Akcamimarlik
Sayfa 12802 Toplam 12803 Sayfadan BirinciBirinci ... 11802 12302 12702 12752 12792 12800 12801 12802 12803 SonuncuSonuncu
Toplam 320057 adet sonuctan sayfa basi 320,026 ile 320,050 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: ike Davas | ike Tescillendi! UEFA, CAS ve FM Onad!

AyhanPe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

Alnt sasone Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Byle hi bir eyden haberi olmayp da her eye yorum yapan insanlar kadar Trabzonspor'a zarar veren ok az ey vardr.

Ya sen bir kulbe 55M TL kendi cebinden para verip bunun 36M TL'sini bir kalemde silen,25M Avroluk irketi ile sponsor olan kukla grdn m?

Kukla Aaolu,kuklacs Mehmet Yiit Alp,ikeci ban Ekici'yi sz veren de ynetim kurulunda Aaolu'na ulsuz,herkes paras kadar konusun diyen de ayn kii,kupalara haciz getirilmesini engel olmayan avukat savunan da.

Senin gibi olan biteni bilmeyen ama her eye burnunu sokan tipler ar yorucu insanlarsnz,biraz geride dur ve renmeye al,byle bilip bilmeden birilerini savunarak Trabzonspor'a faydal olduunu mu dnyorsun?
    Usta nin kalem mdrmsn? hayrola? Sen misin Trabzonspor a faydali..Usta diyelim ki gelmis gecmis en fedakar baskan..Trabzonspor neden bu durumda o zaman? IHO ve Usta dneminde cktrld klp..Klb milyonlarca dolar zarara ugrattilar. Szlesmelerden dogan tazminat davalariyla bogusuyor klp..Vermesin arkadas kimse kendi cebinden klbe..adam gibi ynetsinler klb yeter..

Neyin pesindesin arkadas? Usta yi lmne savunup simdiki ynetime kstek olmak mi Trabzonspor a fayda sagliyor yani?? Beyin bedava..kullanmayi deneyebilirsin..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ZGRSNDR

,,Cogu insan dsnmektense lmeyi yegliyor; gercekte de byle oluyor zaten...''(B. Russell)

Bayraktarolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.08.2010
    Nereden
    zmir
    Ya
    28

ikeye devam ediliyor
    TRK
    iyi ki varsn Eren Blbl...
    yi ki varsn Arslan Kulaksz...

kayseriliyiz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2011
    Nereden
    Fransa
    Ya
    34

zgr ek harika satmis

Envoy de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk
    son basamagi lm olan bir merdivendir hayat

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

Alnt AyhanPe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Usta nin kalem mdrmsn? hayrola? Sen misin Trabzonspor a faydali..Usta diyelim ki gelmis gecmis en fedakar baskan..Trabzonspor neden bu durumda o zaman? IHO ve Usta dneminde cktrld klp..Klb milyonlarca dolar zarara ugrattilar. Szlesmelerden dogan tazminat davalariyla bogusuyor klp..Vermesin arkadas kimse kendi cebinden klbe..adam gibi ynetsinler klb yeter..

Neyin pesindesin arkadas? Usta yi lmne savunup simdiki ynetime kstek olmak mi Trabzonspor a fayda sagliyor yani?? Beyin bedava..kullanmayi deneyebilirsin..
    Ne sylenmeye alldn anlayacak kapasitede olduunu dnyordum,yanlmm.
    Senin gibi bilip bilmeden her eye yorum yapanlar yznden bu takm batt.
    HO'yu bakan yapanlara da yalvarmtk,kulb bitirirsiniz,sonradan kim gelirse gelsin bunun altndan kalkamaz dedik,dinletemedik.
    Onur bu takmn belas,brakn bu duygusall dedik.
    Burak' getirmeyin bela olacak dedik.
    Allah'tan Muharrem Usta gibi adam gibi adam geldi de o plk kadro ve borlar temizlendi,imdi bir kadro var.

