Hesaplipazar
Sayfa 12918 Toplam 12925 Sayfadan BirinciBirinci ... 11918 12418 12818 12868 12908 12916 12917 12918 12919 12920 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323106 adet sonuctan sayfa basi 322,926 ile 322,950 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: ike Davas | ike Tescillendi! UEFA, CAS ve FM Onad!

HasanTezel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.02.2021
    Nereden
    Adana

Alnt emre6117 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Asl e tutmuyorsan cok komik.fbliler de biz cumhuriyeti ve ataturkcuyuz diye bizim bamza bunlar geldi diyorlar.
    Ah su samimiyet.
    Herkes iine gelen tarafi kabul ediyor, hemde istisnasiz.
    1_Solcu olup tsli ise ergenekon yalan, ike ve 17_25 aralk gerek.
    2_Solcu olup fbli ise ergenekon ve ike yalan, 17_25 aralk doru.
    3_Akpli ve ts li ise ike ve ergenekon gerek, 17_25 aralk yalan.
    4_Akpli ve fbli ise ergenekon gerek, ike ve 17_25 aralk yalan.
    Bu yazdm 4 konunun neredeyse istisnas bile cok nadirdir malesef.
    Sonra herkes szde samimi, akll, vicdanl ve adalet istiyor.
    Reisin ereveletecek zetini hatrlayalm, gerisi benim hrszm olayna dner. Konu siyaset=pislikde ele geen ranta gre yarma, konu belli, byklk kimdeyse daha kirli el deise bile sistem deimez (BB de ihaleleri ayn irketler alyor u an, hemen evrildiler, yeter ki yeni rayice ayak uydur)

Trabzonsporun 96-2005-2008-2011-2020 de hakk yenmi, kupalar alnmtr, her sezon hakk yenir ama bu sezonlar gleri yetmeyince tff-mhk-hakemler-dier baz takmlar-medya-i adamlar-siyasetiler gibi olaanst bir birliktelikle karmza dikilip aldlar, konu budur! Yoksa fb dibinden kkne sol-akbil fet-gs masonik-tff sams gibi 5 bilinmezdir, bal brek kanka olurlar Trabzon karsnda...
    Ezenin kpei deil, ezilenin aslan ol ki,Mezar tanda it deil, yiit yazsnlar!

yelik tarihi
    31.08.2014
    Nereden
    Bursa
    Ya
    36

Fbnin aklamasn okudum komedi.
    st spor mahkemelerin kararn trk mahkemelerinin kararlarndan yksek tutuyormu trabzonspor camias.
    Yani Trk adaletine bu kadar balym fb camias.
    Madem yle gezi sreci, istanbul szlemesi vb. konular ile ilgili ko ve fb neden farkli bir duru sergiliyor yine 17_20aralik ile alakal.
    Bu fb camias bastan aaya tutarsz,ciddiyetsiz, hicbir vasfi olmayan bir camia.

yelik tarihi
    18.02.2021
    Nereden
    Adana

Abi dedim ya, gerekten Trabzonspor ampiyon olmasn diye FB stadnda toplu namaz klma ayini yaplacak olsa, 100 yllk dededen solcu fb, dine inanmad sylenen masonik gs, fet, yalama es es , sivas kim varsa araya adam sokup akredite olur

yelik tarihi
    05.06.2007
    Nereden
    Rize
    Ya
    30

Bize az bile yapyorlar. Devam.

yelik tarihi
    05.06.2007
    Nereden
    Rize
    Ya
    30

Siyasete teslim oldu, irketleri var, ses karmyor denilen Aaolu burada benim diyen adamlardan daha ok mcadele ediyor ikeyle.

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    50

Bre embesiller, bre mptezeller

Okumuundan cahiline kadar alay ayn

Nato mermer nato fener

Neymi, deliller hukuka aykr toplanmamm.

Bak sen...

Eeeee...

Yahu bu senin hrszlk yapmadn, sulu olmadn anlamna m gelir bre gafil?

