Akcamimarlik
Sayfa 12825 Toplam 12825 Sayfadan BirinciBirinci ... 11825 12325 12725 12775 12815 12823 12824 12825
Toplam 320603 adet sonuctan sayfa basi 320,601 ile 320,603 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: ike Davas | ike Tescillendi! UEFA, CAS ve FM Onad!

Karasoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.04.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Son yllarda hi olmad kadar siyasilerin futbola kartklarn gryoruz. Eskiden belki bu iler gizli kapakl yaplrd ama gnmzde kalkp '' Baakehir'i ben kurdum,destek verin'' gibi bir ak sylem bir talihsizliktir.Kulp bakanlarnn, federasyon bakanlarnn da kimler tarafndan seildiini ok iyi biliyoruz hatta bir kulp bakannn kalkp parti mitingine gitmesi daha vahim bir olay.Her zaman sylyorum sevab-gnahyla bu kulbn bana ''Sadri ener-enol Gne'' gibileri daha zor gelir. Ne Mehmet Ali ylmaz, Ne Hacosmanolu ne de Muharrem Usta tarafszt.Gemie bakp ders karamayanlar gelecekte yine ayn sylemlerle oyalanp gasbedilen kupaya ulamamz mmkn grnmemektedir.
    Konu Karasoy tarafndan (Dn Saat 13:47 ) deitirilmitir.

Mert Ouzlu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.06.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

Alnt emre6117 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trabzonspor uanki byk paralarn dnd sistemde tekrar ampiyon olacaksa bunu ncelikle lobi ve g olarak kantlamal. 2011 ylnda madur bjk veya gs veya fb olsayd o kupa mzelerindeydi. Biz gsz bir camiayz. Bunu sadece akpnin trabzonda yzde yetmi almasna balayp konuyu farkl yerlerr ekmeye gerek yok. G lobi dediimiz olay bu deil. Sanki baan traftar var da hakkn yemektrn korkuyorlar.bizde de ko. Gibi gefekten gl ve takmna gerekten bal zenginler olsayd (soylu. Albayrak. Ekrem imamoglu gibi kuklalar deil.takmna yzde yz bal) bakn ozman o kupa nasl geliyordu. Akp trabzonda yzde sfr oy alsa bile.
    Soylu'nun telefonu sonrasi eli ayagi titreyen, Imamoglu na maca gelme diyen Ali Koc mu guclu ve takimina bagli lider ?

Ali Koc ve Akp ike surecinde ayni cizgideydi. Ali Koc bizim tarafimizda olsa kukla dediklerinden farki olmazdi, karsilastirma cok yanlis.
    Jackson Avelino Coelho

JAJA # 50 ---> O BR ''ALEN''

gurur6134 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Alnt reisolu61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    peki 2011 sezonu sampiyonu kimdir sorusuna secim ncesi neden cevap veremedi bu hemsehrimiz???
    Bu soruyu sorabilmek icin once donup aynaya bakacak trabzonspor taraftari 2011 sampiyonu trabzonspor diyip de hakkini yiyen onu yok sayan meclisde ki partilere oy atmak mi samimiyet!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 18 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 18 misafir)

Bu Konu iin Etiketler