Sayfa 296 Toplam 305 Sayfadan BirinciBirinci ... 196 246 286 294 295 296 297 298 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7606 adet sonuctan sayfa basi 7,376 ile 7,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýzlediðiniz Sinema Filmleri Hakkýndaki Yorumlarýnýz

Sertan Danýþer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Vizyondan kalkmak üzere,aslýnda biraz geç oldu ama ''Three Billboards Outside Ebbing,Missouri'' filmi hikayesi ve oyunculuklarýyla gerçekten muazzam bir filmdi. Tavsiye ederim. Ayrýca kült filmlerden biridir ama ben yakýn zamanda izledim ''The Elephant Man'' tam bir freak dramdý. Çok beðendim. Son olarak yakýn zamanda çýkan 3 yerli komedi filmini de sinemada izlemiþ biri olarak þu yorumu da yapýp mesajýmý bitirmek istiyorum.Aile Arasýnda>Ölümlü Dünya>Arif v 216.

Ayrýca þu anda hala vizyonda olan Spielberg'in ''The Post'' filmini izleyen ve tavsiye edeniniz var mý? Ýzleyemedim daha maalesef.
    Eski Nick : @phxsuns61

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Bugün Arifv216 yý izledim.Tek kelime ile rezalet.Serinin en dandik sinemasý kesinlikle tavsiye etmiyorum.Ben piþman oldum siz olmayýn.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Cebimdeki Yabancý

https://boxofficeturkiye.com/film/ce...abanci-2013991

Modern zamanlarýn hayatýmýza soktuðu cep telefonlarýnýn çiftler (Veya aileler) ve dostlar arasýndaki güven baðýný nasýl etkilediðini anlatýyor. Beðendim. Buðra Gülsoy'u farklý karakterlerde daha önce seyretmiþtim. Gayet baþarýlý bir oyuncu bence.

Sertan Danýþer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Scent of a Woman (1992) : Son zamanlarda izlediðim en ''keyifli'' filmlerdendi. Baþrolde Al Pacino. Fazla bir þey demeye gerek yok sanýrým. Almýþ yürümüþ. Alýþýlagelmiþ tarzýnýn dýþýnda bir film olmasýna raðmen hiç sýrýtmamýþ.

Ýzlediðim son 2 Coen Brothers filmlerini de yazacaðým. Maalesef pek beðenmedim ama. O Brother, Where Art Thou? (2000) ve Fargo (1996) filmleri. The Big Lebowski ve No Country For Old Men'den sonra çýtayý düþürdü bende. Tek olumlu yaný beðendiðim aktristlerden Frances McDormand'ýn bir filmini daha izlemiþ olmam.
    Eski Nick : @phxsuns61

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

oscarlari izliyorum

en zayif filimlerin yaristigi yil bu senedir, takip ettigimden beri bu kadar zayif aday listesi görmedim...
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

https://boxofficeturkiye.com/film/spotlight-2013039?
    Spotlight

Son dönemde Oscar kazanmýþ filmler arasýnda bence en iyisi. Belki böyle belgesel tadýnda, gerçek hikayeleri sevdiðim için bana öyle geliyor... Belki ülkemizde konuþulmayan ancak ciddi sorunlarýn baþýnda gelen derin bir konuyu iþlemesi...

Enes Ünal Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cebimdeki Yabancý

https://boxofficeturkiye.com/film/ce...abanci-2013991

Modern zamanlarýn hayatýmýza soktuðu cep telefonlarýnýn çiftler (Veya aileler) ve dostlar arasýndaki güven baðýný nasýl etkilediðini anlatýyor. Beðendim. Buðra Gülsoy'u farklý karakterlerde daha önce seyretmiþtim. Gayet baþarýlý bir oyuncu bence.
    Fransýz filminden çeviri deðilmi.. Konu güzel ama yinede olaylarýn vardýðý yeri hiç beðenmedim. eþcinsellik olaylarý falan her fransýz filminden fýrlýyor
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Þampiyonluða...

Onur Recep Kývrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çýkýnca Sahaya

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Enes Ünal Kaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fransýz filminden çeviri deðilmi.. Konu güzel ama yinede olaylarýn vardýðý yeri hiç beðenmedim. eþcinsellik olaylarý falan her fransýz filminden fýrlýyor
    Uyarlama olup olmadýðýný bilmiyorum.

