Sayfa 203 Toplam 305 Sayfadan BirinciBirinci ... 103 153 193 201 202 203 204 205 213 253 303 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7606 adet sonuctan sayfa basi 5,051 ile 5,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýzlediðiniz Sinema Filmleri Hakkýndaki Yorumlarýnýz

Murat Hýzal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Gece gece iki adet film öneresim geldi. ''Romantik komediler erkek adamý bozar'' önyargýnýz yoksa, okumaya devam edin

1- Garden State - Baþrollerinde Natalie Portman ve Zach Braff harikalar yaratýyor. Özellikle holywood tazrý výcýk výcýk ve samimiyetsiz romantik komedilerden fersah fersah uzakta. Film genel anlamda basit bir hikayeyi inanýlmaz naif ve samimi bir þekilde anlatýyor.Filmi izlerken bir þekilde hikayenin bir parçasý olmak istiyorsunuz. Ayrýca filmin soundtrack'i oldukça baþarýlý.Özellikle Frou Frou -Let Go'ya dikkat

2-500 Days of Summer - Zooey Deschanel ve Joseph Gordon Levitt gayet iyi bir ikili olmuþlar. Zooey ablamýzýn güzelliði gerçekten göz kamaþtýrýcý Ayrýca film baþtan aþaðýya The Smiths ve Morrisey külliyatý gibiBenim açýmdan insanoðlunun hislerinin ne kadar deðiþken olabileceðini ve bunu da, herhangi bir mantýk çerçevesine oturtmanýn her zaman mümkün olamayacaðýný göstermesi açýsýndan, gayet baþarýlý bir film. Bu arada müzikle aranýz iyiyse ve biraz da meraklýysanýz, Zooey ablamýzýn müzikal kariyerinin bir parçasý olan She&Him isimli grubu da þiddetle tavsiye ediyorum.
    ''Üzgün olmaktansa öfkeli olmayý yeðlerim'' (Hodus)

Mert67 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    33

Oldboy'dan sonra üçlemenin diðer 2 filmini de izledim.

''Sympathy for Lady Vengeance'' (Ýntikam Meleði)

Ýntikam Meleði’nde; iþlemediði bir suçu üstlenmek zorunda kalýp Kyoungju Kadýn Hapishanesi’nde 13,5 yýl yatan Lee Geum-ja’nýn hikayesi anlatýlýyor. Hapise düþtüðü gün intikam alma sürecini baþlatan ve bu amaçla ileride özel bir hizmet talep edeceði mahkum arkadaþlarýna akla hayale gelmedik güzellikler yapan Lee Geum-ja; kendisini bu duruma sokan kiþiyi bizzat kuracaðý mahkemede yargýlayacaðý günün hayaliyle yaþamaktadýr. Bu arada intikam almayý düþündüðü kiþinin de kendine göre planlarý vardýr.

''Sympathy For Mr. Vengeance'' (Haklý Ýntikam)

Böbrek nakli yapýlmasý gereken kýz kardeþine yardým etmek için çocuk kaçýran saðýr Ryu’nun baþýna gelmeyen kalmaz. Ýþler sarpa sarar ve Güney Kore’nin kenar mahallerinde iþkenceden, cinayete, karaborsadan intihara, terörizmden organ mafyasýna kadar uzanan uzun ve kanlý bir yolculuk baþlar. Þaþýrtýcý geliþmelerle dolu haklý intikamýn, sürpriz finaliyle unutulmazlar arasýna gireceðine þüphe yok.

Sympathy for Lady Vengeance, kurgusu ve müzikleriyle izlenilesi bir film. Sympathy For Mr. Vengeance ise bir çok konuyu iþlediði için bana sýkýcý geldi ve diðer iki film kadar etkilemedi.
    ''...En neþeli, en hüzünlü, en duyarlý, en vurdumduymaz, en hýzlý, en aðýr, en çabuk, en acelesiz yanýmýzdýr Trabzonspor. Bu sene olmadý bir dahaki sene kesin þampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazým Koyuncu