Yllar sonra da Aaolu ve onun ynetiminde olup onu yneten Mehmet Yiit Alp gibilere sallayacaksnz,nk bu bir kapasite meselesi,grebilme meselesi.
    nal Karaman deil de normal bir Hocamz olsa o sezon rahat ampiyon olurduk,yazk oldu yle bir kadroya diyeceksiniz.
    Olan biteni kavrama meselesi,fazla da nemsemiyorum artk.100 km hzla giden bir arala F1 yarn giremezsin.
    • Memento mori

Ahmet Aksu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.12.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

hep ampiyonluk iin ike yaplmaz
    ayn zamanda kme dmemek iin de bir seenektir.

yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

Ne sylenmeye alldn anlayacak kapasitede olduunu dnyordum,yanlmm.
    Senin gibi bilip bilmeden her eye yorum yapanlar yznden bu takm batt.
    HO'yu bakan yapanlara da yalvarmtk,kulb bitirirsiniz,sonradan kim gelirse gelsin bunun altndan kalkamaz dedik,dinletemedik.
    Onur bu takmn belas,brakn bu duygusall dedik.
    Burak' getirmeyin bela olacak dedik.
    Allah'tan Muharrem Usta gibi adam gibi adam geldi de o plk kadro ve borlar temizlendi,imdi bir kadro var.

Yllar sonra da Aaolu ve onun ynetiminde olup onu yneten Mehmet Yiit Alp gibilere sallayacaksnz,nk bu bir kapasite meselesi,grebilme meselesi.
    nal Karaman deil de normal bir Hocamz olsa o sezon rahat ampiyon olurduk,yazk oldu yle bir kadroya diyeceksiniz.
    Olan biteni kavrama meselesi,fazla da nemsemiyorum artk.100 km hzla giden bir arala F1 yarn giremezsin.
    ncelikle saskinligimi gizlemekte zorlandigimi belirteyim..Yaziyi okurken gzlerime inanamadim..

Usta geldigi ilk dnem takimda ki siskinligi azaltarak borclarin artmamasina zen gsterdigi bir gercek..bunu kimse inkar edemez..50. yil kadrosunu olusturayim derken de borc ykn cekilmez hale getirdigi de bir gercek..Ilk senesinde menajerlere pabuc birakmam derken daha sonra onlarin kucagina oturttu klb..Eger nal in olaganst gayreti olmasa Sosa dan bile verim alinmasi imkansizdi..l gibiydi adam gecen sezon..

IHO nun secildigi gn Trabzonspor un karanliga saplandigini sayin majestelerimi grd sadece

Madem Usta vizyoner bir baskandi Onur in ipini kesseydi..Burak i getirmeyin diye yazmissin..Burak i nenen mi getirdi acaba? Yani Usta Burak transferinden sonra gelmis gibi konusuyorsun.Belkide buna inaniyorsun belli olmaz..

nal Karaman hakkinda yazdiklarini vicdan sahibi her Trabzonspor lu ayipliyordur..yazik adamin emeklerine..Yillar sonra takimda bir isik gryoruz ama beygir akillilara anlatamiyoruz .F1 yarisiymis..

Suan Trabzonspor un baskani Agaoglu dur Usta degil..Usta yi bu kadar ateslice savunmanin Trabzonspor a zerre kadar faydasi yok..Sanirim forumun byk cogunlugu farkinda bunun..

IHO ve onu secenlerden zerre kadar farkin yok..hatta daha tesi..Takintili, dogmatik..ciddi arizali .
    Konu AyhanPe tarafndan (03.12.2018 Saat 23:40 ) deitirilmitir.

,,Cogu insan dsnmektense lmeyi yegliyor; gercekte de byle oluyor zaten...''(B. Russell)

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

ncelikle saskinligimi gizlemekte zorlandigimi belirteyim..Yaziyi okurken gzlerime inanamadim..

Usta geldigi ilk dnem takimda ki siskinligi azaltarak borclarin artmamasina zen gsterdigi bir gercek..bunu kimse inkar edemez..50. yil kadrosunu olusturayim derken de borc ykn cekilmez hale getirdigi de bir gercek..Ilk senesinde menajerlere pabuc birakmam derken daha sonra onlarin kucagina oturttu klb..Eger nal in olaganst gayreti olmasa Sosa dan bile verim alinmasi imkansizdi..l gibiydi adam gecen sezon..

