Sayfa 12648 Toplam 12960 Sayfadan BirinciBirinci ... 11648 12148 12548 12598 12638 12646 12647 12648 12649 12650 12658 12698 12748 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323986 adet sonuctan sayfa basi 316,176 ile 316,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şike Davası | Şike Tescillendi! UEFA, CAS ve İFM Onadı!

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı baby_face_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Basketbol sever olarak sadece bu işin oyun kısmı ile ilgileniyorum yüksek müsadenle. Onların bize sövmesi, bizim onlara sövmemiz, onların stadı yakması bizim direği volkana sokmamız bunlar ilgi alanım değil. Taraftar profilimizi yeterince yerlerde süründürenler mevcut, ben yükselten tarafta olmayı tercih ediyorum.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Oyle bir yukselttin ki taraftar profilini yetisemiyoruz yaziklar olsun birkez daha..

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kulübümüz gereken paylaşımı yapmış. Güzel.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Ahmet Malkoçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorusunu sordu cunku muhabir . Ne deseydi ?
    Muhabirin işi o, her soruyu sorar.

Konumuz bu değil deyip teşekkür ederek kapatabilirdi.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Basketbol sever olarak sadece bu işin oyun kısmı ile ilgileniyorum yüksek müsadenle. Onların bize sövmesi, bizim onlara sövmemiz, onların stadı yakması bizim direği volkana sokmamız bunlar ilgi alanım değil. Taraftar profilimizi yeterince yerlerde süründürenler mevcut, ben yükselten tarafta olmayı tercih ediyorum.

Bu modeller de yeni türemeye başladı. şikebahçe demeyin çok banal kalıyor şekerim.. ben işin ahlaki boyutuyla değil spor kısmıyla ilgileniyorum monşer...
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    İstanbul

Açık söyleyeyim şikebahçe yerine direk şikeciler deseniz daha iyi. Bu şikebahçe hamsispor gibi ilkokul seviyesi bir tanım bence. Ha Fenerbahçe yazılsa da sorun yok benim için. Trabzonspor olarak davamız devam ediyor emeğimizin peşindeyiz. Euroleague için fb basket takımını tebrik ederim. Ama içinde Aziz Yıldırım'ın bulunduğu hiçbir başarı için gram mutluluk duymam. İsterse baştan aşağı kırmızı beyaza boyanıp oynasınlar. İsterse oyuncuları Atatürk'ün biyografisini ezbere bilsin. Fb için şikebahçe diye kelime oyunları yapmak yerine Kadıköy'de 4 atsak içim daha çok soğurdu.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu modeller de yeni türemeye başladı. şikebahçe demeyin çok banal kalıyor şekerim.. ben işin ahlaki boyutuyla değil spor kısmıyla ilgileniyorum monşer...
    +1461 daha neler gorcez kimbilir ..icimizde ki irlandalilar gizlemiyorlar artik kendilerini..

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açık söyleyeyim şikebahçe yerine direk şikeciler deseniz daha iyi. Bu şikebahçe hamsispor gibi ilkokul seviyesi bir tanım bence. Ha Fenerbahçe yazılsa da sorun yok benim için. Trabzonspor olarak davamız devam ediyor emeğimizin peşindeyiz. Euroleague için fb basket takımını tebrik ederim. Ama içinde Aziz Yıldırım'ın bulunduğu hiçbir başarı için gram mutluluk duymam. İsterse baştan aşağı kırmızı beyaza boyanıp oynasınlar. İsterse oyuncuları Atatürk'ün biyografisini ezbere bilsin. Fb için şikebahçe diye kelime oyunları yapmak yerine Kadıköy'de 4 atsak içim daha çok soğurdu.
    Fatih mevzu tam olarak bu değil ki. Kim nasıl hitap ederse etsin. Varsa eleştirisi olan da çatır çatır tartışsın/tartışsınlar. Ama birisi kalkar da kendi görüşü doğrultusunda birisinin yazısına, konusuna, konu başlığına müdahale edip bir de ayar vermeye kalkarsa o iş sıkıntı kardeşim. Var mı böyle bir şey. Yönetici başlık hoşuna gitmedi diye konu başlığını açan adamın konusuna müdahale edip kafasına göre bundan sonra şikebahçe değil fenerbahçe diceksiniz her seferinde de bunu bizimle tartışmayın dicek