UEFA DK
    CAS
    TFF (ike var ama sahaya yansmad. Herhalde dnyada baka bir lkede byle komik bir gereke olmaz. Yani TFFenerasyonu ikenin varln tescil etmi, sonulara yansmasn tespit edememi
    FK

onayl

2010-2011 AMPYONU TRABZONSPOR

ikebaheli arkadalara diyorum ki;

"Siz kendinizi kandryorsunuz.
    Vicdannzn sesini dinleyin (tabi azck varsa) 2010-2011 konusunda"
    TRABZONSPOR, TRKYENN PORTOSU OLMALIDIR.

Tekke - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

Alnt Tekke Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Peki, ne oldu bu adama? Koca davada herkes satt, Koreye kat, Korede kim sahip kt, fet Kore imam Eref Salam...

Bu lkede gler vardr, uraamazsn alrlar yanna ya da ldrrler Rahmetli Muhsin Bakan gibi.

enol , Trabzondan sonra Bursaya gitti, SAHP IKAN fet oldu, Trabzonda kupas alnd-Trabzon kovdu adam (fb hala Aykuta-belze-volkan aysna kim varsa sahip kyor) ortada kalnca kim el att, Eref..

Bursada bunlarla kanka olan enol, hooop BJK ye alnd EZEREK AMPYON oldu, sonra hooop dediler Milli takma ve ykseltildi, talya manda yedekte 2 kaleci vard ama mr yoktu, sahada en iyi pres yapan Yusuf annda karld belki Galler manda olmayacak, enol bir ekibe-eteye teslim oldu dedimdi 1 sene evvel, kk resimcilerin kafa almamt, almas da zaman alr armadm...

...

enol ilk frsatta Merih ile Yusufu kesti, asl derdi Yusufu kesmekti, bitmiti-satmt tescillendi, yazklar olsun
    Poker masasnda ilk yarm saatte yolunacak enayinin kim olduunu anlayamazsanz, o enayi sizsiniz demektir.

gurur6134 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Engin kalafatoglu hem icerde hem disarda bu dava ile ilgili samimi sekilde mucadele eden bir elin parmagini gecmeyen ekipin icindeydi vefat etmis , Allah rahmet etsin..

yelik tarihi
    12.01.2008
    Nereden
    Fransa

Kardesim cok guzel ozetlemissin olayi
    Bunlar ideolojik olarak okadar bagbazlarki
    Sike olayini aldilar taa 1961 asilarak idam edilmis adama kadar goturduler .
    Bunlarinki taraftarlik degil yemin ederim .
    Bu gune kadar muhalefete tek kelime etmiyorlar varsa yoksa cumhurbaskani .
    Kardesim bu takima zamaninda tekke namaz kildigi icin . Bu klupten iceri giremez diyen yoneticilere tek kelime edemedi bunlar .
    Bunlarin sol kominizm ideolojileri gozlerini kor etmis .
    Ne diyeyim allah bunlari islah etsin.

yelik tarihi
    05.06.2007
    Nereden
    Rize
    Ya
    30

Sol kominizm Benden pas ya, sayglar.

yelik tarihi
    17.07.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

Alnt Mert Ouzlu61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Eski yneticimiz de olan Engin Kalafatolu bu aksam kalp krizi geirip vefat etmi. Ani bir lm oldu, birka saat ncesine kadar sosyal medya hesaplarndan paylam yapm. Allah rahmet eylesin...
    Allah Rahmet eylesin ve nAllah Mekan Cennet Olsun.Byle ike davasnda mcadele eden, sonuna kadar savaan ve emek gsteren deerli insanlarmz sayesinde Trabzonspor'umuz hakk alnan btn kupalarn, emeklerini ve haklarn ikebaheden mislisi ile haklarn alacak, kat ve kat en ar ekilde intikamn da alacak.Bu davada ve Trabzonspor iin hayatlarn adayan deerli abilerimiz, kardelerimiz, renkdalarmz iin sonuna kadar mcadele etmeliyiz.Hi bir zaman bu ike davasndan vazgememeliyiz.Eer bu davadan vazgeersek bu uurda hayatlarn adayan deerli insanlarmz bize haklarn helal etmezler.Onlar iin sonuna kadar bu hakl davada mcadele etmeliyiz.