IHO nun secildigi gn Trabzonspor un karanliga saplandigini sayin majestelerimi grd sadece

Madem Usta vizyoner bir baskandi Onur in ipini kesseydi..Burak i getirmeyin diye yazmissin..Burak i nenen mi getirdi acaba? Yani Usta Burak transferinden sonra gelmis gibi konusuyorsun.Belkide buna inaniyorsun belli olmaz..

nal Karaman hakkinda yazdiklarini vicdan sahibi her Trabzonspor lu ayipliyordur..yazik adamin emeklerine..Yillar sonra takimda bir isik gryoruz ama beygir akillilara anlatamiyoruz .F1 yarisiymis..

Suan Trabzonspor un baskani Agaoglu dur Usta degil..Usta yi bu kadar ateslice savunmanin Trabzonspor a zerre kadar faydasi yok..Sanirim forumun byk cogunlugu farkinda bunun..

IHO ve onu secenlerden zerre kadar farkin yok..hatta daha tesi..Takintili, dogmatik..ciddi arizali .
    Usta'nn acsn ektii ve hatta HO yznden alnacak transfer yasan kaldrtp,UEFA ile Finansal Fair play anlamas yapt bir dnemde,65 milyon avro olan kadro giderini 42 milyon avroya drmesi ve bunu yaparken de kadro kalitesini ciddi artrmas,projeleri,kulbe zellikle sosyal medya zerinden katt vizyon ile taraftar-ehir-takm btnlemesi.

Hatalar yok muydu dedik vard ama takdir edersin ki hi spor kulb bakanl yapmayan birisi iin ok zor bir dnemde grev ald,zerine Trkiye'nin de en zor gnleri adamn bakanl srecine denk geldi.
    Burak tamamen taraftar dayatmasdr,belki de bir 50.yl zorunluluu.
    Onur konusunda tpk yola kt yol arkadalarna gvendii gibi insan olmann,adam olmann bedelini dedi.Tarafatar da Onur'un arkasnda kap gibi durmuyor muydu?
    Onur yznden ben ka defa burada hakarete uradm,saymadm.

ike konusunda vermedii tavizler+ynetimin iindeki hainler+Onur ve Burak mevzusu+Profesyonellere duyduu gven(Ersun Yanal)
    Tarih eninde sonunda her eyi ortaya karr.
    Gn geldiinde Aaolu'n edilecek kfrleri,nal'a yaplacak hakaretleri de duyacaksn merak etme.
    • Memento mori

yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

Usta'nn acsn ektii ve hatta HO yznden alnacak transfer yasan kaldrtp,UEFA ile Finansal Fair play anlamas yapt bir dnemde,65 milyon avro olan kadro giderini 42 milyon avroya drmesi ve bunu yaparken de kadro kalitesini ciddi artrmas,projeleri,kulbe zellikle sosyal medya zerinden katt vizyon ile taraftar-ehir-takm btnlemesi.

Hatalar yok muydu dedik vard ama takdir edersin ki hi spor kulb bakanl yapmayan birisi iin ok zor bir dnemde grev ald,zerine Trkiye'nin de en zor gnleri adamn bakanl srecine denk geldi.
    Burak tamamen taraftar dayatmasdr,belki de bir 50.yl zorunluluu.
    Onur konusunda tpk yola kt yol arkadalarna gvendii gibi insan olmann,adam olmann bedelini dedi.Tarafatar da Onur'un arkasnda kap gibi durmuyor muydu?
    Onur yznden ben ka defa burada hakarete uradm,saymadm.

ike konusunda vermedii tavizler+ynetimin iindeki hainler+Onur ve Burak mevzusu+Profesyonellere duyduu gven(Ersun Yanal)
    Tarih eninde sonunda her eyi ortaya karr.
    Gn geldiinde Aaolu'n edilecek kfrleri,nal'a yaplacak hakaretleri de duyacaksn merak etme.
    Hakaret etmeden dsncelerini yazmayi basabildigin icin tebrikler..

Usta ya gsterdigin anlayis duygulandiriyor insani gercektende..Ona bakarsan Agaoglu nun sartlarida pek hafif degil..Bu hafifletici nedenler sirf Usta icin mi gecerli? Adam ekonomik olarak batirilmis bir klp devraldi..Borclari Agaoglu yapmadi..Onun baskan oldugu kisacik zamanda en azindan 1 milyon dolar ve alti paralara da oyuncu alinabilecegini grms olduk..

