Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 70 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dünden Bugüne Trabzonspor Kitabi Çikiyor

kutoz
    Ziyaretçi

Yasar Miraç'in "1001 Siir" adli siir kitabi,tek kalemde ödedigim en fazla meblaga sahip kitaptir. 40 YTL.idi, bundan 3 yil önce.

Bu kitapin degeri ne olur bilemiyorum ama alinmasi, okunmasi, özümsenmesi gereken eser oldugu bir gerçek. Umarim en kisa sürede ulasabilirim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

kitap kac sayfa bi|en var mi

dellalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

evet bu kitabi iyi incelemeliyiz resimleri bende sabirsizlikla bekliorm..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Kitapla ilgili edindigim bilgileri paylasayim;

My kullanici isimli arkadasin dedigi gibi 40 YTL civarinda bir fiyata satilacak..Kitap oturup okunacak bir kitap degil..Yani demek istedigim; tarz olarak Hakan Kulaçoglu'nun "Firtina,Ihtilal,Efsane" isimli kitabina benzemiyor.. Bülent Gürkan'in hazirladigi birnevi Trabzonspor Ansiklopedisi.. Içeriginde 1967'den bugüne TS maç istatistikleri (kadro,goller,kart raporu,vs vs) olacak.. ve bahsedildigi gibi daha önce hiçbiryerde yayinlanmamis özel resimler..Bunun disinda makaleler,yorumlar vs yer almayacak bildigim kadariyla..

Arsivime eklemek için sabirsizlaniyorum...

p.s.: Tahmini olarak 1 ay içinde satisa sunulmasi öngörülüyor.. Aslinda kitap 1,5 sene öncesinde hazirmis..D.Kiev maçini geçip Sampiyonlar Ligi'ne kalsaydik o zaman piyasaya sürülecekmis ama o anki atmosfer geregi piyasaya sunumu ertelenmis..Pek tabi ki o tarihten sonraki maçlar ve geçen sezon istatistikleri de kitaba eklenmis vaziyette..

@ Nytre

200.000 rakamina katilabilmeyi çok isterdim ama Trabzonsporlular için "kült" eser olmasi gereken, her Trabzonsporlunun Trabzonspor'u tam anlamiyla özümseyebilmesi ve Trabzonsporun haklarini her ortamda çok iyi savunabilmesi için okumasi gereken, Hakan Kulaçoglu'nun yazdigi ve camianin önde gelen isimlerinin yazilariyla süsledigi"Firtina,Ihtilal,Efsane" kitabinin satis rakamina bakinca bunun bir hayal oldugunu görüyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Berat Tekke Nickli Üyeden Alýntý

200.000 rakamina katilabilmeyi çok isterdim ama Trabzonsporlular için "kült" eser olmasi gereken, her Trabzonsporlunun Trabzonspor'u tam anlamiyla özümseyebilmesi ve Trabzonsporun haklarini her ortamda çok iyi savunabilmesi için okumasi gereken, Hakan Kulaçoglu'nun yazdigi ve camianin önde gelen isimlerinin yazilariyla süsledigi"Firtina,Ihtilal,Efsane" kitabinin satis rakamina bakinca bunun bir hayal oldugunu görüyoruz..

berat kardesim, hakan kulaçoglunun kitabi kaç satmis ki? ayrica o kitabin yeteri kadar reklaminin yapilmadigini düsünüyorum... mesala ben ts club da o kitabi göremedim [img]smileys/smiley5.gif[/img]almak isteyip de alamadigim bir kitap...

ayrica simdi çikacak olan kitap için ya acele edilsin,takim iyi iken satisa çiksin yada riske girilip beklenilsin sezon sonu 3.lükle bitirirsek çok iyi bir satis olur[img]smileys/smiley2.gif[/img]

ayrica bu kitap klüp tarafindan çikariliyor dimi? yani geliri klübün kasasina girecek...

