Sayfa 12612 Toplam 12960 Sayfadan BirinciBirinci ... 11612 12112 12512 12562 12602 12610 12611 12612 12613 12614 12622 12662 12712 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323986 adet sonuctan sayfa basi 315,276 ile 315,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şike Davası | Şike Tescillendi! UEFA, CAS ve İFM Onadı!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cem1990 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tayyip Erdoğan'nin Platini ile görüştüğü gün bu konu mahşer dek kapanmıştır dedim.
    O günden bugüne benim için bu defter kapandı. İnancinizi umutlarınizi kiriyorum gibi algılamayin lütfen ama şike davası kapanali çok oldu arkadaşlar.

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    aynen öyle ,boşu boşuna da beklenti içine giriyoruz.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı zekeriyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başkan bu işe sahip çıkmaz ise
    bir daha ki seçimde hacı güle oynaya başkan olur
    hiç kulis yapmasına da gerek kalmaz
    "3 ayda kupayı getireceğim" dediği için seçilir herhalde peyuk paşkan.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Karasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yani 6 aydır CAS ben yetkisizim demek için mi bizi bu kadar bekletti.Resmen aklımızla dalga geçiyorlar.Bence İnfantino'nun Türkiye'ye gelişi-siyasetin futbola nasıl müdahahale ettiğinin de göstergesir.Kupa bugün müzeye gelmiyorsa tek nedeni Cumhurbaşkanıdır.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Başkanın, bu işe sahip çıkmama lüksü yok, o da farkındadır.
    Usta veya başka biri,bu saatten sonra, siyasi çekinceler yüzünden, bir ihanetin içine girmeye cesaret edemezler.

Hacıosmanoğlu'nu kendi adamları bile seçmez artık...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Attila Durmuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sporun iliklerine kadar işleyen siyaset...Siyasetin önünde partizan halk...Siyasilerin yar ve yardakçıları yerel yönetimler,sivil toplum kuruluşları,dernekler,muhtarlar v.b...TRABZONSPOR'u bir türlü bu döngüden çıkaramayan yöneticiler...Trabzonspora trabzonlu olmayıp trabzonsporu tutanlar kadar sahip cıkamayan trabzonlu kardeşlerim...Trabzonsporu tutmak ve onun çıkarlarını desteklemek VATAN HAİNLİĞİ değildir...TRABZONSPOR siyaset üstüdür...Lütfen vicdanınızı ve aklınızı özgür bırakın...
    TRABZONSPOR
    Mustafa Kemal ATATÜRK
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
    ŞAMPİYON

Nereden
    Trabzon

Hep diyorum benim ne bu ülkedeki adaletten ne de yurtdışındakinden bi umudum yok...ha eğer siyasetin spora karışmadığı,güçlünün tekelinde olan bir muz cumhuriyeti olmasaydık,yurtdışından umudum olurdu...bu işi bi şekilde kendi çıkarlarınca çözüyorlar,neler dönüyor bilemedik,bilemicez...şampiyonluğu kupayı zerre istemiyorum ama hükümet desteğiyle fetö bahanesiyle yedikleri şu b.ku kabul etmiyorlar ya ona çıldırıyorum...bundan sonra tek adalet ilahi adalettir o da ancak öteki dünyada...

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Bu dünyaya ne liderler ne kendini tanrı görenler geldi, hepsi de bir şekilde tarihin tozlu sayfalarına gömüldü. Kendini her şeyin sahibi görenler de kaybedeceklerdir elbet kim ne derse desin tarih tekerrürden ibarettir. Umudumuzu asla kaybetmeyelim derim ben.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "3 ayda kupayı getireceğim" dediği için seçilir herhalde peyuk paşkan.
    dostum ;
    sebepler sonucu doğurur
    topluluğa duymak istediklerini söylersen
    dünü unutur
    insan beyni su gibidir
    kolay yolu tercih eder
    umudum başkanın sonuna kadar gitmesi ve bu konuda inancım tam
    inşallah bu konuda topyekün
    KANDIRILMAYIZ
    BMN KOCAELİ

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakkın ve haklının yanında olan siyasi otorite, hırsızın yanında olduğu sürece neyin mücadelesini veriyoruz ki?
    Hırsızları korumak için kanlı bıçaklı kavgalı siyasetçiler bir araya gelip yasaları değiştirmediler mi? Platini ve türevleri saraylarda ağırlanmadı mı? Türkiye'nin milli !!! markaları UEFA'ya sponsor olmadılar mı? Hırsızları korumak için daha ne yapmaları lazımdı?

Karar aksi yönde olsa Türkiye'ye operasyon yapılıyor deyip kararı tanımayacak, 3-5 yıl Avrupaya gitmeyiz diyeceklerdi.

