Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: O anlarda...????

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Serbest kürsüde açtigim ikinci topic olacak bu...Hem matrak bir topic olacagini düsündügüm için hem de gerçekten merak ettigim için açma geregi hissettim bu bsligi..

Maç öncesinde gelistirdiginiz batillariniz var midir? Maçi kiminle izleyeceginiz,nerde izleyeceginiz,üzerinizde hangi kiyafetle izleyeceginiz...vs gbi. Ya da maç sirasinda gelistirdiginiz batil inançlariniz var mi?

Bir de maçta gol atinca,yiyince,biz ya da rakip 10 kisi kalinca,penalti atmadan önce,atarken,attiktan sonra,(3ihtimal için de.)...vs gibi durumlarda neler hissedersiniz oturdugunuz yerde? Bunlari paylasalim istedim.Siziniçin de uygunsa tabi???[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Ankara

batil bir inanç degil de dua ettigimi biliyorum [img]smileys/smiley17.gif[/img]

o penalti vs durumlarinda da büyük bir heyecan duyuyorum öyleki penaltiyi seyredemiyorum bile

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Takim iyi oynuyorsa; nasil oturuyorsam sabit kalir,bacak bacak üstüne atmissam onu degistirmem, baktim isler kötüye gidiyor baslarim... sag bacak alta sol üste, sol atla sag üste[img]smileys/smiley1.gif[/img]...

Trabzonspor sayesinde sagolsun bizim de bacaklarimiz çalisiyor. Ancak bunun çok istemli oldugunu düsünmüyorum. Insan huzursuz olunca yenilik arar, buna bagliyorum. Öyle batil matil yalan o isler[img]smileys/smiley4.gif[/img]

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben maçtan önce hep arkadaslara kaybedebiliriz deyip sans deniyorum maçi izlerkende istifi mi bozmuyorum [img]smileys/smiley1.gif[/img]

özellikle istanbul takimlariyla maçimiz oldugunda ; daha maçin ilk düdügü çaldigi anda acaba 2 saat sonra ben ne yapiyor olacagim fikri aklimdan geçiyor.yani yenilecek miyiz yoksa yenecek miyiz?

acaba mutlu mu olacagiz yoksa üzgün mü diye hep aklimdan maçtan 2 saat sonraki halimi düsünürüm.

hele geçen ki fener maçinda kalbim hiçbir spor hareketi yapmama ragmen oturdugum yerde takir tukur atiyordu.maç bitene kadar da bu durum devam etmisti.

artik ayaga kalkip depar atasim saga sola kosasim gelmisti.

heyecen sinir stres..

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

çok sakin oldugum ve korkmadigim zaman genelde yeniliriz bu yüzden kendimi heyecanlandirmaya çalisirim.

bide babamla seyretmemeye çünkü dk bir baslar elestiriye ve bende sinir olurum

ayrica yendigimizi düsünmemeye çalisirim çünkü tersi çikiyo

bendede baya varmis yani

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

benimki kla...... heralde.gol olan pozisyondaki oturma düzenini bozmama.(genellikle ise yarar)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ilk düdük çalarçalmaz besmele çekerim [img]smileys/smiley4.gif[/img]maça gitmissem sag ayagimla stada girmeye dikkat ederim[img]smileys/smiley4.gif[/img]birde erkek kardesimi yanimda götürmemeye özen gösteririm onun ugursuzluguna inaniyorum onunla gittigim her maçi kaybettik[img]smileys/smiley5.gif[/img] Edited by: sevgi

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

eger maci tvden seyrediyorsam gol attigimiz anda tvnin sesini sonuna kadar açarim heyecen bittikten sonra kisarim

ancibranoz
    Ziyaretçi

[img]smileys/smiley36.gif[/img]dayiogluyla izlemem [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Bursa

Ya basligi ben açtim ama inanin yzmadim,o kadra çok var ki )

Maçi izleyecegim yer konusunda 8561kere düsünürüm.Nerde izlerken skor bizim istedgimiz gibi olduysa orda izlerim.Ama karar verene kadar akla karayi seçerim. Hiçbisey yiyip içemem.Sahaya çiktiklarinda dua ederim yine.

Maç sirasinda,yukarida skor-dakika yazan yere pek bakamam[img]smileys/smiley4.gif[/img].Baktigim an genelde pek hos seyler olmuyor çünkü.Rakip takima bakarken iyi seyler düsünmem ki onalr için iyi olmasin netice[img]smileys/smiley4.gif[/img]Penalti atilmadan öce,atilirken klimdan milsyon tane sey geçer.Aklimdan iyi sey geçiyora kötü olacak gibi hissederim.Onun için bisy düsünmemeye çalisirim ama yine olumlu düsünürüm hep.Kairmizi kart rakip gördüyse "Aha aldik" mçi demek itemem çünkü ben öyle düsüürsem futbolcu da rehavete kapilrmis gibi gelir[img]smileys/smiley4.gif[/img].Inancimi toplamaya çalisirim..vs...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gol oldugu andan çok zipliyormusum öyle diyorlar.. Eger televizyonda izliyorsam gol aninda televizyonun önünde buluyorum kendimi.. Avni Aker'de ise 2-3 basamak asagida buluyorum.. Tek sevinemedigim gol Rum maçinda son dakikada attigimiz goldü herkes ayakta ben yerde...