Burak in alinmasi taraftar dayatmasimiydi? Zavalli baskan da ekonomisi bitmis bir klp olarak onca milyonu verip almak zorunda kaldi desene..Senede kac milyon veriliyor Burak a? Burda adi gecen sper yetenekli maliyeti uygun adamlaridan bir tanesi alinsa taraftar fazlasiyla memnun olurdu..Senin gibi bu transferi istemeyen onca taraftar vardi kafasinda soru isaretleri olan..Henrique bile olsa takimin yildizi olurdu suan..

Usta da kandirildi desene..Oda son yillarin modasina uydu..Kusura bakma ama bu kadar ,,kanan" birinin sIke konusunda taviz vermedigine inanmak mmkn degil..Nasil olsa ,,kanmistir" yine..Kac senedir sIke davasi sryor? ama yarim senelik baskan satmis oluyor davayi ylemi? En azindan rakibini agirlayip tokat manyagi yapip gndermesini bildi..

Usta ya asla kfretmedim..etmemde..basarisiz olmustur..Iyi niyetliydi yada degildi fark etmez..

Gn geldiginde Agaoglu ve nal a kfredilecegini sylemek meccimlik rnegi degil maalesef..Senol Gnes e bol bol kfredildi..3 - 4 kere kovup cagirdik..nal a da benzeri olacaktir..Keske bir kerede gecmisten ders cikarsak..Asla cikarmayacagiz buda belli..

Gecmis Trabzonspor baskani icin gstermis oldugun empatiyi simdiki baskana gstersen belki Trabzonspor icin en faydali isi yapmis olacaksin bir taraftar olarak..
    Konu AyhanPe tarafndan (04.12.2018 Saat 01:01 ) deitirilmitir.

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    47

Bu ay CAS bavurusu olacakt. Noldu bu i?
    2010-2011 SPER LG AMPYONU
    TRABZONSPOR

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

Hakaret etmeden dsncelerini yazmayi basabildigin icin tebrikler..

Usta ya gsterdigin anlayis duygulandiriyor insani gercektende..Ona bakarsan Agaoglu nun sartlarida pek hafif degil..Bu hafifletici nedenler sirf Usta icin mi gecerli? Adam ekonomik olarak batirilmis bir klp devraldi..Borclari Agaoglu yapmadi..Onun baskan oldugu kisacik zamanda en azindan 1 milyon dolar ve alti paralara da oyuncu alinabilecegini grms olduk..

Burak in alinmasi taraftar dayatmasimiydi? Zavalli baskan da ekonomisi bitmis bir klp olarak onca milyonu verip almak zorunda kaldi desene..Senede kac milyon veriliyor Burak a? Burda adi gecen sper yetenekli maliyeti uygun adamlaridan bir tanesi alinsa taraftar fazlasiyla memnun olurdu..Senin gibi bu transferi istemeyen onca taraftar vardi kafasinda soru isaretleri olan..Henrique bile olsa takimin yildizi olurdu suan..

Usta da kandirildi desene..Oda son yillarin modasina uydu..Kusura bakma ama bu kadar ,,kanan" birinin sIke konusunda taviz vermedigine inanmak mmkn degil..Nasil olsa ,,kanmistir" yine..Kac senedir sIke davasi sryor? ama yarim senelik baskan satmis oluyor davayi ylemi? En azindan rakibini agirlayip tokat manyagi yapip gndermesini bildi..

Usta ya asla kfretmedim..etmemde..basarisiz olmustur..Iyi niyetliydi yada degildi fark etmez..

Gn geldiginde Agaoglu ve nal a kfredilecegini sylemek meccimlik rnegi degil maalesef..Senol Gnes e bol bol kfredildi..3 - 4 kere kovup cagirdik..nal a da benzeri olacaktir..Keske bir kerede gecmisten ders cikarsak..Asla cikarmayacagiz buda belli..

