Sayfa 12145 Toplam 12960 Sayfadan BirinciBirinci ... 11145 11645 12045 12095 12135 12143 12144 12145 12146 12147 12155 12195 12245 12645 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323986 adet sonuctan sayfa basi 303,601 ile 303,625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şike Davası | Şike Tescillendi! UEFA, CAS ve İFM Onadı!

Nereden
    Güney Amerika

Böyle bir sürec hala var mi? Varsa neresindeyiz bu isin?

Iyice toz kapladi üzerini, haber de gelmiyor artik ve isin kötüsü adim da atilmiyor. Cidden kapandi bu is sanirim.
    Gecti, istemem gelmeni.

Celal Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı MaEsTrO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle bir sürec hala var mi? Varsa neresindeyiz bu isin?

Iyice toz kapladi üzerini, haber de gelmiyor artik ve isin kötüsü adim da atilmiyor. Cidden kapandi bu is sanirim.
    uefa nın gerekçeli kararını bekliyoruz sadece o geldikten sonra süreç hızlanacaktır.
    2010 - 2011 Süper Lig Şampiyonu <<< Trabzonspor >>>

<<< Ey düşmanım, sen benim ifadem ve hızımsın. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazımsın. >>>

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

herkes cezasini cekecek o kupa gelecek

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Elazığ

Standart Şike Davası | Şike Tescillendi! UEFA, CAS, Yargıtay ve İFM Onadı!

protesto yapmadan UEFA'dan elenmemiz daha üzücü, Legia taraftarını bu konuda tebrik etmek gerek

dün futbolcular sahaya büyük bir pankart bırakıp sahadan çekilseydi ve aynı şekilde tribünde de meşaleler ve UEFA aleyhine tezahüratlar eşliğinde büyük bir 'UEFA IS CORRUPTED' pankartı açılsaydı bugün tüm Avrupa bizi konuşuyor olacaktı

Nereden
    Trabzon

Uefa gerekçeli karar için ne bekliyor ey Allah'ım sen sabır ver Ya Rabbi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

AhmetG. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynt: Şike Davası | Şike Tescillendi! UEFA, CAS, Yargıtay ve İFM Onadı!

Bir milletvekili aday adayı kulübümüzü neden ziyaret eder?

Yetmezmiş gibi neden resim çekinilmesi gerekir?

Buna ek olarak neden kulüp resmi sitesinde yayınlanır?

Yahu biz spor kulübüyüz SPOR!
    Çekin artık şu siyasetin ellerini kulüpten.
    Valla sırf bu nedenle soğudum bittim artık.
    Bu nasıl bir anlayış tarzıdır.

Ne şikebahçe ne tff ne de onları koruyan siyasi partiler bize 4 senedir yaşatılan haksızlığın sorumluları değildir. Buna kanaat getirdim en sonunda.
    Biz ne yaptıysak kendimize yaptık.
    Başkasının zarar vermesine gerek yokmuş meğer. Biz bize fazlasıyla yeteriz.
    Sol’un ihanet derecesine varan davranışları karşısında, Sağ ile olan kavgamızı erteledik.

Alpayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Ahmet Gedikli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir milletvekili aday adayı kulübümüzü neden ziyaret eder?

Yetmezmiş gibi neden resim çekinilmesi gerekir?

Buna ek olarak neden kulüp resmi sitesinde yayınlanır?

Yahu biz spor kulübüyüz SPOR!
    Çekin artık şu siyasetin ellerini kulüpten.
    Valla sırf bu nedenle soğudum bittim artık.
    Bu nasıl bir anlayış tarzıdır.

Ne şikebahçe ne tff ne de onları koruyan siyasi partiler bize 4 senedir yaşatılan haksızlığın sorumluları değildir. Buna kanaat getirdim en sonunda.
    Biz ne yaptıysak kendimize yaptık.
    Başkasının zarar vermesine gerek yokmuş meğer. Biz bize fazlasıyla yeteriz.
    Utanma testi yapıyorlar...
    Hadi mecburiyetlerden bu konuda adaleti sağlayamadık dersin belki de bari gitme şu kulübe...

