Sayfa 4 Toplam 305 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7606 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýzlediðiniz Sinema Filmleri Hakkýndaki Yorumlarýnýz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý RMZTS61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    P.Tesi günü Takva ya gitmiþtim fazla kötü deðildi.takva baþlamadan bi filmin fragmaný verildi sanýrým Þubatta çýkacak gençlikle ilgili o güzel biþiye benziyo.Eðlenceli gençlik olmasý lazým filmin adý.çýðlýk (scary movie)tarzý biþe komik.Türk yapýmý

o filmi bende izledim. tamamen cinsellige vurulmus bir film gibi geldi.aynen scary movie tarzý. bayagý acýk sahnesý var.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

2-3 yýldýr güzelbir film cýkmýyo bence.
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzonspor'dan yeteri kadar çekiyoruz biraz gülmeye gittim.

Maskeli beþler Irak.Þafak Sezer müthiþti.

geronimo_61
    Ziyaretçi

2002 yýlý yapýmý güzel bir filmden bahsedeyim bende

sinema ve kurgu açýsýndan son derece güzel ama

ortada Bily Bob Thronton oyunculuðuyla göz kamaþtýrmakta
    tavsiye etmekle beraber mutlaka izleyin derim.

Filmimizin Orjinal Adý: The Man Who Wasnt Here
    Yanisi: Orada Olmayan Adam

konusuyla ilgili açýklama yapmayayým da...

sheva
    Ziyaretçi

Prestige 'in ilk yarýsýný seyrettim en son. ikinci yarý elde olmayan sebeplerden dolayý salonu terk etmek durumunda kalmýþtýk. ilk yarýsý da iyiydi bence ama esas aksiyon kýsmý ikinci yarýdaymýþ. ikinci yarýyý da izleyebilmek için çalýþmalarým sürüyor sihirbazlarla ilgili bir film. daha doðrusu sihir sandýðýmýz þeylerin perde arkasýný ve iki sihirbazýn rekabetini anlatýyor. devamýný filmin tamamýný gördükten sonra yazarým artýk

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý 61viya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takva..Bazýlarýna sýkýcý gelse de,dini bütün gibi görünen bir çok insanýn,nasýl tÝpler olduðunu,sýradan bir insanýn,iþin içine girdiðinde ne dolaplar döndüðünü anlamasýný nlatýyor..Günümüz gerçeði kýscasý...Sýrf Erkan Can için bile gidilir
    Filmi 2 kere izleyen birisi olarak son cümle hariç kesinlikle katýlmýyorum.. Bence filmdeki anakonu; kendi halinde,evden iþe iþten eve giden,akþam dergahta zikir törenlerine katýlan dini bütün bir insanýn, iþin içine maddiyat ve dünya iþleri girdiði zaman nefsiyle verdiði mücadele anlatýlýyor.. Filmde, dini bütün rolündeki insanlarý kötüleyen herhangi bir olay yok..

Zikir sahneleri de inanýlmaz güzel ve etkileyici.Sýrf onlar için bile 3.kez gidebilirim..

Bunun haricinde geçenlerde Uður'un tavsiyesiyle Gen'i alýp izledik evde. Gerçekten çok baþarýlý bir film olmuþ. Daha önce benzer tarzda bir Türk filmi izlememiþtim.. sonu belli olmayan fimleri seven ve film izlerken bir yandan da beyin jimnastiði yapmak isteyen gerilim filmi severler kaçýrmasýnlar..
    Konu Berat tarafýndan (14.01.2007 Saat 01:25 ) deðiþtirilmiþtir.
    Güçlülerin Ýktidarýna Karþý; Trabzonspor!