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben maçi elim çenemde sakin sakin izlermisim gibi görünürüm.Büyük maçlarda dua ederim.Takim kötü oynuyorsa ve ben yerde yatiyorsam dur bakiyim bi ayaga kalkayim da takim düzelsin deyip ayaga kalkarim.Çok sinirlindigim zaman tabii bu da takimin kötü oynadigi zaman oluyor ben de sakinlesince takim iyi oynar diye düsünüp sakinlesiyorum.Bir de maça sey çikmam.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

genelde evden sag ayakla çikmaya çalisirim ve evden çikarken dua okurum amaEger maça gidiyorsam buna daha bi dikkat ederim. okudugum dualarin ardindan bir de galibiyet için dua ederim. Sevgi gibi stada sag ayagimla ve Besmele çekerek girerim. stadda olup olmamam farketmez rakip frikik yada penalti kazandiginda, yenik durumda oldugumuzda büyük bir hizla dua okurum hele o sirada ezan okunursa"tamam bu maçi kesin alicaz" diye bir güven gelir rakibimiz 10 kisi kaldiginda "eyvahh!" derim.

Genelde yenilecegimiz maçlardan önce içimde bir sikinti olur, pek keyifli olmam. Yada benim moralim (baska etkenlerle de olsa) bozuk oldugunda yenilecegimize inanirim. (bir kaç denemeden ötürü) bu yüzden eger böyle bir psikolojim varsa maç öncesi kendimi keyiflendirmeye çalisirim, hareketli sarkilar falan dinlerim, kendi kendime tezahürat yaparim içimdeki sikintiyi atmak için. Eger maçi radyodan dinliyorsam top rakipteyken spikerin sesi her yükseldiginde ( daha kendi yari alanlarinda olsalar bile) istem disi olarak parmagimi isiririm sanki ben parmagimi ne kadar siddetli isirirsam rakip topa o kadar kötü vuracak yada hemen kaptiracaksimdi simdi azaldi eskiden neredeyse 1 hafta parmagimdaki dis izleri geçmezdi. Maçi evde seyrediyorsam, hakemle, t.direktörle, futbolcularla,spikerle hatta taraftarlarla bile konusurumeger gol atarsak son söyledigim seyi ugurlu sayarim

ve daha bir sürü seyy.....

Edited by: fanatik pacci

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla maçtan önce salona bordo mavi bi bayrak var onu koltugun ustune seriyom formayi da giyiyom sonra ortada masa var masanin ustune çikiyom[img]smileys/smiley4.gif[/img]ordan bagar çagar söv sev gol olunca genelde televizyona uçarim[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben formayla izlemem.Ne zaman formayla izlersem yeniliyoruz.Televizyonun karsisina sandalye alip otururum.

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben maçi izlerken eger ma.ta skor lehimize degilse ya da atak yiyorsak benim sag ayak üstünde elim sürekli sallanir[img]smileys/smiley36.gif[/img]Heyecandan yerimde duramiyorum. Bazen öyle bi oluoki ayakta izliyorum ,tirnaklarimi yiyorum..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

benim bir batil inancim var...

ben 15sene maçlara gittim.. ancak ilk defa bu yil trabzondan uzaktayim..

maçlara gittigimde son 10 yildir rakip her atak yaptiginda "yuh" diye bagiririm.. kimse bagirmasada bagiririm!...

ayrica çok dua ederim...

gollerde avazim çiktigi kadar bagiririm... birisi atildigindada gol atmis gibi sevinirim...

göz yaslarima engel olamadigim zamanlarda çok olmustur...

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah'im beni affetsin ama ben maç sirasinda çok küfür ediyorum. maç sirasinda özel olarak yaptigim bir ugur yok zaten kendimi kaybediyorum baska hiç bir sey düsünemiyorum. belki yanimda biri olur o beni seyrederse kesin yaptigim biseyi bulur ama ben simdiye kadar dikkat edemedim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı
    maçlara gittigimde son 10 yildir rakip her atak yaptiginda "yuh" diye bagiririm.. kimse bagirmasada bagiririm
    bu bana Anorthosis maçini hatirlatti. maçi beraber izledigimiz arkadaslardan biri de rakibin her ataginda ayaga kalkip "hosst host" diye bagiriyordu[img]smileys/smiley4.gif[/img] rakip topu kaybetmezse daha yüksek sesle, el kol hareketleriyle daha da çok host diyordu[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Maçta gol attiysak TV ye ne kadar uzak olsamda hemen yanina giderim. Tabii bu arada ezilen oluyoo[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Bizim futbolcumuz gole gidiyosa "ATAMAZ ATAMAZ" deyip kendime yürek veririm.[img]smileys/smiley9.gif[/img]

Kesinlikle kendimi kaybederim geçen Anortosis maçinda penaltiyi vermeyince hakeme ana-avrat-baci-kardes bi daldim. Baktim 5 dk. sonra dedemle amcam bana acayip acayip bakiyolar[img]smileys/smiley5.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben simdilik bir tane söyliyeyim.

Maç 0-0 giderken insanda heyecan olur evet amabiz gol attik mi 1-0 öne geçtik mi daha çok heyecanlaniyom[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tirnaklarimi yiyorum

Nereden
    Bursa

Çok hossunuz ya..[img]smileys/smiley36.gif[/img]Ha bir de sey var tabii..Örnekle anlatayim bunu size ) Mesela maç deplesmanda.Benimde plakalara karsi acaip bi ilgim vardir.Önimden geçen her arabanin her plakasina mutlaka bakarim.Maç deplasmanda ve mesela 21 plakasini gördüm.Sanki 2-1 bitecekmis gibi gelir.Ve baslarim sondaki sayisi yüksek plaka aramaya.01,12,34 falan gibi ki skor 1-2 gibi bizim lehimize bitsin deplasman maçi oldugu için.Böyle bir plaka görünce rahatlarim.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Walla bu maç degisik bir atki taktim ve ugurlu geldi.. öyle içinde sari-bordo-lacivert-mavi falan vardi antep deplasmaninda geçen sene kaybetmistik bu sene kazandik.. keramet yeni atkimda mi ne)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)