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı fyıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

protesto yapmadan UEFA'dan elenmemiz daha üzücü, Legia taraftarını bu konuda tebrik etmek gerek

dün futbolcular sahaya büyük bir pankart bırakıp sahadan çekilseydi ve aynı şekilde tribünde de meşaleler ve UEFA aleyhine tezahüratlar eşliğinde büyük bir 'UEFA IS CORRUPTED' pankartı açılsaydı bugün tüm Avrupa bizi konuşuyor olacaktı
    aslında bunu konuşmamızı bile yönetim müthiş görsel şölen olacak diye diye gölgede bıraktı bu bile tek başına kimin ne kadar samimi olduğunu gösterir
    sadece aşk bizimkisi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Elazığ

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında bunu konuşmamızı bile yönetim müthiş görsel şölen olacak diye diye gölgede bıraktı bu bile tek başına kimin ne kadar samimi olduğunu gösterir

Maalesef bende samimi bulmuyorum başkanı, hakem hatalarına karşı durmaya başladı, fakat neden 5 puanımız çalındığında değil neden 10 puanımız çalındığında değil de devrenin bitiminden sonra açıklama yapmaya başladı, Aralık ayı sözünü unutturmaya mı çalışıyor?

Aynı şekilde şike sürecinde yönetim inanılmaz pasif. Hâlâ büyük yürüyüş yapılacak... Maçlara sadece bir kez 2010-2011'e atıfta bulunarak pankartla çıktık, o da seyircisiz gs maçıydı.
    Neden her maç bu pankartla sahaya çıkılmaz, yoksa göz boyamak için mi bir kez açıldı?

Kısaca hukuk kurulunun hamlelerini bir tarafta tutarsak yönetim şike davasını 3. 4. plana atmış durumda. Gerçekten şu maç Avrupa'ya şikeyi tekrar hatırlatmak için çok uygundu, ama kullanamadık.

Nereden
    Trabzon

Uefa'yı Allah alsın diyerek güne başlayayım.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uefa'yı Allah alsın diyerek güne başlayayım.
    Amin diyerek sana destek olalım

<<< Ey düşmanım, sen benim ifadem ve hızımsın. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazımsın. >>>

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı 28TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    düsecekler
    Aslında o şerefsiz azize kupayı bize vermeye çoktan beri razı da onun kabusu küme düşürülmek

Bakalım savcı ve hakimler ne kadar dürüst ve vicdanlı olacaklar bu yeniden yargılama safsatası sürecinde
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Kocaeli

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında o şerefsiz azize kupayı bize vermeye çoktan beri razı da onun kabusu küme düşürülmek

Bakalım savcı ve hakimler ne kadar dürüst ve vicdanlı olacaklar bu yeniden yargılama safsatası sürecinde
    bende tam tersini düşünüyorum, bunlar amatöre dahi düşmeye razılar ama kupayı vermek istemiyorlar.

signal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Celal Demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende tam tersini düşünüyorum, bunlar amatöre dahi düşmeye razılar ama kupayı vermek istemiyorlar.

Avrupadan şike cezalarının uygulanması yönünde bir karar çıkarsa zaten düşecekler burası net. Ama kupanın Trabzonspora verilmesi ile alakalı bir karar çıkmayacaktır. Oraya müdahale etmezler. Bu konuyu federasyona ya da bir başka değişle onları atayan kişi Rte'ye tekrar soracaklardır.

Şike lobisinin bu senaryo karşısındaki son planı kupanın Trabzonspora verilmemesi, o sezonun şampiyonsuz olarak tescil edilmesidir. RTE bu durumda nasıl bir tavır takınır orası karışık. Bu dava ile ilgili bugüne kadar yaptıklarından ötürü pişmanlık duyar da vicdanı sızlarsa ancak kupa sahibine teslim edilir. Bunun dışında kupanın Trabzonspora verilmesi ile alakalı bir yol yoktur.
    Seni ölüme de götürse doğruluktan sakın ayrılma.
    Hz. Ömer.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı signal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupadan şike cezalarının uygulanması yönünde bir karar çıkarsa zaten düşecekler burası net. Ama kupanın Trabzonspora verilmesi ile alakalı bir karar çıkmayacaktır. Oraya müdahale etmezler. Bu konuyu federasyona ya da bir başka değişle onları atayan kişi Rte'ye tekrar soracaklardır.

Şike lobisinin bu senaryo karşısındaki son planı kupanın Trabzonspora verilmemesi, o sezonun şampiyonsuz olarak tescil edilmesidir. RTE bu durumda nasıl bir tavır takınır orası karışık. Bu dava ile ilgili bugüne kadar yaptıklarından ötürü pişmanlık duyar da vicdanı sızlarsa ancak kupa sahibine teslim edilir. Bunun dışında kupanın Trabzonspora verilmesi ile alakalı bir yol yoktur.
    Şike cezalarının uygulanması yönündeki kararın içinde yalnızca küme düşürülme yok ,zaten mantığa aykırı olur. O yıla ait bütün hakedişlerin teslimi de var.