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Bu vizyondan çýkan filmler nereye düþüyorlar? Arkadaþ, kaçýrdýðým hiç bir filmi sonrasýnda izleyemedim...
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

forgotten_1.jpg

Hafta sonu Netflix'te dolanirken bu filme ras geldim. Kore filmlerinin müptelasi degilim ama sinema ve dizi sektöründe ses getiren calismalarinin oldugunu bildigim icin bakmanin risk olmayacagini düsündüm. Alt yazili film izlemeyi hic sevmem, ki bu sanirsam Almanlarin seslendirme konusunda cok cok iyi olduklari icindir ama bu filmde baska bir imkan maalesef yoktu.

Uzatmadan ve fazla spoiler vermeden filme geleyim. Film bir ailenin yeni bir eve tasinmasiyla basliyor. Evde bir önceki sahibinin girilmesini istemedigi bir oda var ve ilerleyen zamanda bunun nedenini acikliyorlar lakin cok büyük merak uyandiriyor. Ana karakter Jin-seok bir gece agbisinin kacirildigina taniklik ettikten sonra asil hikaye basliyor. Film sizi buradan itibaren icine hapsediyor ve heyecan hic dinmiyor. "Hadi lan!" dedigim bir kac yer oldu ve böyle filmleri gercekten cok severim. Sonunun nereye gittigini bildigim zaman tek bunaliyorum ama bu filmde böyle bir hisse hic kapilmadim.

Gizem ve gerilim filmlerini sevenler icin bulunmaz bir cevher. Oyunculuklar cok iyiydi. Eminim Hollywood yapimi olsa herkesin dilinde olurdu.

10/9
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Þampiyonluk

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Uyarlama olup olmadýðýný bilmiyorum.
    Ýtalyan Perfetti Sconosciuti filminin birebir uyarlamasý.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Murat' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýtalyan Perfetti Sconosciuti filminin birebir uyarlamasý.
    Bilmiyordum. Teknolojik geliþmelerin günlük hayattaki yoðun kullanýmýna ayak uyduramadýðým ve cep telefonlarýndan þikayetçi olduðum için ben beðendim filmi. Tavsiye ederim.

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bilmiyordum. Teknolojik geliþmelerin günlük hayattaki yoðun kullanýmýna ayak uyduramadýðým ve cep telefonlarýndan þikayetçi olduðum için ben beðendim filmi. Tavsiye ederim.
    Gösterime girdiði ilk hafta eþimle beraber izlemiþtim. Ben de filmi beðenmiþtim. Ýtalyan versiyonunu izlemedim, bir de onu izlemek gerek.

cerebrum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    44

Alýntý Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    forgotten_1.jpg

Hafta sonu Netflix'te dolanirken bu filme ras geldim. Kore filmlerinin müptelasi degilim ama sinema ve dizi sektöründe ses getiren calismalarinin oldugunu bildigim icin bakmanin risk olmayacagini düsündüm. Alt yazili film izlemeyi hic sevmem, ki bu sanirsam Almanlarin seslendirme konusunda cok cok iyi olduklari icindir ama bu filmde baska bir imkan maalesef yoktu.

Uzatmadan ve fazla spoiler vermeden filme geleyim. Film bir ailenin yeni bir eve tasinmasiyla basliyor. Evde bir önceki sahibinin girilmesini istemedigi bir oda var ve ilerleyen zamanda bunun nedenini acikliyorlar lakin cok büyük merak uyandiriyor. Ana karakter Jin-seok bir gece agbisinin kacirildigina taniklik ettikten sonra asil hikaye basliyor. Film sizi buradan itibaren icine hapsediyor ve heyecan hic dinmiyor. "Hadi lan!" dedigim bir kac yer oldu ve böyle filmleri gercekten cok severim. Sonunun nereye gittigini bildigim zaman tek bunaliyorum ama bu filmde böyle bir hisse hic kapilmadim.

Gizem ve gerilim filmlerini sevenler icin bulunmaz bir cevher. Oyunculuklar cok iyiydi. Eminim Hollywood yapimi olsa herkesin dilinde olurdu.

