Sayfa 12700 Toplam 12960 Sayfadan BirinciBirinci ... 11700 12200 12600 12650 12690 12698 12699 12700 12701 12702 12710 12750 12800 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323986 adet sonuctan sayfa basi 317,476 ile 317,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şike Davası | Şike Tescillendi! UEFA, CAS ve İFM Onadı!

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert M. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sekiz-dokuz yaşlarındaydım. Yılbaşı akşamıydı. Ben küçükken komşuluk daha ölmemişti. Yılbaşında bir üst kattaki komşumuz bizi yemeğe davet etmişti. Yeni yıla beraber girecektik.
    Yemek yedik, vesaire, babam, "Komşuda ayıp olur" gerekçesiyle lavaboyu kullanmak üzere eve inmişti. Beş dakika sonra yukarı çıktı ki eve hırsız girmiş. Benim de oyuncaklarım vardı. Batman, Ninja Kaplumbağa falan... Onları da çalmış. Hırsızlığa uğrayan kişinin yaşadığı şoku ve hayal kırıklığını iyi bilirim.
    Ki ben, o Batman ve Ninja Kaplumbağaları top oynattırıyordum o yaşlarda salondaki halının üzerinde. Topları da misketti bu arada.

Futbolumuzdaki adam kayırmacı anlayışın bulaştığı ve artık kendi içinde alt başlıkları bulunan şike davası hukuka devredildiğine göre ve ülke gerçekleriyle birlikte ele alındığında şunu öngörmek mümkün müdür:
    Uçanı kaçanı, geleni gideni, kritik mevkilerde müdür - başkan pozisyonunda bulunan kişilerin ağzından çıkacak kelimeleri dahi tek bir kişinin kontrol ettiği bir mekanizmada bu davanın zaman aşımına uğrama ihtimali var mıdır?
    Hukukun ve onun sağladığı adaletin, bir çoğumuz gibi ben de, güçlünün - parası olanın yanında olduğuna inananlardanım. Yanlış anlaşılmasın. Yabancı basını da takip ederim. Güçlü için oluşturulan korumacı set duvar her yerde örülüyor. Yalnızca Türkiye'de değil.
    Özetle, şunu söylemek istiyorum:
    Umut taşıyın kardeşim, ümitli olun ama fazla beklentiye girmeyin. Çünkü yakında her olgu serbest bölge mantığıyla idare ettirilecek. Halının altına süpürmek zaten yıllardır süregelen bir sanat. Dolayısıyla beklentileri düşük tutmakta fayda var daha fazla üzülüp, hayal kırıklığına uğramamak için.

Saygılarımla...
    isimiz bu ulkeye ve hukuguna kaldiysa dediginiz dogru lakin fifada zaman asimi diye birsey yok rahat olun fifa cezayi keser uygulama kisminda ulke puruz cikarirsa tabiri caizse aforoz edilir kumda oynariz bu saatden sonra basda milli takim olmak uzere bunu goze almaya da kimsenin gucu yetmez..

Nereden
    İstanbul

Duyumcu_
    Duyumcu_ @Duyumcu_
    BeIN Sports ve PSG nin sahibi Khelafi hakkında FIFAya rüşvet verdiği iddiasıyla soruşturma açıldı. Devamıda gelecek

Bunlar hep lehimize hareketler..

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duyumcu_
    Duyumcu_ @Duyumcu_
    BeIN Sports ve PSG nin sahibi Khelafi hakkında FIFAya rüşvet verdiği iddiasıyla soruşturma açıldı. Devamıda gelecek

Bunlar hep lehimize hareketler..
    Evet sıkıysa AY, YD ve siyasi güç de rüşveti teklif etsin de görsün bakalım noluyor?
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fifanın şamarı Saraçoğlunun duvarlarını yıkacak inşallah

TrabzonVictory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2010 2011 Şampiyonu Trabzonspor.

FIFA indir artık baltayı şu kuş beyinlilerin kellesine...