2010 Ve 2011 ampiyonu Trabzonspor.

yelik tarihi
    18.02.2021
    Nereden
    Adana

Galler-Trkiye milli ma gsterdi ki:

1. ike vb ahlakszl hal altna sprrsen, 10 sene bedel dersin ve yine de dipten kamazsn (lke puan-avrupa kupalarndaki durumdan belli)

2. Hayatnn bir dnemi onurlu olmak yetmez, para-makam iin ZDEERLERN satarsan, 30 sene alannda lkenin 1 numaras iken 1 gecede istenmeyen olursun (enol Gne)

3. Liyakatin olmad, benim hrszm veya adamm menfaatlensin diyen her sistem rezil olmaya mahkumdur, bu lkede liyakat sahibi tek siyasi-sosyal hareket yoktur, lke kurulduundan beri olmamtr zira kodlar kuruluta yle yazlmtr...

4. Balk batan kokar, oyuncu dzelse hoca bozulmu, hoca dzelse TFF bozuk, tepeden 1 tane ahlakl adam TFF Bk olsa dier hepsi dzelir, 50 senedir bu olmad...

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    50

Alnt HasanTezel Nickli yeden Alnt Mesaj gster

1. ike vb ahlakszl hal altna sprrsen, 10 sene bedel dersin ve yine de dipten kamazsn (lke puan-avrupa kupalarndaki durumdan belli)

2. Hayatnn bir dnemi onurlu olmak yetmez, para-makam iin ZDEERLERN satarsan, 30 sene alannda lkenin 1 numaras iken 1 gecede istenmeyen olursun (enol Gne)

3. Liyakatin olmad, benim hrszm veya adamm menfaatlensin diyen her sistem rezil olmaya mahkumdur, bu lkede liyakat sahibi tek siyasi-sosyal hareket yoktur, lke kurulduundan beri olmamtr zira kodlar kuruluta yle yazlmtr...

4. Balk batan kokar, oyuncu dzelse hoca bozulmu, hoca dzelse TFF bozuk, tepeden 1 tane ahlakl adam TFF Bk olsa dier hepsi dzelir, 50 senedir bu olmad...
    Harika
    Alklarm size

Courage - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2012
    Nereden
    stanbul

Alnt gurur6134 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Engin kalafatoglu hem icerde hem disarda bu dava ile ilgili samimi sekilde mucadele eden bir elin parmagini gecmeyen ekipin icindeydi vefat etmis , Allah rahmet etsin..
    Allah rahmet eylesin ahsen tan deilim ama birok yerde ismini duymutum.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    50

1995-1996 (AL EN)
    2004-2005 (CEM PAPLA)
    2010-2011 (AZZ YILDIRIM, MEHMET EKP MOSTUROLU, LHAN YKSEL EKOLU, MECNUN ODYAKMAZ......)
    2019-2020 (OTORTE, GKSEL GMDA, TFF, MHK)

alnan ampiyonluklarmz

Unutmuyoruz.
    UNUTTURMUYORUZ.

yelik tarihi
    17.07.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

Alnt HOPA'LI TS'L Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    O gn ben de sabrszlkla bekliyorum.

Ahlak ve vicdan yoksunu kibirli gruh o zaman bakalm hangi makama ve yalana sarlacak?!

ikebahelilerin zellikle o ali ko'un kibirlerini ve egolarn geen sezon yle bir parama ettik ki resmen ok ok byk k yaadlar.ikebahelilere saha dndan baakehire ike ile destek vermelerinin ve Trabzonspor'umuzun ampiyonluunun engellemeye almasn bedelini ok ar dettik.Geen sezon ikebaheliler resmen neredeyse 2011'deki gibi ok byk ike yaptlar, resmen ikebahelilerin hepsi bir oldular ok ok byk ike yaptlar.sen misin baakehir'e ike ile destek verip Trabzonspor'un ampiyonluunu engellemeye alan ite byle ikebaheliler adamn kibirini ve egosunu param para ederler.ikebaheliler bir hemen Trabzonspor'umuzun futbolculardan Sosa ve Novak'n akln ok nceden elip kandrarak transfer ovu yapyorlard.Sosa'ya zel uak ayarlyorlard.Novak ile videolu gndermeler yapyorlard.ikebahelilerin ite byle mark kibirli egolarn param para ettik.ikebahe 3. olabilmek iin bile ike yapyor bu kadar ku beinli bunlar, ok ak ve net ikebahe sadece bir sezon ike yapmasn yzde yz ligden derler.Trabzonspor'un ahn ok aldlar ok zlmettiler ve zalimlik yaptlar daha ok srnecekler ve alayacaklar,kan kusacaklar...