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Transformers'ýn son filmine sakýn gitmeyin diyeceðim ama bu filmde anca 3D olarak sinemada izlenir. Çünkü baþka bir mok yok yani hatta filme gidin hiç altyazý falan okumayýn zaten o gözlükle zor okunuyor. Ya da dublajlýsýna gidin sadece izleyin dinlemeyin boþuna, görüntülerin keyfini çýkarýn. 2012'den sonra izlerken en fazla kötü söz söylediðim film oldu. Ulen kadýnýn makyajý bozulmadý o kadar curcunadan sonra yuh yahu, tamam aksiyon filmi bilmem ne filmi, bilim kurgu deðil ama hadi öyle diyelim, yahu biraz inandýrýcý olun arkadaþ. Michael Bay 3D aksiyon fantezisini çekmiþ biz de izledmiþ olduk. Yalnýz Megan Fox'un yerine gelen hanýmefendi de yaniiiiiii ne diyim. Ýkinci filmde de söylemiþtim þu koca aletlerin arasýnda askerler çok tuhaf kalýyor, çok sýrýtýyor. Son olarak filmde aksiyon ilk yarýnýn sonlarýna doðru baþlýyor, oraya kadar olan kýsým feci sýkýcý. Bu saatte ve bu gündemde anca bu kadar saðlýklý yazabildim

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

OYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ýnto the Wild

Bu film anlatmak istemiyorum. Sadece izleyin ve yaþadýðýnýzý hissedin. Þu an etkisindeyim. Ýzlediðim en iyi filmler arasýna girmeyi baþarmýþtýr.
    Kazimiþi gzas vorert

.....
    Ziyaretçi

Sonunda Cehennem Melekleri filmini izleyebildim. Dün gece izledim. Gerçekten güzel bir film.

Aksiyon filmi izlemek isteyenlere tavsiye edilir

Enes Ünal Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý OYýlmaz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnto the Wild

Bu film anlatmak istemiyorum. Sadece izleyin ve yaþadýðýnýzý hissedin. Þu an etkisindeyim. Ýzlediðim en iyi filmler arasýna girmeyi baþarmýþtýr.
    Çok Güzel Bu Film Evet.

Macera ve Gerçek Hikaye
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Þampiyonluða...

Onur Recep Kývrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çýkýnca Sahaya

.....
    Ziyaretçi

Law Abiding Citizen - Adalet Peþinde

Ýkinci kez izliyorum. Ýlk izliyormuþ gibi heyecanlandým.

imdb 7,2/10

Shelton un 10 yýl yaptýklarý gerçekten çok enteresan.

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Source Code
    Chicago’da bir trenin içinde bir adam uyanýyor. Karþýsýndaki kadýn onunla konuþuyor fakat adam kadýný tanýmýyor. Kadýn adama Sean ismiyle sesleniyor fakat adam adýnýn Colter olduðuna emin. Ve sonra en þok edici ayrýntý: Adam aynaya baktýðýnda baþka birisini görüyor.

Bu ilk kýsmýn The Bourne Identity‘yle ve Unkown‘la büyük benzerlikleri var. Hatta filmin yapýmcýlarý bu benzerliklere aldýrýþ etmeden filmi üstte belirttiðim ayrýntýlarla pazarlamaya çalýþýyor. Bence bu pazarlama seçimi biraz talihsiz. Çünkü Bourne’un neredeyse kopyasý olan Unknown Identity bu kadar kýsa bir süre önce çýkmýþken, bu kadar iyi bir filmi, diðer iki filmle olan benzerlikleriyle pazarlamak izleyici kaybýna yol açabilir.

Üstelik Source Code‘un bu iki filmden daha çok benzediði bir film de var: Deja Vu. Bunun yanýnda 12 Monkeys benzerlikleri de yok deðil. Paralel evrenlere ve zaman yolculuðuna yýllarca kafa yormuþ ve onlarca film izlemiþ birisi olarak söyleyebilirim ki, filmi oldukça baþarýlý buldum.
    Filmin ilk bölümlerinde oldukça fazla soru oluþuyor kafamýzda. Bunlardan en önemlisi, konu ne? Konunun ne olduðunu film ilerledikçe öðreniyoruz.

Yazýnýn devamý spoiler içerir.