Artık Türkiye liginde şike devlet eliyle yapılıyor,Trabzonspor'un rakiplerine devlet eliyle yüksek miktarda teşvik primi veriliyor ve Trabzonspor'un oynadığı rakip takım oyuncularının hepsi dopingli ve hakem her maç Trabzonspor aleyhinde penaltı veriyor, Trabzonspor'a sabote edenleri öldüreceksin sonra takımlarını aynı şekilde mağlup ettireceksin ancak öyle düzelir bu durum...
    Konu TrabzonVictory tarafından (18.10.2017 Saat 11:07 ) değiştirilmiştir.

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çok hızlısın be FIFA.
    Onca nimet varken, kul hakkı yemeyin!

Nereden
    Zonguldak

Ey FIFA
    Sabrımızı taşırma
    Kes cezayı hırsızlara
    Daha fazla uzatma
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

alone_6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Nereye elimizi atsak kuruyor arkadaş. FIFA, UEFA'ya CAS'a benzemez 2-3 aya kararını açıklar dedik hala bekliyoruz. Bu süreçteki en çok canımı sıkan, en kızdığım konu da UEFA'nın hala kişilerle ilgili kararı açıklamaması. UEFA kişileri de cezalandırıp ömür boyu men etseydi, CAS sürecinin de FIFA sürecinin de çok daha hızlı sonuçlanacağını düşünüyorum...
    Marka değerini sevdiğimin Türk futbolu....

Nereden
    Zonguldak

Alıntı alone_6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nereye elimizi atsak kuruyor arkadaş. FIFA, UEFA'ya CAS'a benzemez 2-3 aya kararını açıklar dedik hala bekliyoruz. Bu süreçteki en çok canımı sıkan, en kızdığım konu da UEFA'nın hala kişilerle ilgili kararı açıklamaması. UEFA kişileri de cezalandırıp ömür boyu men etseydi, CAS sürecinin de FIFA sürecinin de çok daha hızlı sonuçlanacağını düşünüyorum...
    Son 2 cümleye katılmamak elde değil
    Zero TOLERANCE UEFA neden kişilere ceza vermedi hala?
    Tek çare FIFA
    Son umut FIFA
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Acaba ağzımıza bir parmak bal sürüldü de pr için, susturulduk mu?
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acaba ağzımıza bir parmak bal sürüldü de pr için, susturulduk mu?
    Bekliyoruz nasil bir pr calismasi yapacaklar diye kimle anlasildi ne olcak nasil olcak kimsenin birsey bildigi yok..

bach72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Muharrem burda da yalan attı.pr çalışması için bir ekiple anlaşmışta çok iyi ekipmişde...yalaaaannn..Muharrem'in popiş üçbuçuk atıyor Fenerbahçe ve Tff'ye ceza gelir diye.Düşünsenize ceza geldi mi birileri "Eyyy Muharremmm" dedi mi Muharrem'in alacağı şekli.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bekliyoruz nasil bir pr calismasi yapacaklar diye kimle anlasildi ne olcak nasil olcak kimsenin birsey bildigi yok..
    Bu kadar içe kapanık bir yönetime (?) ilk defa şahit oluyorum. Ne oluyor ne dönüyor hiç belli değil. Adam yerine konulup ta taraftar olumlu olumsuz konularda hiç bilgilendirilmiyor doğru dürüst. Hatta bırak tarafatrı yönetim kurulu üyelerinin bile olaylardan haberi yok.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

tRaiNer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu kadar içe kapanık bir yönetime (?) ilk defa şahit oluyorum. Ne oluyor ne dönüyor hiç belli değil. Adam yerine konulup ta taraftar olumlu olumsuz konularda hiç bilgilendirilmiyor doğru dürüst. Hatta bırak tarafatrı yönetim kurulu üyelerinin bile olaylardan haberi yok.
    Padişah'ın haberi varya gerisi boş. M.Usta: "Padişah'ım çok yaşa!"
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

Nereden
    Zonguldak

Sözün bittiği yer
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

PFDK; Şike ve Teşvik Primi iddiasının esasını teşkil eden delillerin hukuka uygun şekilde elde edilmediği gerekçesiyle kimseye ceza vermedi.