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

@deepmavi

aslnda muazzam hatrlatma olmu, biz gemii unutan bir camia ve milletiz, bu sebeple hem camia hem millete hain olanlarmz ykseliyor UNUTMADII N...Fb apak Baakehir ampiyon olsun diye Nisanda bitirmi Sosa ve Novak, ben ok yazdm Sosa biz liderken pandemi dn 4 ma oynamad, 2. Olduk dnd.Kupamz ald-ovla adam ald-Emre abi, Mesut olalm, Rdvann 30 gol aan 2 forvet aptallklar, eytan kupas bir yerlerinde PATLADI, biz unuttuk onlar tekrar deneyecek, KEKE UNUTMAYAN yneticler olsa

r: https://twitter.com/karadenizfm61/status/1406145496926900230?s=20

NTV
    neden lmne dman sana? Neden Rdvan 15 sene sadece 3 bytlm yorumu yapt? Bunlar ete kardeim ve tek dman omak sokacak gteki tek takm olan Trabzonspor
    Konu Tekke tarafndan (19.06.2021 Saat 10:15 ) deitirilmitir.
    Poker masasnda ilk yarm saatte yolunacak enayinin kim olduunu anlayamazsanz, o enayi sizsiniz demektir.

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    50

@deepmavi

aslnda muazzam hatrlatma olmu, biz gemii unutan bir camia ve milletiz, bu sebeple hem camia hem millete hain olanlarmz ykseliyor UNUTMADII N...Fb apak Baakehir ampiyon olsun diye Nisanda bitirmi Sosa ve Novak, ben ok yazdm Sosa biz liderken pandemi dn 4 ma oynamad, 2. Olduk dnd.Kupamz ald-ovla adam ald-Emre abi, Mesut olalm, Rdvann 30 gol aan 2 forvet aptallklar, eytan kupas bir yerlerinde PATLADI, biz unuttuk onlar tekrar deneyecek, KEKE UNUTMAYAN yneticler olsa

r: https://twitter.com/karadenizfm61/status/1406145496926900230?s=20

NTV
    neden lmne dman sana? Neden Rdvan 15 sene sadece 3 bytlm yorumu yapt? Bunlar ete kardeim ve tek dman omak sokacak gteki tek takm olan Trabzonspor
    NTV 3 bytlm bizans takm haricinde hibir takmdan bahsetmiyor.
    Nefretlik kanal

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    50

Alnt deepmavi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ikebahelilerin zellikle o ali ko'un kibirlerini ve egolarn geen sezon yle bir parama ettik ki resmen ok ok byk k yaadlar.ikebahelilere saha dndan baakehire ike ile destek vermelerinin ve Trabzonspor'umuzun ampiyonluunun engellemeye almasn bedelini ok ar dettik.Geen sezon ikebaheliler resmen neredeyse 2011'deki gibi ok byk ike yaptlar, resmen ikebahelilerin hepsi bir oldular ok ok byk ike yaptlar.sen misin baakehir'e ike ile destek verip Trabzonspor'un ampiyonluunu engellemeye alan ite byle ikebaheliler adamn kibirini ve egosunu param para ederler.ikebaheliler bir hemen Trabzonspor'umuzun futbolculardan Sosa ve Novak'n akln ok nceden elip kandrarak transfer ovu yapyorlard.Sosa'ya zel uak ayarlyorlard.Novak ile videolu gndermeler yapyorlard.ikebahelilerin ite byle mark kibirli egolarn param para ettik.ikebahe 3. olabilmek iin bile ike yapyor bu kadar ku beinli bunlar, ok ak ve net ikebahe sadece bir sezon ike yapmasn yzde yz ligden derler.Trabzonspor'un ahn ok aldlar ok zlmettiler ve zalimlik yaptlar daha ok srnecekler ve alayacaklar,kan kusacaklar...
    Beter olsunlar.