10/9
    üstad film önerisi için teþekkürler.. çok beðendim..
    buna benzer kurgusu güzel baþka tavsiyelerin var mýdýr? özellikle günyüzüne çýkmamýþ filmlerden.
    üç cücüklerin yalancý sevdalarý bir yana, çýkarsýz sevenlerinin sana baðlanmalarý ayrý bir yana...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    forgotten_1.jpg

10/9
    Hocam korku filmi deðilse izlemek isterim.
    Korku var mý korku ?
    Konu Fatih Özkan tarafýndan (14.03.2018 Saat 09:41 ) deðiþtirilmiþtir.
    Hamiþ

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý cerebrum Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    üstad film önerisi için teþekkürler.. çok beðendim..
    buna benzer kurgusu güzel baþka tavsiyelerin var mýdýr? özellikle günyüzüne çýkmamýþ filmlerden.
    Valla hikayesi buna benzer film pek bilmiyorum ama izlemediysen 2017 yapimi güzel bir film tavsiye edebilirim. Netflix'te olmasi lazim. "What happened to Monday?" Türkiye'de "Yedinci hayat" diye geciyor. Son zamanlarda izledigim sürükleyici filmlerden bir tanesi. Konusunu kisaca özetlemek gerekirse, gelecek zamanda dünyada ki asiri nüfustan dolayi bir kanun getiriliyor ve bu kanun eslere sadece tek bir cocuk hakkina izin veriyor. Birden fazla dogan cocuklar devlet tarafindan öldürülüyor. Yedizi olan bir baba bu sartlar altinda cocuklarinin her birine günlerin adini vererek yetistirmeye calisiyor. Her bir cocuk farkli karaktere sahip oldugu icin bir gün Monday adli cocuk hayatlarini degistirecek bir hataya sebep veriyor. Esimle izledim filimi amcamin tavsiyesiyle ve kesinlikle bende tavsiye edebilirim.

Alýntý Fatih Özkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam korku filmi deðilse izlemek isterim.
    Korku var mý korku ?
    Fatih'im filmde sadece bir yerde sicratiyor adami ama öyle asmali kesmeli veya canavarli bir film degil. Film afisi seni yaniltmasin.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

MV5BNDkwNTExNzg3MV5BMl5BanBnXkFtZTgwMjM0NjM5MjI@__V1_SY1000_CR0,0,677,1000_AL_.jpg

Selam dostlar!

Iki hafta önce izledigim Jackie Chan'in yeni filmi ile ilgili birseyler paylasayim dedim.
    Burada bir cogu gibi bende kücüklügümde eastern tarzi filmlerle büyüdüm ve Jackie Chan'in bende ki yeri bambaskadir
    Artik aksiyon filmi yapmayacagini acikladiktan sonra üzülmüstüm. Tabiki de yasi geregi bir Police Story cekemez ama bu filmde ki performansini bir kac sene daha sürdürse yeter benim icin.

Özellikle sadece dövüs sahneleriyle degil kendisinin ve Pierce Brosnan'in oyunculugu ile gercekten güzel bir film oldu. New Police Story, Shinjuku Incident veya Police Story - Back for Law tadinda idi. Aksiyon komedi dönemi artik bitti bence. Bundan sonra bu tarz filmler cekerse filmleri cok izlenir.

Filme gelirsek bir bomba saldirisinda kizini kaybeden Quan Ngoc Minh (Jackie Chan), katili/katilleri bulmak icin Ingiliz polisinden bekledigi yardimi göremeyince kendi imkanlariyla peslerine düser.

Vaktiniz olursa büyük ustayi oynadigi bu son filmlerde izlemeyi kacirmamanizi tavsiye ederim!

Jackie is back!

10/7,5
    Konu Mehmet Fatih Silik tarafýndan (14.03.2018 Saat 17:33 ) deðiþtirilmiþtir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Casuslar Köprüsü

https://boxofficeturkiye.com/film/ca...oprusu-2012676

Gerçek isimleri ve onlarýn hikâyelerini anlatan filmleri seviyorum. Diðer yandan Oyun Teorisi'ne iliþkin bir vaka üzerinden ilerlemesi de begenmem için ayrý sebep...

Filme bu açýdan yaklaþan bir ben deðilmiþim. Merak edenler için þurada bir analiz var: https://www.scribd.com/document/3095...dy-Game-theory

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Le Week-End / Paris'te Bir Hafta Sonu

https://boxofficeturkiye.com/film/pa...a-sonu-2012273

Hayatýn son baharýndaki bir Ýngiliz çiftin, yýllar sonra Paris'e yaptýklarý seyahat ve hafta sonu boyunca yaþadýklarýný, hissettiklerini, paylaþtýklarý sýrlarýný anlatan bir film.