TheCrow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

The Fast and The Furious-Tokyo Drift

Tek söyleyebileceðim,izledikten sonra trafiðe çýkmamanýz gerektiði,hadi çýktýnýz drift yapmaya kalkýþmayýn
    Yelkenimizdeki rüzgarý çaldýlar, yýlmadýk...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

millet aslanlar gibi film izlesin bizde burda bekleyelim offf ulan offffff

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

maskeli beþler ýrak

baþý komedi,sonu duygusal
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

TheCrow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý chovy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    millet aslanlar gibi film izlesin bizde burda bekleyelim offf ulan offffff
    Nerdesin kardeþ? "Ýzlediðiniz Filmi Anlatýn" köþesi açarýz senin için,okursun burdan,nedir yani
    Yelkenimizdeki rüzgarý çaldýlar, yýlmadýk...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý TheCrow Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nerdesin kardeþ? "Ýzlediðiniz Filmi Anlatýn" köþesi açarýz senin için,okursun burdan,nedir yani
    baba nediyon yaaaa ne guzel olur bizde okuruz burdan iste hem sizde bi sevaba girersiniz

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

lake house u the departed ý kesin izlein çok ii yapmýþlar artýk filmler hiç bi zaman beklediðimiz gibi bitmiyor 2 ii örnek izlein ve beðenin

son zamanlarýn en bomba filmileri

gazap ateþi denzel wasington cinderalle man russel crowe

Egemen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    39

the departed.. muhteþem bitti þok etmeye devam ediolar.. darýsý baþýmýza
    Hadi eyvallah..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

prestij

izlemenizi tavsiye ederim.

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Beynelmilel;eðlenceli bir film.Her ne kadar geliþmeleri önceden kestirebilseniz de sonu þahsen beklediðimden daha aðýr bir þekilde bitti ve daha güzel bir hava kattý.Ýzlenebilecek filmler arasýnda.
    keyif adamý ..

capa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

eðer hala daha vizyondaysa prestiji kesinlikle tavsiye ederim
    filmden çýktýktan sonra iki gün boyunca üstünde düþündük deðiþik bir senaryo düþündükçe farklý þeyler yakalýyorsunuz
    izlerken dikkatli izleyin
    sonunu tahmin edene helal olsun
    12 Eylül ihtilalini niye yaptýlar biliyor musunuz?
    - Trabzonspor'u durdurmak için.(Nihat Genç)
    Darbe sýrasý bizde...

Nereden
    Trabzon

dejavu

film, bir feribotun patlatýlmasýyla baþlýyor ve polisler olayý çözmek için alýþýlmýþýn dýþýnda bir yöntem kullanýyorlar:"zamanda yolculuk"

klasik polisiye kokan bir film bir anda fantastik bir bilimkurguya dönüþüyor. Kurgusunda bariz hatalar gözükse de izlenesi bir film olmuþ. Tavsiye ederim

KuÐu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý sharveladze Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    dejavu

film, bir feribotun patlatýlmasýyla baþlýyor ve polisler olayý çözmek için alýþýlmýþýn dýþýnda bir yöntem kullanýyorlar:"zamanda yolculuk"

klasik polisiye kokan bir film bir anda fantastik bir bilimkurguya dönüþüyor. Kurgusunda bariz hatalar gözükse de izlenesi bir film olmuþ. Tavsiye ederim

bu yoruma birebir katýlýyorum
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

Ayaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrklareli

DejaVu'ya eklemeler,
    kurgusunda hatalar yok, gitgeller var.. geçmiþ ve gelecek birbirine geçiþi var ve bu karýþýklýða yol açýyor, bir uç bi film.. düþünce olarak.. ama aksiyon severler için vizyonda olanlar için en iyi film diyebilirim..

City of Angel (1998)

nicolas cage ve meg ryan'ýn baþrollerini paylaþtýðý güzel bir yapýt, ben bu filmi nasýl kaçýrýrým bugüne kadar diye az dövünmedim deðil.. izlediðim saatide gece 3 de olduðunu düþünürsek.. filmden bilgileri yazmak istemiyorum izleyin.. tek diyeceðim bu.. benim gibi gözden kaçýranlara, izlemeyenlere tavsiyem kesinlikle izlesinler.. Aþký iþleyen ve gözleri buðulu tutan hatta aðlatan bir film..

Oðuuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    Yaþ
    39

þükürler olsun final, büt kalmadý.. ee artýk biraz film seyredlim dimi
    son çýkan filmlerden önereceðiniz filmler var mý arkadaþlar..
    yok bir sitemim hayatta hersey kýsmet...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuðrA - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý TheCrow Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    The Fast and The Furious-Tokyo Drift

Tek söyleyebileceðim,izledikten sonra trafiðe çýkmamanýz gerektiði,hadi çýktýnýz drift yapmaya kalkýþmayýn
    Bu Filmi Capitol'de izlemiþtim film çýkýþý kendimi hala sinemada gibi hissettim. Gazlayarak otoparktan çýkan arabalar mý görmedim.YOksa el freni ile dönen arabalar mý? çok gülmüþtüm o akþam.

Filme gelecek olursak ilk iki filmden farký kaza sahnesinin fazla olmasý. Ýlk defa hýzlý yaþamanýn aslýnda can yakýcý ,nsaný hayatýndan edeceðini gösterdiler. Bu aralar DVD si de çýktý D&R da gördüm. Bende DivX i vardý zaten defalarca izliyorum hala sýkýlmadan
    Her Asker Kýsa Dönem olamaz :)

golebshera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Geçen gün Son Osmanlý yý seyrettimde, kafama biþey takýldý, sizlere sormak istedim..

Atatürk ün dudaðýnýn altýný traþ etmemiþler mi? Yoksa banamý öyle geldi, anlamadým. Madem Atatürke bu kadar benzetmeye çalýþýyorsun adamý, niye traþ etmiyorsun? Ne öyle tiki gençlik gibi.. Biþey anlamadým ben. Bu konu hakkýnda yorum yapanada rastlamadým, rastlarsam sevinecem..
    SADECE DÝK DURAN, CESUR BÝR TRABZON..

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

@golebshera daha yeni geldim o filmden çok güzel bir film kenan imirzalioðlu rolünü çok güzel oynuyor.filmin konusu kurtuluþ savaþý öncesi istanbul'un içinde dönen dolaplarý gösteriyor..azýnlýklarýn yaptýðý adilikler,kendi vatanýnda yýllarca koruyup sakladýðýn vatandaþýnýn itilaf devletleriyle iþbirliði yaptýðý daha çok sayamayacaðým þeyler var..tabi erotik sahnelerde mevcut filmde.... tabi bunlar filmi manasý dýþýna saptýrmýyor yanlýþ anlamayýn.... ama 1-2 sahneden çok etkilendim ve aðladým ingiliz rütbelisi daha anlamadýnýz mý osmanlý yok diyerek bayraðýmýza el attý kenan imirzalioðlunun (nam-ý diðer yandým ali) adamýn elini kýrmasýydý.bi de bizim askerlerimizin eskiþehirden istanbul'a ordu terhis edilmesi dolayýsýyla gelmesiyle istanbuldaki askerlere parayý vermesi ve ingiliz komutanýn ýdentýty cümlesini sölemesi ve kenan'ýn anlamamasý ve sonra kafa kaðýdý diye kenan imirzalioðluna sormasý sonra kenan imirzalioðlunun adama al sana kafa kaðýdý diyerek kafayý atmasý sahnesi......

senin soruna gelince ona ben de mana veremedim neden öle bi sakal býraktýrmýþlar anlamadým ama adam hakkaten atatürk'e benziyor....

gitmeyen arkadaþlara tavsiyem mutlaka gidin...çok etkileneceksiniz....ben bazý sahnelerde gözyaþlarýmý tutamadým....
    Konu Armaðan Dere tarafýndan (06.02.2007 Saat 00:51 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

son osmanlýya gýdemedým ama gýtmeyý cok ýstýorum en yakýn zmanda gýtcem bu arada eve gýden yol adlý fýlme gýtmeyý dusunen varsa dusunmesýn berbat bý fýlm ortada konu yok sacma bý fýlm benden solemesi
    BaKma ÖyLe Sessiz Durduðuma Yüreðimde Fýrtýnalar Kopuyor Sebebi ne senin varlýðýn ne de Yokluðun sebebi benim sana duyduðum....BÜYÜK TRABZONSPOR AÞKI

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)