şike bir kez daha ceza almadı.

bu olaylardan daha kötüsü buna artık alışmış olmamız.

son umutlar fifa'da artık. bilmiyorum urfa başvurur mu oralara sanmıyorum gerçi.

beklemeye devam
    sadece aşk bizimkisi

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hukuka uygun olması için şike yapanların iznini alıp foto, video çekmek lazım herhalde. Oldu olacak çekimden sonra şikecilerle bir de güzel bir röportaj yapsınlar, on numara olur. O zaman belki kabul ederler delilleri.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Ulkemden vatanimdan bu duzenden dolayi nefret ettim arkadas.
    şike mevzusu en agiri olmakla beraber son donemlerdeki yapilanlar igrenc otesi.

Su cumleleri gordu gozler
    "Deliller kanunsuz toplandigi icin red" yani delil var ama toplanmasi yanli
    Birde bugun soyle bir cumle gordum"istifa etmez iseler bedelini agir oderler"
    Bu iki cumle aslinda bir cok seyi ifade ediyor.

Boyle bir ulke olduk vesselam

Nefretim her gecen gun artiryor.
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Bakalim urfaspor uefaya gitmeye cesaret edebilecek mi artik uefanin yetkisi var yerel liglere mudahale icin fifaya bile gerek kalmaz basvurdugu an uefaya hakkini alir ama dedigim gibi basvurur mu mechul..

Nereden
    İstanbul

Delillerin usulsuz toplanmasi diye birsey girdi hukugumuza malum surecler sonrasi birileri pacalarini kurtarcak diye dunyada var mi benzeri bilinmez..diyelim ki adamin biri gitti bir banka soydu bunu da en ince ayrintisina kadar anlatirken kayda aldin simdi mahkeme deliller usulsuz diye kapatacak mi dosyayi hirsizlik var itiraf var ama delil gecersiz mi diyecek ulan ulkenin civisi cikti be..

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Spor hukukunda delilin nasıl elde edildiği önemli değil bildiğim kadarıyla. Delil varsa cezayi basmak zorundasin.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tahkim kurulunun şanlıurfaspor kararından sonra acilen fifaya ek delil olarak bu kararı da sunmalıyız.. tffde kurumsal olarak şike aklama yapılıyor diye.. adamlar sportif disiplin yargılamasına delilin hukuka uygunluğu diye bir şey soktular.. ne yapacaktı adam elyasayı telefonuna kaydederken gidip mahkemeden karar mı çıkartacaktı?
    Attan inip eşeğe bindik!

bach72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Herkes rahat olsun.Tff ve Fb'yi itin gö.üne sokmaya az kaldı.Bu iş bu kadar uzamazdı ama İHO VE Muharrem yalamalarının yüzünden bu kadar gecikti.Herkes rahat olsun.

tRaiNer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

GAZİANTEPSPOR Kulübü sporcusu ABDULLAH ELYASA SÜME hakkında, 14.05.2017 tarihinde oynanan MANİSASPOR - ŞANLIURFASPOR TFF 1. Lig müsabakasında, müsabaka sonucunu etkileme eylemine teşebbüsü nedeniyle sevk yapılmış ise de, iddianın esasını teşkil eden delillerin hukuka uygun şekilde elde edilmediği, diğer delillerin ise sevk olunan kişinin iddia edilen disiplin ihlalini gerçekleştirdiğine dair şüpheden uzak ve kesin bir kanaat oluşturmaya yeterli bulunmaması nedeniyle CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA.

HasbunAllah ve ni'mel vekil. Tövbe Estağfurullah... Allah'ım sen bunları bildiğin gibi yap.
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

evetçi ve iktidar yalakasi elyasa hiyarina bir sey mi olacakti ? ha ha ha
    sanirim hanimi da Trabzonlu bunun, Helal süt emmisse bosasin bu hiyari
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 262 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 262 misafir)

Bu Konu için Etiketler