Onur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    37

Alýntý O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alýntý
    heralde bitirecegim iLk kitap olacak[img]smileys/smiley17.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

çikis tarihi ve kitabin tanitimi ne zaman yapilacak basin toplantisi gibi bisey olacakmi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar fiyati 40 ytl ise 200000 rakamlari filan bayagi ütopik oluyor. ülkemizde 200000 satan çok az kitap var. bi de bu kadar parayi hemen çikarip verecek insanlarimiz maalesef fazla degil...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

bu tarz kitap|ar 50yi|da bir cikar 0nun icin bi|gi|erin eskimesi uzun süren sey|er bun|ar...

nasi|ki herkesin evinde ansik|0pedi var...

her trabz0nsp0r|unun evindede bu kitap 0|sun an|ayisi i|e söy|edim.

Naim
    Ziyaretçi

iyi ya
    bundan sonra kime ne hediye edicem diye düsünmeye gerek yok
    vericem kitabi vesselam
    ama öncelikle trabzonsporlu olmamda büyük emegi olan dayima hediye edecegim bir tane
    çiksin piyasaya artik

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Eger yanlis hatirlamiyorsam (!) Firtina, Ihitlal, Efsane kitabi 2 3 bin civarinda satilmisti. Çok yazik! Berat'in da dedigi gibi Trabzonspor'luyum diyen herkesin bu kitabi muhakkak okumasi gerekirdi.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý
    Eger yanlis hatirlamiyorsam (!) Firtina, Ihitlal, Efsane kitabi 2 3 bin civarinda satilmisti. Çok yazik! Berat'in da dedigi gibi Trabzonspor'luyum diyen herkesin bu kitabi muhakkak okumasi gerekirdi.

Iyi de bu -di'li geçmis zaman kalibi kullanilmasini anlayamadim. Orhan Pamuk veya Ahmet Altan kitabi degil ki satisi önce yüzbinleri bulsun sonra kitabevi ve sahaf raflarindan indirilsin. Reklami iyi yapilmadiysa herkes tanidiklarina tavsiye eder ve kitabin satisi arttirilabilir. Degisik yazarlarin imzasini tasiyan yazilardan olusan bir derleme de olsa, hatta bazi yazilarda Trabzonspor'un ligdeki durumuna göre yorumlar da olsa bu kitap bir kla.......Ögrendiklerimi bir kenara birakirsak Kudret Emiroglu isimli üst düzey bir yakin tarihuzmaninibu kitap sayesindetanimak bile benim için bir onur vesilesi olmustur. Eger kiyillar sonra da bu kitabin okunmasini istiyorsaken büyük görev kitabi çokseven okurlara düsüyor bana kalirsa.Ilk çiktigi zamanlarda Tolstoy'un, Zola'nin, Goethe'nin kitaplari baski rekoru mu kirmisti?

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Yani hemserim bi olaya da bu kadar zitina bakilir. Ben kitaplar kalkti, bir daha kimse okumayacak, eyvahlar olsun felan demiyorum ki. Böylemesine bir kitabin gerçek degerinin 2 3 bin kisi olmamasi gerekirdi, çok daha fazla kisi bu kitaba sahip çikmaliydi diyorum. Reklaminin kötü yapilmasi hususunda haklisin. Da!Zola'yla Goethe'yle kiyasliyorsun.Iyi o zaman bende söyle diyeyim. Çikmadik candan umut kesilmez. Bi kaç asir içinde her Trabzonlu'nun basucu kitabi olmasi dilegiyle.

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Birbirimizle tartisarak kitabin satis rakamini artiramayiz.Kitabin gönüllü tanitimini yapip,her Trabzonspor'lunun bu kitaba sahip olmasi için bugünden tezi yok çalismaya baslayalim.Firtina,ihtilal,efsane kitabi içinde yeni hazirlanan kitap içinde satis rakamlarini artirmak için çalismaliyiz.

hamucera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

kitap yaninda bi tane de vcd dvd yapsalar ne olur sanki bakin o zaman 200,000 neymis. birde hediye olarak valla iyi fikir.