Sonuçta belki bizim torunlarımız, onların çocukları bu günlere baktığında, hakkı yenen, hakkını ararken yalnızlığa itilen ama her şeye ve herkese rağmen ayakta kalmayı, gelişmeyi, büyümeyi başarmış bir Trabzonspor görmeliler. Gerisi yalan...
    .
    Eleştirirken yapıcı olabilmek ve en ağır eleştirilere bile hoş görü ile yaklaşabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklın ilacıdır.
    .

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umut tacirliği de umutsuz hava da yaymamak lazım.

Bu bir süreçtir.

Ancak benim umudum yok.

Bu tezgahı yapanlar Fifa'yı da ayarlar.

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı zekeriyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başkan bu işe sahip çıkmaz ise
    bir daha ki seçimde hacı güle oynaya başkan olur
    hiç kulis yapmasına da gerek kalmaz
    O kapıdan hangi yüzle girecek iho.bıraktığı borç takımı düşürdüğü durum ortada.adamlar 1 sezon icralarla uğraştılar onun yüzünden.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fifa dan basındada yazdım netice alamayız.hepsi rüsvetci. umut tacirligi yapanları sevmiyorum bu konuda yakında usta ve yönetim acıklama yapar bizi ydınlatan.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Avukatımızın açıklamaları:

2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Tolunay Abdioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kapıdan hangi yüzle girecek iho.bıraktığı borç takımı düşürdüğü durum ortada.adamlar 1 sezon icralarla uğraştılar onun yüzünden.
    Adamda öyle bi yüz var ki hiçbirşey yokmuş gibi yine aday olmuştu seçimlerde. Onun amacı Trabzonspor'un başarılı olması, şampiyonluklar kazanması değil. Kendisinin şu hayatta en tepeye çıktığı yer Trabzonspor Başkanlığı. Ego kasıp, babasının çiftliğiymiş gibi 2.5 sene de mahfetti bizi. İşin kötüsü de mali genel kurulda söylediklerinden sonra alkışlayanlar hiç az sayıda değildi. Bu başlık yeri değil belki ama Trabzonspor'un Hacıosmanoğlu ve O'nun zihniyetindeki insanlardan kurtulması şart.
    Konu Tolunay Abdioğlu tarafından (28.03.2017 Saat 10:37 ) değiştirilmiştir.

Mert M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslında herkes neyin ne olduğunu, neyin ne yaparak, neyle düzeleceğini çok iyi biliyor da işte...
    Zaman her şeyin ilacı ya...
    Göstermelik hareketler, maskeli balolar devam ediyor.
    Matineler, suareler kapalı gişe.
    Sattınız beyler! Siz bu işi çoktan sattınız! Hem de neye mi? Taşa... Taş... Taş yığınına...
    Koyun dalkavuk galerisine resmettiğiniz tabloyu da, yorumlayın. Beğenin, sonra isterseniz onu da satın.
    Ruh gitmiş, beden farkında değil!
    Eyvallah!
    Fanki tonki zonki...

A.Ali Karanis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Şikenin varlığı bu kadar ortadayken,ve gidilen her mecra da şikeyi tasdiklemişken,bu kurumların hepsinin ceza vermekten kaçma çabası beni bitiriyor valla sadece Türk yargısı için değil,dünyaya emsal bir dava oluyor bu.

Biri sahaya yansımadı diyor,öbürü yansıdı da cezayı yansımadı diyen vermesi lazım diyor,cezayı vermesi gereken ben cezayı verdim diyor,sonra onu denetleyen de cezayı vermesi gereken yeterli ceza vermeliydi ama vermedi,ama neden vermediğine de karışamam diyor..(Cümleyi daha da uzatacaktım da yüreğim tükendi..) Ama hepsinin ortak söylediği şey,suç sabit..Güzel kardeşim,suç ortadayken cezayı neden vermezsin..Niye hala diretiyorsun bu kadar..Şimdi de FIFA ayağı başlayacak,bir iki üç sene daha bunun peşinde olacağız heralde..

Bu şike sürecini Gökhan Ünal'ın 90+6'da frikikten Bursaspor'a gol attığı ve kazandığımız maça benzetiyorum.Her şeyi denedik olmadı,ama uzatmalara daha yeni girdik..Az daha kaldı golün gelmesine ve formaları çıkartıp sevinç deparları atmamıza..Şu dava olması gerektiği gibi,bizim lehimize sonuçlanırsa eğer,o gün Trabzon'a gidip eğer yıkılmazsa Avni Aker'in çimlerine kapanacağım

Son olarak,FIFA'dan olumlu ya da olumsuz ne karar çıkarsa çıksın,haklı tarafta olduğumuz için,hakkını arayan tarafta olduğumuz için ne kadar şükretsem az.Başkasının gözyaşını,ahını,nefretini alıp sevinmektense,hakettiğim şeyin arkasından gözyaşı döküp mücadele azmimi diri tutmayı yeğlerim.Vicdanımız temiz..