Gecmis Trabzonspor baskani icin gstermis oldugun empatiyi simdiki baskana gstersen belki Trabzonspor icin en faydali isi yapmis olacaksin bir taraftar olarak..
    Benim mesajlarmda hakaret olmaz,ayn dncede olmadm insanlarn da gayesinin Trabzonspor'un baars olduunu bildiim iin ok yanl bir ey bile savunsa ona elimden geldiince dorusunu anlatmaya abalarm.Burada byle bir gaye olmasa birbirimize rakip bile olsak yine de hakaret etmeden fikirlerimi yazarm.
    En nihayetinde bir spor olaynn etrafna toplanm,onun haftalk verdii heyecan yayoruz,buradan ne dmanlk ne de kavga karmamz,hele bizim gibi hem maddi hem manevi olarak iin veren tarafnda olanlar olarak tam bir samalk oluyor zaten.

Peki neden Muharrem Usta'y savunuyorum.Muharrem Usta'nn 500 metre bile yaknnda bulunmam,hi bir yaknl veya maddi bir ortaklmz yok,alan da deilim.

Tek ortak noktamz onun da benim de Trabzonspor'u tutmamz.Onun taraftar olarak trilyonlar vermesi ve sorumluluk sahibi olarak,bir taraftar olarak benim hayal ettiim noktaya ulamas.
    Kulb iyi niyetle teslim almas,devir ald kii ki HO,batrm olmasna ramen onu bir Trabzonspor bakanna yakr ekilde uurlamas.
    Grev srecinde de nceki bakanlara su atmak yerine elinden geldiince zm retmeye almas,proje ve sponsorluklarla becerebildii kadar fayda salamaya almas.

Aaolu'na neden sempati duymuyorum,bir defa bo biri,bu boluk her konumasnda azndan dklyor,kibir ve ego da yle.HO da bo biriydi ama ona bu kadar uzak hissetmiyordum,onu cahil biri olarak,altndan kalkamayaca bir greve soyunan cahil cesareti olan biri olarak hatrlayacam.

Ama Aaolu ok kt bir enerjiye sahip,daha ilk andan itibaren bunu hissediyorum art niyetli ama iyi bir numaras yapyor.
    Sylediini ok abuk yalayan ve tutarsz bir kiilik.
    Muharrem Usta'ya ihanet eden hainlerin ve Ali Srmen'in kuklas bir karakter.

Buna talip olma sebebi de bakanlk koltuuna oturma hrs.

Muaharrem Usta ile ayn cmle iinde olmay bile hak etmeyen ilkel egolu ahs.

Muharrem Usta'nn hem kulp hem de Trkiye'nin en zor gnleri yaad dnemde,onu srtndan vuran hainlerin dolduruu ile Usta'ya hrsz ve baarsz algsn yaratmaya alan bu ahs Ali Ko'un kankas,sorsun bakalm o kadar tecrbesine ramen neden bu haldeymi ikebahcesi?

Neyse gn geldiinde her art niyetli kt ruhlu biri gibi rezil olup gidecek,o ve onu kukla olarak kullananlar.
    • Memento mori

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    47

TRABZONSPOR EFSANES

Trabzonspor bir tutku, bir heves, sonsuz bir heyecan
    aresiz anlarma sakladm, son bir mit her zaman
    Kh ocuum evim, kh zntm sevincim
    Trabzonspor, hayat erevesine sdrlm, duvardaki en gzel resim

1970lerde balad byk destan yazman
    Tesadf dediler, bir daha olmaz dediler bazlar o zaman
    Hrs, mcadele, aln teri, azim senin tarifindi
    stanbul dukalar seninle oynamaya ekinirdi

Sen sahaya ktnda duygular coar, dolar gzlerde yalar
    Oynadn futbolla mest olur insan, hayatna hayat katar
    Ah bir kez daha ampiyon olsan, bu taraftar neler yapar
    Sabr tayz biz bekleriz, eminiz ki Trabzonspor bunu yine yapar

Trabzonsporun man beklemek, tpk gnein douunu beklemek gibi
    O yenildiinde yaanr zntlerin en iddetlisi
    Onun ad Trabzonspor efsanesi, dillere destandr hikyesi
    eyrek asrdr ampiyon olmasa da hi azalmaz sevgisi

Efsaneler asla yklmaz Trabzonsporum, silkin, kalk bir an nce ayaa
    Bu byk taraftarn ebediyen yannda
    Karadenizin hrn dalgas, asi frtnas gibi ahlansana
    nne katp rakipleri, sralayp gollerini, yine kupalar kaldrsana