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    30

Alnt batuhan249 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kardesim cok guzel ozetlemissin olayi
    Bunlar ideolojik olarak okadar bagbazlarki
    Sike olayini aldilar taa 1961 asilarak idam edilmis adama kadar goturduler .
    Bunlarinki taraftarlik degil yemin ederim .
    Bu gune kadar muhalefete tek kelime etmiyorlar varsa yoksa cumhurbaskani .
    Kardesim bu takima zamaninda tekke namaz kildigi icin . Bu klupten iceri giremez diyen yoneticilere tek kelime edemedi bunlar .
    Bunlarin sol kominizm ideolojileri gozlerini kor etmis .
    Ne diyeyim allah bunlari islah etsin.
    lan bi sie git, o zamanlardan tut da bugne kadar hayrettin hacisalihoglu'na kfredenlerin basinda ben geliyorum, ama bu demek degildir ki klasik fransali gurbetiler gibi akp yalakaligi yapiyorum... hey gidi hey... ben sen ve sen gibileri gibi miyim de adamina gre kivirayim....
    soldaki boklari nasil konusup kfrediyorsam, sagdakilere de ayni... ortadakine de ayni, hepsine ayni...

muhalefete laf etmiyorlarmis, fazla bile ediyoruz, goyaym muhalefete...
    komunizm diyor, ona da goyaym... lkin sen ya da senin evrendeki aktroll gurbetilerin ierisinde fransa'daki seimlerde isine geliyor diye biraz daha hak tanirlar diye komunist ya da sosyalist partiye kosa kosa oy veren yoksa ne olayim.... bos bos konusmalar iste, klasik ikiyzl akpli gurbeti...

ermeni yasa tasarisi iin meydana dklen bu gurbetiler, ben de aralarindaydim, ogu 1 2 hafta sonra bir mok biliyorlarmis gibi sarkozy karsisindaki hollande'a oy vermeye gittiler kosa kosa... bana herkese sms atiyordu haydi sandiga sarkozy'yi indirmeye diye...
    oysa ki

1- yasa tasarisini gndeme getirip ortaligi karistiran sosyalist partinin, hollande'in partisinin vekiliydi... onun basindan ikan olay iin meydanlara dklp protesto yapanlar, o partiye oy vermek iin kosa kosa oy vermeye gitti, smsler atti tm evrelerindekilere... ben ise ok net bir sekilde hatirliyorum mesaji atanlara "4 sene sonra da hollande'i indirmek iin ayni smsleri atacaksiniz" diye cevap veriyordum, nitekim ayni sekilde sms atilmasa da benzer bir sre yasandi...

2- unuttum ne yazacagimi, baska bir sey vardi sanki
    dzelteyim, belki buydu aklimda olan belki baska bir seydi ama aklima geldi ekleyeyim : gittim bos oy attim ya da Trabzonspor ile ilgili bir sey yazip iktim... hangisine oy versem pisman olup 1-2 sene gemeden svecegimi bildigim iin dogrusunu yaptim... millet sms atip sosyalistlere oy verin dedi, birka ay sonra basladilar pisman olup svmeye... git sarkozy falana ver diyen yok bos oy at ge... ooo ama erdogan'a bi laf gelse "hepsi Trkiye dsmani" derler oooo hi sasmaz... benim "bunlar Trkiye dsmani" demem iin Erdogan'a falan laf atmalarini beklememe gerek yok, aradaki fark bu
    bir diger 2yzllk de surada, hi mi hi sasmaz, ama bu kisiler de bundan zerre utanmaz :
    - x yabanci gazete akpyi ver : "bizim muhalefetin grmedigini yabancilar gryor, deger bilmeyen nankr muhalefet"
    - x yabanci gazete akpye laf atar : "bunlarin alayi Trkiye dsmani, ekemiyorlar, operasyon yapiyorlar"........

3- fransa ya da baska lkede muhalefete falan laf mi atiliyor yoksa varsa yoksa macron'a kfr m ? (genel olarak halk tarafindan ya da gurbetiler tarafindan)
    Konu Sefer Asan tarafndan (19.06.2021 Saat 16:08 ) deitirilmitir.
    Trabzon futbolunun kral, Ahmet Suat zyazc

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    30

Alnt HasanTezel Nickli yeden Alnt Mesaj gster

lkenin kurulusunda kodlar yle yazilmis nerede yazilmis ? kusursuz sekilde kuruldu demiyorum ama yazdigin gibi olsa bile kimse dzelmesin demedi sonuta, istense o da degisirdi ama lkenin basina dzgn adamlar gelmedi demek ki, dzgn olanlar da devre disi birakildi...

