömer.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Burada hükümete toz kondumu hemen chp'li mhp'li damgasý yiyoruz. Ben açýklamaktan uzun uzun yazmaktan konuþmaktan býktým usandým artýk... Sizlere üzülerekte söyleyim aralýkta yüksek ihtimal iho seçilecek inþallah ben yanýlýrým.
    Trabzonsporluluk onuru bu iþkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

UEFA disiplin kurulu
    UEFA tahkim kurulu
    CAS
    Ýsviçre federal mahkemesi

Bunlarýn hepsi tasdikli onaylý damgayý vurdu bi kere.

Borumu lan

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

Ulan bari tiþörtleri karardan önce basmayýn belli olmasýn. Ha bide deli danalar gibi gülen aviz.. Hiç belli etmediniz ha valla hiç anlamadýk biz. Tüh lan yoksa þikeyi bizim yaptýk.meðer Hýrsýzýn suçu yokmuþ. Kulüp davayý satmýþtýr.açýk ve nettir. Yukardan ciddi baský ve talimat aldýlar.

ENGÝN ÖZTÜRK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hakkýmýzý yiyen aziz yýldýrým ve köpekleri inþallah kolay can veremezsiniz kan isersiniz hayallerimizi caldiniz sizi allaha havale ediyoruz tek adelet mercigi yüce allahtir
    KUPA baþbakan'da... ADALET??

Nereden
    Bursa

Alýntý 28TS61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    o degil de kulüpten hala bi aciklama gelmedi. satilmislar
    Öküz sürüsü ne olduðunu anlamamýþtýr,Sadri Þener'in dediði gibi bizim davayý kim takip ediyor?

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Seneler önce vicdanla cüzdan arasýnda sýkýþtýk diye laflar edilmiþti. Yüksek yargýda ,her kurumda olduðu gibi iþine devletine ihanet edenler olabilir diye bakmýþtým. Bir ülke hiç mi deðiþmez bir millet hiç mi akýllanmaz?

O diplomayý nasýl aldýnýz ne okudunuz neyin üzerine yeminler ettiniz?

Adalet zenginin oyuncaðý. Oyna babam oyna.

...

Ýmkaný olan gitsin arkadaþ bu ülkeden ,imkaný olan 1 dk durmasýn. Burasý düzelmez!
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

ufak bý ekleme yapayim

Alýntý Ganzilis Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "Haklý olaný (TRABZONSPOR) güçlü kýlamadýðýmýz için, güçlü olaný (ÞÝKEBAHÇE) haklý kýldýk"

Türk adaleti

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Courage Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Seneler önce vicdanla cüzdan arasýnda sýkýþtýk diye laflar edilmiþti. Yüksek yargýda ,her kurumda olduðu gibi iþine devletine ihanet edenler olabilir diye bakmýþtým. Bir ülke hiç mi deðiþmez bir millet hiç mi akýllanmaz?

O diplomayý nasýl aldýnýz ne okudunuz neyin üzerine yeminler ettiniz?

Adalet zenginin oyuncaðý. Oyna babam oyna.

...

Ýmkaný olan gitsin arkadaþ bu ülkeden ,imkaný olan 1 dk durmasýn. Burasý düzelmez!
    Geçen sene tamda HSYK seçimleri öncesi hükümet bunlara zam yapmýþtý dostum böyle bir memlekette hiçbir þey tesadüfi olamaz.

Nereden
    Ankara

evvela sakin ol .
    yanlýþ yapmýþsam o yanlýþ benim yanlýþýmdýr .
    varsa kabahatimiz özür dilemesini de biliriz .
    hepimizin caný sýkkýn . morali bozuk .
    ayrýca tayyipci de deðilim . asker adam mhp den baþkasýna oy verir mi .
    ben bu þike sürecinin baþlama sebebi olarak yöneticimi ve futbolcumu görürüm. sen de baþka bir faktörü görebilirsin .
    ama ben yazdýðýmýn altýna hakemleri ve tüpçüyü de eklemiþim zaten . iyi okumak lazým .(bu benim için de geçerli )

ayrýca bir güneydoðu gazisi olarak selo-hdp ve bilimum haþereye lafýmý koyarým .

son olarak

seninle bir daha yazýþmamak , tartýþmamak hatta ayný anda ayný platformda bulunmamak için bir daha foruma girmeyeceðim zaten .

adminlere de ricam lütfen üyeliðimi iptal etsinler .

zira burasý forumdan baþka her þeye benziyor .

unutmadan akýl yaþta deðil baþtadýr . 2007 den beri yazýyorum diye yeni girenleri de küçümserseniz ( þimdiki gibi) hep yerinizde sayarsýnýz .

size ve foruma mutluluklar dilerim .

Karasoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

1 Kasým'da tepki verip kim olduðumuzu gösterecekmiþiz.Bari kýrmzý jartiyelerinizi de giyip öyle gidin, daha hoþ ve seksi görünürsünüz?

Uður Kalyoncu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Ýþin ozeti : Bu düzenin de topunun da....

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Ben gayet sakinim kardeþ sana birþeylerin ispatýný yapmak zorunda deðilim sadece burda tanýmadýðýn insanlarýn görüþlerine saygýlý olmak zorunda olduðunu hatýrlattým,burada kimse senin üyeliðin benden yeni triplerine girmiyor,beni bile neyimi gördüysen provokatörlükle suçladýn.sen her önüne gelene saniyesinde yafta vuracaksan burasý aradýðýn adres deðil.

Semih Kýrsüleymanoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    35

Hakkýmýzý yiyen þerefsizlerin Allah belasýný versin. Bizim sevincimizi kursagimizda býrakan her biriyle hesabým var. Ufacýk da hakkim var ise asla ve katiyen helal etmem. Görüyorum ki maalesef elimizden de baþka da birþey gelmiyor.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Açýkçasý mahkemenin sonucundan dolayý çok fazla üzüntülü deðilim. Nihayetinde bugün elimizden bir þey alýnmadý. Ama bir þekilde daha önce hak yerini tam anlamýyla bulmuþ olsaydý ve þimdi tersine dönseydi çok daha yýkýcý olurdu.

Gün içerisinde medyada görüþlerini paylaþan 4 farklý tipte insan gördüm.

1- Mahkeme kararýnýn yanlýþ olduðunu dile getirip, hükümetin paralel yapý konusunda sekteye uðramamasý için kararýn bu þekilde verildiðini söyleyenler.
    2- FB'nin suçlu olduðunu kabul edip fakat bunun ayný zamanda kumpas olduðunu belirtenler.
    3- Mahkeme kararýnýn yine ayný kliklerin emriyle verildiðini bilenler, ancak bu gerçeði asla dile getiremeyenler.
    4- En baþýndan beri FB'nin þike yapmadýðýný düþünen ve bugün de ayný görüþü tekrarlayanlar.

Ýlk grup akl-ý selimin yoludur ki buna konuþtuðum bazý FB'liler de inanýyor. Ýkinci grupdakilere de hak verilebilir sonuçta gerçeði kabul ediyorlar. Üçüncü grup tam kaypaklar takýmý ki üç maymunu oynayýp en çok zararlý olanlar. Dördüncü grubu da kendi içerisinde ikiye ayýrmak lazým. Saf olanlara diyecek hiçbir þey yok ama bir de çakallar var ki neyse...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

manomat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzonspor'luyum deyip Trabzonspor'un kupasini gasp edene oy veren ahmaklar! Dün tapeleri zula yapip bi tarafiniza yerlestirdiler, oy vermeye devam edin.
    IHO ya kizmaya gerek yok, sehrin yüzde 80 ni satilmis ve IHO da bu yuzde 80 ni gayet güzel temsil ediyor..

Esmoface - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Alýntý revolution Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    penaltýlar irdelenirken bizim sadri gitti brozekleri aldý . takým kadýköy'e gitti ezildi . colman penaltýyý hep ayný yere vuruyordu . gitti yine ayný yere vurdu . elli kere dedim . þu adama vurdurmayýn diye . salak colman'ýn yüzünden mert kariyerinin kurtarýþýný yaptý .

teþekkürler sadri .
    teþekkürler colman .

teþekkürler hakemler.
    teþekkürler tüpçü .

bi kulaðýmýzýn arkasý kaldýydý .
    sayenizde o da bugün teslim oldu .
    Tebrik ediyorum, bir yorum ancak bu kadar boþ olabilirdi. Brozekler Colmanlar havada uçuþmuþ da Tayyipten, 6222'nin gece yarýsý deðiþmesinden falan laf söz yok.
    Yazýk, cidden yazýk.

zaferyýldýz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Þike yaptýlar ve bu dünya literaturune tum kurumlariyla kaydoldu bitti geçti.sikenin yapýldýðý ülke bu hakký adaleti kaldiramadi orospulasti yavsadi küçüldü kafasýný kuma gomup gotunu acti .isteyen kafayi görür isteyen götü...

GT-I9500 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

pirana61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

ya bu sehir apo picine sayin öcalan diyene % 60 oy vermis.sikeyi aklayana neden oy vermesin ki?
    ha vatani satmissin ha trabzonsporu...

Sayfa 12369 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11369 11869 12269 12319 12359 12367 12368 12369 12370 12371 12379 12419 12469 12869 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 9 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 9 misafir)

Bu Konu için Etiketler