Bu iirimi Akyaz stadnda yaynlatmak istiyorum.
    BMN yetkililerinden yardm bekliyorum.
    Trabzon yerel gazetelerinde de yaynlanabilir.
    Hibir maddi beklentim olmakszn
    TRABZONSPOR

gurur6134 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Benim mesajlarmda hakaret olmaz,ayn dncede olmadm insanlarn da gayesinin Trabzonspor'un baars olduunu bildiim iin ok yanl bir ey bile savunsa ona elimden geldiince dorusunu anlatmaya abalarm.Burada byle bir gaye olmasa birbirimize rakip bile olsak yine de hakaret etmeden fikirlerimi yazarm.
    En nihayetinde bir spor olaynn etrafna toplanm,onun haftalk verdii heyecan yayoruz,buradan ne dmanlk ne de kavga karmamz,hele bizim gibi hem maddi hem manevi olarak iin veren tarafnda olanlar olarak tam bir samalk oluyor zaten.

Peki neden Muharrem Usta'y savunuyorum.Muharrem Usta'nn 500 metre bile yaknnda bulunmam,hi bir yaknl veya maddi bir ortaklmz yok,alan da deilim.

Tek ortak noktamz onun da benim de Trabzonspor'u tutmamz.Onun taraftar olarak trilyonlar vermesi ve sorumluluk sahibi olarak,bir taraftar olarak benim hayal ettiim noktaya ulamas.
    Kulb iyi niyetle teslim almas,devir ald kii ki HO,batrm olmasna ramen onu bir Trabzonspor bakanna yakr ekilde uurlamas.
    Grev srecinde de nceki bakanlara su atmak yerine elinden geldiince zm retmeye almas,proje ve sponsorluklarla becerebildii kadar fayda salamaya almas.

Aaolu'na neden sempati duymuyorum,bir defa bo biri,bu boluk her konumasnda azndan dklyor,kibir ve ego da yle.HO da bo biriydi ama ona bu kadar uzak hissetmiyordum,onu cahil biri olarak,altndan kalkamayaca bir greve soyunan cahil cesareti olan biri olarak hatrlayacam.

Ama Aaolu ok kt bir enerjiye sahip,daha ilk andan itibaren bunu hissediyorum art niyetli ama iyi bir numaras yapyor.
    Sylediini ok abuk yalayan ve tutarsz bir kiilik.
    Muharrem Usta'ya ihanet eden hainlerin ve Ali Srmen'in kuklas bir karakter.

Buna talip olma sebebi de bakanlk koltuuna oturma hrs.

Muaharrem Usta ile ayn cmle iinde olmay bile hak etmeyen ilkel egolu ahs.

Muharrem Usta'nn hem kulp hem de Trkiye'nin en zor gnleri yaad dnemde,onu srtndan vuran hainlerin dolduruu ile Usta'ya hrsz ve baarsz algsn yaratmaya alan bu ahs Ali Ko'un kankas,sorsun bakalm o kadar tecrbesine ramen neden bu haldeymi ikebahcesi?

Neyse gn geldiinde her art niyetli kt ruhlu biri gibi rezil olup gidecek,o ve onu kukla olarak kullananlar.
    Ya sasone cavap yazmayayim diyorum tutamiyorum kendimi agaoglunu sevmiyorum kibir ve egolu demissin diyelim ki dedigin dogru iyide benim oldugum yerde basarisizlik olmazi defalarca soyleyen aldigi sonuclar ortada olan usta bu durumda ne oluyor agaoglu kibirli ve egoluysa usta bunun abidesidir..

zgr KARADENZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.01.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Konyaspor aciklama yapmis sitesinden !!!
    "Her eyden nemlisi, herkesin hayretler iinde izledii ve sonucunda hi hak etmeyen bir kulbn kme dt bir sezonun ardndan, bugn rakip takmn tribnlerinin tamamnn teknik direktrmz Aykut Kocamana ftursuzca saldrmalar tam anlamyla trajikomedidir. Aykut Kocaman duruu, tavr, tarz, birikimiyle bu lkenin en deerli spor adamlarndan biridir ve bizim de ba tacmzdr. Her zaman olduu gibi sonuna kadar yannda durmaya devam edeceiz. iddetle reddettiimiz, kendilerine iade ettiimiz ve ma boyunca devam eden toplu saldryla ilgili nasl bir yaptrm uygulanacan da yakndan takip edeceiz."