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Gümüshaneli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu dava namus meselesi oldu artik. Usta bu davayi sonuna kadar götürmeli ki FIFA bu isi insallah adaletli bir sekilde cözer. TFF'nin arkasinda siyaset olsada olmasada, FIFA'nin TFF'yi süresizce (!) men etme hakki var ki o hakki kullandiginda görmek isterim Tüpcü, Azize ve Türk futbol kamuoyunu.

Tek endisem Usta'nin olasi ihaneti ve Infantino'nun baskanligi. Erdogan bile TFF'yi ve FB'yi kurataramaz zararsiz sekilde.
    Insallah Usta dik durur ve hain olmaz ve Infantino Türkiye'den gelen paralara yüz cevirir.

Bu arada Infantino tamamen serbest degil. Bu sike konusunda ceza vermezse, basi belada olabilir ileride. Yani üzerinde belli bir baski da var. Hayirlisi insallah.

Erkan SÜNGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İfm ye gitmeden fifaya gitsek fifa demez herhalde oraya gitmeden bana niye geldin? Hadi dedi diyelim bi 2 sene daha ekle totalde 4 5 senede biter bu mevzu. Bence sikeciler devlet hukumet bu sonucu sadece kendi cikarlari icin geciktirebilir. Bu sonucu engelleyemezler. Neyse bende 4 5 seneye coluk cocuga karisirim herhalde evlatlarimla kutlarim ne yapalim bugunde iyi tarafindan bakalim.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Şu Tahir KUM denen insan müsveddesinden iğreniyorum.

Sen nasıl Trabzon'lusun? Trabzon'lu adam şikebahçe tetikçiliği yapıyor yıllardır

Dün spor kanallarında da bu haber verildi.

RTE varken adalet madalet beklemeyin. Infantino ile işi bağladı geçen hafta

Referandum öncesi zor durumda kalmamak yani şikebahçe oylarını kaçırmamak için yapmıştır.

İşyerinde fenevbahçeli bir arkadaş az önce dalga geçmeye geldim dedi. CAS istese ceza verirdi, demek ki birşey bulmadı dedi.

Dün akşam haberi aldığım andan itibaren çok üzgün ve sinirliyim.

Şike yapan, teşvik verenin yanına kar kaldı.

Olacak iş değil. 9 puan öndeyken AY denen o.ç. şike teşvikle şampiyonluğumuzu çalıyor, UEFA ve CAS şike/teşvik var diyor, hırsızları 2 yıl kovuyor. Sonrasında 6 yıldır kupamız verilmiyor.

Bence dün akşam mücadelemizi bitirip kolumuzu kanadımızı kırdılar.

FIFA'nın topa gireceğini sanmadığımı dün söylemiştim.

Şike yapan, teşvik veren, onları koruyan, beraat kararı verenlerin tez zamanda Mevlam cezasını versin.

Çektiklerimizin mislini versin.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

yazdım yine yazıyorum. 5 sene önce 6222 değiştirdiler. niye değiştirdiler kime sordular neye göre değiştirdiler ? bütün her şeyin özeti burada malesef türkiye de bu saatten sonra bize karşı hiç bir olumlu sonuç çıkmaz. bu ülkede namussuz şerefsiz yalaka olmalısın. karar verirse avrupadaki yasalar verir ister ancak.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

FIFA'nın yerel federasyonların iç işlerine karışabileceği gayet açık değil mi? Bu konuda talimat ne diyor? Bir federasyonun iç işine, bağlı bulunduğu üst kurul ya da dernek/topluluk müdahale edemiyorsa; oradaki hukuksuzluğu gidermek kimin görevi?

Tüm bu sorular ışığında FIFA'daki davanın seyri hakkında fikir edinebiliriz.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akşam gazetesi

Belki Fifa beklenmedik şekilde ''ben bu oyunu bozarım'' der... Dursun bir köşede, vakti geldiğinde lazım olur...
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akşam gazetesi

Belki Fifa beklenmedik şekilde ''ben bu oyunu bozarım'' der... Dursun bir köşede, vakti geldiğinde lazım olur...
    Karaktersiz şerefsizler.

Ahmet Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Trabzonspor'un "T"si büyük yazılır!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 115 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 115 misafir)

Bu Konu için Etiketler