hayir yni simdi tff baskani mi sorun, lkenin basina ahlakli biri gelmedi 50 senedir demiyorsun da, tff baskani diyorsun, birak bu isleri kimi kandiriyorsun...
    tff baskanlari kimdir, kukladan baska ?
    zamninda Krsad Tzmen aday olacakti adayligina bile mni oldular, niye ? 2011'i halinin altina sprmeyecekti de ondan...
    zten partide ne kadar az biraz dzgn adam varsa hepsini devre disi biraktilar (tm devre disi birakilanlar dzgnd demiyorum, o ayri bu ayri)
    sonra partinin basindakine kfredip hesap sormazsam nmerdim diyenlere rozet takip bugne kadar ykseltip bakan yaptilar kahraman olarak yedirmeye alisiyorlar millete...
    peki bunlarin da sorumlusu erdogan degil de evresindekiler mi ?
    hibir seyden sorumlu degil off ne sper yau... hep kandiriliyor... bunu utan verici olarak nitelendirecegimize vyoruz, ne gzel memleket valla...
    Trabzon futbolunun kral, Ahmet Suat zyazc

yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

CEMAATN BAKA M YOK!

Bakan Ali en, Fenerbahe Bakan Aziz Yldrmn Cemaat Fenerbaheye ele geirmek istiyor. iddiasna kar karak tepki gsterdi. en, bunun bir iddiadan teye gitmeyeceini, Fenerbaheyi ele geirecek bir g olmadn da belirterek unlar syledi:

Aziz Yldrm Fenerbaheyi ele geirmeye alyorlar derken doruyu konualm cemaati kast ediyor. Yok yle bir ey. Cemaatin baka ii yok mu? Fenerbaheyi kimse ele geiremez. Fenerbaheyi ele geirecek bir g yok. 1986da Doubeyazt Milletvekili Fenerbaheyi kapatalm demi. O zaman olmam. Fenerbahe yllarca bu yollardan gemi

yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Alnt gurur6134 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    CEMAATN BAKA M YOK!

Bakan Ali en, Fenerbahe Bakan Aziz Yldrmn Cemaat Fenerbaheye ele geirmek istiyor. iddiasna kar karak tepki gsterdi. en, bunun bir iddiadan teye gitmeyeceini, Fenerbaheyi ele geirecek bir g olmadn da belirterek unlar syledi:

Aziz Yldrm Fenerbaheyi ele geirmeye alyorlar derken doruyu konualm cemaati kast ediyor. Yok yle bir ey. Cemaatin baka ii yok mu? Fenerbaheyi kimse ele geiremez. Fenerbaheyi ele geirecek bir g yok. 1986da Doubeyazt Milletvekili Fenerbaheyi kapatalm demi. O zaman olmam. Fenerbahe yllarca bu yollardan gemi
    https://www.sozcu.com.tr/2013/gundem...sozler-213276/
    Bu da zamaninda yayinlanmis kapsamli roportajin linki icinde bazilarinin efsanesi gunes ile ilgili soyledikleri de var

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    50

enol ilk frsatta Merih ile Yusufu kesti, asl derdi Yusufu kesmekti, bitmiti-satmt tescillendi, yazklar olsun
    G dnya kupasna kadar kalacak gibi konumu.

Ltfen istifa

Rezil ettin turnuvada bizi

Hala niye duruyorsun?

Yusuf ve Merih'i yedin.
    Uurcan' medyaya yem ettin.

Bu kadar parac olduunu bilmiyordum.

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

KE SONRASI YAPILMAYAN TEMZLK, itiraf yapt herkesi:

1990'dan gnmze kadar FEDERASYONBAKANLII yapm isimlere gz gezdirdim. Siz de gezdirin! Bakalm futbolu bilen ka kii bulacaksnz.
    iniz zor. Uyarmad demeyin! Teknik adamlar da ayn ekilde. O gidiyor, bu geliyor olmad dieri kapya yklenip aralayp koltuu kapyor. YNE YLEOLACAK!.

https://www.takvim.com.tr/yazarlar/e...tbolda-musilaj

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 21 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 21 misafir)

Bu Konu iin Etiketler