Source Code ABD’de devletin bir biriminin geliþtirdiði bir programdýr. Bu programý kullanabilen tek kiþiyse Colter Stevens adýnda bir gazidir. Anlatýldýðý kadarýyla Colter’ýn beyin ölümü büyük ölçüde gerçekleþmiþ, kollarý ve vücudunun göbek altý savaþta kopmuþ. Bu program sayesinde, ölmüþ birinin bedenini son 8 dakikalýðýna kontrol edebliyor Stevens.
    Stevens uyanýyor. Sekiz dakika geçiyor, bir bomba patlýyor ve herkes ölüyor. Stevens tekrar o bedene gönderiliyor ve ayný þeyleri defalarca kez yeniden yaþýyor. Görevi bombayý koyan adamý bulmak. Çünkü bu adam ‘gerçek’ zamanda Chicago’yu yok etmeye çalýþýyor.

Neyse fazla ayrýntýlara girmeyeceðim. Ýzleyin görün

Filmde bize Source Code adlý programýn tam olarak ne olduðu anlatýlsa da, tam olarak nasýl çalýþtýðý anlatýlmýyor. Bu bence kötü deðil çünkü böyle bir makineye bilimsel bir açýklama getirmeye kalksalar izleyicinin beyni sulanýr, hatta ülkemde bir çok insan “Sikerim böyle iþi” diyerek sinemadan çýkar.

Programýn ne olduðuna gelirsek, programýn üreticisi, bunun basit bir simulasyon olduðunu anlatýyor. Yani kahramanýmýz o bedene 8 dakikalýðýna giriyor ve öldükten sonra o evren yok oluyor. O dünyada deðiþiklikler yapabiliyor ama 8 dakika sonra öldüðünde o dünya yok oluyor.

Bu kuram bana mantýksýz gelmiþti. Paralel evrenlere ve zaman yolculuðuna yýllarca kafa yordum. Bu sebeple 8 dakikanýn her baþladýðýnda paralel bir evren yaratýldýðýný düþündüm. Filmin finalindeyse düþüncemin aþýrý toz pembe olduðunun farkýna vardým. 8 dakika sonra her þey yok olsaydý çok daha etkileyici bir final olurdu.

Son olarak oyuncu tercihlerine deðinmek istiyorum. Baþroldeki Jake Gyllenhaal olmamýþ bence. Ne bileyim o adamý gördükçe Donnie Darko‘daki psikopat halleri geliyor aklýma. Bu abimizi daha psikopat filmlerde görmek isteriz. Böyle aksiyon filmleri falan olmuyor. Coen biraderlerin filmlerine çok yakýþýr bence bu tip.

Michelle Monaghan
    … Source Code’un içindeki ben olsam ve ordu beni sürekli o 8 dakikanýn içine atsa, sanýrým her seferinde 8 dakikamý da bu haným kýzýmýzý izlemekle geçiririm. O kadar güzel.
    Film mi? O da güzel, izleyin.
    Konu Mayls tarafýndan (11.07.2011 Saat 23:39 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Biraz da izlemediklerimizden bahsedelim Ýyi filmler için Eylül'ü bekleyeceðiz. Eylül-Ekimde yerli filmler de olacak Bir Zamanlar Anadolu'da ve Behzat Ç'nin filmi. Bu Ramazan þöyle sýcak günlerde kendimizi sinema salonuna atacaðýmýz film pek göremedim gören söylesin Vay be geçen sene Inception'ýn fragmanlarýný buraya koyduðumu hatýrladým da zaman ne çabuk geçiyor. Onun gibi bir filmi daha bekliyoruz artýk.

Killer Elite

Vizyon Tarihi: 23 Eylül 2011

Jason Statham, Clive Owen ve Robert De Niro. Bu film her türlü izlenir. Gerçi fragmanda abartý aksiyon gözüküyor ama olsun.

Mission: Impossible Ghost Protocol

Vizyon Tarihi: 16 Aralýk 2011

Tam sinemada izlenecek film iþte.

Þöyle bir baktým da Blue Valentine yeni vizyona girmiþ. Valla filmin nasýl olduðunu unuttum ben nerdeyse

Captain America: The First Avenger

Vizyon Tarihi: 2 Eylül 2011

http://www.youtube.com/watch?v=JerVrbLldXw

Tipik ABD filmine benziyor Gitmeyi kesinlikle düþünmüyorum.