Tebrik meselesine gelince sen edersin, ben etmem. Benim için hakkımı, sevincimi, geleceğimi gasp edenler adalet yerini bulmadıkça ağızlarıyla kuş tutsa şerefsizin önde gidenidir. Şerefsiz ahlaksızların da ne ettiği beni zerre ilgilendirmez.
    Konu My tarafından (22.05.2017 Saat 14:00 ) değiştirilmiştir.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

baby_face_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyle bir yukselttin ki taraftar profilini yetisemiyoruz yaziklar olsun birkez daha..
    Bu kafayla yetişmen mümkün değil zaten fazla zorlama.

Nereden
    İstanbul

Bu kafayla yetişmen mümkün değil zaten fazla zorlama.

15s
    Zeki Uzundurukan @zeki Uzundurukan
    Fenerbahçe; tarih yazdığı bu günü bayram ilan etmeli ve her yıl bayram olarak kutlamalı.

Boyle yavsaklar aramizdayken dusmana gerek yok..7 yildir kupa mucadelesi neden hala bitmedi donup bir aynaya bakmamiz lazim..

Nereden
    Amasya

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin gibi söven, sahaya yabancı madde yağdıran taraftar kisvesi adı altında klübü milyonlarca TL zarara sokan modeller yüzünden kulüp bu halde. Siz azalarak yok olun ki benim gibi modellerin önü açılsın. Vizyonsuz taraftarın yerini vizyonlu insanlar alsın.

Nereden
    İstanbul

Vizyon emek hirsizligi yapan her platformda trabzonspora sovup sayan emeklerimizi gelecegimizi calan koca bir sehri teroristlik ile suclayan bir camia ve onun sahte curuk raporlu asker kacagi baskanini tebrik etmek olmus dagilin beyler..turrrppppp sıkim oyle vizyona..

Celal Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sevinmem - Üzülmem / Tebrik Etmem - Dalga Geçmem

Hiçbir şey olmamış gibi davranırım...
    2010 - 2011 Süper Lig Şampiyonu <<< Trabzonspor >>>

<<< Ey düşmanım, sen benim ifadem ve hızımsın. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazımsın. >>>

Nereden
    Amasya

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vizyon emek hirsizligi yapan her platformda trabzonspora sovup sayan emeklerimizi gelecegimizi calan koca bir sehri teroristlik ile suclayan bir camia ve onun sahte curuk raporlu asker kacagi baskanini tebrik etmek olmus dagilin beyler..turrrppppp sıkim oyle vizyona..
    Başkanı değil takımı. Senin değil hepimizin emeği çalındı Aziz Yıldırım günü gelince geberip gidecek. Ben Fenerbahçe Basketbol takımını tebrik ettim. Bu ikisi arasındaki ayrımı yapamıyorsan çok da zorlama. Askerlik Vatan Bayrak olaylarını bu tartışma içine çekmeye sakın kalkma. Sahte çürük raporu aldı ise bunun hesabını sen ben sormayacağız devlet soracak.

Nereden
    İstanbul

Devletin nasil hesap sordugunu gorduk burasi trabzonspor forumunda ki sike basligi haddini bilceksin insanlarin bam teline basarcasina gelip burda sikecileri tebrik edemezsin edeceksen gidersin sikecilerin forumlarinda ne halt yersen yersin herkesin midesi senin ki gibi genis degil hadi ordan , bu dava ugrunanda olen taraftarlarimiz oldugu davadir bunu bilceksin..oyle 100 mesaj atip 10 tanesi sikecileri tebrik mesaji olmayacak burada..
    Konu gurur6134 tarafından (22.05.2017 Saat 15:39 ) değiştirilmiştir.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Üyeliğim yeni olabilir, taraftarlığım senin yaşın kadar en az.