çiksada görsek. içinde36000 resim mi öyle bi rakam görmüstüm. ama yanlis olabilir. tam emin degilim simdi. belki 3600 dürde bir sifir fazla atilmistir

Mustafa Önal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

bence bu kitabi ilk önce takimdaki bütün futbolculara vermek gerekir.hatta ve hatta trabzonspor bünyesindeki tüm lisansli sporculara dagitilmali.önce onlar bi görsün trabzonsporlu olmak neymis . efsane , ihtilal , karadeniz firtinasi nasil dogmis. gerçek taraftar zaten o kitaba sahib olcak . o eserin devami niteliginde olacak gelecek eserlerde ismini altin harflerle yazdirmak için can atmalari gerektigini yüreklerine yazsinlar önce.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý

Yani hemserim bi olaya da bu kadar zitina bakilir. Ben kitaplar kalkti, bir daha kimse okumayacak, eyvahlar olsun felan demiyorum ki. Böylemesine bir kitabin gerçek degerinin 2 3 bin kisi olmamasi gerekirdi, çok daha fazla kisi bu kitaba sahip çikmaliydi diyorum. Reklaminin kötü yapilmasi hususunda haklisin. Da!Zola'yla Goethe'yle kiyasliyorsun.Iyi o zaman bende söyle diyeyim. Çikmadik candan umut kesilmez. Bi kaç asir içinde her Trabzonlu'nun basucu kitabi olmasi dilegiyle.

Ne tartisma açmak niyetindeyim ne de zitlik yaratmak... Sözkonusu kitap için "2-3 bin satmisti" ifadesinden hareketle "henüz kaybettigimiz birsey yok" demek istedim. Zola,Tolstoy gibi isimlerin eserleriise klasikler açisindan sadece birer örnek . Hadi olar çikali 100-150 sene geçti, ancak ilk çiktiginda çok baski yapmak söyle dursun, büyük tepki çeken Günter Grass'in "Teneke Trampet" romani da bir kla....... Zannedersem 1960'li yillarda yazilmis, fakat birkaç sene içinde tüm Almanya'da begenilen bir klasik haline gelmisti.

Ayrica yazilarimda haksiz yere filtrelenen kelimeler açisindan da simdilik herhangi bir komplo teorisi üretmiyor) , hiç aklimiza gelmeyenifadeleri hatirlattigi için site yöneticilerimize teessüf ediyorum.

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Hmmm...! Yazina bakinca farkettim simdi satmistiyi da tisi öyle vurgulu degildi be [img]smileys/smiley17.gif[/img] [img]smileys/smiley9.gif[/img]Haklisin... Satilmisti deyince anlam degisiyor. Aklimdan geçen su ana kadar di ama hem ise hem buraya bakarken alel acele yazinca bazen sanal alemin aziziligine ugrayabiliyorsun. Aslinda genel anlamda ayni düsünüyoruz.

ÝHSAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alýntý A-LeeCool Nickli Üyeden Alýntý

#CeSS

Güzel bir fikir bence de toplu alim yaparsak güzel olur.. Kitap piyasaya çikar çikmaz bir sürü korsan yolla kopyalari çikacaktir.. Eger toplu alim yaparsak hiç deilse kendi açimizdan korsan kitap almamis oluruz... Hayirlisiyla bir çiksa da..[img]smileys/smiley1.gif[/img]

dogru .. kesinlikle dogru....Hem kulübe katki yapmis oluruz, hem de Korsan'a bir darbe de biz vurmus oluruz.

***Aslinda site olarak siparis etsek , kitabin fiyati üzerinden 1 er ytl fazla alinir, alinan parayla da, yenipankarlar yaptirabiliriz...****

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

0|abi|ir...ancak biz k0rsan a|mama|iyiz isin özünde!...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)