Benim kanaatim şikecileri kuru bir kupa teslimi değil küme düşürülme hatta ondan evvel maddi tazminat korkutuyor. Yoksa bu kadar direnç göstermezlerdi.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı signal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok bekleriz o insafı. Adamın Trabzon şehrinden yana bir sıkıntısı yok.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    Kocaeli

Tüm engellemelere rağmen kazanan biz olacağız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya

kulüp resmen siyasetin reklam cekimi icin kullaniliyor. yazik cok yazik. iho ve yönetim iki yüzlülüge devam ediyor.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dünyada SIkeye irkciliga ceza verirler Türkiyede ise ödül. Chealsea 20 taraftarina ömür boyu maclara almama ceza si verdi biz ise irkci Emreye öyle demedi diye hala milli takimda kaptanlik yaptiriyoruz. Simdide Volkan küfür etmedi diyecekler nerdese

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya

milli macta volkana küfür edildi diye, futbolcuya küfür edilir mi diye günlerce yayin yapip volkani savunanlar. volkan edince hic bir sey olmamis gibi davraniyor.

'Enes' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SON DAKİKA! Serie A takımlarından Parma, İtalya Futbol Federasyonu tarafından küme düşürüldü. Parma kalan haftalarda 3-0 yenik sayılacak.
    ...Senin gücün , karanlığı yırtacak...

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Punishenes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SON DAKİKA! Serie A takımlarından Parma, İtalya Futbol Federasyonu tarafından küme düşürüldü. Parma kalan haftalarda 3-0 yenik sayılacak.
    su olay türkiyede olsa kavga eden TBMM (FBMM) 24 saat icinde kavgasiz kanun cikartirdi 100 de 100 oyla ama elin oglu acimiyor parmamis milanmis cezayi yapistiriyor bizimkiler gibi hirsizin yaninda degil.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya

adamlara helal olsun. kurallar ne ise uyguluyorlar. parma tff ye basvursun akil almak icin

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı 28TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adamlara helal olsun. kurallar ne ise uyguluyorlar. parma tff ye basvursun akil almak icin
    Düşünsene Berlusconi falan fişman toplanıyorlar kanunu değiştirmek için. Kürsüde buna karşı çıkanlar tek Sicilya kökenli milletvekilleri.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Dün akşam süpsüper ligimizin maç özetlerine bakıyorum da,
    bizim ülkemizin idarecileri kadar daha alçağı var mı,
    bizim toplum kadar başka bi ahlaksız toplum var mı çok merak ettim gerçekten.

satılmışsivasspor-gs maç yapıyor,

Kulüp başkanı : ''maç satan karsını satar'' diyip maç sattığı ülkenin mahkemeleri tarafından ıspatlanıp ceza verilen adam,

Kalecileri : alttali linkte de var para için onurunu kişiliğini satıp köpekleşen ve bu durum ıspatlanıp mahkemelerce ceza alan bir oyuncu,

Forvetleri : hem bjk ye hem şikebahçeye maç satıp,sonra kendisi karakterinde bir hoca bulup hocam ben şike yapıp maç sattım caizmidir diyen bir oyuncu,

Ve bunları koruyup kollayanlar ile,bu şikeci alçakların konuşmalarına bakıyorum,tavırlarına bakıyorum,zannedersin dünyanın en delikanlı,dünyanın en dürüst adamları !!!

Eğer bunların cezası bu dünyada kesilmeden öbür dünyaya kalırsa gözüm açık gider.
    Tüm bu alçakların yaptıkları burunlarından fitil fitil gelir inşallah.
    Allah başınızdan belayı,pisliği eksik etmesin inşallah.
    Tv lerde atarı gideri yapın ama gerçek hayatınızda yüzünüz gülmesin inşallah.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=39244

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=39243

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=39239

(oh ne güzel lig,sonra niye dünya kupasında yokuz,niye avrupa kupasında yokuz,kulüplerimiz niye avrupa da başarılı olamıyor.Siz bu kanı bozukları kollayıp gözettiğiniz sürece hiç bir uluslararası turnuvada başarılı olamayız inşallah)
    Konu Ertan 51 tarafından (22.02.2015 Saat 10:13 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 12145 Toplam 12960 Sayfadan BirinciBirinci ... 11145 11645 12045 12095 12135 12143 12144 12145 12146 12147 12155 12195 12245 12645 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 116 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 116 misafir)

Bu Konu için Etiketler