Paris'i sevmem ama filmin baþýndaki sahnelere bayýldým.

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Geliyor Manyak.

Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Ýstanbul Ýl Temsilcisi Arda Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Casuslar Köprüsü

https://boxofficeturkiye.com/film/ca...oprusu-2012676

Gerçek isimleri ve onlarýn hikâyelerini anlatan filmleri seviyorum. Diðer yandan Oyun Teorisi'ne iliþkin bir vaka üzerinden ilerlemesi de begenmem için ayrý sebep...

Filme bu açýdan yaklaþan bir ben deðilmiþim. Merak edenler için þurada bir analiz var: https://www.scribd.com/document/3095...dy-Game-theory
    Oðuz Abi;

Filmi izledim , paylaþtýðýn analizi de son sayfasýna kadar inceledim.
    Film gerçekten etkileyiciydi.

Ancak oyun teorisiyle alakalý olarak þöyle bir çýkarým yaptým ne derece doðru bilmiyorum : Oyun teorisi saf olasýlýktan oluþmuyor anladýðým kadarýyla.Oyun teorisi elbette bize bir yol çiziyor , hamlelerimizde yardýmcý oluyor ancak dýþ etmenleri bazý davalarda gözden kaçýrma eksikliði içeriyor gibi.
    BÝZE HER YER TRABZON!!!

Twitter Hesabým
    Arda Yavuz / YTÜ

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Arda Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Oðuz Abi;

Filmi izledim , paylaþtýðýn analizi de son sayfasýna kadar inceledim.
    Film gerçekten etkileyiciydi.

Ancak oyun teorisiyle alakalý olarak þöyle bir çýkarým yaptým ne derece doðru bilmiyorum : Oyun teorisi saf olasýlýktan oluþmuyor anladýðým kadarýyla.Oyun teorisi elbette bize bir yol çiziyor , hamlelerimizde yardýmcý oluyor ancak dýþ etmenleri bazý davalarda gözden kaçýrma eksikliði içeriyor gibi.
    Þüphesiz... Hayatýn gerçekleri hesaba katýlmayan boyutlarý da barýndýrýyor. Bu da karar alma süreçlerinde, bazý fonksiyonlarýn gözden kaçmasýna neden olabilir. Ýyi analizle ve bütüncül bakýþ açýsýyla problem giderilmeye çalýþýlýr.

Nisan-Mayis aylarýnda staj basvurulari baþlýyor. Düþünüyorsan bana özgeçmiþini gönderebilirsin Arda.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

https://boxofficeturkiye.com/film/dangal-2013772

Dangal

Teknik açýdan yorum yapamam ancak etkileyici ve gerçek bir baþarý öyküsü.

Þerafettin Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya
    Yaþ
    32

abre los ojos (aç gözünü)

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

lrg_png__650x935_q70.jpg

Gectigimiz Cumartesi günü spontane sekilde sinemaya gittim arkadasimla. Seceneklerde Ready Player One, Tomb Raider ve Pacific Rim 2. Aslinda ben Pacific Rim'e bakariz diye ümit etmistim ama Rady Player One filminin IMDB notu bu düsüncemden vazgecmeyi sagladi.

Hicbir beklenti olmadan girdik filme ve ilk efektler hosuma gitmeye basladiginda keske 3 boyutlu izleseydim dedim kendi kendime.

Filmin Steven Spielberg'den oldugunu daha sonra ögrendim ve hic de sasirmadim. Gercekle sanal alemin arasinda ki ince cizgiyi bu kadar güzel anlatan film daha önce cekildi mi bilmiyorum.
    Iki saat boyunca cok keyif aldim filmden. cok iyiydi ve eminim 3 boyutlu olarak daha da cok keyif alir insan. Belki sirf bunun icin tekrardan izlemeye giderim. 80-90 arasi dogan insanlara daha cok hitap ettigini söyleyebilirim zira filmde oyun ve filmlerde ki karakterlerden o kadar cok var ki, bazen ben bile "bu hangi oyundan/filmden?" dedigim oldu.

Benim gibi gencliginizde severek konsol oyunlari oynadiysaniz ve sinema yelpazeniz genisse bu film tam size göre. Ilerleyen teknoloji ile nelerin mümkün oldugunu gösteren ve aslinda bir yerde de bunun tehlikelerini bize acikca ifsa eden cok güzel bir film oldu.

10/8

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)