Benim gibi 25 bin sayfa iddianame okuyup dostu düşmanı ayırt edebilecek kadar Trabzonsporlu olamadınız ama. Size göre her şey güllük gülistanlık, dünya toz pembe galiba. Trabzonsporu aç kurtlar gibi sömürenlerin hiç bir şey olmamış gibi hayata devam etmesi sizin için bir şey ifade etmiyorsa boşuna yaşamışsınız Trabzonsporsporluluğu benim yaşım kadar.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Celal Demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevinmem - Üzülmem / Tebrik Etmem - Dalga Geçmem

Hiçbir şey olmamış gibi davranırım...
    Bravo Celalcim.
    En doğrusunu sen yapıyorsun.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Celal Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bravo Celalcim.
    En doğrusunu sen yapıyorsun.
    Eyvallah abi
    2010 - 2011 Süper Lig Şampiyonu <<< Trabzonspor >>>

<<< Ey düşmanım, sen benim ifadem ve hızımsın. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazımsın. >>>

alone_6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

fbnin euroleague şampiyonluğuna sevinen, tebrik eden arkadaşlar, bu başarıdan kendine paye çıkaranların düne kadar hakkımızı yediğini nasıl unutuyor, azizin baskette de şike yapmadığına nasıl emin olabiliyor?
    Marka değerini sevdiğimin Türk futbolu....

Gurbetçi_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

resmi sitemiz şikebahceyi kutladıgı dogrumu? gayse ve bjk bile kutlamadigi yerde biz ne akla şu adileri kutluyoruz?? eger dogru ise yaziklar olsun

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Gurbetçi_TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resmi sitemiz şikebahceyi kutladıgı dogrumu? gayse ve bjk bile kutlamadigi yerde biz ne akla şu adileri kutluyoruz?? eger dogru ise yaziklar olsun
    İlk kez sizden duydum bunu. Baktım siteye ama göremedim bilmiyorum doğru değildir.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Gurbetçi_TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupa'da yaşıyorsun 31 yaşında adamsın. Aç bak bakalım resmi site ve diğer bütün resmi hesaplara öyle bir şey var mı? Buraya asılsız bir iddia üzerine bunu yazmak ne kadar doğru?
    Onca nimet varken, kul hakkı yemeyin!

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bugün 22 Mayıs. Sevincimizi kursağımızda bırakan yavşaklar gün gelecek devran dönecek ben sizi o zaman göreceğim.
    Onca nimet varken, kul hakkı yemeyin!

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Ne demişler son gülen iyi güler. Fifa'dan alacağımız sonuçla artık devran değişecek.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bildikleri halde sirf huzursuzluk ciksin diye yaziyorlar renktas.

Alıntı Yavuz KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupa'da yaşıyorsun 31 yaşında adamsın. Aç bak bakalım resmi site ve diğer bütün resmi hesaplara öyle bir şey var mı? Buraya asılsız bir iddia üzerine bunu yazmak ne kadar doğru?

Gurbetçi_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı 28TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bildikleri halde sirf huzursuzluk ciksin diye yaziyorlar renktas.
    adam gibi cevap veremeyecekseniz hic vermeyin arkadas. huzursuzluk ciksin diye yaziyormusum, lafa bak. ben hürriyet gazetesinde okudum bunu, kendim resmi sitede böyle birsey göremedim onun icin sordum, böyle birsey oldumu diye, belki yazip cekmislerdir ne bileyim, sormakda kabahat oldu arkadas, millet iyice kafayi yemis

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 108 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 108 misafir)

Bu Konu için Etiketler