Cowboys and Aliens

Vizyon Tarihi: 16 Eylül 2011

Daniel Craig ve Harrison Ford.

http://www.youtube.com/watch?v=In-m2RJw3hE

The Dark Knight Rises

20 Temmuz 2012

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

-Samet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    30

Adam gibi film izlemek isteyenlere ,

"We are here to preserve democracy , not to practice it."

Bahadýr Þimþek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

http://www.youtube.com/watch?v=QbGOVhucjwI

"Ya Sonra"

Ýzlemeyen varsa hiç kaçýrmasýn derim.
    Ýzlediðim en güzel Romantik Türk filmi diyebilirim.
    Hani Issýz Adam bunun yanýnda HÝÇ desem yeridir sanýrým.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

abcabca - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

gelmiþ geçmiþ en iyi filmler için ; http://www.imdb.com/chart/top

burada ki siyah beyaz filmler dýþýnda çoðunu indirdim zaman olunca izliyorum, izleyip önerebileceðim bir kaç film;

Catch Me If You Can
    Pulp Fiction
    A Beautiful Mind
    Shutter Island
    Snatch
    Leon The Professional
    The King's Speech
    Se7en
    Forrest Gump

not: filmleri kesinlikle alt yazýlý izleyin
    Konu abcabca tarafýndan (15.07.2011 Saat 07:30 ) deðiþtirilmiþtir.

.....
    Ziyaretçi

I am Legend - Ben Efsaneyim.

Þu an Kanal D Tv de ilk kez yayýnlýyor.

.....
    Ziyaretçi

Fight Club

Ýmdb puaný 8.8/10

Ýzlemeyi düþünüyorum.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ömer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Fight Club

Ýmdb puaný 8.8/10

Ýzlemeyi düþünüyorum.
    Adaþ geç kalmýþsýn bir an evvel izle

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

The Dark Nigth Rises.

Serinin ikinci filmi süperdi. Nolan olduðundan bu da süper olacak gibi. Bekliyoruz.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

.....
    Ziyaretçi

Alýntý Ömer Kibar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adaþ geç kalmýþsýn bir an evvel izle
    Evet izledim.

Etkileyici bir film gerçekten

Þimdiye kadar izlemediðim cinsten

.....
    Ziyaretçi

Sherlock Holmes

Bu akþamki listede bu film var

-Samet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    30

Filmi tam olarak anlamam için birkaç kez daha izlemem gerekecek galiba
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

.....
    Ziyaretçi

Zindan adasýný izlemeyenler biran önce izlesin. Ben Baþlangýcý o kadar beðenmedim yalan yok

61Elif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    35

Zindan adasýný izlemeyenler biran önce izlesin. Ben Baþlangýcý o kadar beðenmedim yalan yok
    Þaþýrtan, ilgi çekici kýsýmlar asýl sonlara doðru zaten. Ama bütün olarak ele alýndýðýnda bence de izlenmesi gereken bir film.

Harry Potter Part 2 izleyen yok mu, canlý canlý aktarsa yorumlarýný finale yakýþýr bir bölüm olmuþ mu acaba...

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý -Samet Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Filmi tam olarak anlamam için birkaç kez daha izlemem gerekecek galiba
    O zaman Momento'yu izleme sen

EÐÝTÝM ÞART!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý ÖmerFarukYýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O zaman Momento'yu izleme sen
    Momento'yu bugün izledim.
    Yoruldum, yattým uyudum
    Hamiþ

.....
    Ziyaretçi

Sherlock Holmes

Bu akþamki listede bu film var

Fazla söze gerek yok. Tam benim aradýðým tarzda film. Diðer filmi sabýrsýzlýkla bekliyorum.

Ýzlemeyenlere tavsiye edilir

aumur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý 61Elif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þaþýrtan, ilgi çekici kýsýmlar asýl sonlara doðru zaten. Ama bütün olarak ele alýndýðýnda bence de izlenmesi gereken bir film.

Harry Potter Part 2 izleyen yok mu, canlý canlý aktarsa yorumlarýný finale yakýþýr bir bölüm olmuþ mu acaba...
    Þaka yapýyor olmalýsýn Elif bunu söylerken.
    Ömer kardeþ "Baþlangýç" derken filmin baþýný kastetmiyor.
    Þakaysa komik gerçekse daha komik derler ya o cinsden olmuþ. Bu saatte de sýrf bu yüzden yazý yazdýrdýn bana.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)