http://www.konyaspor.org.tr/Haber/ay...acimizdir/4008

Bu omarlar,izgiyi saygi sinirini aal ok olmad m sizce de??!

halilaziz61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Alnt zgr KARADENZ Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Konyaspor aciklama yapmis sitesinden !!!
    "Her eyden nemlisi, herkesin hayretler iinde izledii ve sonucunda hi hak etmeyen bir kulbn kme dt bir sezonun ardndan, bugn rakip takmn tribnlerinin tamamnn teknik direktrmz Aykut Kocamana ftursuzca saldrmalar tam anlamyla trajikomedidir. Aykut Kocaman duruu, tavr, tarz, birikimiyle bu lkenin en deerli spor adamlarndan biridir ve bizim de ba tacmzdr. Her zaman olduu gibi sonuna kadar yannda durmaya devam edeceiz. iddetle reddettiimiz, kendilerine iade ettiimiz ve ma boyunca devam eden toplu saldryla ilgili nasl bir yaptrm uygulanacan da yakndan takip edeceiz."

http://www.konyaspor.org.tr/Haber/ay...acimizdir/4008

Bu omarlar,izgiyi saygi sinirini aal ok olmad m sizce de??!

bu erefsizler ne kastediyor. Bunlara en st perdeden cevap verilmeyecek mi
    "Ben Avrupa'ya giderken kafam nmde eik gitmiyorum. nk ocuk, kadn ve ihtiyar ldrmedik. nk hibir kutsal yere saldrmadk. Oysa onlar bunlarn tamamn yaptlar. Hem de Bat'nn gz nnde; Bat medeniyeti adna."
    Alija zetbegovic

Emre mez - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.12.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    24

Alnt halilaziz61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu erefsizler ne kastediyor. Bunlara en st perdeden cevap verilmeyecek mi
    rize?
    Bir Trabzonsporlu doar, byr, hakk yenir ve lr.

Trabzonspor Kongre yesi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    44

Ben olsam sadece u grseli yaynlarm siteden baka da tek kelime etmem

Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

Bayraktarolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.08.2010
    Nereden
    zmir
    Ya
    28

Fener kmeye bunu da yazaym
    TRK
    iyi ki varsn Eren Blbl...
    yi ki varsn Arslan Kulaksz...

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    44

Arkada iki sattir mesaj gnderip duruyor mesajlarda da sadece "haaaaaahaha" yazp duruyordu noluyo lan dedim meer ikeciler habire gol yiyormu
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    44

Murat

Full HD - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.05.2010
    Nereden
    Almanya

Alnt HOPA'LI TS'L Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu ay CAS bavurusu olacakt. Noldu bu i?
    Ahmet Agaoglu bizim CAS'da ayin 15. davamiz oldugunu sylyor.

1:10 https://www.youtube.com/watch?v=R3ooHQj2tBM

BMN Ynetim Kurulu Yiit Gayretli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Alnt Full HD Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ahmet Agaoglu bizim CAS'da ayin 15. davamiz oldugunu sylyor.

1:10 https://www.youtube.com/watch?v=R3ooHQj2tBM
    Ertelendi o...
    Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..
    Ayaa KALK!

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    47

Alnt My Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    O sezon kalp krizi geiren abilerimiz,
    Canna kyan ocuklarmz

YA BUNLARIN VEBAL NOLACAK
    EYYY TMER METN EFEND
    BUNLARI H DNDN M
    BETER OLSUN senin KEBAHEN VE YALAKA MEDYANIN
    TRABZONSPOR

Doukan Uan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.04.2011
    Nereden
    Artvin

nevzat reis ok fena kapak yapm ben olsam yorumculuu brakrm
    devrimci TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    44

Murat

Doukan Uan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.04.2011
    Nereden
    Artvin

bakyorum da fenerbahe kme dme potasna indi iktidar ve muhalefet tutumaya balad her yerden aklamalar geliyor, bunlar kme dme ve var sistemini bile kaldrr byle kirli bir dzende yaryoruz ne yazk ki
    devrimci TRABZONSPOR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 15 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 15 misafir)

Bu Konu iin Etiketler